Dishonored 2

news_e3_dishonored_2_formally_announced-16642.jpg

Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PC
Genre : Action-adventure, stealth
Release Date : 11 Nov 2016

بازی در طی کنفرانس E3 2015 شرکت بتسدا توسط شرکت Arkane معرفی و در بهار 2016 منتشر خواهد شد.

بازی به شما اجازه کنترل دو کاراکتر Corvo Attano و Emily Kaldwin رو خواهد داد که هر کدام دارای قدرت های خاصی هستند. هر دو دارای نشان مخصوص بر روی دستشان هستند و سلاح ها و جادو ها و ابزار مخصوص به خود را دارند. تمامی المان های نسخه اول بازی، مثل اول شخص بودن، مخفی کاری عمیق و قتل های فجیع، در این شماره نیز وجود دارند. محیط بازی بزرگتر از قبل شده و این بار در کنار شهر Dunwall، شهری به نام Karnaca نیز قابل دسترس خواهد بود.

داستان 15 سال بعد از اتفاقات شماره اول رخ می دهد. جایی که لرد Regent نابود شده و مصیبت طاعون به تاریخ پیوسته است. در این میان یه قدرت یا فرد ماورایی از دنیای خارج از دنیای اصلی، برای کسب تاج و تخت Emily وارد داستان میشود. حالا بازیکن باید در نقش Crovo یا Emily برای همیشه تاج و تخت را برگرداند و به این قضیه خاتمه دهد.

عکس ها از سایت گیمرساید و تریلر CG بازی گرفته شده است:

تریلر رونمایی :

Dishonored 2 - Official E3 2015 Announce Trailer

mY1jw.png

720p

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام

من دوست دارم این بازیو تجربه کنم چون میدونم خیلی بازیه خوبیه فقط مشکل اینه که من نسخه اول رو بازی نکردم تا حالا نمیدونم سبک بازی دقیقا چهطوریه :D

بازی Open World یا خطیه؟ با هر دوتا کارکتر اگه بازی کنم باید حتما مخفی کاری بازی کنم و نمیشه حالت اکشن داشته باشه؟

مدت زمان تموم کردن داستان 20-18 ساعته؟

• Like
Reactions: Democracy

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام

من دوست دارم این بازیو تجربه کنم چون میدونم خیلی بازیه خوبیه فقط مشکل اینه که من نسخه اول رو بازی نکردم تا حالا نمیدونم سبک بازی دقیقا چهطوریه :D

بازی Open World یا خطیه؟ با هر دوتا کارکتر اگه بازی کنم باید حتما مخفی کاری بازی کنم و نمیشه حالت اکشن داشته باشه؟

بازی اکشن-مخفی کاری هست. هم میتونید بازی رو اکشن خالص تموم کنید هم مخفی کاری بدون اینکه قطر خونی از دماغ کسی بیاد :D بستگی به سبک بازی بین 14 تا 20 ساعت بازی طول میکشه. با هر کاراکتر میتونید هم مخفی کاری برید هم اکشن و بازی هم با Corvo هم با Emily بسیار عالی هست و حتما با هر دو بازی رو تموم کنید. گیم پلی بازی بینظیر هست و اینقدر راه برای رسیدن از نقطه A به B هست که بعد هر بار بازی کردن میگید ای بابا این راه رو هم میتونستم برم که :-" ولی بازی open world نیست

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بازی اکشن-مخفی کاری هست. هم میتونید بازی رو اکشن خالص تموم کنید هم مخفی کاری بدون اینکه قطر خونی از دماغ کسی بیاد :D بستگی به سبک بازی بین 14 تا 20 ساعت بازی طول میکشه. با هر کاراکتر میتونید هم مخفی کاری برید هم اکشن و بازی هم با Corvo هم با Emily بسیار عالی هست و حتما با هر دو بازی رو تموم کنید. گیم پلی بازی بینظیر هست و اینقدر راه برای رسیدن از نقطه A به B هست که بعد هر بار بازی کردن میگید ای بابا این راه رو هم میتونستم برم که :-" ولی بازی open world نیست

یعنی یه جورایی مثل Bioshock هست، نه زیاد محیط بزرگه نه خطی؟ :D

با هر کارکتر بازی کنم داستان فرق میکنه؟ یا مدل اسلحه و گجدهاشون فرق داره فقط؟

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
آقا میشه جوری رفت که حتی لازم نشه یک نفر هم بیهوش کنی ؟ یا بعضی جاها بیهوش کردن اجتناب ناپذیره؟
من دارم با دختره میرم. یه جاش هست همون اولای بازی که ازت می پرسه میخوای از قدرت استفاده کنی یا نه، من گفتم می خوام استفاده کنم بعد یه چیزی رو دستم هک شد. حالا می خوام ببینم اینطوری که سوال کرد یعنی احتمالا بدون استفاده از هیچکدوم از قدرتها هم میشه رفت، درسته ؟ و اینکه آیا اون انتخاب تاثیری تو داستان میذاره یا نه؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
آقا میشه جوری رفت که حتی لازم نشه یک نفر هم بیهوش کنی ؟ یا بعضی جاها بیهوش کردن اجتناب ناپذیره؟
من دارم با دختره میرم. یه جاش هست همون اولای بازی که ازت می پرسه میخوای از قدرت استفاده کنی یا نه، من گفتم می خوام استفاده کنم بعد یه چیزی رو دستم هک شد. حالا می خوام ببینم اینطوری که سوال کرد یعنی احتمالا بدون استفاده از هیچکدوم از قدرتها هم میشه رفت، درسته ؟ و اینکه آیا اون انتخاب تاثیری تو داستان میذاره یا نه؟
تاثیری نمیذاره فقط جریان اینه که تو دیگه قدرتی نداری بعدشم بعضی از فینیشرهاتم فرق میکنه همین
بازی هم حسابی سخت میشه برات

• Like
Reactions: Democracy

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
سلام

توصیه میکنم علی اول نسخه 1 رو که قیمت نازل و خوبیم داره بخری و بازی کنی بعد اگه جذب شدی بری سراغ 2 :D از نظر گرافیک و اینا هم زده نمیشی.

• Like
Reactions: aliahmadi2

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
قابلیت new game+ بازی عالیه همون چیزی که این بازی بهش نیاز داشت...
الان بازی رو با korvo شروع کردم لامصب انگار داری بازی رو برایه اولین بار میری...
تازه یه چیز جالب علاوه به این که در نیو گیم پالاس میتونی تمام قدرت هات رو همون اول باز کنی قدرت های شخصیت قبلی که باهاش بازی کردی هم بهت اضافه میشه الان من قدرت های امیلی هم دارم دیگه واقعا الان به حد کمال رسیده این بازی تصور بکن تایم استاپ korvo رو بزنی بعدش دمینو به همراه شادو واکر Emily اخرش بری رو یه بلندی واسی تایم استاپ هم قطع کنی فقط صحنه نگاه کنی:|:D
درضمن korvo خیلی فینیشراش خشن تره فقط سر میزنه لعنتی:D خیلی بیشتر باهاش حال میکنم قشنگ سنگینی این شخصیت حس میشه:x

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان یادم میاد من وقتی شماره 1 رو همون چند سال پیش که بازی میکردم فقط خدا خدا میکردم زودتر تموم بشه:Dنمیدونم چرا ولی اصلا نمیتونستم خوب حرکت بزنم مخصوصا رو اون ربات گنده ها!!!همش بازیو با درگیری تموم میکردم!!!!:D
امیدی هست بتونم با این نسخه ارتباط بگیرم؟؟؟
یا نیازه اول توبه کنم؟؟؟:D

• Like
Reactions: Mamal17

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
بچه ها این شماره یکم بیشتر از بک گراند شخصیت outsider مشخص میشه، ظاهرا اول انسان بوده، کسی اگه توضیحات بیشتری راجبش فهمیده بگه، توی یکی از قسمت ها که به void میریم خودش ظاهرا راجب بک گراندش توضیحاتی میده، من البته خودم نرسیدم هنوز به اونجا، ولی مشتاقم بدونم چطور با void. ترکیب شده، اگه کسی اطلاعاتی داره قرار بده.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آقا این رمز گاوصندوقهارو از کجا باید بفهمی؟ توی همون اتاق که گاوصندوق هست باید بگردی دنبالش؟ یا باید از توی Note ها پیداش کرد؟

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
آقا این رمز گاوصندوقهارو از کجا باید بفهمی؟ توی همون اتاق که گاوصندوق هست باید بگردی دنبالش؟ یا باید از توی Note ها پیداش کرد؟

اغلبشون رو میشه از داخل نوت‌ها پیدا کرد و یا اینکه نحوه بدست اوردنشون داخل نوت‌ها نوشته شده پس بهترین راه اینه که حدالامکان تمامی نوت‌های محیط جمع آوری بشه!
اما اگه حوصله چنین کاری رو نداری میتونی از این راهنمای IGN استفاده کنی که با تصویر نحوه بدست اوردن رمز گاوصندوق‌های داخل هر مرحله رو توضیح داده:
http://www.ign.com/wikis/dishonored-2/Safe_Combinations

• Like
Reactions: aliahmadi2

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
بچه ها این شماره یکم بیشتر از بک گراند شخصیت outsider مشخص میشه، ظاهرا اول انسان بوده، کسی اگه توضیحات بیشتری راجبش فهمیده بگه، توی یکی از قسمت ها که به void میریم خودش ظاهرا راجب بک گراندش توضیحاتی میده، من البته خودم نرسیدم هنوز به اونجا، ولی مشتاقم بدونم چطور با void. ترکیب شده، اگه کسی اطلاعاتی داره قرار بده.
4000 سال قبل از داستان بازی، Outsider یه پسر 15 ساله‌ی یتیم بوده که زیاد مورد آزار و اذیت قرار میگرفته. یه فرقه‌ی مذهبی که بر اساس یه سری پیشگویی اعتقاد داشتن که این پسر نشانه‌های یکی شدن با Void رو داشته، اونو تو یه مراسم مذهبی قربانی میکنن. در نتیجه اون پسر به خدایی تبدیل میشه که در طی داستان اونو با اسم The Outsider میشناسن. علت این که صدا و چهره‌اشم خیلی جوون به نظر میاد همینه. حالا من فقط اینارو یادم بود شاید جزئیات دیگه‌ای هم باشه که من فراموش کرده باشم. :D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
4000 سال قبل از داستان بازی، Outsider یه پسر 15 ساله‌ی یتیم بوده که زیاد مورد آزار و اذیت قرار میگرفته. یه فرقه‌ی مذهبی که بر اساس یه سری پیشگویی اعتقاد داشتن که این پسر نشانه‌های یکی شدن با Void رو داشته، اونو تو یه مراسم مذهبی قربانی میکنن. در نتیجه اون پسر به خدایی تبدیل میشه که در طی داستان اونو با اسم The Outsider میشناسن. علت این که صدا و چهره‌اشم خیلی جوون به نظر میاد همینه. حالا من فقط اینارو یادم بود شاید جزئیات دیگه‌ای هم باشه که من فراموش کرده باشم. :D
خیلی عالی بود اتفاقا، مررسی :) ، یه مطلبی هم سایت vg247 گذاشته بود راجب این موضوع ولی خیلی طولانی بود و من یکمی ازش رو خوندم و دیدم ممکنه چیزای دیگه ای هم بگه که خیلی از داستان رو برام اسپویل کنه واسه همین نخوندمش کامل :D. ولی توضیحات شما عالی بود، مفید و مختصر :). ولی کماکان محوریت سرشت شخصیتیش روشن نشده بازم با این تفاسیر، یعنی معلوم نیست دقیقا که الهه و خدا هست یا شیطان و موجود شریر. دو طرفه و دو جانبه عمل میکنه، یعنی خودش که نه، قدرت هایی که میده به اشخاص مختلف حالت دوکاربری رو داره، هم برای احقاق حق و پیاده کردن عدالت و هم برای مقاصد شیطانی و کثیف. فکر نکنم این موضوع تا آخر این نسخه هم روشن بشه :)/SPOILER]

• Like
Reactions: The Listener

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر