بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
سلام.من بازی رو بهت پیشنهاد میکنم چون عنوان زیبایی هست.
ولی نه خودم نه 100 نفر ادلیستم توی psn دیگه بازیش نمیکنیم.چون ما خوده روز اول خریدیمش و بیشتر از 50روز نتونستیم بازیش کنیم چون خیلی زود تکراری میشه.ماموریت ها به کنار حتی حرکات دشمن هم کاملا قابل پیش بینی هست.
از این ها گذشته در مورد بخش ماموریت های اصلی اگر رفیق ایرانی داری بازیش رو بخر وگرنه لذت زیادی ازش نمیبری ولی بازم راضیت میکنه.
اما در مورد بخش دارک زون اگر رفیق ایرانی نداری مطمن باش به اندازه ی سر سوزن هم از بازیش لذت نخواهی برد چون همش باید از طریق ویس باهم در ارتباط باشید و کاراهایی از قبیل مارک نقشه و طرح حمله رو هماهنگ کنید.
یکمم صبر کنی چند ماه دیگه گاست ریکان جدیده میاد خوبیش اینه اون 3تا یار همراهت هم میتونن پلیر واقعی باشن هم هوش مصنوعی باشن بهشون فرمان بدی

داداش ممنون بابت راهنمایی هات . نه متاسفانه رفیقی که با ps4 بازی کنه دیویژن رو ندارم .

همون به نظرم منتظر گاست ریکان بمونم بهتره ...

• Like
Reactions: ps34

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
البته گاست ریکن با دویژن فرق داره دویژن COOP محور و شبه MMO هست ولی گاست ریکن نه!بازی تو این سبک میخوای روی کنسولا سلطانش هست دستینی البته خیلی خیلی بیشتر از دویژن تیم محوره:Dاگه نتونی با تیمی مچ بشی یا کلا بازی رو میزاری کنار یا باید بری تو سایتای looking for group دنبال تیم خارجی برای raidاش باشی
____
یه سوالی داشتم چندماهه تو فکر خریدم رنبو جدیدم ولی موندم راسیتش:Dتو تاپیکش از باگا و فرندلی فایرای مسخره می نالن سروراشم هرکی یه چیزی میگه.خیلی حوس شوتر تیمی کردم تو این سبک یه کمکی برای خرید رنبو بدید ممنون میشم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
البته گاست ریکن با دویژن فرق داره دویژن COOP محور و شبه MMO هست ولی گاست ریکن نه!بازی تو این سبک میخوای روی کنسولا سلطانش هست دستینی البته خیلی خیلی بیشتر از دویژن تیم محوره:Dاگه نتونی با تیمی مچ بشی یا کلا بازی رو میزاری کنار یا باید بری تو سایتای looking for group دنبال تیم خارجی برای raidاش باشی
____
یه سوالی داشتم چندماهه تو فکر خریدم رنبو جدیدم ولی موندم راسیتش:Dتو تاپیکش از باگا و فرندلی فایرای مسخره می نالن سروراشم هرکی یه چیزی میگه.خیلی حوس شوتر تیمی کردم تو این سبک یه کمکی برای خرید رنبو بدید ممنون میشم

سیج رو حتما بگیر شک‌نکن اگه تاکتیکال شوتر دووس داری
اون فرندلی فایر هم واسه حساسیت قضیه گذاشتن و اینکه حواست رو بیشتر جمع کنی :D
باگ و R6S کلا بهم پیوند خوردن اما میشه باهاشون کنار اومد ، سرورهاشم مشکل خاصی نداره ، سریع پیدا میکنه معمولا هم لگ و Delay خیلی اذیت نمیکنه میشه راحت بازی کرد
به نظرم تونستی کرایه کن ببین چجوریاس ، خوشت اومد بخر

• Like
Reactions: robb stark

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
دوستان آنچ 4 با توجه به این که مولتیش خیلی خفن نیست و داستانیش هم یه مقدار کوتاهه با این قیمت ارزش خرید داره ؟ یا صبر کنم یه مقدار ارزون تر شه ؟

(من خودم بازیه آنچارتد رو خیلی دوست دارم ، بحثم فقط سر هزینشه ، همین)

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
دوستان آنچ 4 با توجه به این که مولتیش خیلی خفن نیست و داستانیش هم یه مقدار کوتاهه با این قیمت ارزش خرید داره ؟ یا صبر کنم یه مقدار ارزون تر شه ؟

ببین دوسته عزیز سبکش به مزاج ما که ساخت انصافاآمارارقام هم نشون میده که به مزاج خیلیا ساخته مولتیشم که خدایی خیلی باحاله قیمتش انصافا یه خورده بالاست اگه میتونی فعلا وایستا شاید اومد پایین قیمتش بخش داستانیشم خدایی کم نزاشته ناتی داگ البته خیلی که فن این بازین میگم یه خورده رواله کار تکراریه ولی خوب خودبازی و ناتی داگ باعث میشه این مسائل به چشم نیاد

• Like
Reactions: Joghdmohammad

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام دوستان.

با توجه به این که الان دست اول DOOM را دارن تو پرشین تولز 150 تا 160 میفروشن، به نظرتون نسخه دست دوم بازی را الان با چه قیمتی بخرم خوبه؟ تو اراک یه جا 130 میدش ولی موندم بخرمش یا نه.

و این که هوم فرانت ارزش خریدن داره یا واقعا لیاقتش چنین نمراتیه؟ چون من اگه از کلیت یه بازی خوشم بیاد، دیگه کاری به نمراتش ندارم و مثلا مد مکس و اردر را اینقدر همه چیشو کشیدم بیرون که شیرشون در اومد.:D

ولی این نمراتش بدتره و موندم چیکار کنم. الان دوستانی که بازیش کردن وضعیت گرافیکیش در چه حده؟

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین

راستی دوسته عزیز تو استور قیمتش اف خورده اگه اشتباه نکنم گفتم شاید به دردت بخوره

• Like
Reactions: Joghdmohammad

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
کسی deadlightبازی کرده؟
جایی سراغ دارید بشه دیجیتالی خریدش ؟

بله من بازیش کردم
یادمه اسمشو گذاشته بودم The Last of Us دو و نیم بُعدی
بازی بسیار زیبایی بود، حیف که ادامشو نساختن...
این لینک بازی تو PSStore
https://store.playstation.com/#!/en...-cut/cid=UP2047-CUSA04460_00-DEADLIGHTPS40100

البته من سالها پیش روی PC کرک شده بازیش کردم....

• Like
Reactions: esPUNKape

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
فروشنده های ایرانی این قدر بی وجدانن که رسما دیگه قاطی کردن. معمولا قیمت بازی اورجینال تو ایران بیشتر از سه برابر قیمت جهانیشه.

ولی در کمال تعجب برداشتن یه بازی 20 دلاری را با 7 برابر بالاتر از قیمت اصلیش میفروشن. الان اویل 5 را 135 هزار تومن گذاشتن، در حالی که خود 20 دلاره که نهایتا میشه 80 تومن. کلا معلوم نیست با خودشون چند چندن.

راستی دوستان به نظرتون نسخه دست دوم Doom را چند بخرم خوبه؟ چون ریجن 2 اورجینالش الان 135 هستش.

• Like
Reactions: Ostad fariborz

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
ويرايش: ظاهرا چون پست ها پاك شدن منم پستمو خودم حذف كردم.

براي مرتبط بودن با تاپيك، دوستان دست دوم دارك سولز 3 را الان چند بخرم خوبه؟ و اين دست دوم دارك سولز 2 را كسي براي فروش داره؟ چون خيلي كميابه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر