بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان بازی اساسین ارزش خریدن داره ؟
اگه کسی روی ps4 بازی کرده آمارشو بده

- - -ویرایش - - -

راستی دوستان بازی watch dogs چطور؟؟؟؟
سبکش مثل gta هست ؟

سلام داداش. در مورد اساسین به نظرم ارزش خریدن را کاملا داره و من که ازش خیلی خوشم اومد و حتی کاملا پلاتش کردم.

سیستم پارکور و گیم پلیش خیلی بهتر شده و مهم تر از همه گرافیکش هست که هم از لحاظ فنی و هم هنری محشره و خود گرافیکش مخصوصا وسط ظهر یکی از دلایل اصلی بالا بردن ارزش بازی شده.

واچ داگز هم اتفاقا من الان در حال بازی کردنش هستم و این جهان آزاد بودنش فقط شبیه به GTA هستش وگرنه کلیتش فرق داره. ولی کلی ماموریت های فرعی متنوع و قابلیت های هک کردن زیاد داره که خیلی موقع درگیری با دشمن ها و بخصوص موقع رانندگی به کارت میاد.

گرافیکشم خوبه ولی مثل اون نمایش اولش نیست و شاید هم برات یه کم خسته کننده بشه، ولی اگه کلا از قابلیت های هک کردنش و گیم پلی متنوع خوشت میاد پیشنهاد میکنم بخریش. چون بازیش خیلی ارزون شده و با 50 یا 60 تومنم میشه خریدش.

- - -ویرایش - - -

دوستان کمک:d
بین dying light و gta v و witcher 3 موندم
لطفا کمک کنید
البته gta v رو رو 360 تموم کردم قبلا....
داداش کسری چون خودت GTA V رو نسل قبل هم زدی پس پیشنهاد میکنم که اون دو بازی دیگه را بگیر.

البتنه پیشرفت های گرافیکی GTA V خصوصا تو محیط های بیابونی و جنگلی واقعا عالی بوده و اگه آنلاین باز هم هستی بخش آنلاین واقعا خوبی داره.

ولی Dying Light به نظرم بهترین بازی هستش که تا حالا تو سبک زامبی ساخته شده و گیم پلی واقعا عالی و موسیقی های جذابی داره. من یکی از دلایلی که باعث شده از بازیش خیلی خوشم بیاد این محیط های متفاوتش نسبت به بقیه بازی ها هستش که یه جورای شبیه محیط های کشور خودمونه. گرافیکشم واقعا خوبه، ولی مشکل دورنما داره که که کلا محیط هایی از فاصله دور چندان جزییات ندارن.

در مورد ویچر هم صفحه قبل توضیح دادم و پیشنهاد میکنم حتما بخرش.

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
بازی خوب برا انلاین بازی کردن الان چی هست؟
چندتا بگین
مرسی

بازی خوب انلاین
Destiny
Battlefield4. & hardline
Gta و the last of us هم انلاین خوبی دارن

- - -ویرایش - - -

خیلی خیلی ممنونم بابت کمکی که کردین.
پس حتما میرم سراغ ویچر 3 و بلادبورن..

دو تا سوال دیگه هم راجب بازی هاداشتم:

+یکیش راجب بازیهای ماشین و..
از پلی استیشن 2 اگر خاطرم باشه بازی نیدفور اسپید کربن خیلی ردیف بود و دوس داشتم.
الان واسه ps4 کدوم بازی توی این سبک بهتره؟
درایور کلوب یا Project CARS ?(کدوم بیشتر طول میکشه تا تمام شه و گرافیک و گیم پلی بهتری داره)

+سوال دوم راجب این قضیه آپدیت بازی ها که اگه نت وصل باشه میاد(مثلا 300 برای فیفا2015 و the last of us) به نظرتون باس اپدیت کنم یا نه؟
بازی های ویچر 3 و بلادبورن که گفتین بازم از اینجور اپدیت ها دارن؟(اگه دارن من اپدیت کنم؟)

پیشاپیش ممنونم:x

خوب تو nfs rivals رو بگیر
ابدیت مشکلات بازی رو رفع میکنه انلایناجباریه
بازی کردن اجباریه
اگه ابدیت کنی بهتره چون بیشتر باگ ها ومشکلات بازیها با همین ابدیت ها رفع میشن
تمام بازیها ابدیت دارن

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان یه بازی ریسینگ خوب هم پیشنهاد کنید
(هنوز رو دست most wanted) قدیمیه ندیدم
شما اگه NFS باز هستید اصلاً سراغ سبک شبیه ساز رانندگی (مثل Project Cars یا GT) نرید؛
در عوض می تونید همون Rivals رو بگیرید که شبیه به Need for Speed: Hot Pursuit هست - DriveClub هم کمی سخت تر از NFS هست ولی گرافیک خیره کننده ای داره و جهان باز نیست

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
اقا از بین دو بازی watching dogs و the evil within کدوم بهتره بگیرم، درسته هم سبک نیستن ولی من بودجم محدوده و موندم کدوم رو بگیرم
داداش خیلی فرق دارن باهم ولی از لحاظ ارزش بازی مطمعنا د اویل ویتین بهتره و خیلی سر تره هرچی نباشه ساخته ی دسته استاده ولی واچ داگز اشغاله نگاشم نکن :)

- - -ویرایش - - -

بازی خوب برا انلاین بازی کردن الان چی هست؟
چندتا بگین
مرسی

بهترین که بخوای باش زندگی کنی tlou از همه سر تره ولی شوتر بخوای کیلزون و بتل 4 هم عالین.
فیفا هم که جای خود داره

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان یه بازی ریسینگ خوب هم پیشنهاد کنید
(هنوز رو دست most wanted) قدیمیه ندیدم
ریسینگ که رو دست most wanted و underground 2 بازیی تا حالا ساخته نشده
شبیه اینا بخوای الان فقط nfs rivals هست برا ps4، بقیه ریسینگها یا شبیه ساز هستن یا دنیای باز نیستن، شما همون rivals رو بگیر،

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
دوستان يك سوال دارم لطفا جواب بديد من ميخوام بعد امتحانا ps4 بخرم حالا ميتونمريك ماه ديرتر هم بخرم شما دو تا بازي خوب كه اومده يا قراره تا يك ماه ديگه بياد رو معرفي كنيد كه تا يك يا دوماه سرگرم كنه چون بعد تابستون پول تو جيبيم رو كه بدن هفته اي حداقل يدونه ميتونم بازي بخرم يه دو تا بازي خوب بگيد كه طولاني باشه و بتونه مدت زيادي سرگرم كنه و البته ريمستر هم نميخوام چون خودم gta v رو تو 360 تموم كردم last of us هم رو ps3 هم تموم هم پلات كردم البته خودم رو ويچر مونده بودم رفتم گيم پلي مرحله اولشو تو ....تيوب ديدم همون مرحله اولشم كه اندازه ......صحنه داشت فعلا منصرف شدم ازش البته درمورد اينم ميخواستم بپرسم بقيش هم به اين شدت هست يا نه ممنون

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان يك سوال دارم لطفا جواب بديد من ميخوام بعد امتحانا ps4 بخرم حالا ميتونمريك ماه ديرتر هم بخرم شما دو تا بازي خوب كه اومده يا قراره تا يك ماه ديگه بياد رو معرفي كنيد كه تا يك يا دوماه سرگرم كنه چون بعد تابستون پول تو جيبيم رو كه بدن هفته اي حداقل يدونه ميتونم بازي بخرم يه دو تا بازي خوب بگيد كه طولاني باشه و بتونه مدت زيادي سرگرم كنه و البته ريمستر هم نميخوام چون خودم gta v رو تو 360 تموم كردم last of us هم رو ps3 هم تموم هم پلات كردم البته خودم رو ويچر مونده بودم رفتم گيم پلي مرحله اولشو تو ....تيوب ديدم همون مرحله اولشم كه اندازه ......صحنه داشت فعلا منصرف شدم ازش البته درمورد اينم ميخواستم بپرسم بقيش هم به اين شدت هست يا نه ممنون
اگه نقش افرینی دوس داری witcher یا dragon age یا blood born بهترینها هستند
میتونی infamous ss رو بگیری که الان قیمتش هم بسیار پایین اومده و یه انحصاری خوش ساخته
گرافیک خیلی بالا با داستان خوب میخوای the order عالیه
بازی shadow of murder هم خیلی عالیه و گیمپلی و گرافیک بالایی داره، مخصوصا سیستم نمسیس بازی عالیه،
گرافیک و گیمپلی،خوب بخوای میتونی farcry4 رو بگیری
اگه همیشه انلاینی میتونی destiny رو بگیری،
اگه زامبی خوشت میاد dying light بهترین بازی زامبی هست
خلاصه بازی زیاده شما بگو از چه سبکی خوشت میاد تا راهنماییت کنیم

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
اگه نقش افرینی دوس داری witcher یا dragon age یا blood born بهترینها هستند
میتونی infamous ss رو بگیری که الان قیمتش هم بسیار پایین اومده و یه انحصاری خوش ساخته
گرافیک خیلی بالا با داستان خوب میخوای the order عالیه
بازی shadow of murder هم خیلی عالیه و گیمپلی و گرافیک بالایی داره، مخصوصا سیستم نمسیس بازی عالیه،
گرافیک و گیمپلی،خوب بخوای میتونی farcry4 رو بگیری
اگه همیشه انلاینی میتونی destiny رو بگیری،
اگه زامبی خوشت میاد dying light بهترین بازی زامبی هست
خلاصه بازی زیاده شما بگو از چه سبکی خوشت میاد تا راهنماییت کنیم
بازي هاي cross gen مثل shadow of mordor و dragon age و farcry 4 رو نميخوام چون رو 360 بازي ميكنم من سبك action -adventure و hacknslash و tps خوشم مياد دركل بازي tps و اكشن خوبه از اينا دو تا بازي طولاني و خوب بگيد گرافيك مهم نيست فقط طولاني باشه

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
بازي هاي cross gen مثل shadow of mordor و dragon age و farcry 4 رو نميخوام چون رو 360 بازي ميكنم من سبك action -adventure و hacknslash و tps خوشم مياد دركل بازي tps و اكشن خوبه از اينا دو تا بازي طولاني و خوب بگيد گرافيك مهم نيست فقط طولاني باشه

بازی خاصی توی این سبک هایی که گفتی نیومده که طولانی باشه و بتونه مدت زیادی سرگرمت کنه. Bloodborne و Witcher گزینه های مناسبی هستن و هر کدوم رو میتونی بالای 40 ساعت بازی کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر