PlayStation Uncharted: The Nathan Drake Collection

ksc_uncharted-nathan-drake-collection.jpg

عنوان بازی : Uncharted The Nathan Drake Collection
سازنده : BluePoint Studio
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Third Person Shooter / Action-Adventure
زمان عرضه : 7 اکتبر 2015 - 15 مهر 1394

در طی این سال خبر های زیادی مبنی بر تایید این عنوان منتشر شد که امروز در NeoGaf یک کاربر در ورژن موبایل PS Store این تصویر را مشاهده کرد و ارسال کرد که مبنی بر تایید این عنوان است.Sony هیچ پاسخ رسمی بر این شایعه نداده ولی Neil Druckmann نویسنده و کارگردان کمپانی سازنده (Naught* Dog) تایید کرد که این خبر کمی زودتر لو رفته و خبر را تایید کرد
143340355039.jpg
همچنین این تصویر گواه بر این است که این Collection از سه عنوان اصلی بازی در PS3 یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception متشکل است.
*** آپدیت اول.بازی رسما معرفی شد
41b1853889b84549c2a6c047aae32f9d.jpg

-بازی همان طور که گفته شد دارای ۳نسخه اصلی یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception هست.
-بازی توسط BluePoint ساخته میشود.
-با خرید بازی میتوان به multi-player beta نسخه چهارم یعنی Uncharted 4 A Thief's End دست یافت.
-کل بازی ۶۰ فریم بر ثانیه و 1080P خواهد بود
-بازي فاقد بخش مولتي پلير خواهد بود.
- بازی 7 اکتبر 2015 منتشر میشود. 17 مهر 94 به تاریخ شمسی
-بازي در PS store با قيمت ٤٩.٩٩پوند قرار گرفته و قيمت بازی برای آمریکا 60$ است.
-بازی از نورپردازی جدید ، تکستچر های با کیفیت بهتر ، مدل های جدید و تروفی های جدید و Photo Mode بهره می‌برد

*** آپدیت دوم
- تا پایان تابستان Demo قابل بازی این عنوان در PS Store قرار میگیرد.
- همچنین در این کالکشن گیمپلی سه نسخه یکپارچه شده.

*** آپدیت سوم
- بازی دارای 3 درجه سختی جدید هست.
Explorer Mode : این درجه سختی برای افراد کاملا تازه کار هست که سختی بازی کاهش یافته.
Speed Run Mode : این درجه سختی یک تایمر برای مرحله ها ایجاد میکند که میتوان بعد اتمام مرحله زمانش را با زمان دوستان در این مرحله مقایسه کرد.
Brutal Difficulty Mode هم یک درجه سختی بسیار دشوار است. دشوار تر از همیشه.
- در بازی بیش از 65 اسکین متفاوت وجود دارد که میتوان با انتخاب انها لباس نیتن را عوض کرد.

باکس آرت بازی:

-------------------------------------------------------------------------------------------

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-Announce-Video-PS4
1080p || 720p

----------------------------------------------------------------------
Uncharted Collection: Gameplay 1080P 60fps Y.T

------------------------------------------------------------------------------------

mqdefault.webp

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-(10-9-2015)-Story-Trailer
1080p/60fps
720p/60fps

با تشکر از Nima و ArianAwesome و armin_shadow و Ebrahim-ZH وFUTURE وMehdi Cage .
*** با آمدن خبر های رسمی پست آپدیت میشود

آخرین ویرایش:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
عالیه . حرف نداره . اینطور که اشاره شده علاوه بر بهبود در بافت و رزولیشن و فریم ریت بازی ( رزولیشن 1080 و فریم 60 ثابت و باقت های زیباتر و طبیعی تر و بهتر ) قراره برخی قسمت های بازی رو هم دوباره بازسازی کنن و یه تغییراتی توش بدن که خودش خیلی خوب و عالیه .
دسترسی به بتای مولتی پلیر نسخه چهارم هم خودش یه هدیه خیلی خوبه به خریداران بازی .
امیدوارم یه پیشرفت خوب در بافت و جزییات و گرافیک ببینیم . من هر 3 نسخه رو نسل قبل بازی کردم و یکی از بهترین بازی های عمرم این سری هست . این نسخه رو هم حتما خریداری میکنم . این بازی ارزش تکرار چندباره رو داره مخصوصا که نسخه چهارم هم داره میاد .

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
«این بازی فاقد مولتی پلیر ـه» بنظرم اشتباه ـه. بتای مولتی U4 که هست. از جون ناتی بدبخت چی میخاین دیگه :d.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بازی فاقد مولتی پلیر است.
این نوشته زیر باکس اصلا همچین معنییو نمیده ها :D چون اگه قرار بود مولتی نداشته باشه مینوشت single player campaign only .
به علاوه اینکه تو بلاگ هم ننوشتن بازی مولتیپلیر نداره ، یعنی اصلا اشاره ای بهش نکردن .
اینا رو هم اضافه کنید :
بازی از نورپردازی جدید ، تکستچر های با کیفیت بهتر ، مدل های جدید و تروفی های جدید و فتومد بهره می‌بره
in 1080p and 60fps with better lighting, textures, and models, but also adding a range of improvements and additions across all three games including Photo Mode and new trophies.
منبع

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
خب من هیچکدوم از شماره ها رو بازی نکردم
فقط شاید ناخونکی زده باشم قبلنا خونه فامیل
پس خبر کاملا خوبیه
مخصوصا بتا ـی U4

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این نوشته زیر باکس اصلا همچین معنییو نمیده ها :D چون اگه قرار بود مولتی نداشته باشه مینوشت single player campaign only .
به علاوه اینکه تو بلاگ هم ننوشتن بازی مولتیپلیر نداره ، یعنی اصلا اشاره ای بهش نکردن .
اینا رو هم اضافه کنید :

منبع
ممنون. ويرايش ميشه آلان

پ.ن . بازي ٤٩.٩٩ پوند هست كه همون ٦٠ دلار ميشه.

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
ایول........................:o):o)
خوب نگفتن چنتا دیسک داره یدونه بلوری یا دوتا؟؟؟؟؟؟
بچه ها من گیج شدم دوتا آنچارتد الان داریم تو گفتگو ها یا یکیش کنین یا راجبه کالکشن فقط اینجا بگین اینجوری هردو خبر تو هر دو گفتگو هست و اینکه انگار شبیه هم شده.....

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
ایول........................:o):o)
خوب نگفتن چنتا دیسک داره یدونه بلوری یا دوتا؟؟؟؟؟؟
بچه ها من گیج شدم دوتا آنچارتد الان داریم تو گفتگو ها یا یکیش کنین یا راجبه کالکشن فقط اینجا بگین اینجوری هردو خبر تو هر دو گفتگو هست و اینکه انگار شبیه هم شده.....

هنوز نگفتن.خب وقتی هر کدوم تاپیک جدا دارن تو تاپیک مخصوص خودشون بحث میشه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر