NBA 2K16

به نام خدا

سلام،بازی هنوز معرفی نشده اما صدرصد تو نمایشگاه درموردش صحبت میشهامیدوارم سرورها امثال خوب شده باشند چون این بازی همه چیزش کامل
به زودی با درز کردن اطلاعات بیشتر خدمتتون میرسیم :D

پ.ن
یک نسخه اسپشیال معرفی شد که عکس کاور مایکل جردن کبیر.داخل جعبه هم ی پوستر از حاج مایکل و 30000 سکه واسه کرکتر داخل بازی و قیمتش 80 دلار ناقابل

پ.ن
سازنده های بازی گفتن امسال بازهم انیمیشین های جدید به بازی اضافه شده (لامصب دیگه میخواد چی بشه) :D.و اینکه اسکن بدن بازیکناهم انجام میشه.و یک خبر دیگه هم اینکه امسال هم لیگ تابستانی وجود داره تا بتونید کرکتر خودتون محک بزنید.

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
سلام ببخشيد دوباره مزاحم ميشم . ميخام با كمك شما و بقيه دوستان ايراداتمو برطرف كنم

در مورد دفاع وقتي من دارم دفاع ميكنم مثلا روي ي بازيكنه و ال دو رو نگه ميدارم و ميرم دفاع ولي نميشه سويچ كرد رفت روي ي بازيكن ديگه همش روى همون بازيكنه سوالم اينه جطور ميشه سويچ كرد رفت رو يه بازيكنه ديگه؟؟

سوال دوم اينكه من وقتي حمله ميكنم ميام جلو جلو تور ميخام پاس بدم به بازيكن كناريم ولي تا اكس رو ميزنم ميده به بازيكناي پشت و موقعيت خراب ميشه . چطوريه ؟ ايا خر بازيكن دكمه ي خاصي داره و قبلش بايد با نگه داشتن دكمه ي r1 يه نگاه كرد و حفظش كرد و بعدش اومد جلوو ؟؟

ميشه در اين دو مورد راهنمايي كنين ممنونتون ميشم
در مورد دفاع میتونید با ضربدر یا سوییچ کنید،در مورد سوال دومتون بیشتر توضیح بدید

sent from Xperia z5 premium

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
در مورد دفاع میتونید با ضربدر یا سوییچ کنید،در مورد سوال دومتون بیشتر توضیح بدید

سوال دومم اينه كه : وقتي مياام جلو تور ميخام به اون يارم كه كنارمه پاس بدم توپ رو ميفرسته به اون يكي نميدونم چرا
ولي يه روشي هست تا r1 رو نگه ميدارم يه دكمه هايي بالا سر هر بازيكن مياد كه بايد اون دكمه رو بزنم تا توپ بهش پاس داده بشه . حالا ميگم خيلي سخته كه با يه سرعت بري جلو تور بعدش تا بخواي r1 رو بزني تا دكمه ى اونو نشون بده و بهش پاس بدي توپو گرفتن ازت در اين مورد راهنمايي كنيد ممنونتون ميشم

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
سوال دومم اينه كه : وقتي مياام جلو تور ميخام به اون يارم كه كنارمه پاس بدم توپ رو ميفرسته به اون يكي نميدونم چرا
ولي يه روشي هست تا r1 رو نگه ميدارم يه دكمه هايي بالا سر هر بازيكن مياد كه بايد اون دكمه رو بزنم تا توپ بهش پاس داده بشه . حالا ميگم خيلي سخته كه با يه سرعت بري جلو تور بعدش تا بخواي r1 رو بزني تا دكمه ى اونو نشون بده و بهش پاس بدي توپو گرفتن ازت در اين مورد راهنمايي كنيد ممنونتون ميشم
اون بازیکنی که میخوای بهش پاس بدی نزدیکته؟

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid

اره نزديكمه .. مثلا اون گوشيت ميخام بيام جلو قشنگ بعدش از كنار تور پاس بدم به اون كه اون گوشه هست بعد سريع بزنم . يا وقتي مثلا كه توپ رو ميزنم به اصطلاح ضد حمله ميشه ميام جلو ميخام به اون يكي بدم نميشه تا اكس رو ميزنم ميده به عقب

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
اره نزديكمه .. مثلا اون گوشيت ميخام بيام جلو قشنگ بعدش از كنار تور پاس بدم به اون كه اون گوشه هست بعد سريع بزنم . يا وقتي مثلا كه توپ رو ميزنم به اصطلاح ضد حمله ميشه ميام جلو ميخام به اون يكي بدم نميشه تا اكس رو ميزنم ميده به عقب
با آنالوگ سمت چپ جهت بده به همون بازیکنی که میخوای

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid

روش خاصي چيزي هست كه راحت تر زد اين پرتاباي سه امتيازيوو ؟؟

اخه من توى چيز تيوب ميديدم خيلي راحت يارو پرتاب سه امتيازي ميكرد . نميشه دستي اسونترش كرد ؟؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
روش خاصي چيزي هست كه راحت تر زد اين پرتاباي سه امتيازيوو ؟؟

اخه من توى چيز تيوب ميديدم خيلي راحت يارو پرتاب سه امتيازي ميكرد . نميشه دستي اسونترش كرد ؟؟
تمرین و مرور زمان...

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
اصلاً فکرش رو نمیکردم تا به این حد بازی اعتیاد اور باشه ! اولش یخورده ادم رو اذیت میکنه سختی بازی برای افرادی که سابقه نداشتن ولی یه خورده وقت بزاری و تمرین کنی کم کم همه چی میاد دستت و میشید عین من که الان شب و روز پای این لامصبم :D

یه اسکرین شات هم از "کینگ جیمز" گرفتم که بعد از یه پرتاب 3 امتیازی تماشاگرا رو به ایمان ، تقوا و عمل صالح تشویق میکنه :D

IMG_e849f950_5936_41e9_8cec_6b3cac656281.jpg

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
امضاتو عشقه.... بچ!

- - -ویرایش - - -

اصلاً فکرش رو نمیکردم تا به این حد بازی اعتیاد اور باشه ! اولش یخورده ادم رو اذیت میکنه سختی بازی برای افرادی که سابقه نداشتن ولی یه خورده وقت بزاری و تمرین کنی کم کم همه چی میاد دستت و میشید عین من که الان شب و روز پای این لامصبم :D

یه اسکرین شات هم از "کینگ جیمز" گرفتم که بعد از یه پرتاب 3 امتیازی تماشاگرا رو به ایمان ، تقوا و عمل صالح تشویق میکنه :D

IMG_e849f950_5936_41e9_8cec_6b3cac656281.jpg

موافقم صد در صد
منم بازی رو چند وقتیه گرفتم
با پیس ۱۶ عوض کردم 50چوق هم سر دادم راضیه راضی هم هستم

- - -ویرایش - - -

عکسی رو هم که گرفتی عالیه یعنی فقط باید گفت:
گرافیک به صورت ورتیکال با پولاریزیشن ۲۷۵۰۰توحلقم!!!

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
بچه های XBOX ONE

شما هم مشکل پیدا کردن پلیر توی قستمت انلاین دارید ؟ واسه من که اصلاً هیچی پیدا نمیکنه ..

اگه وقت داشتید یه قرار بزاریم با هم که انلاین بازی کنیم :D

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
بچه های XBOX ONE

شما هم مشکل پیدا کردن پلیر توی قستمت انلاین دارید ؟ واسه من که اصلاً هیچی پیدا نمیکنه ..

اگه وقت داشتید یه قرار بزاریم با هم که انلاین بازی کنیم :D
پیدا هم بشه اونقدر بازی لگ داره که کنسول رو خاموش کنی بهتره :d
هروقت اوکی باشی من به nba نه نمیگم :d
==
کاش میشد مثل nba2k13 مدهای آل استار رو اضافه کنند چون واسه تنوع و فان خیلی خوبه.الان هم توی مای لیگ میشه بازی کرد ولی جدا نه :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر