Dishonored 2 | PC

بالاخره پس از مدت ها انتظار نسخه دوم بازی Dishonored برای PC، XOne و PS4 معرفی شد.

داستان بازی:
داستان بازی 15 سال بعد از نسخه قبل و در شهر Karnaca در کنار شهر
Dunwall می پیوندد. هنگامی که لرد Regent مرده و تاعون از بین رفته. حالا فردی از جهانی دیگر آمده و تاج و تخت Emily Kaldwin را گرفته و سرنوشت جزیره نامعلوم است.

اطلاعات تایید شده بازی:

# - شما در نقش Emily Kaldwin و Corvo Attano بازی را تجربه خواهید کرد.
# - هر کدام از این دو کرکتر دارای نشان مخصوص هستند و از سلاح ها، ابزار و جادوهای خاصی استفاده میکنند.
# - محیط بازی نسبت به نسخه ی قبل بزرگ تر گردیده.
# - آلمان های نسخه قبلی مانند خشونت بالا، دید اول شخص و مخفی کاری عمیق حفظ شده اند.
# - مانند نسخه قبل تصمیمات شما در بازی و کشتن ها و نکشتن هایتان در نتیجه ی هر مرحله و در نهایت بازی تاثیر خواهد داشت.
# - هنگامی که بین Emily یا Corvo یکی را به عنوان کرکتر اصلی خود انتخاب کنید امکان سویچ کردن بین این دو را نخواهید داشت.
# - قابلیت tendril-shooting (شلیکِ پیچک) امیلی عملکردی مانند Blink دارد با این تفاوت که به امیلی این اجازه را میدهد که به دیوارها بچسبد و همچنین دشمنان خود را از روی دیوار برای کشتن سریع تر به بالا بکشد.
*در صورت انتشار اطلاعات بیشتر بروزرسانی میگردد*

Developer: Arkane Studios
Publisher: Bethesda Softworks
Genre: Action-Adventure, Stealth
Platforms: XOne, PS4, PC
...:Release Date
Mods: Single-Player

تاپیک تصاویر بازی

|Dishonored 2 -- Official E3 2015 Announce Trailer|
vkae_screenshot_20150615004434.jpg

(1080p (86mb
دانلود

(720p (54mb
دانلود

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
می خواستم دیتای بازی رو دانلود کنم و اشتراکی بگیرم که دیدم ظاهرا یک آپدیت بتای جدید اومده. امکانش هست یکی از دوستان تست کنه می خوام بدونم اولا حجمش چه قدره ثانیا روی عملکرد بازی تاثیری داره یا نه. می خوام ببینم صبر کنم برای رسمی شدن این آپدیت یا خیلی فرقی نداره. ممنون

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,080
نام
Mohsen
می خواستم دیتای بازی رو دانلود کنم و اشتراکی بگیرم که دیدم ظاهرا یک آپدیت بتای جدید اومده. امکانش هست یکی از دوستان تست کنه می خوام بدونم اولا حجمش چه قدره ثانیا روی عملکرد بازی تاثیری داره یا نه. می خوام ببینم صبر کنم برای رسمی شدن این آپدیت یا خیلی فرقی نداره. ممنون

اگر همونی که نزدیک 300 مگ هست و حدوده 1-2 هفته قبل اومد رو میگی من اون رو گرفتم و از 20-30 تا به 60-70 تا رسید فریم ریتم ولی بازم انگار واسه بعضی ها کافی نبوده و درست نشده . حالا نمیدونم واسه شما جواب بده یا نه ولی برای من کار کرد و خیلی خوب شد .

به نظر من اگر عجله نداری صبر کن تا رسمی بشه ، چون اینطوری ممکن هست هر لحظه یه اتفاقی غیر منتظره بیوفته ( مثلا یه اپدیت چند گیگی یا فایل بازی ها بپره و .. ) ولی اگر بخوای میتونی الان نصب کنی و بازی کنی . من الان با 860m دارم بازی میکنم همه تنظیمات هم low هست ، متغیر بین 40 تا 60 فریم ریت دارم . البته مخفی کاری بازی میکنم ، نمیدونم تو فایت چه اتفاقی بیوفته ... ( البته چندبار تست کردم و مشکلی نداشت ولی خیلی روون نبود دیگه .. :D )

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
خب آپدیت جدید بازی اومد و مهم ترین نکته‌اش اضافه شدن New Game Plus هستش. توی این حالت هم علاوه بر اینکه تمامی قدرت ها، بونچارم ها و آپگرید هایی که به دست آوردین منتقل میشن، میتونین از قدرت های هر دو شخصیت با هم استفاده کنین. OVERKILL. :D

StealthGamerBR Approves. :D

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
برای بار دوم تمومش کردم واقعا ارزش پولی که براش دادم رو داره دارم برای بار سوم آماده میشم XD
مرحله آخر یه جا لالایی یه جادوگر شنیده میشه ، آپلودش کردم خیلی زیباست

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
این همه جو در مورد بهینه سازی بازی از کجا اومده؟! من با 970 روی 1080p ultra ثابت 60 فریم می گیرم و خیلی کم اتفاق می افته زیر 60 بیاد اونم نهایتا تا 53 54 میاد دوباره می ره رو 60. سایت dark side of gaming هم به عنوان بدترین بهینه سازی سال انتخابش کرده!! :|

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
این همه جو در مورد بهینه سازی بازی از کجا اومده؟! من با 970 روی 1080p ultra ثابت 60 فریم می گیرم و خیلی کم اتفاق می افته زیر 60 بیاد اونم نهایتا تا 53 54 میاد دوباره می ره رو 60. سایت dark side of gaming هم به عنوان بدترین بهینه سازی سال انتخابش کرده!! :|
قبلا راجع بهش حرف زدیم برای خود منم با980 مشکلی نداشته تا الان که 3بار تمومش کردم هیچ مشکلی از بابت فریم ریت ندارم در کل هیچ مشکلی ندارم،اما مثل اینکه واسه بعضیا مشکل فریم ریت هست و بعضی دوستان هم فقط تکیه به اخبار کردن!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اینها مسائل روز عرضه رو درنظر میگیرن، بعد لانچ میشه نوش داره پس از مرگ سهراب.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
قبلا راجع بهش حرف زدیم برای خود منم با980 مشکلی نداشته تا الان که 3بار تمومش کردم هیچ مشکلی از بابت فریم ریت ندارم در کل هیچ مشکلی ندارم،اما مثل اینکه واسه بعضیا مشکل فریم ریت هست و بعضی دوستان هم فقط تکیه به اخبار کردن!
والا منم با 1070 همون اول بازی جایی که بنا به انتخابت یکی سنگ میشه لگ داره، اونم نه یک ذره قشنگ بعضی تیکه ها تا 30 میاد پایین بیشترم رو 45-55 اینا میچرخه، البته تا 60 هم میره، ولی لگش اذیتم میکنه، برای همین هنوز از اول بازی جلو تر نرفتم (کلا 76 دقیقه اونم 3 باز بازی رو فقط new game رفتم). لازم به ذکر هست من تو res 2K بازی میکنم ولی فکر نکنم 1070 اونقدرم دیگه ضعیف باشه والا doom یا battle field از بازی های روز رو راحت رو 60 frame میده، Witcher 3 و tomb raider رو هم 50-55 رو ماکس اجرا میکنه، بعد سر این بازی یک لحظه رو 60 فریم، بعد یک لحظه تا 30 فریم بیاد پایین...
من یکی از دوستام با 2 تا 1080 هم باز رو 4k همه چی رو اگه تا آخر زیاد میکرد لگ میزد، 2-3 تا از گزینه ها رو باید رو high میزاشت، حالا من نمی دونم شاید به سری 900 نویدیا بازی match تر هست تا سری 1000....

h0p3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
147
والا منم با 1070 همون اول بازی جایی که بنا به انتخابت یکی سنگ میشه لگ داره، اونم نه یک ذره قشنگ بعضی تیکه ها تا 30 میاد پایین بیشترم رو 45-55 اینا میچرخه، البته تا 60 هم میره، ولی لگش اذیتم میکنه، برای همین هنوز از اول بازی جلو تر نرفتم (کلا 76 دقیقه اونم 3 باز بازی رو فقط new game رفتم). لازم به ذکر هست من تو res 2K بازی میکنم ولی فکر نکنم 1070 اونقدرم دیگه ضعیف باشه والا doom یا battle field از بازی های روز رو راحت رو 60 frame میده، Witcher 3 و tomb raider رو هم 50-55 رو ماکس اجرا میکنه، بعد سر این بازی یک لحظه رو 60 فریم، بعد یک لحظه تا 30 فریم بیاد پایین...
من یکی از دوستام با 2 تا 1080 هم باز رو 4k همه چی رو اگه تا آخر زیاد میکرد لگ میزد، 2-3 تا از گزینه ها رو باید رو high میزاشت، حالا من نمی دونم شاید به سری 900 نویدیا بازی match تر هست تا سری 1000....

با آپدیت بتای آخر مشکلاتش حل میشه. منم با 960 روی very high گذاشتم و فریم هم روی 30 قفل کردم و لگی هم ندیدم دیگه.

• Like
Reactions: ArefTheGreat

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
آپدیت جدید بازی عرضه شد ، که تغییرات ـش اضافه شدن custom difficulty & mission select هست ، که mission Select خیلی نبودش احساس میشد اونم تو این بازی ، و custom difficulty که ابعاد مختلفی از سختی بازی رو میشه تغییر داد .

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
آپدیت جدید بازی عرضه شد ، که تغییرات ـش اضافه شدن custom difficulty & mission select هست ، که mission Select خیلی نبودش احساس میشد اونم تو این بازی ، و custom difficulty که ابعاد مختلفی از سختی بازی رو میشه تغییر داد .
فکر میکنم یک هفته ای تو حالت بتا بود که میشد استفاده کنی حالا publicشده
این آپدیت واسه گیمر هایی که قصد گرفتن تمام اچیومنت ها رو دارند خوبه چون بازی رو راحتر کرده

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
علی جان حجم آپدیت 1.8 گیگ بود؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر