FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

amirreza12

کاربر سایت
Dec 12, 2012
262
نام
امیررضا
من بازی رو با روش دور زدنه انجام دادم فقط یه مشکل دارم
در بخش کریر مود داور زودتر سوت میزنه یعنی اسکوربورد دقیقه 80 رو نشون میده اما یکهو سوت میزنه و همچنین وقتی pause میکنی بازی رو دقیقه ای که نشون میده با دقیقه اسکور بورد اختلاف داره (مثلا 5 دقیقه ) راه حل چیه ؟

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
من بازی رو با روش دور زدنه انجام دادم فقط یه مشکل دارم
در بخش کریر مود داور زودتر سوت میزنه یعنی اسکوربورد دقیقه 80 رو نشون میده اما یکهو سوت میزنه و همچنین وقتی pause میکنی بازی رو دقیقه ای که نشون میده با دقیقه اسکور بورد اختلاف داره (مثلا 5 دقیقه ) راه حل چیه ؟
ماله منم اینچجوری بود یکی از اپدیتارو ریختم درست شد
یادم نی کدوم بود

• Like
Reactions: amirreza12

lvl4hdi

کاربر سایت
Jun 17, 2016
4
سلام
من تقریبا از فیفا 12 به بعد فقط دارم فیفا بازی میکنم امروز fifa 16 خریداری کردم و نصب کردم طبق راهنما اطلاعات لازم وارد کردم و وارد اورجین شدم
وقتی میخوام بازی اجرا کنم اخطار مشکل در ریجستری میاد و نمیتونم وارد بازی بشم اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

lvl4hdi

کاربر سایت
Jun 17, 2016
4
تمامی پست و صفحات قبل خوندم یه عده پیشنهاد cd key دادن میخوام بدونم با تهیه این میتونم بدون مشکل بازی کنم؟
خیلی واجب ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره در اختیارم بزارهه

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
سلام.
دوستان کرک واسه فیفا 16 منتشر نشده هنوز؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
یه روشی بود که بازی کامل رو جای بتا جا می زدی، ولی مشکل زیاد داشت. توی تاپیک مشکلات بگرد فک کنم در موردش نوشته باشن.

• Like
Reactions: saswar

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
شماره 17 تاپیک نداشت و تو بخش PC گفته نشده بود ، برای انتخاب کاور بازی بین 4 بازیکن معرفی شده میتونید رای بدید :
http://gamefa.com/go.php?https://www.easports.com/fifa/cover-vote

من این کاور رو انتخاب کردم ، از بازی ـشم خیلی خوشم میاد :

wdh4_pack-art-lg.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر