NBA 2K16

به نام خدا

سلام،بازی هنوز معرفی نشده اما صدرصد تو نمایشگاه درموردش صحبت میشهامیدوارم سرورها امثال خوب شده باشند چون این بازی همه چیزش کامل
به زودی با درز کردن اطلاعات بیشتر خدمتتون میرسیم :D

پ.ن
یک نسخه اسپشیال معرفی شد که عکس کاور مایکل جردن کبیر.داخل جعبه هم ی پوستر از حاج مایکل و 30000 سکه واسه کرکتر داخل بازی و قیمتش 80 دلار ناقابل

پ.ن
سازنده های بازی گفتن امسال بازهم انیمیشین های جدید به بازی اضافه شده (لامصب دیگه میخواد چی بشه) :D.و اینکه اسکن بدن بازیکناهم انجام میشه.و یک خبر دیگه هم اینکه امسال هم لیگ تابستانی وجود داره تا بتونید کرکتر خودتون محک بزنید.

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بچه های XBOX ONE

شما هم مشکل پیدا کردن پلیر توی قستمت انلاین دارید ؟ واسه من که اصلاً هیچی پیدا نمیکنه ..

اگه وقت داشتید یه قرار بزاریم با هم که انلاین بازی کنیم :D
تقریباً بیخیال آنلاین شو،این بازی آفلاینش ی پا آنلاین

sent from Xperia z5 premium

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
تقریباً بیخیال آنلاین شو،این بازی آفلاینش ی پا آنلاین

من خودم که غرق در دنیای My League هستم ، سیزن 82 گــِیم ! واقعا خسته کننده نیست ولی خب باید اعتراف کنم اصلا تا حالا سمت قسمت Coaching نرفتم چون چیزی سر در نمیارم از تاکتیک های بسکتبال برای همین فعلاً دارم روی حالت COACH اتومات بازی رو دنبال می کنم .

راستی در مورد قسمت نقل و انتقلاتش میشه یه توضیح جامع بدید ؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
من خودم که غرق در دنیای My League هستم ، سیزن 82 گــِیم ! واقعا خسته کننده نیست ولی خب باید اعتراف کنم اصلا تا حالا سمت قسمت Coaching نرفتم چون چیزی سر در نمیارم از تاکتیک های بسکتبال برای همین فعلاً دارم روی حالت COACH اتومات بازی رو دنبال می کنم .

راستی در مورد قسمت نقل و انتقلاتش میشه یه توضیح جامع بدید ؟
Mygm برو
چه توضیحی

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
شما یارت سوئیچ نکن.رو یک بازیکن باش و اونو دنبال کن.دفاع بسکتبال یعنی بستن فضاها
Sent from my SM-G935F using Tapatalk
اصن نمیشه دنبال کرد یهو میدوئه میره توپو میگیره
مث پی اس و فیفا نمیشه اتوماتیک بره بگیره

نمیتونیم مدل مو بازیکنارو ادیت کنیم؟

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
اقا یک نفر دفاع کردن به طور کامل توضیح بده لطفا
من قبلا بازی کردم الانم وقت نشده با پلاس بگیرم ولی برای اینکه سریع دریبل نخورید نمیدونم L1 بود یا بکب از R ها یا L2 خلاصه یکی از اون چهارتا رو که بگیری بازیکن یکم خم میشه دستاشم باز میکنه بعد اینطور سریع تر جا به جا میشه و راحت دریبل نمیخوری همچنین اگه شوک راست رو یه طرفی بگیر بازم دستشو باز میکنه این برا بازیکنای کند مثل سنتر و پاور فوروارد خوبه چون دریبل شون خوب نیست. نکته دیگه اینکه به بازیکن مقابل دقت کنین اطلاعاتشو بخونین اگه شوتر بود بچسبین بهش شوت نزنه داخل اومد مشکلی نیست یا اگه نبود داخلو ببندید بیرون رفت با فاصله دفاع کنین. بعدشم بسکتبال مثل فوتبال نیست که یه بار طرف در بره یه امتیاز بگیره ببازی زیاد سخت نگیر هر بازی به عنوان بازیکن هف هش ده تا دفاع کنین بردین......... موفق باشین. اگرم سخت شد درجه سختیو کم کنین دستتون راه بیفته.

• Like
Reactions: amirvv and King-1

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
من قبلا بازی کردم الانم وقت نشده با پلاس بگیرم ولی برای اینکه سریع دریبل نخورید نمیدونم L1 بود یا بکب از R ها یا L2 خلاصه یکی از اون چهارتا رو که بگیری بازیکن یکم خم میشه دستاشم باز میکنه بعد اینطور سریع تر جا به جا میشه و راحت دریبل نمیخوری همچنین اگه شوک راست رو یه طرفی بگیر بازم دستشو باز میکنه این برا بازیکنای کند مثل سنتر و پاور فوروارد خوبه چون دریبل شون خوب نیست. نکته دیگه اینکه به بازیکن مقابل دقت کنین اطلاعاتشو بخونین اگه شوتر بود بچسبین بهش شوت نزنه داخل اومد مشکلی نیست یا اگه نبود داخلو ببندید بیرون رفت با فاصله دفاع کنین. بعدشم بسکتبال مثل فوتبال نیست که یه بار طرف در بره یه امتیاز بگیره ببازی زیاد سخت نگیر هر بازی به عنوان بازیکن هف هش ده تا دفاع کنین بردین......... موفق باشین. اگرم سخت شد درجه سختیو کم کنین دستتون راه بیفته.
عزیز من چرا اشتباه اطلاعات میدی
اون حرکتی که میشینه رو پاش واسه دفاع شوت

تو همین تاپیکم بارها گفتیم بسکتبال مثل فوتبال یا ورزشای دیگه نیست و به راحتی نمیشه توپ از حریف گرفت

باید فضاهارو ببندید و فقط دنبال کنید

• Like
Reactions: amirvv

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بچه ها سيستم پنالتي زدن عوض شده؟! من از ٢٠١٣ به اين ور بازي نكردم اما پنالتياش يه فرمي شده، مثلا تو ثانيه هاي اخر بازي ٢ تا پنالتي تو دو تا بازي با لبران خراب كردم اما يادمه كه معمولا با نگه داشتن يه اندازه اي راحت گل ميزدم قبلا!
سروراي انلاينشم كه خيلي خوبه راحت فايند ميكنه كه ١٠-١١ دستي زدم دو تا باخت دادم فقط D:
بچه ها بعد امتحانا دانشگاه تير به بعد هستم من انلاين بزنيم بازيم نسبت به قبلنا خيلي خيلي افت كرده اما هنوزم حرفي واسه گفتن دارم D:
ali_ghaderi23

• Like
Reactions: amirvv and PESGOD

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بچه ها سيستم پنالتي زدن عوض شده؟! من از ٢٠١٣ به اين ور بازي نكردم اما پنالتياش يه فرمي شده، مثلا تو ثانيه هاي اخر بازي ٢ تا پنالتي تو دو تا بازي با لبران خراب كردم اما يادمه كه معمولا با نگه داشتن يه اندازه اي راحت گل ميزدم قبلا!
سروراي انلاينشم كه خيلي خوبه راحت فايند ميكنه كه ١٠-١١ دستي زدم دو تا باخت دادم فقط D:
بچه ها بعد امتحانا دانشگاه تير به بعد هستم من انلاين بزنيم بازيم نسبت به قبلنا خيلي خيلي افت كرده اما هنوزم حرفي واسه گفتن دارم D:
ali_ghaderi23
نه فرق آنچنانی نکرده اما ی آپشن اضافه شده که تو زمین حریف داری پنالتی میزنی صفحه میلرزه و مثلا استرس بهت وارد میکنه نتونی بزنی

• Like
Reactions: LeBron James 6

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
نه فرق آنچنانی نکرده اما ی آپشن اضافه شده که تو زمین حریف داری پنالتی میزنی صفحه میلرزه و مثلا استرس بهت وارد میکنه نتونی بزنی

بابا اين بود كه D: نميدونم والا من هميشه همين مدلي پنالتي ميزدم درصد پنالتيمم خوب بود الان خيلي خطا داره شايد ميخواسته يكم طبيعي تر باشه، چون لبران هم درصد پنالتيش تو واقعيت ٧١ درصده اما خب خيلي ميشه دو تا پشت هم گل نشه :/
در كل بازي كه عاليه مردم اين كه سعي ميكنن تو انلاين فقط از زير حلقه امتياز بيارن خيلي خنده داره واقعا D: يكم تنوع نميدن به حمله هاشون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر