بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

shahriyar ps4

کاربر سایت
Aug 9, 2015
36
نام
شهریار
سلام
بتلفیفلد که خییییییلی قشنگه !
Batllefield V الان تخفیف هم خورده قیمتش 35 دلاره تا 5 روز دیگه
به نظرم همینو بگیر مطمئن باش خوشت میاد
من و رفیقمم گرفتیم اگه بگیری سه نفری باهم میریم حال میده
من rainbow هم دارم خیلی خوبه اما بتلفیلد به نظرم قشنگ تره
اوورواچ هم روی کامپیوترم دارم عاااالیه به شرطی که هم بازی داشته باشی
تکی حال نمیده چون بازیش فقط تیر زدن نیست هر هیرو spell های مخصوص خودش رو داره مثلا خیلی از هیرو ها باهم combo های خفنی میزنن که نیاز به هماهنگی داره مثل zarya + pharah

در کل به نظرم الان موقعیت خوبیه واسه خریدن بتلفیلد V چون هم تخفیف خورده هم خود EA گفته هرچی محتویات اضافی براش بدیم رایگان هستش ( برعکس نسخه های قبلی )
مرسی از راهنمایی که کردی، بتلفیلد v چندان فرقی هم نداره با بتل۱، من میخام یه شوتری باشه که رقابت تنگاتنگ داشته باشه و فضای زیاد بازی نداشته باشه مثل بتلفیلد

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
مرسی از راهنمایی که کردی، بتلفیلد v چندان فرقی هم نداره با بتل۱، من میخام یه شوتری باشه که رقابت تنگاتنگ داشته باشه و فضای زیاد بازی نداشته باشه مثل بتلفیلد
پس همون rainbow رو بگیر بهترین گزینه س بین این بازیایی که گفتی
اگر هم از تخیل و فانتزی خوشت میاد اوورواچ رو بگیر هرچند اگر رفیق همبازی نداشته باشی شاید زیاد حال نده بهت

اگه rainbow گرفتی من هم هستم میتونی منو اد کنی باهم بازی کنیم بعضی وقتا

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان بازی
Fist of the North Star: Lost Paradise
3399442-fotns_japan_1_1528221212.png

که 3 ماه هست اومده هیچ تاپیکی نداره
با اینکه بازی جالبی هست و از شرکتی هست که تولید کننده بازی یاکوزا هست

نظرتون راجب به این بازی جیه و آیا ارزش خرید داره ؟ ( 34 درصد تخفیف خورده )
ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان بازی
Fist of the North Star: Lost Paradise
View attachment 99026

که 3 ماه هست اومده هیچ تاپیکی نداره
با اینکه بازی جالبی هست و از شرکتی هست که تولید کننده بازی یاکوزا هست

نظرتون راجب به این بازی جیه و آیا ارزش خرید داره ؟ ( 34 درصد تخفیف خورده )
ممنون
بازی نسبت به سری یاکوزا ضعفای زیادی داره و کلا بهتره در اون سطح نبینیدش گرافیکش از اونجایی که با انجین قبلی شرکت ساخته شده پایینه و لودینگای بازی یکم اذیت کنندس بخصوص اگه یاکوزا ۶ و کیوامی ۲ که با ریو انجین ساخته شدن رو بازی کرده باشید ولی از نظر داستان و مبارزات همچنان فوق العادس درکل اگه از سری یاکوزا خوشتون میاد حتما تهیه‌ش کنید ولی انتظار کمتری نسبت به یاکوزا ازش داشته باشید

• Like
Reactions: dooste.man83

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
تو آخرین روز سال 2018 تویتر PlayStation UK در یک کلیپ نیم نگاهی کرده به تعدادی از عناوین انحصاری و غیر انحصاری PS4 که در سال 2018 منتشر شده و برای 2019 هم آخرش هایپ کرده

Screenshot.png

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
دوستان بازی batman return arkham نسبت به نسخه نسل هفتم فرق آنچنانی داره؟ چون من رو ایکس باکس 360 دو تاشون رو بازی کرده بودم قبلا ولی هیچ وقت تموم نکردم خواستم ببینم ارزش داره بخرم

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021
دوستان بازی batman return arkham نسبت به نسخه نسل هفتم فرق آنچنانی داره؟ چون من رو ایکس باکس 360 دو تاشون رو بازی کرده بودم قبلا ولی هیچ وقت تموم نکردم خواستم ببینم ارزش داره بخرم
از خدام بود بار ها تموم نکرده بودمشون و الان دوباره با ذوق بازی می کردم :D قطعاً اگر با دنیا DC آشنایی و طرفدار بتمن ای ارزش داره، تفاوتش هم همون ارتقا گرافیک و شامل بودن تمام DLC هاست که آرکام سیتی هم DLC های خوبی داشت

• Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام
بازی nier automata کارکردش پیدا میشه تو بازار؟
رنج قیمتی کارکردش چقدره و چه قیمتی مناسبه که بخرم؟
این بازی متاسفانه کم پیدا میشه
کاملا متعجب هستم که چرا شاهکارهایی مثل این بازی تو ایران طرفدار نداره
هرطوری شده پیدا کن و بخر بازی رو. از بهترینهای نسل هست

• Like
Reactions: Milad_HW

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
این بازی متاسفانه کم پیدا میشه
کاملا متعجب هستم که چرا شاهکارهایی مثل این بازی تو ایران طرفدار نداره
هرطوری شده پیدا کن و بخر بازی رو. از بهترینهای نسل هست
اتفاقا پیداش کردم به سختی و الان دارم بازیش میکنم:x الان دور سومم با a2،بازیش خداس:x

آخرین ویرایش:

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
درود دوستان
من تازه ps4 گرفتم، بازیها خیلی گرونه
یه سوال؟ واسه فوتبال بین فیفا ۱۸ و فیفا ۱۹ خیلی فرق هست؟
الان میشه با شصت تومن فیفا ۱۸ رو خرید ولی فیفا ۱۹ باید نزدیک ۴۰۰ بدم، ارزش این اختلاف قیمت رو داره فیفا ۱۹؟
رد دد ۵۰۰ تازه دیسک کارکرده، چخبره اخه :|
چه وضعشه اخه، کلا پیشنهادی ندارین؟ بغیر از اکانت هکی و این مزخرفات
کلا باید گریست به حال این مملکت

• Like
Reactions: KiDD

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
درود دوستان
من تازه ps4 گرفتم، بازیها خیلی گرونه
یه سوال؟ واسه فوتبال بین فیفا ۱۸ و فیفا ۱۹ خیلی فرق هست؟
الان میشه با شصت تومن فیفا ۱۸ رو خرید ولی فیفا ۱۹ باید نزدیک ۴۰۰ بدم، ارزش این اختلاف قیمت رو داره فیفا ۱۹؟
رد دد ۵۰۰ تازه دیسک کارکرده، چخبره اخه :|
چه وضعشه اخه، کلا پیشنهادی ندارین؟ بغیر از اکانت هکی و این مزخرفات
کلا باید گریست به حال این مملکت

در مورد فیفا اطلاعی ندارم، اما میتونی بازی ها رو کرایه هم بکنی از هفته ای 10 تا 30 تومن هم متغیرن، دیگه چاره ای نیست دیگه حالا باز PC اگه داشتی تو شرایط فعلی بد نبود لااقل اکثر بازیا دارن کرک میشن.

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
لام.اقایون من خیلی وقته در جریان ایکس وان و پی اس 4 نبودم، اینکه فروشنده ها بازی میریزن خودشون روی هارد چجوریه؟ اگه خودم بخوام بازی بریزم؟
دروغ نگم خودم میخوام برا مشتری بازی بریزم که دیگه خوده فروشنده اصلی که کنسول رو برام میفرسته یه پول اضافی برا پک بازی ها نگیره
بعد همه ی بازی هارو میشه روی هارد کپی کرد یا نه؟ مثلا انحصاری ها یا بازی های معروف تازه ریلیز شده؟
ینی الان اینجوری تو همون مایه های کپیخور شدن بحساب میاد؟ میشه بازم انلاین بازی کرد یا چیزی خریداری کرد؟
مرسی

• Like
Reactions: KiDD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر