بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
ويرايش: ظاهرا چون پست ها پاك شدن منم پستمو خودم حذف كردم.

براي مرتبط بودن با تاپيك، دوستان دست دوم دارك سولز 3 را الان چند بخرم خوبه؟ و اين دست دوم دارك سولز 2 را كسي براي فروش داره؟ چون خيلي كميابه
سلام من چند روز پیش قیمت کردم 130 تومن بود (بگردی کمتر هم ممکنه گیرت بیاد ) که با توجه به حجم کمش عاقلانش اینه که آدم به صورت دیجیتالی بخردش
دارک سولز 2 هم توپخونه بری با قیمت فضایی صد درصد پیدا میشه :| ولی اونم بخاطر حجم کمش و تخفیف هایی که قبلا خورده دیجیتالیش واقعا به صرفه تره صبر کن شاید تو فلش سل بعدی تخفیف خورد باز

• Like
Reactions: THE BEST BOY

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
کسی بازی تو سبک Ninja gaiden 2 سراغ نداره ؟ البته الان HnS زیادی نیست تو نسل جدید Gow که هیچی ..
بازی اکشن خشن و خونین و باس های سخت و کلا گان پلی خوب داشته باشه سبک پایه Action Adventure

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
کسی بازی تو سبک Ninja gaiden 2 سراغ نداره ؟ البته الان HnS زیادی نیست تو نسل جدید Gow که هیچی ..
بازی اکشن خشن و خونین و باس های سخت و کلا گان پلی خوب داشته باشه سبک پایه Action Adventure
اگه باس های سخت دوست داری و دلت میخواد دسته رو بکوبونی توو دیوار و خوردش کنی، پیشنهاد میکنم Dark Souls رو بازی کنی.

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اگه باس های سخت دوست داری و دلت میخواد دسته رو بکوبونی توو دیوار و خوردش کنی، پیشنهاد میکنم Dark Souls رو بازی کنی.
گان پلی اش چطوره ؟ انگیلیسی خوب میخواد چون زیاد انگلیسیم سطح بالا نیست تایپک هاش بودم مثل این که را هاش ازاد خطی نیست بازی مشکلی با باس سخت ندارم کلا علاقه دارم چالش فقط انگلیسی چطوری باید باشه

• Like
Reactions: MaMaSaN

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
گان پلی اش چطوره ؟ انگیلیسی خوب میخواد چون زیاد انگلیسیم سطح بالا نیست تایپک هاش بودم مثل این که را هاش ازاد خطی نیست بازی مشکلی با باس سخت ندارم کلا علاقه دارم چالش فقط انگلیسی چطوری باید باشه
گان پلی ش که با چوب و چماق و اینجوری چیزاس! ولی کلا باس های وحشتناک سختی داره به حدی که واقعا با اعصابت بازی میکنه. در کل اگه فرد خونسردی هستی و از گیر کردنِ دو سه هفته ای روی یه باس خسته نمیشی، پیشنهاد میکنم بازیش کنی :D ولی اگه سریع جوش میاری و طاقت باس های سخت رو نداری بازی نکن چون ممکنه یهو دسته و دستگاهو همرو با هم بکوبونی توو دیوار :D بازیشم من زیاد بازی نکردم که بدونم انگلیسیش چجوریاس ولی در کل شما باید یه مقداری انگلیسی بدونی که بتونی داستان رو بفهمی دیگه.

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
گان پلی ش که با چوب و چماق و اینجوری چیزاس! ولی کلا باس های وحشتناک سختی داره به حدی که واقعا با اعصابت بازی میکنه. در کل اگه فرد خونسردی هستی و از گیر کردنِ دو سه هفته ای روی یه باس خسته نمیشی، پیشنهاد میکنم بازیش کنی :D ولی اگه سریع جوش میاری و طاقت باس های سخت رو نداری بازی نکن چون ممکنه یهو دسته و دستگاهو همرو با هم بکوبونی توو دیوار :D بازیشم من زیاد بازی نکردم که بدونم انگلیسیش چجوریاس ولی در کل شما باید یه مقداری انگلیسی بدونی که بتونی داستان رو بفهمی دیگه.
اره حوصله ام زیاده ولی عصبی هم میشم اگه راه نده ولی بیخیال نمیشم کلا یک باس نینجا گایدن 20 بار بیشتر شد رفتم نشد که نشد
ولی تجربه خوبی بود
اتفاقا پستت رو تو تایپک Bloodborne دیدم که بدجوری پشیمون بودی از خریدش و نداشتن راهنما و سیو

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
اره حوصله ام زیاده ولی عصبی هم میشم اگه راه نده ولی بیخیال نمیشم کلا یک باس نینجا گایدن 20 بار بیشتر شد رفتم نشد که نشد
ولی تجربه خوبی بود
اتفاقا پستت رو تو تایپک Bloodborne دیدم که بدجوری پشیمون بودی از خریدش و نداشتن راهنما و سیو
اون Bloodborne نصف Dark Souls هم نیست! :D Dark Souls خیلی سخت تره! Bloodborne هم واقعا من خوشم نیومد چون اولا هیچگونه راهنمایی توو بازی وجود نداره و دوما بازی به شدت گیج و گمره کننده و سخت هستش و حوصله ی زیادی رو میطلبه که من ندارم متاسفانه :D

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
بتا بتل فیلد عالیه
ای کاش یک بازی شبیه dead space نسل قبلی بود
به نزرتون ریدیدت اویلهای ریمک ارزش داره بخرم؟

takeitfif

کاربر سایت
Dec 4, 2015
313
سلام
من دنبال بازی های دو نفره اکشن و مبارزه ای هستم . چه بازی هایی بهتر هست تو ps4 در این مورد ؟
در ضمن من دوربینشو هم گرفتم . فقط یه بازی playroom هست توش که با دوربین کار میکنه . بازی مبارزه ای هست برای ps4 ?

• Like
Reactions: se.phi.roth

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
سلام
من دنبال بازی های دو نفره اکشن و مبارزه ای هستم . چه بازی هایی بهتر هست تو ps4 در این مورد ؟
در ضمن من دوربینشو هم گرفتم . فقط یه بازی playroom هست توش که با دوربین کار میکنه . بازی مبارزه ای هست برای ps4 ?

والا Street Fighter V و Mortal Kombat X دو تا از بازی های مبارزه ای خوب روی PS4 هستن

برای بازی های حرکتی و دو نفره و فان پیشنهاد می کنم یه سر به بخش Wii U بزنی:p

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,979
نام
احمد
20 تای دیگه تو اکانت دارم بین بازی های Bloodborne و inFAMOUS Second Son موندم از یک طرف از inFAMOUS Second Son خیلی خیلی خوشم اومده...از طرف دیگه Bloodborne هم اتمسفر جالبی داره...از یک طرف دیگه یک بازی دیگه به اسم Ratchet & Clank شده 20 دلار و من هیچ چیز در موردش نمیدونم :[

• Like
Reactions: se.phi.roth

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر