Shin Megami Tensei X Fire Emblem | Wii U

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa

Shin Megami Tensei X Fire Emblem یا Genei Ibunroku#FE
سازنده: ATLUS,Intelligent Systems
ناشر: Nintendo
سبک: RPG
پلتفرم: Wii U
تاریخ انتشار
ژاپن: زمستان 2015

درود:d
بازی خیلی وقتی که معرفی شده ولی از اونجایی که هیچ کس تاپیک این بازی رو نزده(اون هم فقط کم تر از ده نفر این بازی رو میشناسند) خودم دست به کار شدم:d

Shin Megami Tensei X Fire Emblem بازی هست که با همکاری شرکت ATLUS و Intelligent Systems ساخته میشه و همین جور که از اسم بازی معلومه شخصیت های سری Shin Megami Tensei و Fire Emblem در این بازی حضور دارند

ساخت بازی اول در August 2012 اشاره شده بود که در ان موقع Katsura Hashino از ATLUS در مصاحبه ی کوچکی با Famitsu اعلام کرد که شرکت ATLUS در حال حاظر با یک کمپانی دیگر برای ساخت یک بازی همکاری میکنه و این بازی همگی رو سوپرایز میکنه.یک سال بعد در January 23,2013 کمپانی Nintendo این بازی رو با یک تیزر معرفی کرد.این تیزر چیز زیادی از بازی نشون نداد و فقط Artwork شخصیت هایی سری Shin Megami Tensei و Fire Emblem که در این عنوان حضور دارند رو نشون میداد

در April 1,2015 در طی کنفرانس Nintendo Direct با یک تریلر به طور کامل از بازی رو نمایی شد.
شخصیت ها
شخصیت های قابل بازی

• Itsuki Aoi: یک نوجوان دبیرستانی که کلاس وی Lord هست که احتمالا نشان دهنده این هست که او شخصیت اصلی بازیه.
  • Tsubasa Oribe:دختر دبیرستانی که کلاسش Knight هست
  • Kiria Kurono: یک خواننده که سلاهش یک میکروفون ایستاده هست و کلاسش Mage هست.ناگفته نمونه که وی خواننده اهنگ "Reincarnation" (که در اخرین تریلر بازی پخش شده) هست
  • Toma Akagi: پسری مو قرمز که در برنامه Sentai Hero کار میکنه و کلاس او Cavalier هست

شخصیت های سری Shin Megami Tensei که در تریلر بازی حضور داشند

• Protagonist شخصیت اصلی نسخه اول SMT
  • Heroine از نسخه اول SMT
  • Aleph شخصیت اصلی SMT2
  • Hiroko از SMT2
  • شخصیت اصلی مذکر و مونث SMT IF
  • Demi Fined شخصیت اصلی SMT Nocturne
  • Chiaki Hayasaka از SMT Noctorne
  • Flynn شخصیت اصلی SMT IV
  • Isabeau از SMT IV

شخصیت های سری Fire Emblem که در تریلر بازی حضور داشند

• Marth
  • Shiida
  • Roy
  • Lilina
  • Lyn
  • Eliewood
  • Hector
  • Eirika
  • Emphraim
  • Ike
  • Elincia
  • Micaiah
  • Sothe
  • Chrom از Fire Emblem Awakening
  • Lucina از Fire Emblem Awakening
  • Tiki از Fire Emblem Shadow Dragon
  • Gangrel از Fire Emblem Awakening
  • Aversa از Fire Emblem Awakening

تریلر ها

03634060014280368725620_Shin_Megami_Tensei_X_Fire_Emblem4_thumb.jpg

SMT X FE First gameplay trailer

720P
480P

تصاویر

اطلاعات بیشتر در اینده اضافه میشه

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
وقتی معرفی شد یکی از بازی هایی بود که خیلی منتظر بودم ببینم چطوری میشه :d و کلا چجوری 2 تا دنیای SMT , FE رو با هم قاطی :| میکنن :d
تریلر رو که دیدم.... به عنوان یه بازی jrpg خیلی خوب به نظر میرسه،طراحی کاراکترها،محیط و سبک گرافیکی بازی هم به نظرم واقعا عالیه ولی کلا با اون چیزی که من فکر میکردم متفاوت بود :d
نمیدونم منتظر چی بودم :| اما کلا انتظار یه همچین بازی رو نداشتم :d
حالا نمیشه الان نظر قطعی داد ولی همین تریلر خیلی هایپم کرد :d
+
Wii u نداریم :(
+
Fire Emblem if هم هست که اطلاعات اون هم به شدت هایپم کرده :d :| فقط این تاریخ انتشاراشون برای غرب اذیتمون میکنن :(

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
وقتی معرفی شد یکی از بازی هایی بود که خیلی منتظر بودم ببینم چطوری میشه :d و کلا چجوری 2 تا دنیای SMT , FE رو با هم قاطی :| میکنن :d
تریلر رو که دیدم.... به عنوان یه بازی jrpg خیلی خوب به نظر میرسه،طراحی کاراکترها،محیط و سبک گرافیکی بازی هم به نظرم واقعا عالیه ولی کلا با اون چیزی که من فکر میکردم متفاوت بود :d
نمیدونم منتظر چی بودم :| اما کلا انتظار یه همچین بازی رو نداشتم :d
حالا نمیشه الان نظر قطعی داد ولی همین تریلر خیلی هایپم کرد :d
+
Wii u نداریم :(
+
Fire Emblem if هم هست که اطلاعات اون هم به شدت هایپم کرده :d :| فقط این تاریخ انتشاراشون برای غرب اذیتمون میکنن :(
اره من موقعی که بازی معرفی شد انتظار همچین بازی نداشتم:dالحق که واقعا همه رو سوپرایز کردند:d
کلا ATLUS نشون داده نمیتونه بازی بسازه و همه رو سوپرایز نکنه.اون از Persona 5 که شخصیت های اصلیش دزدی بودند و این هم از SMT X FE(هر چند این یکی با کمک سازنده سری FE ساخته میشه:d)

برعکس مثل خیلی از Crossover ها،این بازی نیومده که شخصیت های دو سری رو مقابل هم دیگه بزاره تا با هم بجنگند
این بازی خودش شخصیت ها و محیط مستقلی داره و سبکش هم RPG هست
فکر نکنم تو طول تاریخ تا به حال همچین Crossover منحصر به فردی ساخته شده باشه:bighug:

اشکال نداره بازیش عرضش Wii U خریدن رو داره:x

اره اون هم عالیه:xولی نمیتونم کنسول دستی بگیرم:(

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
از اوندست بازی هایی که به راحتی آدم رو برای خرید Wii U مجاب میکنه.
انشالله E3 خبر های بیشتر و اطلاعات کامل تری ازش بیرون میاد.

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
بقیه رو نمیدونم ولی من که خیلی با تریلرش حال کردم ، به خصوص آهنگش . هر از چندگاهی میشینم آهنگشو گوش میدم ، خیلی خوبه .
تریلرش یه فضای جالبی داشت.
کلا یه چیزی که توی بازیهای ATLUS باهاش خیلی حال میکنم همین آهنگهاشه .

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
نه :D نپسندیدم :D یجوریه! حالا ببینیم چی میشه!

احتمالا از اونجایی که چیز زیادی مربوط به SMT تو این بازی ندیدی خوشت نیومده:d
به زودی تریلر جدیدش منتشر میشه و اگه شخصیت های SMT3 رو دیدی حتما می پسندی:d

بقیه رو نمیدونم ولی من که خیلی با تریلرش حال کردم ، به خصوص آهنگش . هر از چندگاهی میشینم آهنگشو گوش میدم ، خیلی خوبه .
تریلرش یه فضای جالبی داشت.
کلا یه چیزی که توی بازیهای ATLUS باهاش خیلی حال میکنم همین آهنگهاشه .
اره خودم بیشتر اوقات به خاطر اهنگش تریلر رو نگاه میکنم:d
حتی از اون اهنگی که تو تریلر P5 پخش شد بیشتر خوشم اومده:d(البته از اونجایی ورژن Instrument اهنگ رو تو تریلر P5 پخش کردند زیاد ازش خوشم نیومده.اگه ورژن کاملش رو منتشر کنند حتما خوشم میاد:d)

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
احتمالا از اونجایی که چیز زیادی مربوط به SMT تو این بازی ندیدی خوشت نیومده:d
به زودی تریلر جدیدش منتشر میشه و اگه شخصیت های SMT3 رو دیدی حتما می پسندی:d

اره خودم بیشتر اوقات به خاطر اهنگش تریلر رو نگاه میکنم:d
حتی از اون اهنگی که تو تریلر P5 پخش شد بیشتر خوشم اومده:d(البته از اونجایی ورژن Instrument اهنگ رو تو تریلر P5 پخش کردند زیاد ازش خوشم نیومده.اگه ورژن کاملش رو منتشر کنند حتما خوشم میاد:d)

بزار یه بار دیگه خوب نگاه کنم بگم! چون من عاشق آهنگ پرسونا بودم کلش رو روی گیتارم یاد گرفتم! اینقدر!
ویرایش: آقا دیدم، یادم اومد چرا خوشم نیومده :D زیادی انیمه ای هست! کلیشه ایِ انیمه ای! ولی مثلا شعرش آهنگ خیلی تاریک تر از ظاهرشه، باید ببینیم چی میشه! امیدوارم از انحصار نینتندو دربیاد، البته بعید میدونم چون FE انحصاریه درست میگم؟:-/

آخرین ویرایش:

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
بزار یه بار دیگه خوب نگاه کنم بگم! چون من عاشق آهنگ پرسونا بودم کلش رو روی گیتارم یاد گرفتم! اینقدر!
ویرایش: آقا دیدم، یادم اومد چرا خوشم نیومده :D زیادی انیمه ای هست! کلیشه ایِ انیمه ای! ولی مثلا شعرش آهنگ خیلی تاریک تر از ظاهرشه، باید ببینیم چی میشه! امیدوارم از انحصار نینتندو دربیاد، البته بعید میدونم چون FE انحصاریه درست میگم؟:-/
خوب پرسونا و بعضی از نسخه های SMT و FE هم بعضی وقت ها زیادی انیمه میشند ولی خیلی حماسیند:d
این هم صد در صد مثل اونا از اب در میاد:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر