بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
اونش دیگه بستگی به خودتون داره
DW8 رو خیلی وقت پیش بازی کرده بودم تا جایی که یادمه نه اپن ورد نبود
گرویتی راش هم اجباری توی ترتیبش نیست بدون دونستن نسخه اولم تقریبا میتونید نسخه دوم رو بازی کنید ولی اولا که آشنایی قبلی با یه سری کاراکترا ندارید
دوما بعد از پایان کلی نسخه دوم یه پایان تقریبا مخفی و اصلی هم تو بازی هست که با نسخه اول در ارتباطه
بنظرم نسخه اولش ارزش خرید داره
پس بنظرت این هزینه که می خوام برای خرید DW8 کنم رو بزارم برای خرید گرویتی راش 1 ؟

یا همو DW8 با گرویتی راش 2 رو بگیرم؟
ممنون بازم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
پس بنظرت این هزینه که می خوام برای خرید DW8 کنم رو بزارم برای خرید گرویتی راش 1 ؟

یا همو DW8 با گرویتی راش 2 رو بگیرم؟
ممنون بازم
:-? این دیگه به سلیقس
اگه با قدیمی بودن گرافیک DW8 مشکلی ندارید اینو با گرویتی راش 2 بگیرید که دوتا بازی متفاوت داشته باشید خسته کننده نشه
ولی ازون سمتم بنظرم گرویتی راش 1 بازی خوبی بود
کلا نظر خاصی ندارم با سلیقه خودتونه :D

• Like
Reactions: dooste.man83

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
nl
فاینال آخرین نسخه اش نوبتی نیست.

دراگون ایج من خودم 4 ماه پیش بازیش کردم و پیش خودم میگفتم چرا همون موقع انتشار نگرفتمش!!!به هیچ عنوان مثلش پیدا نمیشه تا نسخه بعدیش بیاد....البته فالوت 4 هم میتونی در نظر داشته باشی اگه تا الان بازی نکردی!!!
بازیهای مثل dark solus یا bloodborne یا ni oh هم rpg هستن ولی یکم قلق دارن که سخت میکنه کارو ولی اعتیاد میارن!!!!

دمت گرم داداش
دراگون ایج باگی چیزی نداشت ؟ شنیدم خیلی باگ داره اگه نداره که همین امروز میگیرمش اخه عاشقش بودم همیشه ولی گون میگفتن باگ داره منصرف شدم از گرفتنش اگه میگی اوکیه که میگیرمش

دارک سولز و نه ولی بلادبورن و بازی کردم و تقریبا پلاتش کردم 98%;)
از فالوت خوشم نمیاد راستش(جسارت نباشه به فناش من خوشم نمیاد)
ni oh تو فکرش هستم به نظر جالب میاد
فعلا که تو سبکه شوتر بتل 1 درگیرم کرده و ول کنم نیست لعنتی:D
شاید شوتر بعدی رینبو رو بگیرم یا اورواچ

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
سلام دوستان
میخواستم بدونم دلیلی برای گرفتن بلادبورن گاتی هست یا همون معمولیلشم خوبه
خیلی قویه دی ال سیش. اصلا معمولی نگیر. دی ال سیشو نری بهتره بگی کلا بلاد رو نرفتی اصلا ! در این حد.

• Like
Reactions: m1647

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
nl

دمت گرم داداش
دراگون ایج باگی چیزی نداشت ؟ شنیدم خیلی باگ داره اگه نداره که همین امروز میگیرمش اخه عاشقش بودم همیشه ولی گون میگفتن باگ داره منصرف شدم از گرفتنش اگه میگی اوکیه که میگیرمش

دارک سولز و نه ولی بلادبورن و بازی کردم و تقریبا پلاتش کردم 98%;)
از فالوت خوشم نمیاد راستش(جسارت نباشه به فناش من خوشم نمیاد)
ni oh تو فکرش هستم به نظر جالب میاد
فعلا که تو سبکه شوتر بتل 1 درگیرم کرده و ول کنم نیست لعنتی:D
شاید شوتر بعدی رینبو رو بگیرم یا اورواچ
والا من باگی ندیدم ولی بدون آپدیت یخورده افت فریم پیدا میکنه تو بعضی قسمتها

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
سلام:D
من میخوام ps4 بخرم، میخوام باهاش 4-3 تا بازی هم بگیرم،خب این بازیارو ک میخوام بگیرم بعدش تا ی مدت دیگه بازی نمیخوام بخرم،پس میخوام خیلی سرگرم کننده باشن
فیفا علاقه ندارم :(
اورواچ هم یه 50تا گیم پلی ازش دیدم خوشم اومده ازش:D
gta v هم ک بهم گفتن شدیدا سرگرم کنندس و واجبه اصن خریدش:D
حالا دوستان یه 2 تا بازی شدیدا سرگرم کننده بگن،این 2 تا (gta v,overwaych) هم اگه میبینین خوب نیس پیشنهاد بدین بجاشون:D
خیلی ممنون:x:D

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
سلام:D
من میخوام ps4 بخرم، میخوام باهاش 4-3 تا بازی هم بگیرم،خب این بازیارو ک میخوام بگیرم بعدش تا ی مدت دیگه بازی نمیخوام بخرم،پس میخوام خیلی سرگرم کننده باشن
فیفا علاقه ندارم :(
اورواچ هم یه 50تا گیم پلی ازش دیدم خوشم اومده ازش:D
gta v هم ک بهم گفتن شدیدا سرگرم کنندس و واجبه اصن خریدش:D
حالا دوستان یه 2 تا بازی شدیدا سرگرم کننده بگن،این 2 تا (gta v,overwaych) هم اگه میبینین خوب نیس پیشنهاد بدین بجاشون:D
خیلی ممنون:x:D
last of us. gta. bloodborne. horizon zero down

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
د لست آف آس میتونه واسه مدت زیادی سرگرمم کنه؟
100%.اگه پلاس بخرید بخش انلاینشم مدت ها سرگرمتون میکنه. البته این عناوینی که معرفی کردم به جز gta انحصاری های ps4 هستن . وگرنه بازی های دیگه ای مثله assassin creed origin یا rainbow six siege یا call of duty جدیده هم عناوین خوب و سرگرم کننده ایی هستن. ولی خب در ابتدای راه خوبه که عناوین انحصاری رو تجربه کنید بعد برید سراغ بازی های مولتی پلتفرم(نظر شخصی)

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
د لست آف آس میتونه واسه مدت زیادی سرگرمم کنه؟
آره بازیه جالبیه و قیمتش هم نسبتا خوبه 65 ایناست حدودا / و بستگی داره چه سبکی علاقه داشته باشی راجب دستنی دو هم فکر کن اونم جالبه
البته یکسری بازی ها هست که آنلاین نداره پس نمیتونه مدت زمان زیادی سرگرمت کنه ولی بازی کردنش واجبه مثل بیاند تو سولز
و این رو هم بگم اگه خونتون نزدیکم بود میتونم بازی هامو بهت قرض بدم اگه خواستی :D

100%. assassin creed origin یا

اوریجینز اصن پیشنهاد نمیشه من که خودم عاشق سری بازیه اسسین بودم بنظرم قبلیهاش رو بازی کنه بیشتر خوشش بیاد !

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: hanif36

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
آره بازیه جالبیه و قیمتش هم نسبتا خوبه 65 ایناست حدودا / و بستگی داره چه سبکی علاقه داشته باشی راجب دستنی دو هم فکر کن اونم جالبه
البته یکسری بازی ها هست که آنلاین نداره پس نمیتونه مدت زمان زیادی سرگرمت کنه ولی بازی کردنش واجبه مثل بیاند تو سولز
و این رو هم بگم اگه خونتون نزدیکم بود میتونم بازی هامو بهت قرض بدم اگه خواستی :D
آره خب آنلاین داشتن مهمه،د لست آف آس شنیدم ک آنلاینش معمولیه و زمان گیم پلی بازی هم متوسطه،پس واسه من فک نکنم فعلا مناسب باشه(باید بعدا اجارش کنم یا دست دومش رو بخرم:D)
در مورد اساسین هم منم همینجوریم،اصن نمیدونم چرا محیط این اساسین جدیده رو دوس ندارم بنظرم اون دوران ویکتوریا خیلی باحال تره ک:D
دستنی دو ی ذره راجع بش تحقیق میکنم بعد نظرمو میگم
در مورد خونمونم ما بروجردیم که 100 درصد این طرفا نیستی:D
این 3 تا خوبن بنظرتون؟(از نظر زمان زیادی سرگرم کردن):
بلادبورن(واسه co-op یکی رو میشناسم باش بازی کنم:D) اورواچ و جی تی ای وی:D

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
جی تی ای وی:D
ببین جی ای خیلی حال میده و اگه هم چنتا دوست دور هم جمع شین کلی میتونید مسخره بازی در بیارید و بخندید (که من فقط از این قابلیتش استفاده میکردم :D )
درباره بازی های دیگه هم نظری ندارم ولی سعی کن همه چیرو در نظر بگیری :D

• Like
Reactions: mahan.bs

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر