بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

bazikhorpcpsp

کاربر سایت
Mar 3, 2008
49
نام
ali
دوستان میشه منو راهنمایی کنید که فرق بازی هایی که با عنوان باندل فروخته میشه با بازی های پلمپ چیه؟

آخه قیمتشون خیلی ارزونتره ولی فروشنده میگه بازی کاملا نوئه.

از نظر امکانات و اجرا شدن(بازی کرئن به صورت آنلاین و آفلاین) هیچ تفاوتی با بازی دارای جعبه ندارن؟

ممنون

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
دوستان میشه منو راهنمایی کنید که فرق بازی هایی که با عنوان باندل فروخته میشه با بازی های پلمپ چیه؟

آخه قیمتشون خیلی ارزونتره ولی فروشنده میگه بازی کاملا نوئه.

از نظر امکانات و اجرا شدن(بازی کرئن به صورت آنلاین و آفلاین) هیچ تفاوتی با بازی دارای جعبه ندارن؟

ممنون
منظورت همون بازی هایی هست که از توی باندال برمیدارن میفروشن؟؟؟اگر پلاستیک نایلون دورش هست اره دیگه همون مثل پلمپ هست و هیچ تفاوتی نداره.دلیل ارزونیشم مشخصه چون قیمت خرید پایین تره در باندال ها

• Like
Reactions: bazikhorpcpsp

bazikhorpcpsp

کاربر سایت
Mar 3, 2008
49
نام
ali
منظورت همون بازی هایی هست که از توی باندال برمیدارن میفروشن؟؟؟اگر پلاستیک نایلون دورش هست اره دیگه همون مثل پلمپ هست و هیچ تفاوتی نداره.دلیل ارزونیشم مشخصه چون قیمت خرید پایین تره در باندال ها

مشکل همینه که پلاستیک دورش نیست و داخل جعبه مقوایی هستش.

منم چون تا حالا دستگاه با بازی باندل نخریدم نمی دونم اون بازی داخلشون، تو جعبه معمولی مثل بقیه بازی های توی بازاره یا داخل جعبه مقوایی یا اصلا بدون جعبس!

• Like
Reactions: ps34

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
گیمیرای عزیز با راهنمایی شما عزیزان بتلفبلد 1 رو خریدم و واقعا راضی هستم ازش یه شوتره واقعی به تمام معناست. ممنون

یه بازی rpg مشتی بهم پیشنهاد میدین؟

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
گیمیرای عزیز با راهنمایی شما عزیزان بتلفبلد 1 رو خریدم و واقعا راضی هستم ازش یه شوتره واقعی به تمام معناست. ممنون

یه بازی rpg مشتی بهم پیشنهاد میدین؟
ویچر 3 یا فاینال فانتزی که اگه سبک نوبتی بخواهی دراگون ایج پیشنهاد میشه.

دوستان جدیدا تو شهرهای شما هم تعویض بازیهای جدید سخت شده؟؟؟
اینجا تو ساری خیلی جدیدا اذیت میکنن و مشخصه فقط میخواهن نقد بفروشن.....من قبلا بازیهای جدید راحت با 30 تومن با بازی خودم تعویض میکردم جدیدا خیلی خیلی خیلی باید بمالم براشون 30 تومن قبول کنن:-/
بخاطر زیاد شدن تعداد گیمراس یا سخت گیری از بالا؟؟؟

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
ویچر 3 یا فاینال فانتزی که اگه سبک نوبتی بخواهی دراگون ایج پیشنهاد میشه.

دوستان جدیدا تو شهرهای شما هم تعویض بازیهای جدید سخت شده؟؟؟
اینجا تو ساری خیلی جدیدا اذیت میکنن و مشخصه فقط میخواهن نقد بفروشن.....من قبلا بازیهای جدید راحت با 30 تومن با بازی خودم تعویض میکردم جدیدا خیلی خیلی خیلی باید بمالم براشون 30 تومن قبول کنن:-/
بخاطر زیاد شدن تعداد گیمراس یا سخت گیری از بالا؟؟؟

ویچر رو پلات کردم 100%;)
فانال خیلی خوشم میاد ولی نوبتی بودنش یکم ستمه و رو موخه :|
دراگون ایج یه خورده به نظرتون قدیمی نیس؟

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
ویچر رو پلات کردم 100%;)
فانال خیلی خوشم میاد ولی نوبتی بودنش یکم ستمه و رو موخه :|
دراگون ایج یه خورده به نظرتون قدیمی نیس؟
فاینال آخرین نسخه اش نوبتی نیست.

دراگون ایج من خودم 4 ماه پیش بازیش کردم و پیش خودم میگفتم چرا همون موقع انتشار نگرفتمش!!!به هیچ عنوان مثلش پیدا نمیشه تا نسخه بعدیش بیاد....البته فالوت 4 هم میتونی در نظر داشته باشی اگه تا الان بازی نکردی!!!
بازیهای مثل dark solus یا bloodborne یا ni oh هم rpg هستن ولی یکم قلق دارن که سخت میکنه کارو ولی اعتیاد میارن!!!!

• Like
Reactions: joker+1

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام و درود به همگی

بهترین Dynasty Warriors که اوپن ورد نباشه و داستان خطی داشته باشه کدوم اش هست ؟ ( سری جدیده که توی راه هست اوپت ورد هست )
این شماره هشت اش گرافیک اش پایینه یا قابل قبوله ؟

این
Gravity Rush 2 خیلی چشمم رو گرفته ارزش خرید داره ؟ یکم در مورد بازیش توضیح میدید ؟ (( گرافیک هنری اش رو دوست دارم ))

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام و درود به همگی

بهترین Dynasty Warriors که اوپن ورد نباشه و داستان خطی داشته باشه کدوم اش هست ؟ ( سری جدیده که توی راه هست اوپت ورد هست )
این شماره هشت اش گرافیک اش پایینه یا قابل قبوله ؟

این
Gravity Rush 2 خیلی چشمم رو گرفته ارزش خرید داره ؟ یکم در مورد بازیش توضیح میدید ؟ (( گرافیک هنری اش رو دوست دارم ))
رو ps4 تنها گزینتون همین DW8 و DW9 هست
dw8 گزافیک بدی نداره ولی خب قدیمیه هرچند الان تو تخفیفات 18 دلار شده و قیمت خوبیه ولی بازم به شخصه خرید یه بازی جدید و به روز که چند وقت دیگه منتشر میشرو به یه نسخه قدیمی ترجیح میدم
گرویتی راش 2 یکی از بهترین و خاص ترین عناوینیه که حتی خود سونی هم باهاش پدر کشتگی داشت اگه میخواید بخرید با ریمستر نسخه اول بگیرید 100% ارزش خرید داره از نظر من
داستان نسخه اول و دوم تقریبا بهم مربوطه من هر دو نسخرو پلات کردم نسخه اول ارزش تجربه داره نسخه دومم که از همه نظر پیشرفت داشت و بازی قشنگی بود گیم پلیشو تو نت میتونید ببینید سیستم جاذبه و قدرت های جدیدتری که تو نسخه دوم طی بازی بدست میارید هم به شدت خوب و سرگرم کنندن

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
رو ps4 تنها گزینتون همین DW8 و DW9 هست
dw8 گزافیک بدی نداره ولی خب قدیمیه هرچند الان تو تخفیفات 18 دلار شده و قیمت خوبیه ولی بازم به شخصه خرید یه بازی جدید و به روز که چند وقت دیگه منتشر میشرو به یه نسخه قدیمی ترجیح میدم
گرویتی راش 2 یکی از بهترین و خاص ترین عناوینیه که حتی خود سونی هم باهاش پدر کشتگی داشت اگه میخواید بخرید با ریمستر نسخه اول بگیرید 100% ارزش خرید داره از نظر من
داستان نسخه اول و دوم تقریبا بهم مربوطه من هر دو نسخرو پلات کردم نسخه اول ارزش تجربه داره نسخه دومم که از همه نظر پیشرفت داشت و بازی قشنگی بود گیم پلیشو تو نت میتونید ببینید سیستم جاذبه و قدرت های جدیدتری که تو نسخه دوم طی بازی بدست میارید هم به شدت خوب و سرگرم کنندن
ممنون از پاسختون
مشکل اینه DW9 اپن ورد شده و کلا نمیدونم چه مرضیه بازی ها همه داره اپن ورد میشه و قطعا اینکار باعث ضعف داستانی میشه و حوصله و وقت زیادی هم می خواد
در ضمن جدیدش بیاد میشه 60 دلار که قطعا برای همچین بازی زیاده چون بازی های بهتری هست که میشه با این قیمت تهیه کرد ( از اونور هم بازی های شرقی بسیار کم تخفیف می خورن )

الان این DW8 خط داستانی داره دیگه و اوپن ورد نیست ؟

در مورد گرویتی راش هم کلا از نبوغ و متفاوت بودنش خوشم اومده
نسخه دومش رو میگیرم ولی واقعا نیازه باز 13 دلار هم برای ورژن اولش بدم ؟ یعنی حتما باید نوبتی بازی کنم ؟

ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
ممنون از پاسختون
مشکل اینه DW9 اپن ورد شده و کلا نمیدونم چه مرضیه بازی ها همه داره اپن ورد میشه و قطعا اینکار باعث ضعف داستانی میشه و حوصله و وقت زیادی هم می خواد
در ضمن جدیدش بیاد میشه 60 دلار که قطعا برای همچین بازی زیاده چون بازی های بهتری هست که میشه با این قیمت تهیه کرد ( از اونور هم بازی های شرقی بسیار کم تخفیف می خورن )

الان این DW8 خط داستانی داره دیگه و اوپن ورد نیست ؟

در مورد گرویتی راش هم کلا از نبوغ و متفاوت بودنش خوشم اومده
نسخه دومش رو میگیرم ولی واقعا نیازه باز 13 دلار هم برای ورژن اولش بدم ؟ یعنی حتما باید نوبتی بازی کنم ؟

ممنون
اونش دیگه بستگی به خودتون داره
DW8 رو خیلی وقت پیش بازی کرده بودم تا جایی که یادمه نه اپن ورد نبود
گرویتی راش هم اجباری توی ترتیبش نیست بدون دونستن نسخه اولم تقریبا میتونید نسخه دوم رو بازی کنید ولی اولا که آشنایی قبلی با یه سری کاراکترا ندارید
دوما بعد از پایان کلی نسخه دوم یه پایان تقریبا مخفی و اصلی هم تو بازی هست که با نسخه اول در ارتباطه
بنظرم نسخه اولش ارزش خرید داره

• Like
Reactions: dooste.man83

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر