بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,081
دوستان بازى Yakuza 0 بازيه خوبيه؟ ارزش خريد داره ؟ من نسخه yakuza 5 رو کنسول PS3 رفتم يه جاش پيرمردى سوالى از شماره خانه اجاره اى ميپرسيد و از 1 تا 999 شماره ميخواست که گير کردم بعد هم تو نت و سايتهاى خارجى هر چى گشتم راه حلو پيدا نکردم با اينکه گيم پلى مبارزه اى خوبى داشت ولى بد تو ذوقم خورد ميترسم Yakuza 0 هم همون مشکلات رو با خودش داشته باشه به نظرتون ارزش خريد داره؟
١٠٠٪‏ ارزش خريد داره
احتمالا با داستان سري اشنايي نداشتيد كه اين نسخه وقايع قبل از ياكوزا 1 رو روايت ميكنه بنابراين باهاش ارتباط برقرار ميكنيد
اين نسخه چيزي كه زياد توش گير كنيد نداره فقط يكي دوجا ازتون چيزي ميخواد بخريد كه محلش رو روي نقشه براتون مشخص نميكنه (مثلا براي بي خانمان ها چيزي كه ميخوان رو بخريد) كه اونم اگه متوجه بشيد ازتون چي ميخواد با گشتن مغازه ها پيداش ميكنيد يا نهايتا اسم مرحله رو سرچ كنيد اموزشش تو نت هست يا تو تاپيك بازي توي همين انجمن بگيد راهنمايي ميكنيم
يه چيز ديگه هم كه شايد از نطر يه عده زياد جالب نباشه ديالوگ هاي زياد بازي هست
اوايل بازي بخاطر اشنايي با كاراكتر ها و داستان بازي يه مقدار ديالوگ زياد داره ولي بعدش خوب ميشه

بجز اينا مشكل ديگه اي نداره
گيم پلي و داستان بازي فوق العادس خصوصا از اواسط بازي به بعد كه داستان جدي ميشه
شديدا پيشنهاد ميشه تجربش كنيد
اگر خوشتون اومد ميتونيد yakuza kiwani هم بعدش بخريد كه ريميك نسخه اول هست و ادامه داستانو روايت ميكنه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,268
نام
مهدی
سلام دوستان بین دو بازی زیر کدوم رو پیشنهاد میدین؟
AC Unity
Shadow of mordor

Sent from my SM-J120F using Tapatalk
جفتشون عالین :D سر نوبت حتما هر دوش رو بازی کن.در صورتی که میتونی یونیتی رو به آخرین ورژنش آپدیت کنی ، من یونیتی رو بهت پیشنهاد میکنم چون بدون اپدیت خیلی مشکلات داره.
شادو هم بازیه خیلی قشنگیه ولی چون نسخه دومش نزدیکه و بیس بازی مثل نسخه اوله فقط گسترده تر پس میتونی همون نسخه دوم رو بگیری کافیه

• Like
Reactions: shahriyar_pc

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
431
معمولا بازی ها رو آپدیت میکنم
با این حساب چی؟

Sent from my SM-J120F using Tapatalk
بزار برات راحت بگم ، اصلا AC unity رو نگیر ، بدترین عنوان این سری هست (اینو کسی میگه که بیشتر عناوین AC رو بازی کرده) unity کلا سری Assassin's Creed رو برای من خراب کرد و دیگه هیچ AC ای نمیتونم بازی کنم (آپدیت هم هیچ فایده ای نداره مشکلات این بازی خیلی بیشتر از آپدیته !)

از اون طرف Shadow of mordor عالیه ، داستانش خوبه (میتونست بهتر باشه) ، اما دنیا و گیم پلی ش واقعا اعتیاد آوره ، من بازیش رو پلات کردم (پلاتش راحته) از هر ثانیه ی بازی لذت میبری . . .

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,268
نام
مهدی
بازی اکشن چی پیشنهاد میدید؟doom?
اره doom که هم عالیه هم طولانی ولی در صورتی که ولفنشتاین رو بازی نکرده باشی چون به نظرم ولف بینظیرترین شوتر ممکنه !
بعد خواستی doom رو بخری قیمت خوب بخر چون بازارسنتر خودمون با پایین ترین قیمت های ممکن بازم بچه ها نتونستن بفروشنش چون اکثر تا الان بازیش کردن

• Like
Reactions: all4u

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر