NBA 2K16

به نام خدا

سلام،بازی هنوز معرفی نشده اما صدرصد تو نمایشگاه درموردش صحبت میشهامیدوارم سرورها امثال خوب شده باشند چون این بازی همه چیزش کامل
به زودی با درز کردن اطلاعات بیشتر خدمتتون میرسیم :D

پ.ن
یک نسخه اسپشیال معرفی شد که عکس کاور مایکل جردن کبیر.داخل جعبه هم ی پوستر از حاج مایکل و 30000 سکه واسه کرکتر داخل بازی و قیمتش 80 دلار ناقابل

پ.ن
سازنده های بازی گفتن امسال بازهم انیمیشین های جدید به بازی اضافه شده (لامصب دیگه میخواد چی بشه) :D.و اینکه اسکن بدن بازیکناهم انجام میشه.و یک خبر دیگه هم اینکه امسال هم لیگ تابستانی وجود داره تا بتونید کرکتر خودتون محک بزنید.

آخرین ویرایش:

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid
سلام،با گرفتن R2 به سمت سبد + مربع یا آنالوگ سمت راست میتونید اسلم دانک بزنید...

sent from Xperia z5 premium

در مورد دفاع يكم توضيح بدين ممنونتون ميشم .
در مورد پرتابها طريقشو عين همين بالايي بگين واگه نكته اي هست بگين بهم ممنونتون ميشم . چون من تازه شروع كردم ولي خدايي عجب چيزيه

در مورد حركات تكنيكي و اينچيزا هم بگين

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
در مورد دفاع يكم توضيح بدين ممنونتون ميشم .
در مورد پرتابها طريقشو عين همين بالايي بگين واگه نكته اي هست بگين بهم ممنونتون ميشم . چون من تازه شروع كردم ولي خدايي عجب چيزيه

در مورد حركات تكنيكي و اينچيزا هم بگين
اصولا دفاع چیز خاصی نداره و شما باید فضاهارو پر کنی و هر بازیکنی باید بازیکن پست خودش بگیره،واسه شوت زدن هم ی درجه پایین پای بازیکن میاد که وسطاش ی خط تا اونجا شما باید پر کنی ی مدت بزنی عادت میکنی

ی نکته هم اینکه هرکی میخواد بسکتبال بازی کنه سریع میخواد یا توپ بگیره یا همش ۳ امتیازی بزنه شما همونطور که گفتم فقط بازیکن روبروت کنترل کن

پ.ن:حرکات تکنیکی مثل دربیل ها که انواع کراس آور ها و....میشه با همون آنالوگ سمن راست هستش

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid
اصولا دفاع چیز خاصی نداره و شما باید فضاهارو پر کنی و هر بازیکنی باید بازیکن پست خودش بگیره،واسه شوت زدن هم ی درجه پایین پای بازیکن میاد که وسطاش ی خط تا اونجا شما باید پر کنی ی مدت بزنی عادت میکنی

ی نکته هم اینکه هرکی میخواد بسکتبال بازی کنه سریع میخواد یا توپ بگیره یا همش ۳ امتیازی بزنه شما همونطور که گفتم فقط بازیکن روبروت کنترل کن

پ.ن:حرکات تکنیکی مثل دربیل ها که انواع کراس آور ها و....میشه با همون آنالوگ سمن راست هستش

خدايي اين پرتابهاي سه امتيازي خيلي سخته
و اينكه دفاعشم داره دستم مياد يعني هر چقدر فضاها رو ببندي كار اون مشكل تر ميشه و خودبه خود فضا بسته ميشه و نميتونه بندازه تو تور . ولي من اكثرا پرتاب سه امتيازي ميخورم . همش پرتاب سه امتيازي ميكنن ميوفتن جلو

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
خدايي اين پرتابهاي سه امتيازي خيلي سخته
و اينكه دفاعشم داره دستم مياد يعني هر چقدر فضاها رو ببندي كار اون مشكل تر ميشه و خودبه خود فضا بسته ميشه و نميتونه بندازه تو تور . ولي من اكثرا پرتاب سه امتيازي ميخورم . همش پرتاب سه امتيازي ميكنن ميوفتن جلو

نحوه ی دفاع تو NBA تن ب تن ــه !
شما فقط کافیه فضای داخلی ذوزنقه رو خالی نکنی و شدید ب حریف مقابل خودت بچسبی و 100البته بهتره ک روی پاهات بشینی و جلوشون پا دفاع بری (با LT یا L2).
هرچی دفاعی تر بازی کنی و اون وسطا جایی رو خالی نکنی Fade away و 3امتیازی نمیخوری!
نوع دفاع رو هم از قسمت Coach Setting خودت میتونی برا خودت شخصی سازی کنی

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid
نوشته شده توسط idden]-[;3944649:
نحوه ی دفاع تو NBA تن ب تن ــه !
شما فقط کافیه فضای داخلی ذوزنقه رو خالی نکنی و شدید ب حریف مقابل خودت بچسبی و 100البته بهتره ک روی پاهات بشینی و جلوشون پا دفاع بری (با LT یا L2).
هرچی دفاعی تر بازی کنی و اون وسطا جایی رو خالی نکنی Fade away و 3امتیازی نمیخوری!
نوع دفاع رو هم از قسمت Coach Setting خودت میتونی برا خودت شخصی سازی کنی

يه كاره قشنگ ديدم تو يو. تيو ب .. اينكه طرف مياذ جلو قشنگ ميندازه بالا جلو تور عين پاس بعدش اون يكي قشنگ مياد ميزنه تو تور عين اسلم دانك چجوريه ؟ لطفا يكم توضيح بدين چجورى بندازم جلو تور كه اون يكي يارم بياد بكوبونه تو هوا تورو ؟؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
يه كاره قشنگ ديدم تو يو. تيو ب .. اينكه طرف مياذ جلو قشنگ ميندازه بالا جلو تور عين پاس بعدش اون يكي قشنگ مياد ميزنه تو تور عين اسلم دانك چجوريه ؟ لطفا يكم توضيح بدين چجورى بندازم جلو تور كه اون يكي يارم بياد بكوبونه تو هوا تورو ؟؟
این حرکت اسمش آلی اوپ،اگر ps4 دارید اول دوتا مثلث بزنید بعد که توپ داشت میرسید به بازیکن دوم مربع اگرم اکس باکس دارید دوتا Y بعد X

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
در این که بازی خوبه و ارزش خرید داره شکی نیست اما منی که تا حالا بسکتبال بازی نکردم میتونم ازش لذت ببرم؟؟؟؟
این سوال بستگی به خودتون داره،اما خیلیارو میشناسم که با این بازی تازه فهمیدن بسکت یعنی چی

پ.ن:درکل پیشنهاد میکنم بخری تا بفهمی گرافیک و فیزیک و نورپردازی نسل هشت اونی نیست که تو فیفا EA میکنه تو پاچه ملت

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
این حرکت اسمش آلی اوپ،اگر ps4 دارید اول دوتا مثلث بزنید بعد که توپ داشت میرسید به بازیکن دوم مربع اگرم اکس باکس دارید دوتا Y بعد X

بابک چرا اینا با الی اوپ اینطوری میکنن هی؟ :)) هر سال یه دکمه میذارن واسش از 2010 به اینور هر سال یه فرمی بوده :))

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بابک چرا اینا با الی اوپ اینطوری میکنن هی؟ :)) هر سال یه دکمه میذارن واسش از 2010 به اینور هر سال یه فرمی بوده :))
احتمالا میخوان سخت ترش کنن اما خودشونم نمیدونن با کدوم دکمه البته امسال باز از سالای قبل بهتر شده:-D

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
دوستان یکی مث من ک میخواد تازه بسکتو شروع کنه باید چیکار کنه تایم مسابقات به زمان ما صبح میشه و شبکه ورزشم پخش نمیکنه چیکار کنم؟؟؟

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid

سلام ببخشيد دوباره مزاحم ميشم . ميخام با كمك شما و بقيه دوستان ايراداتمو برطرف كنم

در مورد دفاع وقتي من دارم دفاع ميكنم مثلا روي ي بازيكنه و ال دو رو نگه ميدارم و ميرم دفاع ولي نميشه سويچ كرد رفت روي ي بازيكن ديگه همش روى همون بازيكنه سوالم اينه جطور ميشه سويچ كرد رفت رو يه بازيكنه ديگه؟؟

سوال دوم اينكه من وقتي حمله ميكنم ميام جلو جلو تور ميخام پاس بدم به بازيكن كناريم ولي تا اكس رو ميزنم ميده به بازيكناي پشت و موقعيت خراب ميشه . چطوريه ؟ ايا خر بازيكن دكمه ي خاصي داره و قبلش بايد با نگه داشتن دكمه ي r1 يه نگاه كرد و حفظش كرد و بعدش اومد جلوو ؟؟

ميشه در اين دو مورد راهنمايي كنين ممنونتون ميشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر