بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
هیچییی
اخ اخ اونیموووشاااا وایی یادش بخیر
فقط میتونی ۳ گانه برادر دانته رو بخریی که اونم جالب نیست حتما بازیش کردی ریمستر شده!اما فقط ریزولوشن رفته بالا
من تا حالا بازی نکردم دویل مای کرای ....این سه نسخه ارزش بازی کردن داره،؟

barpapapa

کاربر سایت
Feb 5, 2015
21
به نظر من ابتدا بازی های جهان بازی مثل ویچر و هاریزون بازی نکن ....یکم بازی های ساده تر انجام بده تا با بازی های نسل هشتمی اشنا بشی بعد برو سراغ این دو تا بازی تا لذت کافی از این دو شاهکار ببری
انچارتد از نسخه یک شروع کن من اول چهار بازی کردم پشیمون شدم

مرسی رفیق.ممنون بخاطر راهنماییت
یه سوال دیگه . بهتره کدوم بازی رو دیسکی و کدوم ها رو هکی بگیرم؟
منظورم اینه که لذت بازی کدومشون هم تو آفلاین و هم تو آنلاین بازی کردنه و کدومشون آفلاین به تنهایی کفایت میکنه؟

مثلا شنیدم gta رو باید آنلاین هم بازی کرد و لذتبخشه ولی بقیه رو نمیدونم

barpapapa

کاربر سایت
Feb 5, 2015
21
دوستان بی زحمت چند تا بازی تاپ که میشه 2 نفره انجام داد رو بهم معرفی کنین .
فوتبال و بسکتبال رو میدونم ولی بقیه رو نه
مرسی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان بی زحمت چند تا بازی تاپ که میشه 2 نفره انجام داد رو بهم معرفی کنین .
فوتبال و بسکتبال رو میدونم ولی بقیه رو نه
مرسی
آنلاین یا local co-op؟ اگه دنبال مورد دوم هستی که دو نفر تو یه صفحه بازی کنین بدون شک بهترین عنوانی که میشه معرفی کرد A way out هست که تازه منتشر شده. بجز این مورد یه سری موارد کم دیگه ای هم هستن که میتونید تو نت سرچشون کنید ولی یا مشکلاتی مثل قدیمی بودن گرافیکو دارن یا تجربه جالبی ارائه نمیدن چون دیگه خیلی کم پیش میاد یه بازی با محوریت local co-op باشه
مثلا سری کالافم از این قابلیت پشتیبانی میکنن ولی بعد یه مدت کمی خسه کننده میشه
اگه آنلاین میخواید بازی کنید که بحثش جداس و بازیای زیادی مثل اورواچ، رینبو و موارد مشابه هست که مولتی پلیرن. بازیایی که بخش داستانی دارنو co-op آنلاین پشتیبانی میکنن هم هستن

• Like
Reactions: barpapapa

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
هیچییی
اخ اخ اونیموووشاااا وایی یادش بخیر
فقط میتونی ۳ گانه برادر دانته رو بخریی که اونم جالب نیست حتما بازیش کردی ریمستر شده!اما فقط ریزولوشن رفته بالا
دادا مگه میشه اخه ...یعنی دیگه بازی تو سبک اینا نمیسازن؟ عجیبه ها؟!
دویل می کرای که اره بازی کردم. قبلا
خودت پیشنهادی نداری؟ حالا یکم مشابه ای چیزی باشه....

barpapapa

کاربر سایت
Feb 5, 2015
21
آنلاین یا local co-op؟ اگه دنبال مورد دوم هستی که دو نفر تو یه صفحه بازی کنین بدون شک بهترین عنوانی که میشه معرفی کرد A way out هست که تازه منتشر شده. بجز این مورد یه سری موارد کم دیگه ای هم هستن که میتونید تو نت سرچشون کنید ولی یا مشکلاتی مثل قدیمی بودن گرافیکو دارن یا تجربه جالبی ارائه نمیدن چون دیگه خیلی کم پیش میاد یه بازی با محوریت local co-op باشه
مثلا سری کالافم از این قابلیت پشتیبانی میکنن ولی بعد یه مدت کمی خسه کننده میشه
اگه آنلاین میخواید بازی کنید که بحثش جداس و بازیای زیادی مثل اورواچ، رینبو و موارد مشابه هست که مولتی پلیرن. بازیایی که بخش داستانی دارنو co-op آنلاین پشتیبانی میکنن هم هستن

بازی آفلاین
مثلا مثل شورش در شهر سگا
که دو نفر باید مراحل زیادی رو با هم طی میکردیم ( من خیلی از تکنولوژی بازیها عقبم :( )

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
بازی آفلاین
مثلا مثل شورش در شهر سگا
که دو نفر باید مراحل زیادی رو با هم طی میکردیم ( من خیلی از تکنولوژی بازیها عقبم :( )
میشه همون split screen همونطورم که گفتم این دست بازیا به شدت کم شدن دیگه همه آنلاین co-op بازی میکنن
بهترین بازی A way out هست بجز اون Brothers: A Tale of Two Sons هم هست که سازندش همون سازنده A way out هستش ولی گرافیک بالایی نداره Kanck 2 هم هست
بجز اینا بازی دیگه ای یادم نمیاد دیده باشم
البته بازیای شوتر مثل کالاف یا star wars battlefront 2 یا مثلا بازیای فایتینگ مثل تکن 7، injustice 2 و موارد مشابهشونم از split screen پشتیبانی میکنن ولی خب احتمالا اون چیزی که شما میخوای نیستن. فقط دو نفری با همدیگه مبارزه میکنید که جذابیت یه بازی داستانی co-op محور که با کمک همدیگه باید توش جلو رفتو ندارن

چرا نشه؟ خیلی از سبکا طی گذر زمان به کل فراموش میشن یه زمانی بازیای استراتژیک از درو دیوار میریختن الان خیلی کم شدن یا مثلا همین بازیای local co-op که دوستمون دنبالشونه یا بازیای اشاره و کلیک که قدیما خیلی بودن حتی بازیای هک اند اسلش واقعی هم دارن منقرض میشن dmc که خبری ازش نیست گاد اف وار هم راهشو عوض کرده فقط بایونتا مونده (nier: automata هم با تمام احترامی که براش دارم و یکی از بهترین بازیایی بود که تو کل نسل تجربه کردم ولی یه هک اند اسلش واقعی نبود و بیشتر تمرکزش رو داستان بود بخوایم با عناوینی مثل dmc مقایسش کنیم از نظر گیم پلی یه جوک بود)
نزدیک ترین چیزی که میشه به شما پیشنهاد داد دارک سولز و بلادبورن و ni-oh هست

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
فقط همون devil may cry
اره شده دیگه این نسل اینطوریه!اونیموشا و ،... مال اون زمونا بود که حیفش کرد کپکام
اونم که بازی کردی
پس پولتو هدر نده هیچی تو سبکی که میخوایی نیست

• Like
Reactions: Mazi_z

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام دراگون ایج ارزش خرید دا ره؟

پیشنهاد میشه قبل خرید هر گیمی حتما گیم پیلی ازش ببینید
اینم در نظر بگیرید از رمان عرضه بازی زمان زیادی میگذره (هر چند در انتخاب یک بازی خوب اینو نباید در نظر گرفت)
اگه پیلیر سبک rpg هستین بازی خوبیه

ولی میتونید rpg های خوبی مثل بلادبورن یا دارک سولز یا ویچر بگیرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر