بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
د لست آف آس میتونه واسه مدت زیادی سرگرمم کنه؟

لست اف شاهکاره به تمام معناست ولی از بابته مدت زمانه زیاد برا سرگرم کردن فکر نکنم زیاد رازیت کنه
میتونی یه بازی بگیری که از نظر مولتی پلیر قوی باشه چون در کل بخوای حساب کنی مولتی خیلی سرگگرمت میکه چون میشه گفت هر دفه که بخوای بازی کنی با پلیر های متفاوتی بازی میکنی و بازی از حالت تکراری در میاد تقریبا .
مثلا بازی مثل دیابلو ( اگه از سبکش خوشت میاد) شاهکاره البته همه ی کارهای بیلزارد عالین. سبکه شوتر بتل فیلد 1 یا تایتانفال 2 . سبکه rpg بلادبورد یا دارکسولز و... - یا هم میتونی بری سراغ انچارتد که این دیگه احتیاج به تعریف نداره .

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
لست اف شاهکاره به تمام معناست ولی از بابته مدت زمانه زیاد برا سرگرم کردن فکر نکنم زیاد رازیت کنه
میتونی یه بازی بگیری که از نظر مولتی پلیر قوی باشه چون در کل بخوای حساب کنی مولتی خیلی سرگگرمت میکه چون میشه گفت هر دفه که بخوای بازی کنی با پلیر های متفاوتی بازی میکنی و بازی از حالت تکراری در میاد تقریبا .
مثلا بازی مثل دیابلو ( اگه از سبکش خوشت میاد) شاهکاره البته همه ی کارهای بیلزارد عالین. سبکه شوتر بتل فیلد 1 یا تایتانفال 2 . سبکه rpg بلادبورد یا دارکسولز و... - یا هم میتونی بری سراغ انچارتد که این دیگه احتیاج به تعریف نداره .
ممنون بابت پاسختون:D
اورواچ و جی تی ای رو حتما میخوام بگیرم،چون از دوتاشون خوشم میاد و سرگرم میکنن واقعا آدمو
ولی بازی دیگه نمیدونم چی بگیرم ک زیاد سرگرمم کنه،سبک دارک سولز و اینا علاقه ندارم ولی ی دوستی دارم که میتونم باهاش بلادبورن کو-آپ بازی کنم،رینبو و بتلفیلد1 هم تعریفشونو زیاد شنیدم،حالا نمیدونم این بازی سوممو چی بگیرم!:D

• Like
Reactions: joker+1

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
ممنون بابت پاسختون:D
اورواچ و جی تی ای رو حتما میخوام بگیرم،چون از دوتاشون خوشم میاد و سرگرم میکنن واقعا آدمو
ولی بازی دیگه نمیدونم چی بگیرم ک زیاد سرگرمم کنه،سبک دارک سولز و اینا علاقه ندارم ولی ی دوستی دارم که میتونم باهاش بلادبورن کو-آپ بازی کنم،رینبو و بتلفیلد1 هم تعریفشونو زیاد شنیدم،حالا نمیدونم این بازی سوممو چی بگیرم!:D

میخوای فعلا خودتو با اور و جی تی ای سرگرم کن (اینا بازیایی خیلی خوبی هستن مخصوصا جی تی ای) و منتظر بمون تا گاد افا وار بیاد عالیه

• Like
Reactions: mahan.bs

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
دروووود دوستانه عزيز
ما تو تاپيك اورواچ پرسيديم كسي جواب نداد بهمون...دوستان وضعيت سروراي بازي چطوره؟مثلا تا پينگ حدود چقد راحت ميشه بازي كني ؟ ١٤٠ اينا كاره ادمو توش راه ميندازه؟ راستي حجم آپديتاي بازي چقد شده تا حالا ؟
واقعا ممنون ميشم كسي جواب بده 3>

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دروووود دوستانه عزيز
ما تو تاپيك اورواچ پرسيديم كسي جواب نداد بهمون...دوستان وضعيت سروراي بازي چطوره؟مثلا تا پينگ حدود چقد راحت ميشه بازي كني ؟ ١٤٠ اينا كاره ادمو توش راه ميندازه؟ راستي حجم آپديتاي بازي چقد شده تا حالا ؟
واقعا ممنون ميشم كسي جواب بده 3>

بهترین سرورهارو داره برا ما ایرانیها، آپدیتشهاشم فکر کنم 14 گیگ شده باشه تا حالا

اگه بتونی تیمی بازی کنی بازیش عالیه

beatbox

کاربر سایت
Oct 21, 2007
121
نام
محمد مهدي
دوستان برا مولتی بین کال اف و بتل ۱ کدوم رو پیشنهاد میکنین (البته با در نظر گرفتن سرور) .اگه شوتر دیگه ای هم تو فکرتون هست بگین( غیر از رینبو و اورواچ) مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر