1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Fallout 4 (اسپویل داستان بدون استفاده از تگ = بن دائم)

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Safety & Peace, ‏Jun 2, 2015.

1. Я!5Ξ UP کاربر فعال

نام:
    تونی آلمِیدا
    تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
    • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
    • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
    • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
    • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
    • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
    • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
    • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
    • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
    • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
    • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
    • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
    • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
    • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
    • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
    • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
    • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
    • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
    • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
    • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
    • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
    • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
    • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
    • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
    • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
    • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
    • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
    • دشمنان تایید شده تا کنون:
      Raiders
      Yao Guai
      Sentry Bot
      Super Mutants
      Super Mutant Behemoth
      Mirelurk Queen
      Synthetics
      Radscorpion
      Deathclaw
      Protectron
      Ghouls
      Bloodbug
      Brotherhood of Steel
    تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

Fallout 4: Official Announcement Trailer
    720p
    1080p

تصاویر Fallout 4

Last edited by a moderator: ‏Nov 7, 2015
  2. کاربر سایت

نام:
    حامد
    دوستانی که تروفی Benevolent Leader رو گرفتن لطفا راهنمایی کنن.
    من تو یه ویدئو آموزشی دیدم که می گفت 20 نفر لازمه که 3 یا 4 نفر می زاریم برا غذا ، واسه بقیه ام که 16 یا 17 نفر میشن فروشگاه می سازیم که هپینز رو بالا ببرن.
    کاریزما هم باید 10 باشه.
    حالا من کل این کارا رو دو جا انجام دادم (sanctuary و starlight dive-in) همه افرادم setller هستن ولی یجا تا 91% و یجا تا 88% رفت دیگه بالاتر نمیره خوشحالیشون ~X(~X(
    دوستان اگه یه راه راحتتری سراغ دارن یا یه نکته ای چیزی هست کمک کنن این تروفی آخرم بگیرم تموم بشه.

3. کاربر سایت

نام:
    4L!R3Z4
    اگه میخوای سریع اینو بگیری بزار همین الان بت بگم ک عمرا حالا حالا ها بگیریش!
    کسایی ک از لانچ بازی بازی میکردن همین یکی دوماه پیش گرفتن چون خیلی خیلی سخته باگو اینای بازیم گند میزنه بش کلا باس یکی دو هفته سرش کار کنی!
    من خودم نگرفتم چون بالا 89 درصد نمیومد هرکاری ک میکردم!

hhoushmand این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    پدرام
    آقا از این روش برو میگیریش:
    watch?v=BNKcM20b4jI

5. کاربر سایت

نام:
    حامد
    دقیقا ، الان یه ماه میشد رو این تروفی مشغول بودم ، بالاخره با کلی جون کندن و 32 نفر جمع کردن تو سنچوری گرفتم ، پلات شد رفت

6. کاربر سایت

نام:
    4L!R3Z4
    ایول...تبریک!
    پشتکار خفنی داری تونستی بگیریش!

عاقا چرا اینقد این تاپیک خلوته؟ ظاهرا ایرانیا علاقه زیادی به این بازی ندارن :| عجیبه در حالی ک تاپیک اسکایریم همیشه پر بود!

7. کاربر سایت

نام:
    پدرام
    من که خیلی باهاش حال کردم
    بعد از بلادبرن بهترین بازی 2015 واسه من بود :)
    تنها ایرادی که میشه از بازی گرفت گرافیک نچندان نسل 8ی و افت fps هاش هست
    داستان گیم پلی موسیقی حرف نداشت

8. کاربر سایت

نام:
    حامد
    دقیقا ایراداش همینایی بود که گفتی ،در کل حس اسکایریم مدرن رو میداد به من، من که خیلی حال کردم باهاش ...

Metalzadeh این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

نام:
    حمید
    دوستان ببخشید اگه junk هامون رو توی یک settlement ذخیره کنیم میتونیم واسه settlement های دیگه هم استفاده کنیم یا باید مرتب مواد مورد نیاز رو جابجا کرد؟

10. کاربر سایت

نام:
    علی جون
    اقا بازی ارزش خرید داره؟

11. کاربر سایت

نام:
    شهاب
    یه باگ توی کوئست synth retention
    هست که برای حلش باید از خوده quarter فست تراول بشه به libertalia
    گفتم کسی مثه من گیر نکنه الکی

afshin-rnj این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

دوستانی که با One بازی میکنن، از قسمت مادها چطوری استفاده میکنید؟
    من توی سایت Bethesda.net اکانت رو ساختم بعد توی بازی هرچی وارد میکنم میگه که یوزر یا پسورد اشتباهه در صورتی که نیست مشکل از کجاست؟

13. The Death Fleet Descends ناظم انجمن

نام:
    Blue Shadow
    سرور‌های Bethesda در حال حاضر برا ایرانی‌ها بسته هست.احتمال داره از اون باشه. یبار با تغییر IP امتحان کنین ببینین درست می‌شه؟(البته ایمیل رو هم باید تایید کنین)
    البته گفتن دنبال اینن که به زودی محدودیت‌های منطقه‌ای رو بردارن.

undr این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

نام:
    حسين
    واسه ی وان تخفیف خفن خورده

نسخه عادی 30 دلار

نسخه عادی همراه با سیزن پس 55 دلار

دی ال سی هاش ارزش دارن که بخوام اون 55 دلاری رو بگیرم ؟ :D

shahryar84 این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

نام:
    Ebrahim
    شرکت Bethesda اعلام کرد ؛ بسته ی الحاقی Nuka World که ماه آگوست در دسترس قرار میگیرد ، آخرین DLC عنوان Fallout 4 خواهد بود .

منبع

FUTURE این نوشته را Like کرده است.
  16. کاربر فعال

نام:
    Alireza
    اینطوری dlcهاش 25 دلار واست میوفته که خیلی خوبه. Automatron و far harbor خیلی خوب هستن و اگه از بازی اصلی خوشت میاد کاملا ارزششو داره. در اینده هم یه dlc بزرگ دیگه به اسم nuka world میاد.

Madridista این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید