راهنمایی در خرید پاوربانک

گفتگو در 'راهنمايی در خريد و مشكلات سخت افزار' ایجاد شده توسط trainer, ‏May 30, 2015.

1. trainer

کاربر سایت

نام:
    میلاد
    درود

دوستان من بین این دو پاور بانک گیر کردم . به نظر شما کدوم رو بگیرم ؟

Xiaomi Mi 16000 mAh Power Bank

Power Bank ADATA PV110 10400mAH

ADATA پورت خروجی 1 آمپر داره و 2 آمپر که برای گوشی من که Iphone 5 هست 1 آمپر مناسبه . شیائومی هم برند خوبیه و این روزا معروف شده تو بازار جهانی . بیشتر نظرم روی ADTA هست به دو دلیل : 1 : اول متن گفتم | 2 . گارانتی معتبر تری داره

یکی از کاربران برای شیائومی یه محاسبه زده که این پاور بانک در اصل 10000 تا 11000 ظرفیت داره :

ممنون میشم نظر بدید
    راستی ببخشید جایی پیدا نکردم برای زدن تاپیک . لطفا اگه اشتباهه بگید تا منتقلش کنم

2. Hamed-M1

کاربر سایت

نام:
    Hamed
    دستبند سلامتی xiaomi با نام mi band در دستان داور بین المللی کشورمان علیرضا فغانی.
    برای دیدن عکس ها به اولین انجمن شائومی ایران مراجعه کنید

http://forum.xiaomiiran.ir/thread40.html

درصورتی که صاحب تاپیک ناراضی است لطفا پیام من راپاک کند. دیگر پیامی در این رابطه در تاپیک شما فرستاده نخواهد شد

3. sms.moosavi

کاربر سایت

نام:
    سید محمد موسوی
    بین این دو تا به نظر من xiaomi رو بگیر ولی در کل من باشم anker astro 2nd gen می گیرم یکی از بهترین برند ها در سطح جهانه

4. ali.javan

کاربر سایت

سلام، از سایت اپل 360 یه پاور بانک خریدم
    http://www.apple360.ir/46-power-bank
    این پاور بانک دو تا پورت داره که رو یکی نوشته 5V1.0A و روی یکی دیگش نوشته 5V2.1A این اعداد یعنی چی؟

5. sima.s

کاربر سایت

سلام A مخفف آمپره و V مخفف ولت. خروجی اول پاور بانک برای شارژ دیوایس های 5 ولت و یک آمپر مناسبه مثل گوشی آیفون و با خروجی دوم پاور بانک مثلا میتونی آیپد رو شارژ کنی.
    قیمت پاور بانک این سایت که گفتید خیلی خوبه. شما کدوم یکی رو خریدید؟ راضی هستید؟ بهترین پاور بانک کدومه؟ من شیائومی گرفتم، خیلی خوب نیست.
    می خوام از این اپل 360 یه پاور بانک ارزان بخرم :-B:>

6. ali.javan

کاربر سایت

سلام، ممنون از پاسختون. بله قیمت پاور بانک اپل 360 خیلی خوبه من چندتا محصول دیگه هم خریدم خیلی سریع ارسال می کنند. من خودم این یکی رو خریدم
    http://www.apple360.ir/mobile-charger/60-remax-proda-power-box-30000mah-power-bank

به نظرم بهترین پاور بانک همینه. ظرفیتش بالاست. پاور بانک با این ظرفیت کم پیدا میشه. B-)

7. mac man

کاربر سایت

من اینو خریدم LG BP410BB 10400mAh Power Bank
    شارژ اولیه رو 8 ساعت بعد از پر شدن کامل ادامه دادم.
    1 سالی هست دارمش و هنو که هنوزه مثل روزه اول آیفون 6 رو 4 بار 1 تا 100 پر میکنه و شاید این بین یکبار هم اسپیکر بلوتوس رو برام شارژ کرده باشه.
    با توجه به نظرات دوستان این شاید ظرفیتش کم باشه اما یه برند خوب میتونه تو بازدهی هم تاثیر داشته باشه.
    در کل واقعا راضیم.