بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام دوستان
یه بازی سوم.شخص خوب میخوام
بین اینا موندم
Assassin origins /shadow of war /nioh
آخرین اساسینی که بازی کردم نسخه 4بوده
کلا بازی ها همش تکراری شده و برا منی که چندین ساله بازی میکنم اکثرا بازی ها خسته کننده میشه
در ضمن یه بازی مولتی پلیر که تنهایی بشه بازی کرد رو هم بگین مثل اورواچ و اینا نباشه که کل لذتش به بازی با دوستات هست
ممنون

سلام داداش

nioh بازي خوبيه البته بهتره كه با ديد سري سولز-بورن سراغش نري چون يكم براي بعضي ها ممكنه پتانسبل تكراري شدن داشته باشه. نسبتا در مقايسه با اون بازي ها هم راحت تره.

shadow of war هم به نظرم اين نسخش واقعا خوب پيشرفت كرده و تنوع ماموريت هاش بهتر شده. منتهي استفاده از پول واقعي و مخصوصا اون چپتر 4 كه كاملا تكراري هستش يكم كارو خراب كرده و دليل اصلي پايين اومدن نمراتشم اصلش به خاطر همين دو ايراده. ولي بازم بازيشو توصيه ميكنم.

Assassin origins هم من با اين نسخش واقعا حال كردم و كلي موارد براي گشت و گذار و كاراي فرعي تو بازيشه. سازندشم همون نسخه 4 هست.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان بازی infamous second son چطوره .جذابیت داره الان بخوام.بازی کنم ؟

سلام داداش

آره به نظر من كه بازي سرگرم كننده اي بود و اگه به ديد يه بازي خطي هم بهش نگاه كني بهترم ميشه.

كلا نگاه به الان نكن كه يه تريلي انحصاري نمره بالا سوني داره، اون زمان اوايل PS4 همين بازي جزو معدود بازي هاي انحصاري خوبش بود:D

• Like
Reactions: pouria1995

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام
هر یک از اپیزود های هیتمن 2016 چند ساعت گیم پلی داره ؟؟؟

من داداش اين اواخر بازيش كردم و تمام ايپيزودهاش رو هم حول و حوش 12 تا 13 ساعت گيم پلي داره. بعضي از ايپيزودهاش گيم پليش طولاني تره.

البته اگه خيلي مخفي كاري بري و تمام پيدا كردني هاشم جمع كني يه مقدار بيشترم ميشه

pouria1995

کاربر سایت
Feb 28, 2018
9
دوستان بازی monster hunter world چجوریه .میشه خودت بازی کنی آنلاین یا باید با دوست و رفیقای خودت باشی که بشه خوب بازی کرد ؟
در کل هرکس بازی کرده بگه.چجوری هست .ممنون

StrawHat

کاربر سایت
Dec 28, 2017
32
نام
سامرند
دوستان بازی monster hunter world چجوریه .میشه خودت بازی کنی آنلاین یا باید با دوست و رفیقای خودت باشی که بشه خوب بازی کرد ؟
میشه آفلاین هم بازی کرد، ولی خیلی سخت میشه کشتن یه هیولا حداقل 30 40 دقیقه وقت میگیره و حوصله سر بر هست خیلی زیاد. ولی اگر با دوستات بازی کنی خیلی لذت بخشه و میشه راحت برای هیولاها کمین کرد و شکستشون داد.
در کل بازی خوبیه ولی از نظر من تک نفره بازی کردن زیاد جذاب نیست.

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
یسری بازیها هستن برای co op مولتی طراحی شدن ولی برای اینکه ایرادی به بازی وارد نشه توانایی افلاین بازی کردن هم گذاشتن که اصلا لذت بخش نیست و سخته evolve killing floor 2 هم افلاین دارن هم انلاین ولی انلاین لذت واقعی گیمپلی

• Like
Reactions: StrawHat

StrawHat

کاربر سایت
Dec 28, 2017
32
نام
سامرند
یسری بازیها هستن برای co op مولتی طراحی شدن ولی برای اینکه ایرادی به بازی وارد نشه توانایی افلاین بازی کردن هم گذاشتن که اصلا لذت بخش نیست و سخته evolve killing floor 2 هم افلاین دارن هم انلاین ولی انلاین لذت واقعی گیمپلی
دقیقاً. به شخصه وقتی داشتم Evolve بازی میکردم بعد از حدود یک ساعت اعصابم خورد شد حذف کردم. :D
البته دوباره که بازی کردم در حالت coop، واقعاً چیز دیگه‌ای بود. Monster Hunter World هم همینطوره، فکر کنم اگر کسی قرار باشه خودش تک نفره و آفلاین بره، بازی قشنگ براش بالای 100 ساعت طول بکشه چون یادمه فقط اوایل بازی برای کشتن یه هیولا یک ساعت و نیم وقت گذاشتم بعد که مرد، از خوشحالی نمیدونستم چیکار کنم. :D

سلام
ریس اف تامب رایدر و انچارتد چهار چند ساعت گیم پلی داره؟
فقط بخش داستانیشون تامب رایدر 15 ساعت، آنچارتد هم باز 15 ساعت.

Last edited by a moderator:

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
من میخواستم فردا evil within 2 رو بایکی از این بازی ها Wolfenstein II: The New Colossus Assassins Creed Origins Call of duty ww2 تعویض کنم
من نسخه اول Wolfenstein رو بازی نکردم راجب داستانش نمیدونم میشه از نسخه جدید بازی کرد یانه میخوام حداقل 1 هفته سرگرم بشم شما پیشنهادتون کدومه ؟

StrawHat

کاربر سایت
Dec 28, 2017
32
نام
سامرند
دوستان بین بازی witcher 3 و Horizon Zero Dawn کدوم رو پیشنهاد میدید اول بازی کنم و ارزش بیشتری برای بازی کردن داره ؟
از نظر بنده که Witcher 3 ارزش بیشتری داره. البته هورایزن هم بازی خیلی خوبیه ولی ویچر 3 هم سرگرم کننده‌تر هست، هم محتوای بیشتری رو ارائه میده. و پیشنهاد میکنم نسخه سال رو بازی کنید، حیفه DLCها رو از دست بدید.

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام دوستان
یه بازی سوم.شخص خوب میخوام
بین اینا موندم
Assassin origins /shadow of war /nioh
آخرین اساسینی که بازی کردم نسخه 4بوده
کلا بازی ها همش تکراری شده و برا منی که چندین ساله بازی میکنم اکثرا بازی ها خسته کننده میشه
در ضمن یه بازی مولتی پلیر که تنهایی بشه بازی کرد رو هم بگین مثل اورواچ و اینا نباشه که کل لذتش به بازی با دوستات هست
ممنون
اگه داداش اعصابشو داری بلادبورن بگیر ، الان که برا پلاس فری هم هستش خداسسسست اصلا کاملا درگیرت میکنه به شرطی که حوصلشو داشته باشی و زود عصبی نشی

nioh هم تقریبا سخته ولی خوب به پای دارک سولز و بلادبورن نمیرسه... چند تا گیم پلی ازش ببین بعد تصمیم بگیر

shadow of war که اصلا نرو سراقش خیلی زود تر ازون چیزی که فکرشو بکنی برات تکراری و خسته کننده میشه مطمعنم

assassin origins که واقعا محیط اوپن وردی داری و گرافیک و داستان بازی خوبه کلا طرفدارای خاص خودشو داره اساسین

اگه یه بازی میخوای که واقعا قرقش بشی و ساعت ها درگیرت کنه و هر باس سبک و قلق خاص خودشو داشته باشه با دنیایی گسترده ( ولی خوفناک و ترسناکx_x) بلادبورن و دارک سولز 3 اگه حتی از 100% 50% حوصله و اعصابشو داری بگیر پشیمون نمیشی

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
دوستان بین بازی witcher 3 و Horizon Zero Dawn کدوم رو پیشنهاد میدید اول بازی کنم و ارزش بیشتری برای بازی کردن داره ؟
من اوایل که کنسول گرفتم ویچر بازی کردم اصلا نتونستم ازش لذت ببرم مدتی بازی کردم ولش کردم چون تجربه بازی جهان باز نداشتم
هاریزون بازی نکردم ولی میگن اکشن بیشتری داره و ارتقا سلاح و چیزای دیگش اسونتره
اگه تجربه جهان ازاد نداری از بین این دوتا به نظر من هاریزون بهتر ه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر