سوالات متداول و مهم قبل از خرید Wii (پست اول حتما خوانده شود)

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
1- من دیروز Wii رو آپدیت کردم و ورژنش شد 4.1. یه بازی Mad World داشتم که قبلاً اجرا نمی شد ولی بعد از آپدیت کردن، بازم اجرا نشد و صفحه سیاه میشد و یه چیزایی ( به ژاپنی ) نوشت. دلیلش چیه؟ ( البته اون بازیایی که از قبل داشتمو اجرا میکنه ولی اینو نه )
2- کلاً میخوام اینو بفروشم یه Wiiی UC بگیرم. این امکان هست که UC رو هم آپدیت کنم و بازیا اجرا نشه؟
3- فرق کپیخور نرم افزاری با سخت افزاری چیه؟ کدوم بهتره؟ چون نرم افزاری خیلی ارزونتر از سخت افزاریه و میخوام بدونم واقعاً چه فرقی بین این دوتا هست و علت تغییر قیمتشون چیه.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
1- امكان داره اشكال از dvd ت باشه دوباره رايتش كن. با سافت چيپ هم يه دور تست كم.
2- بنظر من اصلا اين كار رو نكن ضرره. من خودم 4.0j دارم 100% بازي ها رو هم مي تونم اجرا كنم حتي مد ورلد.
3- من خودم هم موندم دليل اين همه تفاوت چيه . شايد بخاطر كمياب بودن مودچيپ چه تو ايران و چه غير ايران هست.

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
اون یا اشکال از dvd هست که اگه می گی یه چیزایی می نویسه احتمالش کمتره و بیشتر احتمالا به خاطر مشخصات بازی هست
من با اینکه وی خودت رو بفروشی و یه uc بخری موافقم چون مال من هم j هست و وقتی با uc کار می کنم واقعا خیلی حال می کنم از اینکه می دونم چی توشته واقعا ندونستن جیزی که داری می خونی خیلی بده ولی از لحاط مالی که ضرر شدیدی می کنی

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
به نظر من ارزش نداره بخاطر زبون منو ، ويتو عوض كني. اگه ويت مودچيپ داره اصلا اين كار رو نكن. مي توني عوض كني ولي بعد دو روز مطمئنم پشيمون ميشي.
مي توني با AnyRegion Changer زبون بازي ها رو انگليسي كني تا ارور ها هم انگليسي بشن. ولي منو هنوز ژاپني مي مونه.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من چون میخوام باهاش برم اینترنتو اینا اصلا با زبون ژاپنی نمیتونم. برای همین آپدیت کردنش، چون نمیدونستم کدوم نوشته رو باید بزنم، یه نوشته ی اشتباهی زدمو دستگاهم فرمت شد. ولی DSi چون انگلیسی بود، گزینه ی فرمتو دیدم. حالا اگه بخوام Wiiمو بفروشم، حدودا چند میخرن؟ چون زیاد هم باهاش کار نکردم. درواقع با نو فرقی نداره )مخصوصا الان که فرمتم شده (. بازی هم تاحالا دانلود نکردم. اگه یه سایتی معرفی کنید برا دانلود، ممنون میشم ) فقط تورنت نباشه (.

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
بچه ها من می خوام تا چند روز دیگه بالاخره wii بخرم.(از کره ای ها که 260 میدن)
توصیه ی خاصی ندارید؟
راستی زبون اینا همش انگلیسی هست دیگه؟

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
من چون میخوام باهاش برم اینترنتو اینا اصلا با زبون ژاپنی نمیتونم. برای همین آپدیت کردنش، چون نمیدونستم کدوم نوشته رو باید بزنم، یه نوشته ی اشتباهی زدمو دستگاهم فرمت شد. ولی DSi چون انگلیسی بود، گزینه ی فرمتو دیدم. حالا اگه بخوام Wiiمو بفروشم، حدودا چند میخرن؟ چون زیاد هم باهاش کار نکردم. درواقع با نو فرقی نداره )مخصوصا الان که فرمتم شده (. بازی هم تاحالا دانلود نکردم. اگه یه سایتی معرفی کنید برا دانلود، ممنون میشم ) فقط تورنت نباشه (.

کمتر از قیمت وی های کره ای می خرن

راستی وی uc کپی خور نشده و بدون هیچ دستکاری چنده منم سخت تحریک شدم که یه uc بگیرم

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
حالا اگه بخوام Wiiمو بفروشم، حدودا چند میخرن؟
راستی وی uc کپی خور نشده و بدون هیچ دستکاری چنده منم سخت تحریک شدم که یه uc بگیرم
مگه دوتایتون دیوونه شدید(با عرض پوزش فراوان)
بابا با اون روش که من دادم ویی حاتون رو uc کنید بی دردسر وپول خرج کردن

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام
الان قیمت یک wii نو کپی خور شده ی uc حدودا چنده ؟؟
بازی های جدیدی که عرضه میشن نیاز به اپدیت دارن که تو خود DVD موجود نیست و ادم باید خودش دانلود کنه ؟؟
بازی ها رو تو تهران از کجا میشه تهیه کرد اگه کسی خودش دست رسی به اینترنت پر سرعت برای دانلود نداشته باشه ؟؟
من برای یکی از دوستان میخوام این کنسول رو بگیرم کوچیک ترین اطلاعاتی هم در موردش ندارم اگه نکته ی قابل ذکر دیگه ای هم در هر موردی هست لطفا دوستان بگن.

با تشکر

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
الان قیمت یک wii نو کپی خور شده ی uc حدودا چنده ؟؟
مثل اینکه حدود 400 ـه البته میتونی کره ای با زبان انگلیسی بگیری که 260 ـه
بازی های جدیدی که عرضه میشن نیاز به اپدیت دارن که تو خود DVD موجود نیست و ادم باید خودش دانلود کنه ؟؟
آپدیت مورد نیاز بازی ها تو خودشون هست ولی اگه بازی مال ریجن کنسول خودت نباشه باید آپدیتش رو بلاک کنی...
بازی ها رو تو تهران از کجا میشه تهیه کرد اگه کسی خودش دست رسی به اینترنت پر سرعت برای دانلود نداشته باشه ؟؟
بهترین جا همین تاپیک تبادل بازی های wii ـه چون هم ارزونه و هم 00% بازی ها کار میکنه البته Big Game هم داره ولی بعضی از دوستان میگن بعضی بازی هاش اجرا نمیشه (و قیمتش هم بالاست)
من برای یکی از دوستان میخوام این کنسول رو بگیرم کوچیک ترین اطلاعاتی هم در موردش ندارم اگه نکته ی قابل ذکر دیگه ای هم در هر موردی هست لطفا دوستان بگن.
اگه قصد نصب بازی های Wiiware و VC و وصل شدن با اینترنت و نصب چنل نداری/ـه
فقط باید اینجا رو بخونی و HBC رو نصب کنی و بعد چند تل app مهم مثل Gecko OS و Wad Manager رو روش بریزی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر