1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Dishonored 2

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط FaRd!N, ‏Jun 15, 2015.

1. Nothing as it Seems کاربر سایت

نام:
    فردین

Developer : Arkane Studios
    Publisher : Bethesda Softworks
    Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PC
    Genre : Action-adventure, stealth
    Release Date : 11 Nov 2016

بازی در طی کنفرانس E3 2015 شرکت بتسدا توسط شرکت Arkane معرفی و در بهار 2016 منتشر خواهد شد.

بازی به شما اجازه کنترل دو کاراکتر Corvo Attano و Emily Kaldwin رو خواهد داد که هر کدام دارای قدرت های خاصی هستند. هر دو دارای نشان مخصوص بر روی دستشان هستند و سلاح ها و جادو ها و ابزار مخصوص به خود را دارند. تمامی المان های نسخه اول بازی، مثل اول شخص بودن، مخفی کاری عمیق و قتل های فجیع، در این شماره نیز وجود دارند. محیط بازی بزرگتر از قبل شده و این بار در کنار شهر Dunwall، شهری به نام Karnaca نیز قابل دسترس خواهد بود.

داستان 15 سال بعد از اتفاقات شماره اول رخ می دهد. جایی که لرد Regent نابود شده و مصیبت طاعون به تاریخ پیوسته است. در این میان یه قدرت یا فرد ماورایی از دنیای خارج از دنیای اصلی، برای کسب تاج و تخت Emily وارد داستان میشود. حالا بازیکن باید در نقش Crovo یا Emily برای همیشه تاج و تخت را برگرداند و به این قضیه خاتمه دهد.

عکس ها از سایت گیمرساید و تریلر CG بازی گرفته شده است:

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

تریلر رونمایی :

آخرین ویرایش: ‏Oct 9, 2016
    voldmort, Octienne, AMIN-SCORPION و 9 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    رایان
    کلا طبق Lore بازی ایشون کاملا بی طرف هست. بیشتر دوست داره ببینه که کسایی که نشانشو دریافت میکنن از قدرت هاشون چه جوری استفاده میکنن. یعنی با خیر و شرشون کاری نداره. به قول خودش فقط دوست داره تماشا کنه. :D ولی چیزی که دوست دارم بدونم اینه که کسایی که نشانشو دریافت میکنن در نهایت چه عاقبتی دارن. اگه نسخه‌ی سومی درکار باشه (که امیدوارم باشه با توجه به فروش ضعیف بازی :|) امیدوارم به این سوال جواب بده.

uriel این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

من حس میکنم یه هدفی باید پشت انتخاب هاش باشه بالاخره:D همونطور که انتخاب افراد هم برای گرفتن قدرت ها ازش به میزان شایستگیشون بستگی نداره و باید در نظر outsider واجد دریافت قدرت ها باشن و براش جذابیت داشته باشن ،پس قطعا نمیشه گفت که فقط و فقط دوست داره ناظر وقایع باشه، البته این ذهنیت منه، چیزی واقعا در این رابطه توضیح نمیده بازی ولی من اینطور حس میکنم :D. ولی اون چیزی که گفتی خیلی جالب توجهه، اینکه سرنوشتشون چی میشه، واقعا جالب توجهه، خیلی دوست دارم ببینم منم پایان کار کسایی که این قدرت ها رو دریافت میکنن چیه. granny rag توی شماره قبلی یه جورایی به جاودانگی رسیده بود، شاید میشه با قدرت هاش به جاودانگی رسید، نمیدونم ولی خب خیلی اسرار آمیزه کلا. راستی من آماری از فروش ندارم، واقعا فروشش نا امید کننده بوده؟ چرا آخه واقعا؟ ملت هر سال پول پای فیفا و pes میدن اونوقت برای یه همچین اثری دلشون نمیاد پول بدن، واقعا عجیبه برام، خذا کنه خوب بفروشه انصافا.

The Listener این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    AMIR
    دوستان میخواستم بدونم که داستان korvo با Emily با هم فرق داره یا هر دو یه داستان دارن

5. Stay hungry. Stay foolish. کاربر سایت

نام:
    نریمان
    نه فرق چندانی نداره

6. کاربر سایت

نام:
    N ! M A
    دوستان اخرین اپدیت بازی 1.02 ــه ؟

7. کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    آقا من چرا با این بازی حال نمیکنم؟ ~X(

من با این مدل بازهای مشکل نداشتم اصلا ولی وقتی بازیو بازی میکنم هیچ جذابیتی برام نداره 8-> رسیدم چپتر 6 ولی بازم بازی یک نواخته برام با اینکه این همه آیتم و چیز میزهای مخفی توی بازی هست ولی از اونجایی که من دوسدارم بازیو اکشن تموم کنم ، اصلا توی بعضی از قسمت های بازی امکانش نیست، اسلحه شاتگان بازی خیلی عجیبه، بعضی موقع ها خیلی دمیج میده بعضی موقع ها باید 3 4 تا به یه نفر بزنم که بمیره :D

بعیده دیگه بتونم تمومش کنم :-??

8. کاربر سایت

نام:
    حسین
    اگه به دنبال این بودی که این بازی رو اکشن تموم کنی اصلا نباید بازی رو میگرفتی... اشتباه گرفتی بازی رو داداش:D

آخرین ویرایش: ‏Jan 6, 2017
    سگ Naughty و aliahmadi2 این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    حسین
    اره

Tαylor Swift این نوشته را Like کرده است.
  10. Stay hungry. Stay foolish. کاربر سایت

نام:
    نریمان
    خب Corvo رو انتخاب کن و اکشن برو جلو. قدرهات رو افزایش بده دیگه نیازی به اسلحه گرم نیست. با شمشیر و موش و ... میزنی همه رو سرویس میکنی. اینقدر بازی اکشن میشه که نگو :D

11. کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    اتفاقا با همون دارم بازی‌میکنم حالا :D
    قدرت موش؟؟ اینو باید‌تا حالا میگرفتم؟ قدرت های بازی‌از دست دادنیه یا طبق داستان همشو میگیرم؟

12. Stay hungry. Stay foolish. کاربر سایت

نام:
    نریمان
    خودت رو باید آپگرید کنی تا قدرتهای مختلف رو بدست بیاری با استفاده از Runes . آره یه قدرتی هست میزنی با موشها دشمنا رو سرویس میکنی

aliahmadi2 این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    داخل اون بلک مارکتها میشه آپگرید کرد یا جاهای دیگه هم میشه؟

14. Stay hungry. Stay foolish. کاربر سایت

نام:
    نریمان
    نه اول باید یه تعدادی Rune جمع کنی. بعد خودت میتونی آپگرید کنی باید روی تاچ کلیک کنی بعد میتونی آپگرید کنی. تو مرحله دوم خودش بهت یاد میده و ازت میپرسه که میخوای از قدرتها استفاده کنی یا نه. اگر جوابت مثبت باشه خودش دوتا قدرت بهت میده یکی برای جابجایی یکی هم یه قلب که نجواها رو باهاش بشنوی
    منظورم از Rune اینها هست

در قسمتهای مختلفی از بازی پخش هستن.

aliahmadi2 این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

نام:
    حمیدرضا
    من ریجن ۲ این بازی رو گرفتم و داخلش یه کد هست که وقتی توی استور اروپا واردش می کنم پیغام خطا میده که این کد اشتباه است یا دیگه وجود نداره.
    بازی رو اکبند گرفتم.
    چطور پیگیری کنم تا ببینم چرا پیغام خطا میده

16. کاربر سایت

نام:
    رضا
    داداش مطمنی آکبنده!؟؟!؟
    واقعا آکبند یا تقریبا آکبند؟؟؟شنیدم بعضیها بلدن کارشونو و خوب میپیچونن بازی بازو بجای آکبند!

برچسب ها:

این صفحه را به اشتراک بگذارید