XCOM 2 | PC

02570472751468926195.png

Developer : Firaxis
Publisher :
2K
Genre :Tactical RPG
Platform : PC
Release Date : 5 February 2016
16 بهمن 1394

2K به تازگی از نسخه دوم عنوان محبوب XCOM پرده برداری کرد. بازی در حال حاضر انحصارا برای پلتفرم PC منتشر خواهد شد و همچنین از قابلیت Mod سازی نیز پشتیبانی خواهد کرد.

بازی در 20 سال آینده رخ خواهد داد و دنیایی را به تصویر خواهد کشید که بیگانگان بر آن حکومت میکنند. در این هنگام، سازمانی تحت نام XCOM از میان مردم برخواسته و به طور مخفیانه، عملیات خود را برای باز پس گیری زمین و آزادی مردم شروع خواهد کرد.

به گفته سازنده، بازیکنان به منابع کمی دسترسی خواهند داشت و باید به طور مداوم با تهدید بیگانگان در مقرِ متحرک خود، مقابله کنند. مکانیزم های مخفی کاری و اکشن همچنان در بازی حضور خواهند داشت و بازیکنان باید به استخدام نیروهای جدید و تمرین آن ها و ایجاد یک شبکه مقاومتی، بپردازند.

Firaxis قول شخصی سازی عمیق تر، کلاس های آپدیت شده و مراحل رندوم و همانطور که در بالا ذکر شد، قابلیت ماد سازی داده است.

بازی در نوامبر امسال بر روی PC منتشر خواهد شد.

حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی:

Minimum:

• Processor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz or AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: 1GB ATI Radeon HD 5770, 1GB NVIDIA GeForce GTX 460 or better
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 45 GB available space
  • Sound Card: DirectX compatible sound card

Recommended:

• Processor: 3GHz Quad Core
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770 or better
  • Storage: 45 GB available space
  • Sound Card: DirectX compatible sound card

تصاویر بازی:

آخرین ویرایش:

Saeed1370

کاربر سایت
Jun 3, 2016
8
دوستان بازی رو الان دانلود کنم و نصب کنم یا صبر کنم war of chosen بیاد بعد دانلود کنم؟ایا این dlc کلا جدا از داستان بازیه؟یا به داستان اصلی اضافه میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر