بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دوستان قیمت بازی ها تو 1 ماه اخیر بالا رفته ؟؟ چون من از جایی که بازی هامو میگرفتم قیمت رو وحشتناک برده بالا

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
دوستان اگر کسی نسخه ی لیمیتد ادیشن Shadow of the colossus رو سراغ داره جایی بفروشن یه اطلاعی بده، چون اکثر کسایی که وارد کردن نسخه های سفارشی و پیش خریدی بوده.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
Nfs payback
آخرش من این بازی رو خریدم. نسخه دلوکسش رو.
بعد کلی دو دل بودن بین : نقد ها و نظرات منفی که برا این بازی شنیده بودم و همه داشتن یه جوری بد میگفتن از بازی. و از طرفی خودم عاشق سری نیید هستم و عاشق سبک ریسینگ.
کلا با این عقیده و فکر بازی رو خریدم که ضعیف ترین نصخه سری هست.
ولی بعد یکی دو ساعت بازی کردن متعجب شدم که چرا اینهمه نظرات منفی در مورد این بازی هست. بازی برا من خیلی و خیلی سرگرم کننده هست. جدایی از مشکلات فنی که همه میگن زیاده ولی من چیز خواصی ندیدم (شاید هم قبلا بود ولی بعد اپدیت ها مشکلاتش برطرف شده) این بازی برا من از لحاظ سرگرم کنندگی و جذابیت و هیجان، جزو بهترین های این سری هست.
برا اونایی که دو دل هستن و میخوان بدونن این بازی بهتره یا نسخه ۲۰۱۵، باید بگم من با این که نسخه ۲۰۱۵ رو دوست داشتم و بازی رو پلات هم کردم، ولی این بازی جذابیتش ده ها برابر نسخه ی قبلی هست.
گرافیک بازی هم بهتر از همه نسخه های قبلی هست ولی برا این نسل فقط یه گرافیک معمولی بیشتر نیست. نور پردازی و طراحی هنری محیط عالیه ولی طراحی ماشین ها معمولی..
مسابقات آف رود هم عالیه والبته مسابقات اسپید کراس خیلی لذت بخش. فقط بازی شدیدا تو دادن جوایز و پول خسیس هست.
بازی کلی محتوا داره که برا تموم کردنش باید کلی وقت پای بازی بزارین.
احساس میکنم بازی تو حالت نرمال یکم سخت تر از قسمت های قبلی هست.

بخش مولتی هم بازی نکردم و امید دارم که بهتر از قبلی ها باشه.
اینا رو نوشتم تا بگم اگه از سبک ریسینگ خوشتون میاد تو خرید بازی شک نکنین.

• Like
Reactions: GPSY and mehran2190

shahriyar ps4

کاربر سایت
Aug 9, 2015
36
نام
شهریار
سلام دوستان من مخواهم واسه ps4 بازی های ظرفیت ۲ بخرم در این مورد میخواستم که راهنماییم کنید لطفا
بازی های ظ۲ نسخه deluxe یا gold edition دارن یا همش نسخه معمولیه
دیتا بازی ها رو خود فروشگاه میندازه یا باید خودم دانلود کنم
لطفاً راهنمایی کنید دوستان

shahriyar ps4

کاربر سایت
Aug 9, 2015
36
نام
شهریار
دو سوال دیگه هم داشتم
اینکه یوزرنیم و پسورد اکانت رو خود فروشگاه میسازه یا خودمون میسازیم
هر بازی ظ۲ که میندازن اکانت جداگانه داره یا همشون تو یه اکانت هستن؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
دو سوال دیگه هم داشتم
اینکه یوزرنیم و پسورد اکانت رو خود فروشگاه میسازه یا خودمون میسازیم
سوالت رو توی تاپیک مربوطه
(PS4) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store
و
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]
بپرس که زود تر جواب بگیری.
در مورد سوال هات هم:
یوزرنیم و پسورد اکانت رو خود فروشگاه میسازه یا خودمون میسازیم؟
اگر اکانت ظرفیتی باشه فروشگاه میده و شما حق عوض کردنش رو ندارین.
ظرفیت 3 رو باید توی همون اکانت بازی کنید و نیاز به اینترنت داره.
ظرفیت 2 رو میشه برای تروفی ها توی اکانت خودتون بازی کنید. پس این که اسمش هر چیزی باشه براتون مشکل ایجاد نمیکنه.
اون دیگه بستگی به اکانت هست.
بعضی از فروشگاه ها یه اکانت میذارن یه بازی روش هست. یه اکانت هم میذارن 10 تا بازی تاپ روش هست که از اونجا که قانونی هست خوب مسلما قیمتش هم خیلی بالا در میاد.
اصلا قانونی نداره که حتما یه تعداد بازی روی اکانت باشه.
بازی های ظ۲ نسخه deluxe یا gold edition دارن یا همش نسخه معمولیه؟
اینم از اون سوال هاش بود ها. خوب هر بازی که روی اکانت خریداری بشه معمولا توی فروشگاه ها همون رو با جزئیات اعلام میکنن.
معمولا نسخه عادی تهیه میشه ولی اینطور نیست که نسخه های دیگه هم نباشه.
اگر اکانت رو انلاین بخرین خوب مسلما باید خودتون دانلود کنید.
اگر هم برید فروشگاه معمولا بازی رو هم خودشون براتون میریزن

حالا جدای از همه این بحث ها توصیه میکنم زیاد سراغ اکانتهای ظرفیتی نرید. بیشتر سعی کنید بازی رو به صورت دیسک دست دوم خرید فروش کنید که بازار خرید و فروشش خیلی از اکانت ها بهتر هست.

• Like
Reactions: barpapapa

shahriyar ps4

کاربر سایت
Aug 9, 2015
36
نام
شهریار
سوالت رو توی تاپیک مربوطه
(PS4) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store
و
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]
بپرس که زود تر جواب بگیری.
در مورد سوال هات هم:
یوزرنیم و پسورد اکانت رو خود فروشگاه میسازه یا خودمون میسازیم؟
اگر اکانت ظرفیتی باشه فروشگاه میده و شما حق عوض کردنش رو ندارین.
ظرفیت 3 رو باید توی همون اکانت بازی کنید و نیاز به اینترنت داره.
ظرفیت 2 رو میشه برای تروفی ها توی اکانت خودتون بازی کنید. پس این که اسمش هر چیزی باشه براتون مشکل ایجاد نمیکنه.
اون دیگه بستگی به اکانت هست.
بعضی از فروشگاه ها یه اکانت میذارن یه بازی روش هست. یه اکانت هم میذارن 10 تا بازی تاپ روش هست که از اونجا که قانونی هست خوب مسلما قیمتش هم خیلی بالا در میاد.
اصلا قانونی نداره که حتما یه تعداد بازی روی اکانت باشه.
بازی های ظ۲ نسخه deluxe یا gold edition دارن یا همش نسخه معمولیه؟
اینم از اون سوال هاش بود ها. خوب هر بازی که روی اکانت خریداری بشه معمولا توی فروشگاه ها همون رو با جزئیات اعلام میکنن.
معمولا نسخه عادی تهیه میشه ولی اینطور نیست که نسخه های دیگه هم نباشه.
اگر اکانت رو انلاین بخرین خوب مسلما باید خودتون دانلود کنید.
اگر هم برید فروشگاه معمولا بازی رو هم خودشون براتون میریزن

حالا جدای از همه این بحث ها توصیه میکنم زیاد سراغ اکانتهای ظرفیتی نرید. بیشتر سعی کنید بازی رو به صورت دیسک دست دوم خرید فروش کنید که بازار خرید و فروشش خیلی از اکانت ها بهتر هست.
ازتون ممنونم که راهنماییم کردین ، اخه دیسک دست دوم هربازی که میخام نیست مثلا wwe2k18 من نتونستم پیداکنم و نسخه deluxe یا gold دست دوم خیلییییی سخت پیدا میشه، اگه شما فروشگاهی در تهران میشناسین هر بازی دست دوم رو داشته باشه همچنین نسخه deluxe یا gold رو لطفاً معرفی کنین پس در ظ۲ اسم اکانتمو خودم انتخاب میکنم؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
ازتون ممنونم که راهنماییم کردین ، اخه دیسک دست دوم هربازی که میخام نیست مثلا wwe2k18 من نتونستم پیداکنم و نسخه deluxe یا gold دست دوم خیلییییی سخت پیدا میشه، اگه شما فروشگاهی در تهران میشناسین هر بازی دست دوم رو داشته باشه همچنین نسخه deluxe یا gold رو لطفاً معرفی کنین پس در ظ۲ اسم اکانتمو خودم انتخاب میکنم؟
توی ظرفیت 2 هم هیچ چیز اکانتو خودتون انتخاب نمیکنید ولی چون ظرفیت 2 هست بازی تو کنسول شیر میشه و میتونید با همون اکانت اصلی خودتون بازی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر