Multi Platform Dark Souls III

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2016
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
01253489569887116258.png

بازی در تاریخ 24 فروردین 1395 عرضه خواهد شد

Informations

• بازی در جریان کنفرانس Xbox در E3 سال 2015 معرفی شد.
  • رئیس استودیو From Software، آقای Hidetaka Miyazaki بار دیگر کارگردانی بازی را بر عهده خواهد داشت.
  • آقای Isamu Okano به عنوان دستیار کارگردان انتخاب شده است.
  • ناشر بازی Namco Bandai است.
  • پلتفرم های بازی PC، Xbox One و PlayStation 4 خواهند بود.
  • طبق گفته های آقای میازاکی، بازی 2 سال است که در دست ساخت بوده است.
  • تیم سازنده Bloodborne هیچ نقشی در ساخت Dark Souls III نداشته است. فقط برخی از اعضای طراحی جلوه های بصری بر روی هر 2 عنوان مشغول کار بوده اند.
  • میازاکی به طور همزمان بر روی هر 2 عنوان در دو سال اخیر مشغول به کار بوده است.
  • بازی آخرین نسخه در تریلوژی Dark Souls نخواهد بود، بلکه به گفته آقای میازاکی، نقطه عطفی در این این سری خواهد. که بدین معناست در نسخه های آتی، شاهد دگرگونی هایی در ساختار بازی خواهیم بود.
  • بازی از نظر طراحی، شباهت های نزدیکی به Dark Soul II خواهد داشت و "چیزهای مفید و کارآمد" را نگه داشته اند.
  • مبارزات سریع تر از دو عنوان پیشین خود خواهد بود. آقای میازاکی گفت اما بازیکنان نباید انتظار سرعتی همانند Bloodborne را داشته باشند.
  • ساخت شخصیت و گزینه های تکتیکالی بدون قربانی کردن اتمسفر معروف سری، گسترش یافته اند.
  • World Hub در بازی وجود نخواهد داشت.
  • Spawn شدن دشمنان همانند نسخه اول به صورت نامحدود خواهد بود.
  • ریست کردن Stat ها همانند نسخه دوم امکان پذیر خواهد بود.
  • جا به جا شدن بین Bonfire ها امکان پذیر است اما ابتدا باید آن ها را پیدا کنید.
  • Co-op همانند عنوان Bloodborne، بر اساس سیستم پسوورد خواهد بود. به این صورت که برای مرتبط شدن به دوستان، از یک پسوورد مشترک که فقط شما از آن مطلع هستید، استفاده کرده و سیستم بازی شما را به هم متصل می‌کند.
  • المان های اکشن جدیدی به بازی اضافه شده اند که به کمک المان های نقش آفرینی خواهند آمد.
  • انیمیشن های راه رفتن و دویدن نرم تر شده اند.
  • نقشه های بازی "تا حدود کمی" کمتر از Dark Souls II خواهد بود، اما در عوض هر منطقه مقیاس بسیار بزرگ تری خواهد داشت.
  • داستان بازی در رابطه با "Lords of Cinder" خواهد بود. غولی که در نمایش بازی حضور داشت، "یکی" از آن ها خواهد بود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • شخصیت اصلی تحت نام "The Dark Hero" یاد می‌شود و در صدد کشتن "Lords of Cinder" است.
  • Estus flasks, bonfires, jump attacks, greatswords و dual-wielding weapons همگی در بازی حضور خواهند داشت.
  • قابلیت های جدید سلاح ها ویژگی های مختلفی به برخی سلاح ها اضافه خواهند کرد.
  • Long Sword ها حالتی به نام "آماده باش" دارند که طی آن سپر به کنار گذاشته شده و 2 ضربه مخصوص و سنگین پیاده شده که قابلیت شکستن دفاع حریف را دارد.
  • Greatsword ها قابلیت پرتاب دشمنان به هوا را دارد.
  • شوالیه ها (سیاه و سفید) به بازی باز خواهند گشت و قدرتمند تر و هجومی تر خواهند بود.
  • جادو ها در بازی حضور دارند. اما تغییراتی در پی نخواهد داشت.
  • جادویی تحت نام "Ash" به بازی اضافه شده است.
  • آقای میازاکی برای خلق Greatsword ها از مانگای "Berserk" و شخصیت اصلی آن الهام گرفته است.
  • Stat تحت نام "Agility" که در شماره دوم وجود داشت، در این نسخه حضور نخواهد داشت. به گفته آقای میازاکی چون اکشن بازی استرس زا خواهد کرد تا زمانی که شما Stat های خود را ارتقا دهید.
  • From Software در صدد است که تا 6 بازیکن را ساپورت کند.
  • به نظر می‌رسد بازی قبل از دو نسخه پیشین در جریان خواهد بود اگرچه آقای میازاکی چیزی را تایید نکرده است.
  • هدف آقای میازاکی گسترش گیم پلی و شخصیت پردازی با اعمال قابلیت های مختلف است.
  • قلعه دیده شده در تریلر معرفی، بسیار غول پیکر خواهد بود چنانچه گفته شده است این اندازه از فاصله دوری دیده شده است. قلعه جزئیات بسیار غنی در بر خواهد داشت و شباهت های بسیاری به Anor Londo از نسخه اول می‌دهد.
  • سازه های بزرگ تر و سیاه تر، حس تنهایی شماره اول را دوچندان خواهند کرد.
  • به گفته کسانی که موفق به دیدن دموی 30 دقیقه ای از بازی شده اند، گرافیک بازی را عالی توصیف کرده اند.
  • شخصیت ها جزئیاتی غنی خواهند داشت.
  • Boss دیده شده در دمو، Dancer of the Frigid Valley نام داشت. موجودی که بزرگ توصیف شده است و شمشیری بزرگ را حمل می‌کند.
  • بازی تحت DX 11 اجرا خواهد شد.
  • بازی بر روی 30 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.
  • بازی در حدود 10 کلاس مختلف برای شروع در بر دارد (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • نقشه بازی در حدود 12 منطقه مختلف را شامل می‌شود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 1-4 بازیکن قادر خواهند بود به صورت Co-op بازی را به پیش ببرند (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • ویژگی PVP همچنان در بازی حضور خواهد داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 100 اسلحه جدید، 40 زره جدید و دیگر تجهیزات در سراسر دنیای بازی وجود خواهند داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 45 دشمن جدید، 15 Boss جدید در بازی حضور خواهند داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • قابلیت جدیدی تحت نام "Sacrifice Ceremonies" به بازی اضافه شده است که طی آن می‌توانید اجساد دیگر بازیکنان را به جاهای مختلف کشیده و با انجام تشریفاتی، به دنیای آن ها وارد شوید (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • Boss های بازی قابلیتی تحت نام "Heat Up" خواهند داشت که به وسیله آن در حین مبارزه، تغییر شکل یا تغییر رفتار داده و شیوه مبارزه را کاملا عوض می‌کنند (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • بازی قابلیتی تحت نام "Sword Fighting Arts" خواهد داشت که خود به چندین بخش به نام های "Rush In" (که طی آن بازیکن می‌تواند در حین ضربه خوردن، ضربه های سنگینی به طور همزمان وارد کند) و "Circle" (که به نظر می‌رسد نوع خاصی از Dodge کردن باشد) تقسیم می‌شود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • بازیکنان قادر خواهند بود که Bonfire ها را بسازند (نیاز به شفاف سازی دارد)

Screenshots

Trailers

Dark Souls III
E3: Announcement trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

Dark Souls III
GC: Gameplay Reveal
1080p GamerSyde

با تشکر از .Evanescence. بابت همکاری.

آخرین ویرایش:

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
سلام یچه ها یه تو فروم خارجی برای ایتم ها مسیج دادم یه خارجی اومد کمکم بهم ring ها رو داد فت نمی شه miracle یا سورسوریز رو دراپ کردم

هرکی ring ها رو خواست id ادد کنه همشو براش دراپ میکنم تروفی بگیره :x

سلام اون وقت رینگهای خودت چی میشه؟ منظورم اینه خودت دیگه نداریشون که!!!!! من امشب آنلاین هستم 11 به بعد.....psn id:meysam35

سلام
منم اد کنید:
Sampinge

اگر حال داشتید کوآپ بزنیم.

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
سلام دوستان
برا گرفتن دارک مون رینگ که باید با blade of the dark moon چهار تا ازون ایتما بدی به اون یارو ملکه و بعد رینگ رو میده ولی به من نداد
کار خاصی باید بکنی؟
زمان خاصی باید بدی بهش؟
ممنون

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
سلام دوستان
برا گرفتن دارک مون رینگ که باید با blade of the dark moon چهار تا ازون ایتما بدی به اون یارو ملکه و بعد رینگ رو میده ولی به من نداد
کار خاصی باید بکنی؟
زمان خاصی باید بدی بهش؟
ممنون
10 تا باید بدید ! 30 تا هم برای Miracle اش !
---------------------------------------------------------------
منم 11 تا Proof of Concord نیاز دارم تا بازی کامل بشه ولی اصلا حوصله فارم نیست :-w صبر میکنم تا DLC اول بیاد شاید باعث شه بازی شلوغ شه و بهتر پیدا کنه کاوننتش ... ولی یه بار سامن شدم در منطقه Pontiff و اینویدری که بخاطرش اومده بودم رو نمیزدم، 3 تا اینویدر دیگه اومدن و زدیمشون آخر سر هم هاست خودش اینویدر اصلی رو زد :( در کل اگه خوش شانس باشید و هاست بدونه که نباید یک اینویدر خاص رو بزنه راحت میشه آیتم رو فارم کرد ...

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
سلام دوستان
کار خاصی باید بکنی؟
زمان خاصی باید بدی بهش؟
ممنون
باید 30 تا prof of concord kept به اون دختره blade of darkmoon بدی تا بهت Darkmoon ring و Darkmoon blade رو بده .
وقت گیر ترین تروفیش همینه ... دوتا راه هست بگیریش ... راه اول اینه که کاورنتش رو بندازی منتظر بشی اتوماتیک توی دنیای دیگه اینوایت شی ( مینویسه زیر تصویر : invated as blade of darkmoon ) که باید از host محافظت کنی و زمانی که دشمنش رو بکشی که بهت یه prof of concord kept بده که بستگی به نتت هم داره .

یه راه دیگه هم وجود داره که باید تو اون ایتم دیسکاوریت رو بالا ببری که ایتم زیاد تری از دشمن بکشه بیرون و بری اون knight هایی که بالای پله های anor londo رژه میرن رو بکشی هی برگردی bonfire تا دوباره همچی ریستارت بشه بعد دوباره بری بکشیون که ایتم رو بهت بده ( راستش این بستگی به شانست هست که proof ازشون بیوفته یا نیفته ولی من اینجوری میگرفتم و دوروز طول کشید تا 30 تا جمع بشه چون به ندرت ازشون میوفته )
- اول Gold Serpent ring +2 بگیر ( باعث میشه ایتم دیستکاوریت بالا بره )
- دوم Symbol of Avarice رو بگیر که یه ماسکیه که از mimic میوفته ( همون صندوقچه هایی که دهن دارن حمله میکنن ) کافیه یکشیون پیدا کنی بهشون Undead Hunter Charm ( درست نوشته باشم ) که از Firelink Shrine می تونی بخری بندازی روشون ... اونا دهنشون باز میکنن اگه ایتم رو نداد منتظر بمون دهنش بسته بشه دوباره ایتم پرت کن روش اینقدر این کارو بکن تا بهت بده .
- اگه Boss کریستال سیج رو بکشی بکشی ( همون جادو گره که مسیر ورودت هست به undead settlement بعد از دیدن anri بهش میرسی ) میتونی با soulش شمشیر Crystal Sage Rapier رو بخری که باعث میشه ایتم دیستکاوریت رو 50+ بالا ببره ( لازم نیست توی دست اصلیت باشه بذار جای سپر ها )
... خب حالا برو silver knight های anor londo اینقدر بکش تا بهت پروف بده .

ادیت : یه کار دیگه هم میشه کرد یدونه Pale پیدا کنید برید پیش روزاریو توی اسکیل هاتون تغییر ایجاد کنید Luckتون رو ببرید بالا که همراه باهاش ایتم دیسکاوری میره بالا ( من خودم لول 207 بودم لاکم تنظیم کردم رو 50 )

سلام
منم اد کنید:
Sampinge
من خودم بازی رو دیلیت کردم وگرنه می یومدم کمکت ... meysam بگو برات انجام میده .

آخرین ویرایش:

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
10 تا باید بدید ! 30 تا هم برای Miracle اش !
---------------------------------------------------------------
منم 11 تا Proof of Concord نیاز دارم تا بازی کامل بشه ولی اصلا حوصله فارم نیست :-w صبر میکنم تا DLC اول بیاد شاید باعث شه بازی شلوغ شه و بهتر پیدا کنه کاوننتش ... ولی یه بار سامن شدم در منطقه Pontiff و اینویدری که بخاطرش اومده بودم رو نمیزدم، 3 تا اینویدر دیگه اومدن و زدیمشون آخر سر هم هاست خودش اینویدر اصلی رو زد :( در کل اگه خوش شانس باشید و هاست بدونه که نباید یک اینویدر خاص رو بزنه راحت میشه آیتم رو فارم کرد ...
باید 30 تا prof of concord kept به اون دختره blade of darkmoon بدی تا بهت Darkmoon ring و Darkmoon blade رو بده .
وقت گیر ترین تروفیش همینه ... دوتا راه هست بگیریش ... راه اول اینه که کاورنتش رو بندازی منتظر بشی اتوماتیک توی دنیای دیگه اینوایت شی ( مینویسه زیر تصویر : invated as blade of darkmoon ) که باید از host محافظت کنی و زمانی که دشمنش رو بکشی که بهت یه prof of concord kept بده که بستگی به نتت هم داره .

یه راه دیگه هم وجود داره که باید تو اون ایتم دیسکاوریت رو بالا ببری که ایتم زیاد تری از دشمن بکشه بیرون و بری اون knight هایی که بالای پله های anor londo رژه میرن رو بکشی هی برگردی bonfire تا دوباره همچی ریستارت بشه بعد دوباره بری بکشیون که ایتم رو بهت بده ( راستش این بستگی به شانست هست که proof ازشون بیوفته یا نیفته ولی من اینجوری میگرفتم و دوروز طول کشید تا 30 تا جمع بشه چون به ندرت ازشون میوفته )
- اول Gold Serpent ring +2 بگیر ( باعث میشه ایتم دیستکاوریت بالا بره )
- دوم Symbol of Avarice رو بگیر که یه ماسکیه که از mimic میوفته ( همون صندوقچه هایی که دهن دارن حمله میکنن ) کافیه یکشیون پیدا کنی بهشون Undead Hunter Charm ( درست نوشته باشم ) که از Firelink Shrine می تونی بخری بندازی روشون ... اونا دهنشون باز میکنن اگه ایتم رو نداد منتظر بمون دهنش بسته بشه دوباره ایتم پرت کن روش اینقدر این کارو بکن تا بهت بده .
- اگه Boss کریستال سیج رو بکشی بکشی ( همون جادو گره که مسیر ورودت هست به undead settlement بعد از دیدن anri بهش میرسی ) میتونی با soulش شمشیر Crystal Sage Rapier رو بخری که باعث میشه ایتم دیستکاوریت رو 50+ بالا ببره ( لازم نیست توی دست اصلیت باشه بذار جای سپر ها )
... خب حالا برو silver knight های anor londo اینقدر بکش تا بهت پروف بده .

ادیت : یه کار دیگه هم میشه کرد یدونه Pale پیدا کنید برید پیش روزاریو توی اسکیل هاتون تغییر ایجاد کنید Luckتون رو ببرید بالا که همراه باهاش ایتم دیسکاوری میره بالا ( من خودم لول 207 بودم لاکم تنظیم کردم رو 50 )

من خودم بازی رو دیلیت کردم وگرنه می یومدم کمکت ... meysam بگو برات انجام میده .
مرسی دوستان
کلا چیز باحالی هستند این covenant ها
فعلا درگیر watchdogs of Farron هستم که 30 تا باید جمع بشه
فقط یه سری ایتم دیگه هم هست میدونم از کجا باید جمع کرد ولی نمی دونم چندتا و به کی باید داد
Human dregs یکی
Pale tongue میدونم به کی ولی چندتا؟ 5تا
Sunlight medal چهل تا
ایا چیز دیگه ای هم هست؟
بازم ممنون
Id:ahmad_mdp

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
مرسی دوستان
فقط یه سری ایتم دیگه هم هست میدونم از کجا باید جمع کرد ولی نمی دونم چندتا و به کی باید داد
Human dregs یکی
Sunlight medal چهل تا
ایا چیز دیگه ای هم هست؟
بازم ممنون
Human dreg به یه جنازه ! بعد از باس Pontiff ، راه رو به سمت جاینت ها ادامه بده، بعدش 2 تا Drang Knight هستن ، پشتشون یک اتاق هست که در اون اتاق دیوار سمت چپ یه قسمتش Illusionary هست ! ضربه بهش بزنی غیب میشه ! نردبون میخوره میره پایین ! اونجا 2 تا Beast هستن و گوشه ی اتاق هم جنازه هست که میشه آیتم بهش داد ! 10 تا آیتم یک اسپل میده، 30 تا هم یک Staff .

Pale tongue هم 10 تاش یک رینگ میده و 30 تاش یک Staff

sunlight medal هم به یک مجسمه باید بدی ! قبل باس Dragonslayer armour یک اتاقی هست که درش بسته هست و مجسمه پشت در هست ! اطراف اتاق رو اگه بگردی یک نردبون هست میره بالا، از پشت بومش مسیرو ادامه بده تا برسی بهش ! آیتم هم به اندازه کافی داری !

کاوننت Mound-Maker هم هست که آیتماش رو باید به یه مجسمه(؟) بدی ! دقیقا زیر باس فایت درخته ، کنار بونفایرش !

بجز Proof of concord و آیتم کاوننت Watchdogs (البته در لول بالا ! در لول پایین شنیدم خیلی خوب پیدا میکنه و سریع میشه گرفتش !) بقیه رو میشه از PVP گرفت !
اینم بگم برای تروفی و پلات، پیشنهاد میکنم Watchdogs رو بزاری آخر یا اصلا بی خیالش شی ! چون تهش یک رینگ میده که راحت میشه از دوستان کمک گرفت !

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
Human dreg به یه جنازه ! بعد از باس Pontiff ، راه رو به سمت جاینت ها ادامه بده، بعدش 2 تا Drang Knight هستن ، پشتشون یک اتاق هست که در اون اتاق دیوار سمت چپ یه قسمتش Illusionary هست ! ضربه بهش بزنی غیب میشه ! نردبون میخوره میره پایین ! اونجا 2 تا Beast هستن و گوشه ی اتاق هم جنازه هست که میشه آیتم بهش داد ! 10 تا آیتم یک اسپل میده، 30 تا هم یک Staff .

Pale tongue هم 10 تاش یک رینگ میده و 30 تاش یک Staff

sunlight medal هم به یک مجسمه باید بدی ! قبل باس Dragonslayer armour یک اتاقی هست که درش بسته هست و مجسمه پشت در هست ! اطراف اتاق رو اگه بگردی یک نردبون هست میره بالا، از پشت بومش مسیرو ادامه بده تا برسی بهش ! آیتم هم به اندازه کافی داری !

کاوننت Mound-Maker هم هست که آیتماش رو باید به یه مجسمه(؟) بدی ! دقیقا زیر باس فایت درخته ، کنار بونفایرش !

بجز Proof of concord و آیتم کاوننت Watchdogs (البته در لول بالا ! در لول پایین شنیدم خیلی خوب پیدا میکنه و سریع میشه گرفتش !) بقیه رو میشه از PVP گرفت !
اینم بگم برای تروفی و پلات، پیشنهاد میکنم Watchdogs رو بزاری آخر یا اصلا بی خیالش شی ! چون تهش یک رینگ میده که راحت میشه از دوستان کمک گرفت !
بازم ممنون
متوجه نشدم یعنی میشه رینگ بین هم رد و بدل کرد؟

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
مرسی دوستان
Human dregs یکی
Sunlight medal چهل تا
ایا چیز دیگه ای هم هست؟
بازم ممنون

human dregs تا اینم باید کاورنتش رو بندازی منتظر بشی تا اتوماتیک سامن بشی 10 تا میخوای
sunlight medal که مطمئنم میدونی دیگه co-op باس بکش به پلیر ها کمک کن اینم 30 تا میخوای
Pale فقط یکی نیاز داری - دوجا می تونی پیدا کنی اولیش زیر پای همون غول گنده ای هست که برای رسیدن به باس Cathedral of the Deep میگذری دومیش هم همونجایی که به یه اسناسور دو قولو میخوره که با یه غول اتیشی میجنگی همراه با یه شوالیه با ذره چاق و سفید .. اونجا یه pale به یکی از بند ها اویزون هست ... خب زمانی که pale گرفتی یکی برای جمع کردن gesture ها بدردت میخوره و یکی برای ساید کوئست قاتل روزاریو

این دوتا رو ببین

متوجه نشدم یعنی میشه رینگ بین هم رد و بدل کرد؟
اره میشه .. طرف میتونه رینگ رو برات دراپ کنه به این میثم داخل psn مسیج بده اگه نتونست یه خارجی میفرستم بیاد کمکت

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
چه باحال نمی دونستم اگه اینجوریه که میرم هر چی تونستم جمع میکنم اونایی که نتونستم رو از برو بچ میگیرم دیگه
اون بنده خدا از سیواش بک اپ میگیره تا برگرده
خدا خیرتون بده :)

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان از چه آرموری استفاده میکنن؟!
منکه ست Havel's رو برداشتم با Dark Sword و Havel's GreatShild
اصلا هر کاری میکنم نمیتونم سلاح دیگه ای بجز Dark Sword بردارم، واقعا از همه لحاظ بهترینه با 507 دمیج!!

• Like
Reactions: KingAmir

Emo_boy

کاربر سایت
Jun 16, 2012
66
نام
سالار
سلام دوستان، کسی هس که اکانتش رو بازی نکنه و یه مدت به من قرض بده، هر وقت بخواد پس میدم. یا کسی میخواد اکانتشو بفروشه؟
اگه کسی هس بگه بهم، راستی واسه PC، ممنون :)

آخرین ویرایش:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,564
نام
Alireza
دوستان از چه آرموری استفاده میکنن؟!
منکه ست Havel's رو برداشتم با Dark Sword و Havel's GreatShild
اصلا هر کاری میکنم نمیتونم سلاح دیگه ای بجز Dark Sword بردارم، واقعا از همه لحاظ بهترینه با 507 دمیج!!
ست هیول بیخودی سنگینه! برای وزنی ک داره مقاومتاش خیلی کمه!
بجا Dank Sword برو Sunlight Straight Sword بردار! Weapon Art ش یه بافه ک دمیجتو 10 درصد میبره بالا و دمیجی رو که میگیری 10 درصد کم میکنه!
خودشو هم میتونی باف کنی! بنظر من هم قیافش بهتره!
برای آرمور بنظر من Morne's Set یا Cathedral Knight Set رو بردار! مقاومتاشون برای وزنی ک دارن خیلی خوبه!
برای شیلد هم برو Greatshield of Glory بردار چون Stability ش 80 ه و قشنگ میتونی با کمترین ضربه های به Stamina ت کمبو های دشمن هارو دفع کنی!
اگه سلاح جدید میخوای اینا توصیه های منه:
Profaned Greatsword: سلاح Pontiff Sulyvahn ه! دمیج بسیار خفنی توی بیلد 40/40 Str Dex داره! تازه با شارژ کردن اتک هات اتیشی میشه و 50 تا میاد روی دمیجش!
Weapon Art شم یه آپرکاته ک شمشیر رو برای 45 ثانیه اتیشی میکنه و دمیجش رو 80 تا میبره بالا!
Black Knight Greatsword: دمیجش عالیه و موو ستش هم فوق العادس! بدیاش اینه ک وزنش بالاس و نمیتونی بافش کنی!

• Like
Reactions: BARDI YA

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,564
نام
Alireza
مرسی دوستان
Human dregs یکی
Sunlight medal چهل تا
ایا چیز دیگه ای هم هست؟
بازم ممنون
درحال حاضر سیستم کاوننت بازی برای Watchdogs of Farron و Blue Sentinels/BoDM بسیار داغونه!
حتی توی لول 120 ک Metacap بازیه به زور برای اینا سامن میشی! مشکل بعدیم اینه ک بیشتر پلیر ها بزور فقط توی دو سه ساعت اول بازی Way of Blue رو استفاده میکنن و این باعث میشه توی لول های بالا اصلا سامن نشی!
بد ترینش Proofs of Concord ه ک من قشنگ 6 ساعت کامل با Item Discovery 400 رفتم این سیلور نایت های Anor Lando رو زدم تا 22 تا پروف هامو بگیرم!
واسه Human Dreg ها از بانفایر آلدریچ بیا بیرون و 3 تا Deacon اونجا رو بکش! اینا میندازنش! یا میتونی توی محوطه بعد پانتیف منتظر بمونی تا سامن شی ولی ریسکش بالاس!
واسه Pale Tongue یه پلیر پیدا کن بعد Red Sign بزار کف زمین و بزار اون سامنت کنه, بکشش و یکی میگیری
واسه Sunlight Medal هم مث بالا یا قبل در باس ها مخصوصا Soul of Cinder ساین بزار و باسو بزن! من بالغ بر 300 تا از اینا گرفتم چون صب تا شب به اینو اون کمک میکنم!
واسه Swordgrass از بانفایر Abyss Watchers بیا بیرون و همه این ادم بزی هارو بکش!
واسه Vertebra Shackle عین Pale tongue عمل کن!
واسه Proof of Concord, سیلور نایت های کنار بانفایر Anor Lando رو بکش (فقط دوتا اولی)

برای اینکه احتمال گرفتن اینا برات زیاد شه هر سری ک میری اینارو انتخاب کرده باش!
Symbol of Avarice ک کلاه میمیکه روی سرت باشه!
Crystal Sage's Rapier توی دست چپت
Golden Serpent Ring +2 رو داشته باش!
و قبل رفتن یه Rusted Gold Coin یا Rusted Coin رو استفاده کن! خیلی کمک میکنن!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ست هیول بیخودی سنگینه! برای وزنی ک داره مقاومتاش خیلی کمه!
بجا Dank Sword برو Sunlight Straight Sword بردار! Weapon Art ش یه بافه ک دمیجتو 10 درصد میبره بالا و دمیجی رو که میگیری 10 درصد کم میکنه!
خودشو هم میتونی باف کنی! بنظر من هم قیافش بهتره!
برای آرمور بنظر من Morne's Set یا Cathedral Knight Set رو بردار! مقاومتاشون برای وزنی ک دارن خیلی خوبه!
برای شیلد هم برو Greatshield of Glory بردار چون Stability ش 80 ه و قشنگ میتونی با کمترین ضربه های به Stamina ت کمبو های دشمن هارو دفع کنی!
اگه سلاح جدید میخوای اینا توصیه های منه:
Profaned Greatsword: سلاح Pontiff Sulyvahn ه! دمیج بسیار خفنی توی بیلد 40/40 Str Dex داره! تازه با شارژ کردن اتک هات اتیشی میشه و 50 تا میاد روی دمیجش!
Weapon Art شم یه آپرکاته ک شمشیر رو برای 45 ثانیه اتیشی میکنه و دمیجش رو 80 تا میبره بالا!
Black Knight Greatsword: دمیجش عالیه و موو ستش هم فوق العادس! بدیاش اینه ک وزنش بالاس و نمیتونی بافش کنی!

من الان دقیقا لولم 208 هست و اصلا مشکلی با سنگین بودن آرمور و اینا ندارم :D
منتهی میخوام بهترین رو داشته باشم
هر شمشیری رو هم آپگرید میکنم و Gem های مختلف رو روشون امتحان میکنم بازم هیچ کدوم از لحاظ قدرت و استفاده از استامین به Refined Dark Sword نمیرسن
مثلا Dragonslayer Greatsword که خودش غولیه تقریباً 800 تا دمیج میده ولی نصف بیشتر استامین رو میبره، در حالی که با همون اندازه استامین و Dark Sword میشه 3 تا دمیج 500 تایی داد!!

• Like
Reactions: KingAmir

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
من الان دقیقا لولم 208 هست و اصلا مشکلی با سنگین بودن آرمور و اینا ندارم :D
منتهی میخوام بهترین رو داشته باشم
هر شمشیری رو هم آپگرید میکنم و Gem های مختلف رو روشون امتحان میکنم بازم هیچ کدوم از لحاظ قدرت و استفاده از استامین به Refined Dark Sword نمیرسن
مثلا Dragonslayer Greatsword که خودش غولیه تقریباً 800 تا دمیج میده ولی نصف بیشتر استامین رو میبره، در حالی که با همون اندازه استامین و Dark Sword میشه 3 تا دمیج 500 تایی داد!!
برای گرفتن حداکثر دمیج، شما Faith ات رو تا 50 60 ببر بالا ، بعد روی شمشیرت Lightning blade یا Darkmoon blade رو بزن ! با Yorshka's chime +5 ! خیلی قوی میشی !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر