NBA 2K16

به نام خدا

سلام،بازی هنوز معرفی نشده اما صدرصد تو نمایشگاه درموردش صحبت میشهامیدوارم سرورها امثال خوب شده باشند چون این بازی همه چیزش کامل
به زودی با درز کردن اطلاعات بیشتر خدمتتون میرسیم :D

پ.ن
یک نسخه اسپشیال معرفی شد که عکس کاور مایکل جردن کبیر.داخل جعبه هم ی پوستر از حاج مایکل و 30000 سکه واسه کرکتر داخل بازی و قیمتش 80 دلار ناقابل

پ.ن
سازنده های بازی گفتن امسال بازهم انیمیشین های جدید به بازی اضافه شده (لامصب دیگه میخواد چی بشه) :D.و اینکه اسکن بدن بازیکناهم انجام میشه.و یک خبر دیگه هم اینکه امسال هم لیگ تابستانی وجود داره تا بتونید کرکتر خودتون محک بزنید.

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
دوستان چطوری باید اسلم دانک کرد !!!!

سلام
ببين اولا كه اسلم دانك اينطوريه كه شما بايد با بازيكنايي كه پتانسيل اين كار رو دارن وقتي كه تحت فشار دفاع هستي دانك بزني، بقيه بازيكنا تو حالت open فقط ميتونن دانك بزنن
راحت ترين راهش اينه كه وقتي كه داري درايو ميكني به سمت حلقه، از انالوگ سمت راست استفاده كني براي دانك، به هر سمتي نگهش داري يه سبك دانك رو ميبيني، فقط يادت باشه تو درايو بايد بگيري كه اگه لازم بود سه گام قبلش بره، اما زير حلقه در شرايطي بازيكناي بلند قد با نگه داشتن همين انالوگ دانك ميزنن
در مواقعي كه ميخواي alley-oop بندازي با بررسي شرايط دو بار مثلث رو بزن و پاس و دانك رو ميزنه خودش
چك نكردم تو اين نسخه چي شده دكمش اما قبلنا مثلث رو نگه ميداشتي موقع اف ريباند ، توپ رو حلقه كه برگشتي بود رو تحت شرايطي دانكش ميكرد
----
پ.ن: برد كليولند تبريك راستي به دوست داران اين تيم ؛) من از ٢٠٠٨ با اين تيم و لبران با بسكتبال اشنا شدم تا الان و واقعا دوس دارم لبران مزد زحمتشو بگيره و قهرمان بشه..!

• Like
Reactions: King-1

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بچه ها تو NBA هاي قبلي يادمه اگه ثانيه هاي اخر بازي يكم عقب بودي خودش اتوماتيك خطا ميكرد تا وقتت تموم نشه و دوباره مالكيت پيدا كني اما الان خودش خطا نميكنه چيكار بايد كرد دكمه ي خطاي از قصدش چيه؟
تايم اوت رو جز منو با چه دكمه اي ميشه گرف؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
بچه ها تو NBA هاي قبلي يادمه اگه ثانيه هاي اخر بازي يكم عقب بودي خودش اتوماتيك خطا ميكرد تا وقتت تموم نشه و دوباره مالكيت پيدا كني اما الان خودش خطا نميكنه چيكار بايد كرد دكمه ي خطاي از قصدش چيه؟
تايم اوت رو جز منو با چه دكمه اي ميشه گرف؟
نه الانم همونه خطا میکنن
با تاچ پد

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

• Like
Reactions: LeBron James 6

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
من یک مشکلی با این بازی دارم.
خواهشا به سوالم پاسخ بدید.مثل در قسمت my league که بازی میکنم .وسط بازی مثلا یک بازیکن قدرتش 83 میشه 79 یک منفی 4 قرمز هم کنارش میاد .و برای چند بازیکن این اتفاق میوفته .به این اپشن چی میگند ؟
چطوری میشه این اپشن را غیر فعال کرد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر