XCOM 2 | PC

02570472751468926195.png

Developer : Firaxis
Publisher :
2K
Genre :Tactical RPG
Platform : PC
Release Date : 5 February 2016
16 بهمن 1394

2K به تازگی از نسخه دوم عنوان محبوب XCOM پرده برداری کرد. بازی در حال حاضر انحصارا برای پلتفرم PC منتشر خواهد شد و همچنین از قابلیت Mod سازی نیز پشتیبانی خواهد کرد.

بازی در 20 سال آینده رخ خواهد داد و دنیایی را به تصویر خواهد کشید که بیگانگان بر آن حکومت میکنند. در این هنگام، سازمانی تحت نام XCOM از میان مردم برخواسته و به طور مخفیانه، عملیات خود را برای باز پس گیری زمین و آزادی مردم شروع خواهد کرد.

به گفته سازنده، بازیکنان به منابع کمی دسترسی خواهند داشت و باید به طور مداوم با تهدید بیگانگان در مقرِ متحرک خود، مقابله کنند. مکانیزم های مخفی کاری و اکشن همچنان در بازی حضور خواهند داشت و بازیکنان باید به استخدام نیروهای جدید و تمرین آن ها و ایجاد یک شبکه مقاومتی، بپردازند.

Firaxis قول شخصی سازی عمیق تر، کلاس های آپدیت شده و مراحل رندوم و همانطور که در بالا ذکر شد، قابلیت ماد سازی داده است.

بازی در نوامبر امسال بر روی PC منتشر خواهد شد.

حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی:

Minimum:

• Processor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz or AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: 1GB ATI Radeon HD 5770, 1GB NVIDIA GeForce GTX 460 or better
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 45 GB available space
  • Sound Card: DirectX compatible sound card

Recommended:

• Processor: 3GHz Quad Core
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770 or better

تصاویر بازی:

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Box Art بازی:

و سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی:

Minimum:

• Processor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz or AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: 1GB ATI Radeon HD 5770, 1GB NVIDIA GeForce GTX 460 or better
  • DirectX: Version 11
Recommended:

• Processor: 3GHz Quad Core
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770 or better

حجمش خیلی زیاده:d

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
دوستان من قبلا xcom enemy unknown و xcom enemy within رو بازی کردم ولی متاسفانه هیچکدوم رو تموم نکردم
حالا میخوام قبل از این که نسخه ی دوم بازی بیاد یه دور بازی رو تموم کنم
تفاوت این دو نسخه چیه؟
مجبورم هر دو رو بازی کنم یا فقط within رو بازی کنم کافیه
کلا فرق این دو تا نسخه رو یکی برام بگه چون نمیدونم اینا دو تا بازی جدا از همن یا باهمن

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دوستان من قبلا xcom enemy unknown و xcom enemy within رو بازی کردم ولی متاسفانه هیچکدوم رو تموم نکردم
حالا میخوام قبل از این که نسخه ی دوم بازی بیاد یه دور بازی رو تموم کنم
تفاوت این دو نسخه چیه؟
مجبورم هر دو رو بازی کنم یا فقط within رو بازی کنم کافیه
کلا فرق این دو تا نسخه رو یکی برام بگه چون نمیدونم اینا دو تا بازی جدا از همن یا باهمن
فقط Whitin رو بازی کنین کافیه، Whitin نسخه کامل شده Unknown هست!

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
البته شما نیازی به بازی کردن Enemy unknown یا Within ندارین.. درسته که درک بهتری از بازی میده ولی پایان بازی اول کلا بی معنیه و باختن شما پایان Canon یا درست بازی هست:d

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
توی گیم اسپات خوندم که این شماره اصلا پایان نداره و تا همیشه میشه با فضایی ها جنگید. از دوستان کسی این خبر رو خونده

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
توی گیم اسپات خوندم که این شماره اصلا پایان نداره و تا همیشه میشه با فضایی ها جنگید. از دوستان کسی این خبر رو خونده
خب بازی قبلی هم اگه کسی سراغ انجام ماموریت های اصلی نمیرفت میتونست تا ابد با فضایی ها بجنگه!

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
دوستان این بازی رو اگه اورجینال بخرم یا پایرت بزنم فرقی هم میکنه؟
یعنی اگه اوریج بخرم بخش آنلاینی چیزی داره که بیارزه پول بدم بابتش یا اینم مثل فال اوت 4 هیچی نداره؟

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
دوستان به نظرتون میتونم بازی xcom 2 رو روی لپتاپ با مشخصات زیر اجرا کنم؟
GPU: geforce 820m 2gig
RAM: 6 gig
CPU: intel core i5
فال اوت 4 رو روی همین سیستم تموم کردم

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
آقا این xcom:enemy within چرا تموم نمیشه؟
دیگه اصلا ماموریت اصلی و جدید بهم نمیده همش ماموریت تکراری با مپ های تکراری میده.
دیگه هیچ research جدیدی ندارم که انجام بدم. هیچ دشمن جدیدی برام نشون نمیده. قبلا هیچی پول برام تا آخر ماه باقی نمیموند الان حدود 5000 تا دارم نمیدونم چیکارش کنم. ستلیت های همه جارو گرفتم به جز دو جا که کلا از دستشون دادم. قبلا همه ی ماموریت هایی که بهم داده رو با موفقیت انجام دادم همه ی ماه هارو به جز یکی A گرفتم .
چیکار باید بکنم که درست بشه؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
آقا این xcom:enemy within چرا تموم نمیشه؟
دیگه اصلا ماموریت اصلی و جدید بهم نمیده همش ماموریت تکراری با مپ های تکراری میده.
دیگه هیچ research جدیدی ندارم که انجام بدم. هیچ دشمن جدیدی برام نشون نمیده. قبلا هیچی پول برام تا آخر ماه باقی نمیموند الان حدود 5000 تا دارم نمیدونم چیکارش کنم. ستلیت های همه جارو گرفتم به جز دو جا که کلا از دستشون دادم. قبلا همه ی ماموریت هایی که بهم داده رو با موفقیت انجام دادم همه ی ماه هارو به جز یکی A گرفتم .
چیکار باید بکنم که درست بشه؟
عملکرد ماهیانه ربطی به ماموریت های اصلی داره،ببینین چه ماموریتی بهتون داد، احتمالا یا باید یکی از بیگانه ها رو زنده دستگیر کنین یا یه ساختمون خاصی رو بسازین!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر