1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Dreams

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط sajadkh, ‏Jun 16, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    Sajjad
    در کنفرانس خبری سونی در E3 2015 استودیو Media Molecule سازنده عنوان LittleBigPlanet ای پی جدید خود را تحت عنوان Dreams معرفی کرد.
    Dreams عنوانی است که اسم ان برگرفته از خود بازی است یعنی هر رویا و هرچه که فکرش را بکنید میتوانید در بازی خلق کنید و به اشتراک بگذارید.
    کنترلر را جا به جا کنید و شروع به طراحی دنیا و کاراکتر بازی در عرض چند لحظه کنید.
    سازندگان این عنوان اینگونه راجب بازی سخن گفته اند:
    این عنوان از هدست واقعیت مجازی سونی یعنی Project Morpheus به طور کامل پشتیبانی خواهد کرد
    با توجه به گفته سازندگان این عنوان یک بازی گیم میکر می باشد که محتوی دولوپر مید هم نیز دارا است به لطف ان میتوان یک کارگردان بازی باشید
    استودیو در مورد بازی و فیدبک های مردم اینگونه سخن گفته اند:
    وقتی که من نظرات مردم را در مورد بازی تماشا میکردم ان ها میگفتند این یک فیلم ساز است؟یک بازی ساز است؟چه چیزی است؟اما در حقیقت ان یک بازی است ما با استفاده از ان بازی میسازیم.شما انتخاب میکنید که با ان چه چیزی را خلق کنید چه فرمانی را برای خلق کردن با استفاده از ان انتخاب کنبد این خیلی جالب به نظر میرسد
    در صورت انتشار هرگونه اطلاعات پست به روز خواهد شد.

تریلر بازی : Dreams - E3 2015 Trailer 1080p
    Dreams - E3 2015 Trailer 720p

آخرین ویرایش: ‏Jun 20, 2015
    jhoobin و bezad این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

3. کاربر سایت

این بازی خیلی جالب هست ایده اش به نظرم

امیدوارم که نتیجه نهایی هم عالی باشه (که سابقه ی توسعه دهنده تقریبا تضمین میکنه این قضیه رو)

اما به نظرم دقیقا هنوز همه ی ابعاد مهم این بازی مشخص نشده

4. کاربر سایت

توی مصاحبه ی بعد از E3 یوشیدا گفت چیزی ما نشون دادیم توی این کنفرانس در واقع یه تیزر بود برای بازی و توی paris Game show خیلی بیشتر و مفصل تر Dreams نمایش داره
    متونی اونجا منتظر یه نمایش درست و حسابی و نسبتا مفصل از بازی باشی شاید زمان بتا رو هم مشخص کردن! :)

5. کاربر سایت

ممنون
    آخ جون :d
    من معموا عاشق این بازی های فانتزی و خلاق و جالب هستم
    MM هم واقعا استدیویی خلاق هست کلا به نظرم LBP و Tearaway دلیلی روشن هستند

امیدوارم قشنگ باشه مثل کارای قبلیشون

تشکر مجدد

6. Shit happens کاربر فعال

نام:
    رضـا
    کاگردان تکنیکی انجین Frostbite از DICE جناب Johan Andresson در جریان همایش SIGGRAPH 2015 پرزنتیشن ـی رو در مورد آینده انجین های گرافیکی (Rendering pipeline, چالش های ساخت انجین برای نسل فعلی کنسول ها و...) تدارک دیدن که در یکی از اسلایدهاش با قرار دادن عکسی از Dreams ساخته جدید Media Molecule اعتراف میکنن که تکنیک های گرافیکی Real-Time بسیار فراتر از تصورات رفتن !

واقعاً انجین MM برای PS4 عجیب و غریب هست !:eek:

7. دبیر تحریریه

نام:
    آریا
    کلاً یه حالت عجیب غریب و متفاوتی داره گرافیکش! :D اگه برای یه بازی از پیش ساخته شده بود هم خیلی خوفناک بود، چه برسه به بازی ای که ملت قراره براش محتوا درست کنن. مثلاً این عکس واقعاً چیز جالبیه و یه حجم و حالت خاصی داره که توی کمتر بازی ای دیدم:

اوج هنره لامصب! :D من معمولاً اهل ساخت و ساز توی بازی ها نیستم و سریع حوصله ـم سر میره و LBP رو هم زیاد باهاش ور نرفتم، ولی این هم خیلی وسوسه انگیز هست و هم یه حالت نقاشی مانندی داره و حتی اگه شده 20 ساعت وقت براش میذارم تا یاد بگیرم چطوری میشه چیزهای خفن ساخت. :D

8. کاربر سایت

نام:
    Shervin
    این بازی خارق العاده ـس :| ! یعنی با همون نمایش نامفهوم اولیه هم من شدید شیفته ـش شدم .
    امیدوارم تو یکی از این کنفرانسایی که در این چند ماه آینده داریم یه نمایش دیگه داشته باشه :x

9. دبیر تحریریه

نام:
    آریا
    قراره یه نمایش کامل و مفصل توی Paris Games Week داشته باشن. :D

10. کاربر سایت

خیلی خطرناکم هست :d از این لحاظ که اگه یک دیزاینر ذهن آلوده منو داشته باشه ! میتونه چیزهایی رو خلق کنه که نبایستی خلق کنه ! اونموقعست که آثارشون از سایتهایی در میاد که نباید در بیاد .. آریا :d اللهُ اکبر .. امان از ذهن خلاق

11. کاربر سایت

12. کاربر سایت

Hell yeaaah
    این ینی هر هفته استریم دارن!!!
    خیلی عالیه!!
    وسعت بازی خیلی زیاد هست...

13. کاربر سایت

نام:
    Shervin
    امیدوارم عجیب غریب ترین چیز ممکن رو بسازن و به نمایش بذارن برامون :| :D
    خیلی به بازی امید دارم :D

14. کاربر سایت

نام:
    Sajjad
    معلوم نشد تو استریم چی نشون دادن؟ویدیویی چیزی ازش نیومده؟
    تیتر یکی از سایتای معتبر در وصف Dreams
    Dreams is the most surreal game we've ever seen

15. کاربر سایت

ساعت 7 شبه استریم سجاد...
    بعدم تایید کردن روی یوتیوب آپلود خواهد شد! :D
    ِدریمز وسیع تر بنظر میرسه در حدی که میتونی یه تابلون نقاشی باهاش خلف کنی یافقط مزیک بسازی یا یه انیمیشن
    در مورد محتوی از اونجا که بنظر میاد دریمز توی ساخت و ساز بازی (یا هر چیز دیگه ای) محدودیتی نداره دیگه تا چندسالم میتونن استریم هفتگی بزارن! :D
    لیکن فک کنم تا PGW ادامه داشته باشه این استریم ها...حالا امشب میبینیم روالش چجوری هست...شاید اصلا چیز خاصی و جدیدی نشون ندن کلا تا PGW!:d

آخرین ویرایش: ‏Oct 2, 2015
  16. کاربر سایت

نام:
    Sajjad
    جدی ارین؟اها من بد خوندم پس فکر کردم طرف صبح بوده
    ولی جدی خیلی بازی نو اورانست..فکر کنید بشینیم یه سالن موزیک با چندتا پیانو بسازیم شروع کنید به موزیک ساختن
    بشینی یه سری حیوون خلق کنی که زندگی میکنن جنگلای زرد سبز خلق کنی
    دریمز و ماینکرفت هر دو به نظر من یکین فقط دریمز خیلی ایده هاش نواورانه تره
    ولی یه کم عجیبه بخوان هر هفته یه چیز جدید استریم کنن در تعجبم چی میخوان نشون بدن

این صفحه را به اشتراک بگذارید