بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,090
نام
MohammadAli
درود دوستان چنتا بتمن این نسل برای ps4 اومده؟ (ریمستر از نسل قبلی منظورم نیست)
Batman Arkham Knight ساخته راک استدی
Batman The Telltale's Series این یکی توسط تل تیل ساخته شده و بازی سریالی و اینتراکتیو دراما هست یعنی خبری از مبارزه و این چیزا نیست!

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
سلام ببخشید اینجا میپرسم از لحاظ گرافیک و گیم پلی بین unity و syndicate کودومش بهتره و ارزش داره الان بازی کرد با توجه به آپدیتها و .. ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,081
دوستان بین Doom و Hitman و COD:IW Legacy Edition کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ :D
doom بهتر از همس
البته اگه از مخفی کاری خوشتون میاد hitman بگیرید ولی اگه خوشتون نمیاد سمتش نرید این سری اخر هیتمن که اپیزودی بود بیشتر روی مخفی کاری تمرکز داشت و کل جذابیت بازی به اینه که کاملا مخفی و با گذاشتن وقت مراحل رو به پایان برسونید
cod:iw هم که کلا سمتش نرید

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دوستان بین Doom و Hitman و COD:IW Legacy Edition کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ :D
برای من اول cod بعد doom
هیتمن که اصلا حرفشو نزن
سلام دوستان
زیاد اهل ریسینگ نیستم ولی چند وقته هوس کردم درایو کلاب رو بگیرم
بنظرتون اینو بگیرم یا nfs ?

Sent from my SM-J120F using Tapatalk
سلام
تا پی بک برسه شما بشین نیدفور 2015 یا درایورکلاب رو بزن حتما
من هر دو رو ترکوندم خیلی خوبن فقط یه مسله هست
درایوکلاب اپدیت خیلی خیلی حجیمی داره فکر کنم20 گیگ هست الان
گرافیکش خیلی خوبه و کلا ارزش بازی رو قطعا داره
و نیدفور اپدیتش فکر کنم2 گیگ بود که گزینه ی مناسبیه مخصوصا که میتونه شما رو برای پی بک اب بندی کنه:D
و تفاوت مهم و دیگرشون اینه که کلهم باید برای نیدفور انلاین باشی یعنی حتی بخش داستانی رو باید انلاین باشین اما انصافا فوق العادس بازیش!

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,268
نام
مهدی
سلام.بچه که بودم خیلی بازی cars1 و cars2 رو بازی کردم.
الان نسخه سومش اومده توی بازار 190 تومن.
خواستم ببینم کسی اینجا بازیش کرده یا نظری در موردش داره که بدونه ارزش خرید و لذت داره یا نه کسل کنندست؟؟نسخه ی قبلیش اپن ورلد بود ولی اگر اشتباه نکنم جدیدش فقط پیست هست اونم اکشن و ترکوندن هم یه چیزی توی مایه های کراش ctr

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان بازى Yakuza 0 بازيه خوبيه؟ ارزش خريد داره ؟ من نسخه yakuza 5 رو کنسول PS3 رفتم يه جاش پيرمردى سوالى از شماره خانه اجاره اى ميپرسيد و از 1 تا 999 شماره ميخواست که گير کردم بعد هم تو نت و سايتهاى خارجى هر چى گشتم راه حلو پيدا نکردم با اينکه گيم پلى مبارزه اى خوبى داشت ولى بد تو ذوقم خورد ميترسم Yakuza 0 هم همون مشکلات رو با خودش داشته باشه به نظرتون ارزش خريد داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر