بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
دوستان سلام
میخوام دو تا بازی بگیرم اولویت اولم بخش آنلاینشه که دوست دارم هیجان داشته باشه
داستان و گرافیک و اینچیزا زیاد مهم نیست
یکی سبک ریسینگ و یکی هم سبک شوتر اول شخص

توی ریسینگ بین اینا کدومو بگیرم ؟ :
GT sport - NFS payback
توی شوتر ها هم اینا مد نظر خودمه :
R6 Siege - Destiny2 - BF1

از بین اینا کدوم رو بگیرم ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان سلام
میخوام دو تا بازی بگیرم اولویت اولم بخش آنلاینشه که دوست دارم هیجان داشته باشه
داستان و گرافیک و اینچیزا زیاد مهم نیست
یکی سبک ریسینگ و یکی هم سبک شوتر اول شخص

توی ریسینگ بین اینا کدومو بگیرم ؟ :
GT sport - NFS payback
توی شوتر ها هم اینا مد نظر خودمه :
R6 Siege - Destiny2 - BF1

از بین اینا کدوم رو بگیرم ؟
ریسینگ اطلاعی ندارم ولی تو شوتر هرکدومشون سبک خودشونو دارن
تفاوتشون زیاده و به سلیقه برمیگرده ولی بطور کلی اگه دوستی داری که باهاش آنلاین بازی کنی R6 siege بگیر اگه بیشتر تکی بازی میکنی bf1 بگیر
رینبو تاکتیکیه و معمولا بازی کردن با دوستا لذت بخش ترش میکنه بتلم چون مپای بزرگ داره تک نفره حال میده
Destiny2 هم بازی نکردم ولی نسخه اولشو که رفتم (اونم چون مجانی گرفتم) افتضاح بود. این نسخه هم تا جایی که شنیدم دست کمی نداره چند وقت پیشم یکی از سایتای خارجی یه مقاله منتشر کرد که چرا Destiny2 مرده. دلایل خوبیم توش نوشته بود و بنظرم سمتش نری بهتره. حداقل نه وقتی که هنوز رینبو و بتلو نرفتی

• Like
Reactions: AhmadGr

hijklmno

کاربر سایت
Feb 26, 2018
11
سلام دوستان من میخوام بازی fifa 18 فیزیکی رو بخرم اما در ریجن های اون گیج شدم میشه تفاوت های ریجن ها را بگید بعضی ها میگن ریجن 2 نمیشه آنلاین بازی کرد... لطفا راهنمایی کنید.ممنون

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
سلام دوستان من میخوام بازی fifa 18 فیزیکی رو بخرم اما در ریجن های اون گیج شدم میشه تفاوت های ریجن ها را بگید بعضی ها میگن ریجن 2 نمیشه آنلاین بازی کرد... لطفا راهنمایی کنید.ممنون
ریجن تنها و تنها مربوط به dlc و اضافات بازیها هست که باید با اکانت شما یکی باشه حالا اگه اکانت امریکاست ریجن all یا ریجن 1
به جز این مورد ریجن ها هیچ تفاوتی ندارند و با همه ریجنها میشه انلاین زد
بازیهای که محدودیت انلاین دارند بازیهای دیجیتالی ظرفیتی هستند

• Like
Reactions: rezab and hijklmno

hijklmno

کاربر سایت
Feb 26, 2018
11
ریجن تنها و تنها مربوط به dlc و اضافات بازیها هست که باید با اکانت شما یکی باشه حالا اگه اکانت امریکاست ریجن all یا ریجن 1
به جز این مورد ریجن ها هیچ تفاوتی ندارند و با همه ریجنها میشه انلاین زد
بازیهای که محدودیت انلاین دارند بازیهای دیجیتالی ظرفیتی هستند
مرسی پس مربوط به اضافات آلتیمیت تیم فیفا میشه!

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
بازی Detroit: Become Human فیزیکیش نیومده؟!! قبلا دو سه روز زودتر از عرضه جهانی می اومد.
سلام.چرا همین الان ۴۹۰ تومن موجوده بازار.تا شنبه یه ۱۰۰ تومن ارزون میشه

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
بیزحمت یه بازی معرفی کنید گرافیکش خوب باشه.خطی نباشه و بشه آزاده تو بازی چرخید و المان های RPG رو هم داشته باشه.البته به غیر The witcher
ویچر همه چیزش خوب بود اما دیالوگ های زیادش برای منی که زبان انگلیسیم خیلی خوب نیست سخت بود
متشکر

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
بیزحمت یه بازی معرفی کنید گرافیکش خوب باشه.خطی نباشه و بشه آزاده تو بازی چرخید و المان های RPG رو هم داشته باشه.البته به غیر The witcher
ویچر همه چیزش خوب بود اما دیالوگ های زیادش برای منی که زبان انگلیسیم خیلی خوب نیست سخت بود
متشکر
Horizon zero dawn
God of war

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
متشکر
فالوت ۴ .گرافیکش متوسطه اما این موردهایی که میخوای توشه ولی اگر سبک خاصش رو بپسندی شاه کاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر