بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان
من تازه عضو شدم و‌ تازگی پلی استیشین ۴ خریدم
ولی شناختی از بازیا ندارم و چند جا پرسیدم مثلا بازیای خوب کدوما هستن که چند تا بازی بهم نشون میدن که‌حالت تخیلی و غیر واقعی دارن
هر چقدرم که بازی قشنگ باشه ولی تخیلی باشه من خوشم نمیاد و نمیتونم بازی کنم مثلا ویچر یا هوریزون زیرو یا‌ حتی لست آف آس و ...
دوس دارم‌ بازی مثل جی تی ای . آنچارتد . اساسین و اینجور بازیا واقعیت باشه نه که مثلا با موجودات تخیلی بجنگم
خودم تو ذهنم هستش که اساسین سندیکیت رو بگیرم و همینطور یکی دو تا کال آف دیوتی که البته اونا هم واقعی باشن نه که جنگ آینده رو نشون بده
اگر ممکنه کال اف دیوتی قشنگ که جنگ واقعی و تفنگ واقعی هستش رو معرفی کنید
و بازیایی که واقعی هستن و قشنگن مثل اساسین
و‌همینطور بازیایی مثل هیتمن فکری و پلیسی باشن که ماموریت انجام بدم
مخصوصا اگر ماموریتای حرفه ای بدن بهم خیلی بهتره مثلا یواشکی برم ی جایی ی ماموریتی انجام بدم با ی کلت و صدا خفه کن و‌کت شلوار و عینک دودی و کراوات . با بازی اونجوری خیلی حال میکنم
کلا تو فکرم هیتمن و اساسین و کال آف دیوتی هستش و شاید for honor هم گرفتم
کاش ویچر تخیلی نبود . بازیه فوق العاده ای درمیومد اگر تو همون فضا و گرافیک مثلا ی شوالیه قدیمی و قوی بود که باید مثلا با دشمنای واقعی کشورش میجنگید
کلا چند تا بازی قشنگ معرفی کنید بی زحمت که تخیلی نباشن
ضمنا بازیه گاد آف وار چجوریه ؟ جوری هست سرگرم کنه و حوصله سربر نباشه ؟
مثلا من حتی آنچارتد ۴ هم بازی کردم بعضی جاها حوصلم سرمیرفت خصوصا اونجایی که همش باید از دیوارا بالا میرفتم همش تکراری میشد برام
بازی باید مراحلش متنوع باشه نه که‌ همش از دیوار بری بالا
ضمنا خودم جی تی ای و فیفا دارم و دو سه تا بازیم گرفتم مثل آنچارتد و نید فور اسپید و اینا ولی بردم پس دادم
راستی اگر ممکنه حتما حتما ی بازی ماشینی که مثلا ی جاده انتخاب کنی و با ۸ نفر مسابقه بدی معرفی کنید . مثل نید فور اسپید جدید نباشه که باید تو شهر بگردی دنبال رقیب مثل جی تی ای مسخره بازی بسازن . بری تو بازی ی جاده انتخاب کنی و تنظیمات درست کنی و با مثلا ۸ نفر یا ۱۰ نفر مسابقه بدی تو اون جاده . مثل درایو کلوب تقریبا . البته درایو کلوب رو گرفتم زیاد حال نکردم با گرافیک و جاده هاش . جاده هاش پیستن بیشتر و همش باید بچرخی و بپیچی . ی جاده قشنگ طبیعی مثلا ی جاده تو بیابون باشه یا ی جاده تو دشت باشه نه تو پیست . اگر نید فور اسپیدای قدیم مثل need for speed hot porsuits رو بازی کرده باشید متوجه صحبتم میشید چی میگم . ضمنا حالت رالی نباشه که فقط باید دستی بکشی و گرد و خاک بلند کنی . ماشیناش شبیه نید فور اسپید باشن پورشه و فورد و بنز و ...
خیلی ممنون
سمت كالاف نريد در بهترين شرايط اشغال به تمام معناس اون قديما بود كه كمپين فوق العاده داشت نسخه هاي اخيرش كه همه تو اينده بودن و هيچكدومم ارزش خريد نداشتن فقط يه نسخه قديمي رو ريمستر كردن كه اونم بنظرم ارزش خريدن نداره
براي شوتر بتلفيلد ١ هست ولي بيشتر بخاطر مولتيش محبوبه اگه دنبال تك نفره هستيد بدردتون نميخوره
Watch dogs 2 و ghost recon wildlands براي open world گزينه هاي مناسبي هستن
ويچر تماما تخيلي نيست سرباز و اينجور موارد هم داخلش هست
گاد اف وار هم تخيلي محسوب ميشه
درمورد مخفي كاري metal gear phantom pain دركنار هيتمن گزينه هاي مناسبي هستن
رد دد هم براي نسل قبل بود و فقط از طريق ps now قابل بازيه كه اونم سرويس استريمه و با نت ايران نميشه ازش استفاده كرد هرچند نسخه جديدش قراره منتشر بشه
اگه از U4 خوشتون اومده بود uncharted lost legacy هم ميتونيد بگيريد
بجز اينا تمام بازيايي كه به ذهنم ميرسن تقريبا تخيلي محسوب ميشن

Hashem.32

کاربر سایت
Sep 25, 2017
10
سمت كالاف نريد در بهترين شرايط اشغال به تمام معناس اون قديما بود كه كمپين فوق العاده داشت نسخه هاي اخيرش كه همه تو اينده بودن و هيچكدومم ارزش خريد نداشتن فقط يه نسخه قديمي رو ريمستر كردن كه اونم بنظرم ارزش خريدن نداره
براي شوتر بتلفيلد ١ هست ولي بيشتر بخاطر مولتيش محبوبه اگه دنبال تك نفره هستيد بدردتون نميخوره
Watch dogs 2 و ghost recon wildlands براي open world گزينه هاي مناسبي هستن
ويچر تماما تخيلي نيست سرباز و اينجور موارد هم داخلش هست
گاد اف وار هم تخيلي محسوب ميشه
درمورد مخفي كاري metal gear phantom pain دركنار هيتمن گزينه هاي مناسبي هستن
رد دد هم براي نسل قبل بود و فقط از طريق ps now قابل بازيه كه اونم سرويس استريمه و با نت ايران نميشه ازش استفاده كرد هرچند نسخه جديدش قراره منتشر بشه
اگه از U4 خوشتون اومده بود uncharted lost legacy هم ميتونيد بگيريد
بجز اينا تمام بازيايي كه به ذهنم ميرسن تقريبا تخيلي محسوب ميشن
دست شما درد نکنه
فقط دو تا سوال
اول اینکه اساسین سندیکا چطوره ؟ بدرد میخوره بگیرم و بازی کنم ؟ چون من خیلی از اساسین خوشم میومد قدیما هم پرنس آف پرشیا بازی میکردم خیلی ولی میگن اساسین سندیکا جالب نیست . بگیرم به نظرت ؟
ویچرو خودت توصیه میکنی ؟ ویچر به اون شکل تخیلی نیست به نظرم اینجور که شما هم توضیح دادی
خصوصا که مثلا دشمنا ی موجودات طبیعی ولی غیر واقعین . ولی مثلا موجوداتی مثل آدم آهنی تو مخه
حالا طبیعی بودنش به کنار . قشنگ هست بازیش و سرگرم کننده هست . مثلا آدمو بگیره و سرگرم کنه ؟
در مورد گاد آف وار هم درسته تخیلیه ولی افسانه ای هستش تقریبا و قابل تحمله تا حدودی
به نظرت ویچر و گاد آف وار سرگرم کننده هستن یا نه ؟
همینطور نظرت در مورد اساسین هم بگو بی زحمت
ضمنا بابت توصیت در مورد کال آف ممنون خیالمو راحت کردی . یادش بخیر کال آف یک . عجب داستان و عجب گیم پلی ای داشت و در زمان خودش عجب گرافیکی داشت . حتی کال آف دو با اینکه مثل کال آف یک نبود ولی جذاب بود . حتی بلک آپس ۱ که‌مثلا میرفتیم تو ویتنام و اینا خیلی خوب بود . ولی مدرن وار فار که اومد فاتحه کال آف خونده شد بعدشم فقط زوم کردن رو این فازای تخیلی و اسلحه های جدید و آپشنای عجیب غریب و شهرای پیشرفته و ماشینی و مسخره . اصلا قابل تحمل نیست
ضمنا تعریف این ghost recon رو خیلی شنیدم حتما میگیرمش اینجور که مشخصه تو ذهن شما هستش جزو بازیای خوب و سریع اسمشو اوردی باید بگیرمش
در مورد آنچارتد هم خیلی بازیه خوب و سرگرم کننده ای هستش و واقعا جذاب و متنوع ساختنش ولی متاسفانه بعضی جاها زیاده روی میشه و بازی تکراری میشه . بخدا اگر بازی تو سه ساعت تموم شه خیلی بهتره تا اینکه همش از صخره و کوه و ساختمون و پنجره باید بالا پایین بریم . اون قسمتاش مشخصه فقط برای وقت پر کردنه . البته بازم خیلی بازیه جذابیه ولی کاش بازی انقد نوسان و افت و خیز نداشت و همش از اول تا آخر سریع دنبال میشد
دقیقا اساسینم همینش بده . همش تو شهر باید بری کل جذابیت بازی به اینه که مامورا رو بکشی . بقران جی تی ای خداس در مقابل اینا . خیلی متنوعه . ی جای تعقیب باید بکنی ی جایی فرار باید بکنی ی جایی با قایقی ی جایی تیر اندازی و جنگه هزار مدل مختلف هست توش که تکرارم نمیشه ولی آنچارتد ی مرحله ی ساعت از کوه میری بالا یهو میبینی مرحله بعد داستان جذاب و اکشن شد باز مرحله بعدشم شاخه باز یهو مرحله بعدی باز کوهنوردی و صخره نوردی داری . خیلی بدم میاد ازین قسمتش خصوصا که اینم غیر طبیعیه . قهرمان صخره نوردیم نمیتونه با ی دست بپره ی برامدگیه دو سانتری متری رو بگیره با انگشت
فکر کنم ghost recon همونی باشه که من میخوام . تام کلنسی رو قدیما بازی میکردم بازیه خیلی خوبیه روش خیلی کار میشه . آدمو میگیره . خسته نمیکنه . هیتمن هم ی چند تا قسمت ازش دیدم اونم یکم تکراریه ظاهرا همش باید آدم بکشی لباسشو برداری انگار
در کل ممنون و ببخشید اگه طولانی شد . سوالامو اگر وقت کردی جواب بدی ممنون میشم اگر وقت نکردی فدا سرت داداش

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دست شما درد نکنه
فقط دو تا سوال
اول اینکه اساسین سندیکا چطوره ؟ بدرد میخوره بگیرم و بازی کنم ؟ چون من خیلی از اساسین خوشم میومد قدیما هم پرنس آف پرشیا بازی میکردم خیلی ولی میگن اساسین سندیکا جالب نیست . بگیرم به نظرت ؟
ویچرو خودت توصیه میکنی ؟ ویچر به اون شکل تخیلی نیست به نظرم اینجور که شما هم توضیح دادی
خصوصا که مثلا دشمنا ی موجودات طبیعی ولی غیر واقعین . ولی مثلا موجوداتی مثل آدم آهنی تو مخه
حالا طبیعی بودنش به کنار . قشنگ هست بازیش و سرگرم کننده هست . مثلا آدمو بگیره و سرگرم کنه ؟
در مورد گاد آف وار هم درسته تخیلیه ولی افسانه ای هستش تقریبا و قابل تحمله تا حدودی
ضمنا بابت توصیت در مورد کال آف ممنون خیالمو راحت کردی . یادش بخیر کال آف یک . عجب داستان و عجب گیم پلی ای داشت و در زمان خودش عجب گرافیکی داشت . حتی کال آف دو با اینکه مثل کال آف یک نبود ولی جذاب بود . حتی بلک آپس ۱ که‌مثلا میرفتیم تو ویتنام و اینا خیلی خوب بود . ولی مدرن وار فار که اومد فاتحه کال آف خونده شد بعدشم فقط زوم کردن رو این فازای تخیلی و اسلحه های جدید و آپشنای عجیب غریب و شهرای پیشرفته و ماشینی و مسخره . اصلا قابل تحمل نیست
ضمنا تعریف این ghost recon رو خیلی شنیدم حتما میگیرمش اینجور که مشخصه تو ذهن شما هستش جزو بازیای خوب و سریع اسمشو اوردی باید بگیرمش
در مورد آنچارتد هم خیلی بازیه خوب و سرگرم کننده ای هستش و واقعا جذاب و متنوع ساختنش ولی متاسفانه بعضی جاها زیاده روی میشه و بازی تکراری میشه . بخدا اگر بازی تو سه ساعت تموم شه خیلی بهتره تا اینکه همش از صخره و کوه و ساختمون و پنجره باید بالا پایین بریم . اون قسمتاش مشخصه فقط برای وقت پر کردنه . البته بازم خیلی بازیه جذابیه ولی کاش بازی انقد نوسان و افت و خیز نداشت و همش از اول تا آخر سریع دنبال میشد
دقیقا اساسینم همینش بده . همش تو شهر باید بری کل جذابیت بازی به اینه که مامورا رو بکشی . بقران جی تی ای خداس در مقابل اینا . خیلی متنوعه . ی جای تعقیب باید بکنی ی جایی فرار باید بکنی ی جایی با قایقی ی جایی تیر اندازی و جنگه هزار مدل مختلف هست توش که تکرارم نمیشه ولی آنچارتد ی مرحله ی ساعت از کوه میری بالا یهو میبینی مرحله بعد داستان جذاب و اکشن شد باز مرحله بعدشم شاخه باز یهو مرحله بعدی باز کوهنوردی و صخره نوردی داری . خیلی بدم میاد ازین قسمتش خصوصا که اینم غیر طبیعیه . قهرمان صخره نوردیم نمیتونه با ی دست بپره ی برامدگیه دو سانتری متری رو بگیره با انگشت
فکر کنم ghost recon همونی باشه که من میخوام . تام کلنسی رو قدیما بازی میکردم بازیه خیلی خوبیه روش خیلی کار میشه . آدمو میگیره . خسته نمیکنه . هیتمن هم ی چند تا قسمت ازش دیدم اونم یکم تکراریه ظاهرا همش باید آدم بکشی لباسشو برداری انگار
در کل ممنون و ببخشید اگه طولانی شد . سوالامو اگر وقت کردی جواب بدی ممنون میشم اگر وقت نکردی فدا سرت داداش
بنظرم بهتره صبر كنيد assassins creed origins منتشر بشه اونو بگيريد ولي اگه نميخوايد صبر كنيد يا syndicate بگيريد يا unity هردوشون خيلي خوب نيستن ولي سرگرم كنندن الان هم تخفيف خوردن
Batman arkhan knight هم ميتونيد بگيريد فكر كنم هنوز تو تخفيفات باشه البته فكر كنم امروز اخرين روز تخفيفات اين هفته باشه
Ghost recon و U: lost legacy هم چون بين بازيايي كه تخيلي نيستن محسوب ميشن پيشنهاد دادم وگرنه از نظر من بين متوسط و خوب دسته بندي ميشن
هيتمن هم براي كسي كه دنبال اكشن هست اصلا مناسب نيست مثل نسخه هاي قبلي شامل اكشن زياد نميشه دوتا گلوله بخوريد مرديد بدرد كسي ميخوره كه از مخفي كاري خالص خوشش بياد كه امكانات گسترده اي دراختيار كاربر ميذاره
ولي metal gear phantom pain رو حتما بگيريد
درمورد ويچر بهتره تريلر گيم پليش رو ببينيد از نظر من كه ارزش خريد داره اگه با دشمن هاي ويچر مشكل نداريد عناوين بيشتري رو ميشه پيشنهاد داد مثل bloodborne كه شاهكاره يا FF xv و عناوين ديگه
Infamous second son هم اگه نگرفتيد گزينه تقريبا خوبيه الان توي ريجن امريكا براي كاربراي پلاس رايگانه
درمورد گاد اف وار هم اگه منظورتون نسخه قديمي و ريمسترش هست از نظر من ارزش خريد نداره بيش از حد قديمي شده و حتي ريميك هم نكردن فقط ريمستره ولي نسخه جديدش كه قراره منتشر بشه ارزش خريدن داره

• Like
Reactions: Hashem.32

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
دست شما درد نکنه
فقط دو تا سوال
به نظرم یه کم ازین فاز واقع گرا بودن بیا بیرون و بقیه بازیهارو هم تجربه کن
Assassins creed unity و syndicate هر دو سرگرم کننده و جالبن اما سلیقه ای هستن و نمیشه گفت کدوم بهتره . من خودم میخواستم Syndicate رو بازی نکنم اما حدود دو هفته پیش خریدمش . بازی بدی نیست
Last of us رو به هیچ عنوان از دست نده . شرط میبندم عاشقش میشی
همینطور Witcher 3 رو .از بازیهای واقع گرایانه میتونم به دو عنوان Tomb Raider و Rise Of the Tomb Raider هم اشاره کنم که بازیهای خوش ساخت و فوق العاده ای هستن

• Like
Reactions: Hashem.32

Hashem.32

کاربر سایت
Sep 25, 2017
10
بنظرم بهتره صبر كنيد assassins creed origins منتشر بشه اونو بگيريد ولي اگه نميخوايد صبر كنيد يا syndicate بگيريد يا unity هردوشون خيلي خوب نيستن ولي سرگرم كنندن الان هم تخفيف خوردن
Batman arkhan knight هم ميتونيد بگيريد فكر كنم هنوز تو تخفيفات باشه البته فكر كنم امروز اخرين روز تخفيفات اين هفته باشه
Ghost recon و U: lost legacy هم چون بين بازيايي كه تخيلي نيستن محسوب ميشن پيشنهاد دادم وگرنه از نظر من بين متوسط و خوب دسته بندي ميشن
هيتمن هم براي كسي كه دنبال اكشن هست اصلا مناسب نيست مثل نسخه هاي قبلي شامل اكشن زياد نميشه دوتا گلوله بخوريد مرديد بدرد كسي ميخوره كه از مخفي كاري خالص خوشش بياد كه امكانات گسترده اي دراختيار كاربر ميذاره
ولي metal gear phantom pain رو حتما بگيريد
درمورد ويچر بهتره تريلر گيم پليش رو ببينيد از نظر من كه ارزش خريد داره اگه با دشمن هاي ويچر مشكل نداريد عناوين بيشتري رو ميشه پيشنهاد داد مثل bloodborne كه شاهكاره يا FF xv و عناوين ديگه
Infamous second son هم اگه نگرفتيد گزينه تقريبا خوبيه الان توي ريجن امريكا براي كاربراي پلاس رايگانه
درمورد گاد اف وار هم اگه منظورتون نسخه قديمي و ريمسترش هست از نظر من ارزش خريد نداره بيش از حد قديمي شده و حتي ريميك هم نكردن فقط ريمستره ولي نسخه جديدش كه قراره منتشر بشه ارزش خريدن داره
بازم ممنون از لطفت داداش
من ی گاد آف وار دیدم که فکر کنم جدیده یارو‌ ریشوعه که ی بچه دنبالشه و ی تبر داره
شما اینو میگی بدرد نمیخوره ؟
یا اینو میگی خوبه و قراره بیاد ؟
اینکه من میگم کدومه ؟
بهش که میخوره قشنگ باشه
ضمنا داداش ظاهرا بازیای پلی استیشن چهار زیاد گسترده نیست که مثلا پونصد تا بازی واقعی داشته باشه ازونا که من میخوام
ظاهرا کلا بازیای خوب پلی استیشن‌ چهار زیاد نیستن
تازه اون سبکی که من بخوام فکر کنم کلا به ده تا هم نرسه
پس باید دنبال بازی قشنگ باشم نه دنبال بازیه واقعی
چون مثلا بازیه واقعیم فقط بیشتر گرافیک قشنگی داره و آدم از صحنه ها لذت میبره ولی جدیدا فهمیدم لذت ی بازی به گیم پلیشه
مثلا اساسین سندیکا رو گرفتم با اینکه عاشق گرافیک و فضاش بودم ولی اونجور که فکر میکردم نشد و فضاش سریع تکراری و عادی میشه . مهم گیم پلیه . مثلا بازی که میکنم با یکی درگیر میشم مربع رو میزنم میزنتش یا وقتی اون میخواد منو بزنه باید سریع دایره بزنم یا وقتی داره از خودش دفاع میکنه باید ضربدر بزنم
اینجور بازیا خیلی هیجانی تر و باحال تره که مثلا باید سریع عکس العمل نشون بدی
خصوصا اگر آپشنای بازیکن اصلی هم زیادتر باشه فکر کنم خیلی قشنگ تر میشه
مثلا آپشنا و سلاح های اساسینز خیلی کم و معمولین
فکر کنم گاد آف وار ازین لحاظا باحال باشه که مثلا درگیر میشی باید هم بزنی هم دفاع کنی و ... و همینطور آپشناشم بیشتر باشه ؟ یا مثلا ویچرم فکر کنم این مدلی باشه ؟
چند تا بازی این مدلی هم معرفی بکنی ممنون میشم
بازی ای که‌ درگیریاش جذاب باشه و متنوع باشه
نه که فقط تند تند ضربدر بزنی و حریفو بکشی
ی بازی که قشنگ با دسته بازی کنی و مهارت پیدا کنی
خصوصا ازین شمشیریا فکر کنم اینجوری باشن اکثرا
ی نمونه دیگش که دیدم for honor بودش
خیلی جالب بود مثلا طرف گاردشو میبرد چپ باید از راست میزدیش یا هدفش این بود از‌ راست بهت ضربه بزنه باید سریع از سمت راست دفاع میکردی
البته یکم تکراری و عادی بود . یکم متنوع تر باشه بهتره
ببخشید باز مزاحم شدما

Assassins creed unity و syndicate هر دو سرگرم کننده و جالبن اما سلیقه ای هستن و نمیشه گفت کدوم بهتره . من خودم میخواستم Syndicate رو بازی نکنم اما حدود دو هفته پیش خریدمش . بازی بدی نیست
همینطور Witcher 3 رو .از بازیهای واقع گرایانه میتونم به دو عنوان Tomb Raider و Rise Of the Tomb Raider هم اشاره کنم که بازیهای خوش ساخت و فوق العاده ای هستن
راستی همین بلودبرن که نوشتی هم فکر کنم ازهمون سبکا باشه . یا دارک سولز
البته اینا زیادی تاریکن

راست میگی داداش
من کلا سلیقم عوض شد دیگه
آخه من چت میکردم همش بازی میکردم بیشتر دنبال اون فضا و مکان و گرافیک واسم خیلی مهم بود
مثلا ی بازی مثل اساسین سندیکا بازی میکنم میرم شهرو میگردم تو عالم چتی یا نشعگی حال میکنم واسه خودم یا جی تی ای . یا ویچر . مخصوصا بازیایی که مربوط به قدیمتر میشه مثل ویچر و اساسینز خیلی بیشتر حال میده تو اون حالتا . چون میری رو فاز اینکه مثلا اون زمانا داری زندگی میکنی یا مثلا به مسائل ریزی دقت میکنی مثلا اون زمانا زندگیا چجوری بوده و مردما چجوری بودن شهر چه شکلی بوده خونها خیابونا شغلا و .‌‌‌..
کلا فیلم تاریخیم خیلی بیشتر دوس دارم . بازی red dead هم اگه میشد بگیرم خوب
بگذریم حالا
فقط خواستم بگم چرا بیشتر دنبال اون مدل بازیا هستم
اما جدیدا دیدم بازی مثل فیلم نیستش که دنبال شهر قدیمی و فضاهای قدیمی باشم
خیلی سریع فضا تکراری و عادی میشه
باید دنبال گیم پلی بود و اینکه ی بازی هیجانی باشه و همش درگیر باشی با دسته
بالا مثال زدم
رفتم بازیه اساسینز رو گرفتم
گرافیک و فضاش خوب بود ولی با ی چیزی که خیلی حال کردم این بود که مثلا موقع درگیری مربع میزدم طرفو میزد و برای جا خالی دادن باید سریع دایره‌میزدم و ازین‌کارا
دیدم لذت بازی به ایناس نه گرافیک و فضای بازی
داداش ازین بازیا اگر سراغ داری معرفی کن که مثلا موقع درگیری میشه کارای مختلف انجام داد و هم زد هم دفاع کرد
مثلا تو for honor اگه دیده باشی وقتی طرف سمت چپ گارد میگیره باید سریع بزنی به سمت راستش یا وقتی میخواد با شمشیر بزنه سمت راست باید سریع شمشیرتو بیاری سمت راست و از خودت دفاع کنی
کلا اینجور چیزا رو میخوام‌که رو درگیریا خیلی کار شده باشه و معمولی نباشه که مثلا دشمن میبینی سریع ضربدر بزنی و همه رو بزنه بکشه
ضمنا وسایل و آپشناشم زیاد باشه شخصیت اصلی
مثلا شمشیر خنجر سپر تیرکمون تبر و ...
کلا متنوع باشه درگیریا
فکر کنم بازیایی مثل ویچر یا گاد آف وار اینجوری باشن
یا دارک سولز و بلودبرن که البته خیلی تاریکن
For honor هم یکم تکراری به نظر میرسه
مثلا اگر سوار اسب میشد و با نیزه مثل شوالیه ها میجنگید بعضی جاها
یا جنگیدنش متنوع تر بود مثلا نوع ضربه زدناش خیلی بیشتر و متنوع بود
یا مثلا میشد از سلاحای مختلف مثل گرز شمشیر سپر تیرکمون تبر نیزه استفاده کرد یا از دو تا شمشیر ی جا و اینجور چیزا باز جذاب تر بود
مثلا طرفو میکشتی تبرش میفتاد رو زمین برمیداشتی
نه که همش با ی شمشیر چپ و راست کنی بزنی از اول تا آخر کلا به سه روش معمولی
فکر کنم ویچر ازین نظرا پیشرفتس که انقد تعریفشو میکنن
همینطور خدای جنگ هم وقتی انقد معروف شده و همش درگیری و اکشنه مشخصه تو این چیزا باید جالب و متنوع و هیجانی باشه بازیش
درکل داداش چند تا ازین مدل بازیا معرفی کن
البته شاید کلا ۱۰ تا اینجوری خوب باشن که همه میشناسیم
ولی شما بگو کدومش به ترتیب از نظر بازی کردن و اکشن جالبتر و متنوع تره
ضمنا تخیلی هم بود بودا داداش دیگه از فازش دراومدم

Last edited by a moderator:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
بازم ممنون از لطفت داداش
من ی گاد آف وار دیدم که فکر کنم جدیده یارو‌ ریشوعه که ی بچه دنبالشه و ی تبر داره
شما اینو میگی بدرد نمیخوره ؟
یا اینو میگی خوبه و قراره بیاد ؟
اینکه من میگم کدومه ؟
بهش که میخوره قشنگ باشه
ضمنا داداش ظاهرا بازیای پلی استیشن چهار زیاد گسترده نیست که مثلا پونصد تا بازی واقعی داشته باشه ازونا که من میخوام
ظاهرا کلا بازیای خوب پلی استیشن‌ چهار زیاد نیستن
تازه اون سبکی که من بخوام فکر کنم کلا به ده تا هم نرسه
پس باید دنبال بازی قشنگ باشم نه دنبال بازیه واقعی
چون مثلا بازیه واقعیم فقط بیشتر گرافیک قشنگی داره و آدم از صحنه ها لذت میبره ولی جدیدا فهمیدم لذت ی بازی به گیم پلیشه
مثلا اساسین سندیکا رو گرفتم با اینکه عاشق گرافیک و فضاش بودم ولی اونجور که فکر میکردم نشد و فضاش سریع تکراری و عادی میشه . مهم گیم پلیه . مثلا بازی که میکنم با یکی درگیر میشم مربع رو میزنم میزنتش یا وقتی اون میخواد منو بزنه باید سریع دایره بزنم یا وقتی داره از خودش دفاع میکنه باید ضربدر بزنم
اینجور بازیا خیلی هیجانی تر و باحال تره که مثلا باید سریع عکس العمل نشون بدی
خصوصا اگر آپشنای بازیکن اصلی هم زیادتر باشه فکر کنم خیلی قشنگ تر میشه
مثلا آپشنا و سلاح های اساسینز خیلی کم و معمولین
فکر کنم گاد آف وار ازین لحاظا باحال باشه که مثلا درگیر میشی باید هم بزنی هم دفاع کنی و ... و همینطور آپشناشم بیشتر باشه ؟ یا مثلا ویچرم فکر کنم این مدلی باشه ؟
چند تا بازی این مدلی هم معرفی بکنی ممنون میشم
بازی ای که‌ درگیریاش جذاب باشه و متنوع باشه
نه که فقط تند تند ضربدر بزنی و حریفو بکشی
ی بازی که قشنگ با دسته بازی کنی و مهارت پیدا کنی
خصوصا ازین شمشیریا فکر کنم اینجوری باشن اکثرا
ی نمونه دیگش که دیدم for honor بودش
خیلی جالب بود مثلا طرف گاردشو میبرد چپ باید از راست میزدیش یا هدفش این بود از‌ راست بهت ضربه بزنه باید سریع از سمت راست دفاع میکردی
البته یکم تکراری و عادی بود . یکم متنوع تر باشه بهتره
ببخشید باز مزاحم شدما
اون گاد اف وار ریشوعه هنوز نیومده کل ملت منتظرشن. بعضیام پولشو جلو جلو دادن و پیش خریدش کردن. ایشالا قراره توپ ترین بازی ps4 بشه.
اگه پلاس دارین یا میتونید تهیه کنید الان وقتشه. چون بازی های رایگان این ماه که اینفیموس هست و قراره ماه بعد متالگیر 5 باشه.

Hashem.32

کاربر سایت
Sep 25, 2017
10
اون گاد اف وار ریشوعه هنوز نیومده کل ملت منتظرشن. بعضیام پولشو جلو جلو دادن و پیش خریدش کردن. ایشالا قراره توپ ترین بازی ps4 بشه.
اگه پلاس دارین یا میتونید تهیه کنید الان وقتشه. چون بازی های رایگان این ماه که اینفیموس هست و قراره ماه بعد متالگیر 5 باشه.
اوکی پس اون نیومده هنوز
چون من ی گاد آف وار تو سیدی فروشی دیدم فکر کردم اونه
اتفاقا حس کردم اون هنوز نیومده چون هرچی تو یوتیوب میزنم گاد آف وار فقط ی قسمت کوتاه میاره و اصلا گیم پلی طولانی نمیاره ازش
داداش نمیدونی کی میاد بازیش
ضمنا داداش شرمنده من پاراگراف دوم صحبتای شما رو متوجه نشدم اصلا
من تازگیا سونی ۴ گرفتم که تازه اینم کسی گرفته واسم و خودم اصلا دنبالش نبودم
ولی حالا که گرفته خیلی دنبالش افتادم و بازی میگیرم
ولی متاسفانه زیاد سر در نمیارم
فقط میدونم پلی استیشن ۴ pro هستش :)
در همین حد

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
راست میگی داداش
من کلا سلیقم عوض شد دیگه
آخه من چت میکردم همش بازی میکردم بیشتر دنبال اون فضا و مکان و گرافیک واسم خیلی مهم بود
مثلا ی بازی مثل اساسین سندیکا بازی میکنم میرم شهرو میگردم تو عالم چتی یا نشعگی حال میکنم واسه خودم یا جی تی ای . یا ویچر . مخصوصا بازیایی که مربوط به قدیمتر میشه مثل ویچر و اساسینز خیلی بیشتر حال میده تو اون حالتا . چون میری رو فاز اینکه مثلا اون زمانا داری زندگی میکنی یا مثلا به مسائل ریزی دقت میکنی مثلا اون زمانا زندگیا چجوری بوده و مردما چجوری بودن شهر چه شکلی بوده خونها خیابونا شغلا و .‌‌‌..
کلا فیلم تاریخیم خیلی بیشتر دوس دارم . بازی red dead هم اگه میشد بگیرم خوب
بگذریم حالا
فقط خواستم بگم چرا بیشتر دنبال اون مدل بازیا هستم
اما جدیدا دیدم بازی مثل فیلم نیستش که دنبال شهر قدیمی و فضاهای قدیمی باشم
خیلی سریع فضا تکراری و عادی میشه
باید دنبال گیم پلی بود و اینکه ی بازی هیجانی باشه و همش درگیر باشی با دسته
بالا مثال زدم
رفتم بازیه اساسینز رو گرفتم
گرافیک و فضاش خوب بود ولی با ی چیزی که خیلی حال کردم این بود که مثلا موقع درگیری مربع میزدم طرفو میزد و برای جا خالی دادن باید سریع دایره‌میزدم و ازین‌کارا
دیدم لذت بازی به ایناس نه گرافیک و فضای بازی
داداش ازین بازیا اگر سراغ داری معرفی کن که مثلا موقع درگیری میشه کارای مختلف انجام داد و هم زد هم دفاع کرد
مثلا تو for honor اگه دیده باشی وقتی طرف سمت چپ گارد میگیره باید سریع بزنی به سمت راستش یا وقتی میخواد با شمشیر بزنه سمت راست باید سریع شمشیرتو بیاری سمت راست و از خودت دفاع کنی
کلا اینجور چیزا رو میخوام‌که رو درگیریا خیلی کار شده باشه و معمولی نباشه که مثلا دشمن میبینی سریع ضربدر بزنی و همه رو بزنه بکشه
ضمنا وسایل و آپشناشم زیاد باشه شخصیت اصلی
مثلا شمشیر خنجر سپر تیرکمون تبر و ...
کلا متنوع باشه درگیریا
فکر کنم بازیایی مثل ویچر یا گاد آف وار اینجوری باشن
یا دارک سولز و بلودبرن که البته خیلی تاریکن
For honor هم یکم تکراری به نظر میرسه
مثلا اگر سوار اسب میشد و با نیزه مثل شوالیه ها میجنگید بعضی جاها
یا جنگیدنش متنوع تر بود مثلا نوع ضربه زدناش خیلی بیشتر و متنوع بود
یا مثلا میشد از سلاحای مختلف مثل گرز شمشیر سپر تیرکمون تبر نیزه استفاده کرد یا از دو تا شمشیر ی جا و اینجور چیزا باز جذاب تر بود
مثلا طرفو میکشتی تبرش میفتاد رو زمین برمیداشتی
نه که همش با ی شمشیر چپ و راست کنی بزنی از اول تا آخر کلا به سه روش معمولی
فکر کنم ویچر ازین نظرا پیشرفتس که انقد تعریفشو میکنن
همینطور خدای جنگ هم وقتی انقد معروف شده و همش درگیری و اکشنه مشخصه تو این چیزا باید جالب و متنوع و هیجانی باشه بازیش
درکل داداش چند تا ازین مدل بازیا معرفی کن
البته شاید کلا ۱۰ تا اینجوری خوب باشن که همه میشناسیم
ولی شما بگو کدومش به ترتیب از نظر بازی کردن و اکشن جالبتر و متنوع تره
ضمنا تخیلی هم بود بودا داداش دیگه از فازش دراومدم
ای جان تو اون حالتم فک کنم گیم حال بده البته سعادت نداشتیم . بلادبورن رو احساس میکنم حال بده زمانی که قفلی بزنی . شوترای اول شخص چی ؟ تو چتی جوابه ؟

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
اوکی پس اون نیومده هنوز
چون من ی گاد آف وار تو سیدی فروشی دیدم فکر کردم اونه
اتفاقا حس کردم اون هنوز نیومده چون هرچی تو یوتیوب میزنم گاد آف وار فقط ی قسمت کوتاه میاره و اصلا گیم پلی طولانی نمیاره ازش
داداش نمیدونی کی میاد بازیش
ضمنا داداش شرمنده من پاراگراف دوم صحبتای شما رو متوجه نشدم اصلا
من تازگیا سونی ۴ گرفتم که تازه اینم کسی گرفته واسم و خودم اصلا دنبالش نبودم
ولی حالا که گرفته خیلی دنبالش افتادم و بازی میگیرم
ولی متاسفانه زیاد سر در نمیارم
فقط میدونم پلی استیشن ۴ pro هستش :)
در همین حد
اگر اصولا اهل انلاین بازی کردن هستین باید اشتراک پلاس پلی استیشن تهیه کنید. با این اشتراک هم میشه مولتی پلیر بازی کرد و هم اینکه هر ماه 2 تا بازی رایگان به شما تعلق میگیره که میتونی دانلود کنی و تا زمانی که اشتراک پلاس داری ازش استفاده کنی. این اواخر واقعا بازی های خیلی خوبی توی لیست رایگان هر ماه قرار میگیره برای همین توصیه میکنم که اگر مطمئن نیستید حداقل یه اشتراک 3 ماهه رو برای تجربه تهیه کنید.

Hashem.32

کاربر سایت
Sep 25, 2017
10
ای جان تو اون حالتم فک کنم گیم حال بده البته سعادت نداشتیم . بلادبورن رو احساس میکنم حال بده زمانی که قفلی بزنی . شوترای اول شخص چی ؟ تو چتی جوابه ؟
والا من بیشتر نشعه ام تا چت
ولی وقتی چتم بیشتر بازیایی مثل جی تی ای و اساسین جوابه ولی آزاد بچرخی واسه خودت
ولی فکر کنم بازیایی مثل گاد آف وار و بلودبرن که شما میگیم جواب بده ولی به نظرم مثلا گاد آف وار شاید شلوغیش یکم اعصاب بهم بریزه
اول شخص مثل کال آف هم فکر کنم جواب بده خصوصا اسنایپم داشته باشی از دور بزنی
خصوصا اگه جنگ جهانیم باشه نور الا نور
من خودم عاشق جنگهای صلیبی بودم موقع چتی . آخرین جنگهای صلیبی که اومد
هیتمن و ماشینم فکر کنم حال بده
کلا خودت میدونی دیگه . همه چی حال میده
من کلا چت میکنم بازی نکنم روانی میشم
یا باید پلی استیشن بازی کنم یا برم بیلیارد بازی کنم یا هر چی
البته آخرش
اولش که باید راه برم حتما ی جای خفه باشم حالم بد میشه
کلنم بیشتر نشعه بازم
نشعه بازا هم با چتی کمتر حال میکنن
ولی وقتی چت میشم بازی حال میده
فکر کنم هیتمن عجیب حال بده
یواشکی بازی کنی
یا تام کلنسی
ولی بلود برنم خوب مثال زدی رفت تو مخم امتحان کنم . خیلی تعریفشو شنیدم . خوبه ؟

اگر اصولا اهل انلاین بازی کردن هستین باید اشتراک پلاس پلی استیشن تهیه کنید. با این اشتراک هم میشه مولتی پلیر بازی کرد و هم اینکه هر ماه 2 تا بازی رایگان به شما تعلق میگیره که میتونی دانلود کنی و تا زمانی که اشتراک پلاس داری ازش استفاده کنی. این اواخر واقعا بازی های خیلی خوبی توی لیست رایگان هر ماه قرار میگیره برای همین توصیه میکنم که اگر مطمئن نیستید حداقل یه اشتراک 3 ماهه رو برای تجربه تهیه کنید.
از کجا باید بگیرم داداش
چنده پولش ؟
ولی اینم بگم اصلا آنلاین بازی نمیکنم

Last edited by a moderator:

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
از کجا باید بگیرم داداش
چنده پولش ؟
ولی اینم بگم اصلا آنلاین بازی نمیکنم
اگه انلاین بازی نمیکنید نیازی نیست تهیه کنید.
اشترک یک ساله اش شاید حدود 190 تا 200 تومن و یا بیشتر در بیاد.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام
میخواستم ببینم بین بازی rise of tomb rider و farcry4 کدومو پیشنهاد میدید .و میخواستم بدونم کدوم از لحاظ اکشن بهتره.
سلام.جفتشون اکشن و عناوین زیبایی هستن اما خیلی باهم تفاوت در هر لحاظ دارن.نظر شخصیه من اینه rise of tomb rider رو اول بخری.گرافیک فوق العاده زیبا , گیم پلی اکشن , داستان قشنگ و همچنین در نسل8 سیزن پس بازی روی دیسک نصبه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام بین بازی TEKKEN 7 و INJUSTICE 2 کدوم رو پیشنهاد میدید ؟
مخصوصا بخش داستانی بازی برام مهمه قشنگ باشه همینطور شکل مبارزات

همینطور بفرمایید کدومش در کل سخت تر هست ؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر