Dishonored 2

news_e3_dishonored_2_formally_announced-16642.jpg

Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PC
Genre : Action-adventure, stealth
Release Date : 11 Nov 2016

بازی در طی کنفرانس E3 2015 شرکت بتسدا توسط شرکت Arkane معرفی و در بهار 2016 منتشر خواهد شد.

بازی به شما اجازه کنترل دو کاراکتر Corvo Attano و Emily Kaldwin رو خواهد داد که هر کدام دارای قدرت های خاصی هستند. هر دو دارای نشان مخصوص بر روی دستشان هستند و سلاح ها و جادو ها و ابزار مخصوص به خود را دارند. تمامی المان های نسخه اول بازی، مثل اول شخص بودن، مخفی کاری عمیق و قتل های فجیع، در این شماره نیز وجود دارند. محیط بازی بزرگتر از قبل شده و این بار در کنار شهر Dunwall، شهری به نام Karnaca نیز قابل دسترس خواهد بود.

داستان 15 سال بعد از اتفاقات شماره اول رخ می دهد. جایی که لرد Regent نابود شده و مصیبت طاعون به تاریخ پیوسته است. در این میان یه قدرت یا فرد ماورایی از دنیای خارج از دنیای اصلی، برای کسب تاج و تخت Emily وارد داستان میشود. حالا بازیکن باید در نقش Crovo یا Emily برای همیشه تاج و تخت را برگرداند و به این قضیه خاتمه دهد.

عکس ها از سایت گیمرساید و تریلر CG بازی گرفته شده است:

تریلر رونمایی :

Dishonored 2 - Official E3 2015 Announce Trailer

mY1jw.png

720p

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
چنتا اسکرین شات از نمایش بازی توی QuakeCon :

اینجا هم چنتا Gif جالب از گیم پلی + اطلاعات جدیدی از بازی هستش : New Information
امسال و سال دیگه سال Arkane هست. استودیوی کولاکیه با کلی آدم خلاق و ایده های بکر و عالی. اصلا نمیدونم چجوری صبر کنم برای این دوتا بازی ( prey و Dishonored 2 )

• Like
Reactions: FUTURE

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
نمیدونم اینجا کسی اینو گفته یا نه :
واسه یه مدت محدودی اگه Dishonored 2 رو پیش خرید کنید Dishonored Definitive Edition رو رایگان دریافت میکنین.
البته خود نسخه Definitive Edition تخفیف خوبی توی PSN خورده و شده 12$ و با توجه به اینکه همه ی DLC های بازیرو هم شامل میشه حتما پیشنهاد میشه هرکسی نسخه اول رو بازی نکرده از فرصت استفاده کنه...
احتمالا خودمم DE رو بگیرم چون یکی از DLC هارو بازی نکردم + اینکه میخوام بازیو با یه PlayStyle دیگه برم :D
به عرضه بازی هم 98 روز مونده \m/

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
هاروی اسمیت از استودیو Arkane خطاب به طرفداران:
پیشنهاد می شود پیش از عرضه قسمت دوم این بازی بسته های الحاقی Knife Of Dunwall وThe Brigmore Witches قسمت اول را بازی کنید
یکی از شخصیت های منفی عنوان Dishonored 2 با نام Delilah Cooperation ٬ ابتدا در بسته الحاقی The Brigmore Witches قسمت اول معرفی شد .

منبع

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
هاروی اسمیت از استودیو Arkane خطاب به طرفداران:
پیشنهاد می شود پیش از عرضه قسمت دوم این بازی بسته های الحاقی Knife Of Dunwall وThe Brigmore Witches قسمت اول را بازی کنید
یکی از شخصیت های منفی عنوان Dishonored 2 با نام Delilah Cooperation ٬ ابتدا در بسته الحاقی The Brigmore Witches قسمت اول معرفی شد .

منبع
میشه بگی جریان اون دوتا چیه اخه من نادیده گرفتم متاسفانه

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
میشه بگی جریان اون دوتا چیه اخه من نادیده گرفتم متاسفانه
DLCها داستان Daud رو تعریف میکنن. Daud کسی هست که اول بازی اصلی شخصا ملکه رو میکشه. یعنی قاتلی که اجیر شده بود برای کشتن ملکه. Daud هم مثل Corvo با اوتسایدر ملاقات کرده و یه سری توانایی داره (مثل بلینک که البته از بلینک کورو پیشرفته تره) تو بازی اصلی با Daud روبه رو میشیم. اگه یادتون باشه مبارزه ی خاصی هم بود چون وقتی از قدرتهای ویژه استفاده میکردیم، Daud میفهمید Corvo کجاست و میمومد سراغش. بعد از اینکه شکستش میدادیم، هم میشد کشتش و هم میشه ولش کرد که بره. این از بازی اصلی.

تو DLCها، بعد از ماجرای کشته شدن ملکه، Daud به وضوح پشیمون میشه. هم دلش به حال امیلی میسوزه و هم با دیدن وضعیت داغون شهر دچار عذاب وجدان میشه. تو همین حین اوتسایدر سراغش میاد و بهش یه اسم میگه که دنبالش بگرده: Delilah . بعد از ماجراهای زیادی که وقایع The Knife of Dunwall رو تشکیل میده، Daud متوجه میشه که Delilah یه جادوگر بسیار قدرتمنده که اونم نشان اوتسایدر رو داره.
تو The Brigmore Witches بعد از یه سری اتفاقات، Daud میفهمه که Delilah با استفاده از یه جادو میخواد امیلی رو طلسم کنه. بدین صورت که امیلی کنترلی به تصمیماتش نداره و Delilah کنترلش میکنه. در این صورت Delilah میشه ملکه و امیلی میشه یه عروسک خیمه شب بازی. بعد از یه سری وقایع Daud موفق میشه جلوی Delilah رو بگیره و امیلی رو نجات بده.
در مجموع حتما توصیه میکنم DLCها رو بازی کنید، جذابیتشون از بازی اصلی کمتر نیست.

حالا من خودم برام سوال پیش اومده! جهت احتیاط چون واسه DLCهاست میذارم تو اسپویل.
Delilah آخر The Brigmore Witches یا کشته میشد یا برای همیشه داخل تابلو گیر می افتاد. چجوریه که تو نسخه ی دوم حضور داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر