بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام
اکشن رزیدنت اویل هفت چطوره ؟بیشتر بازی اکشن هست یا ترسناک ؟
بیشتر surival horror هست. در مقایسه با نسخه های قبلی سری اکشن خیلی کمتری داره و بیشتر درحال فرار کردن هستید ولی خب درمقایسه با یه سری survival horror ها مثل alien isolution یا outlast اکشن بیشتری داره و یجورایی بالانس بهتری تو این دو بخش داره

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
  • Like
Reactions: F.3.R.Y.X

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
بازی کال اف دیوتی بلک اپس 4 گرفتم اصلا سر در نمیارم چجوری باید بازی کنم؟
اکانت psn پلاس ندارم نمیشه بازی کرد؟

2 تا ایتماش اول صفحه قفل داره

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
سلام. دوستان 2 تا سؤال:

1- این یاکوزا ای که برای اعضای پلاس رایگان شده چجوریه؟ من کلاً با اکثر محصولاتی که تو شرق آسیا تولید میشه مشکل دارم یعنی ارتباط برقرار نمی کنم :D ولی از این سری خیلی تعریف شنیدم خواستم ببینم بازی خشکیه و از اون مهمتر زبان مکالمه اش فقط ژاپنیه؟

2- کسی Warface که F2P ـه بازی کرده؟ یکی از دوستام گفت بازی کن مولتی سریع و خوبیه و از این حرفا :D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام. دوستان 2 تا سؤال:

1- این یاکوزا ای که برای اعضای پلاس رایگان شده چجوریه؟ من کلاً با اکثر محصولاتی که تو شرق آسیا تولید میشه مشکل دارم یعنی ارتباط برقرار نمی کنم :D ولی از این سری خیلی تعریف شنیدم خواستم ببینم بازی خشکیه و از اون مهمتر زبان مکالمه اش فقط ژاپنیه؟

2- کسی Warface که F2P ـه بازی کرده؟ یکی از دوستام گفت بازی کن مولتی سریع و خوبیه و از این حرفا :D
یاکوزا فوق العادس ولی بستگی به سلیقه خودتونم داره و اینکه اونی که رایگان شده ریمیک نسخه اول هست پیشنهاد میکنم اول یاکوزا زیرو که اتفاقات قبل از اون نسخه رو روایت میکنه بخرید و تجربه کنید بعد برید سراغ این نسخه. بله صداگذاری فقط ژاپنیه و زیرنویس انگلیسی داره.
warface به عنوان یه f2p بازی خوبیه و ارزش تجربه رو داره ولی بیشتر از یه f2p ازش انتظار نداشته باشید. مولتی سریعی نداره البته. در مقایسه با یه سری عناوین کند هست

• Like
Reactions: shayan7

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام دوستان
چند تا بازی خوب تو سبک Super mario bros یا همون قارچ خور معروف میخوام
یعنی گرافیک شاد داشته باشه ترسناک نباشه محیطش تاریک نباشه زیاد و ....
کسی همچین بازیایی میشناسه ؟
اگه اسماشونو بگید ممنون میشم

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام دوستان

ببین داداش بهترین ، قانتزی ترین ، فان ترین ، وهمینطور مهیج ترین توی این سبکایی که شما گفتین reyman legend عااالیه یه بازیه هم هم فوتبال فانی داری دو نرفره افلاین میتونی بازی کنی و هم انلاین.
ببین اگه باحاش حال کنی سن و سال نمیشناسه .. عالیه به نظرم

• Like
Reactions: AhmadGr

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
سلام دوستان
بازی های کارتونی و فان مثل
Rayman legends
sonic mania
ratchet and clank
spyro
crash bandicoot
tearaway
gravity rush 2
sonic forces

• Like
Reactions: AhmadGr

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
ببین داداش بهترین ، قانتزی ترین ، فان ترین ، وهمینطور مهیج ترین توی این سبکایی که شما گفتین reyman legend عااالیه یه بازیه هم هم فوتبال فانی داری دو نرفره افلاین میتونی بازی کنی و هم انلاین.
ببین اگه باحاش حال کنی سن و سال نمیشناسه .. عالیه به نظرم
چقدر زیبا بود این بازی
به خاطر سیاست های یوبی حداقل تا الان ادامه پیدا نکرد دیگه=((

• Like
Reactions: joker+1

shahriyar ps4

کاربر سایت
Aug 9, 2015
36
نام
شهریار
سلام دوستان
یه بازی معرفی کنید در سبک شوتر اول شخص که مولتی پلیر خوبی داشته باشه و حسابی سرگرم کننده باشه، خودم cod:ww2 رو بازی کردم با این که مپ های زیاد خوبی نداشت ولی خیلی سرگرم کننده بود و مثلا همه رقابت میکردن که بیشتر کیل کنند و...، بتلفیلد ۱ رو هم دارم ولی مپ هاش خیلی بزرگ و اصلا معلوم نیست چی ب چیه، تعریف رینبو 6 و اورواچ رو خیلی شنیدم ولی باز مطمئن نیستم، ممنون میشم راهنمایی کنید
مرسی

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام دوستان
یه بازی معرفی کنید در سبک شوتر اول شخص که مولتی پلیر خوبی داشته باشه و حسابی سرگرم کننده باشه، خودم cod:ww2 رو بازی کردم با این که مپ های زیاد خوبی نداشت ولی خیلی سرگرم کننده بود و مثلا همه رقابت میکردن که بیشتر کیل کنند و...، بتلفیلد ۱ رو هم دارم ولی مپ هاش خیلی بزرگ و اصلا معلوم نیست چی ب چیه، تعریف رینبو 6 و اورواچ رو خیلی شنیدم ولی باز مطمئن نیستم، ممنون میشم راهنمایی کنید
مرسی

سلام
بتلفیفلد که خییییییلی قشنگه !
Batllefield V الان تخفیف هم خورده قیمتش 35 دلاره تا 5 روز دیگه
به نظرم همینو بگیر مطمئن باش خوشت میاد
من و رفیقمم گرفتیم اگه بگیری سه نفری باهم میریم حال میده
من rainbow هم دارم خیلی خوبه اما بتلفیلد به نظرم قشنگ تره
اوورواچ هم روی کامپیوترم دارم عاااالیه به شرطی که هم بازی داشته باشی
تکی حال نمیده چون بازیش فقط تیر زدن نیست هر هیرو spell های مخصوص خودش رو داره مثلا خیلی از هیرو ها باهم combo های خفنی میزنن که نیاز به هماهنگی داره مثل zarya + pharah

در کل به نظرم الان موقعیت خوبیه واسه خریدن بتلفیلد V چون هم تخفیف خورده هم خود EA گفته هرچی محتویات اضافی براش بدیم رایگان هستش ( برعکس نسخه های قبلی )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر