راهنمای قدم به قدم بازی call of duty4

Newsha

کاربر سایت
Nov 28, 2018
1
:-sSalam doostan
Man too marhaleii k ba do nafar dige mirim too anbare mooshak ha gir kardam k hoodan 10 min time darim ta brim too ye otaghak k entehaye oon rahro hast ama man toye 7_8 min miresm onja ama yki az oonaii k bahame knare dar miiste k daro bbnde hmonja monde hich etefaghi hm nmiofte engar b kac eshate mikone k biad bad timam tamoom mishe dobare bayad brm az aval bazi konm
Too ghesmate objectiv hm nvshte:get to the launch control room
:-s Mamanom misham komakam konid

Attachments

• A4A074C1-865F-47C1-BF81-269BC6069AC2.jpeg
    A4A074C1-865F-47C1-BF81-269BC6069AC2.jpeg
    238 KB · مشاهده: 4

faraz.a.m

کاربر سایت
Nov 29, 2018
1
سلام دوستان
اون مرحله ای که 3دقیه وقت داده بعد از اینکه 3 تانک زدی برگردی عقب چیکار باید کنی
با موشک ها هرچی میزنم بازم میمرم

Arasham80

کاربر سایت
Jan 31, 2019
2
سلام خسته نباشین من تو اون مرحله ای که باید بریم و موشک های هسته ای که از روسیه شلیک شده ختثی کنیم و ۱۴ دقیقه وقت داریم گیر کردم یه قسمتش باید تو یه تونل بدویم و بعدش تونل منفجر میشه من هرچقدر میدوم بازم نمیرسم و منفجر میشم اگع کسی میتونع کمک کنه لطفا

• Like
Reactions: NavidReza1385

Arasham80

کاربر سایت
Jan 31, 2019
2
نا
سلام دوستان.
من در مرحله no fighting in war room گیر کردم، لطفا کمک کنید.
سه تا راهرو هست راهرو مستقیم بسته .همه دشمن می کشم ولی وقتی می خواهی وارد راهرو اصلی بشی همه چی منفجر میشه؟؟؟
خدایی اگه ردش کردی به منم بگو چطوریه دو روزه هزار بار اون مرحله رفتم همش منفجر میشه

• Like
Reactions: NavidReza1385

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
میدونم که تاپیک قدیمیه ولی واقعا کمک نیاز دارم توی مرحله ای در شخصیت کاپیتان پرایس هستیم و باید با کاپیتان مک میلان یه سری آدمو هدشات کرد پرایس و مک میلان هم استتار به صورت گیاه شدن ینی یه عالمه علف به خودشون چسبوندن توی اون مرحله گیر کردم لطفا راهنمایی کنید
158350

abbascfc

کاربر سایت
Sep 28, 2015
8
میدونم که تاپیک قدیمیه ولی واقعا کمک نیاز دارم توی مرحله ای در شخصیت کاپیتان پرایس هستیم و باید با کاپیتان مک میلان یه سری آدمو هدشات کرد پرایس و مک میلان هم استتار به صورت گیاه شدن ینی یه عالمه علف به خودشون چسبوندن توی اون مرحله گیر کردم لطفا راهنمایی کنید
View attachment 158350
اگه اشتباه نکنم همونجا هستی که روسی ها با تعداد نفرات زیاد و تانک عبور میکنن تو باید سینه خیز بشی و خیلی آروم جلو بری و وقتی سرباز روسی جلوت بود چپ و راست بشی به آرومی. اینجوری عبور میکنن و متوجه حضور تو نمیشن.

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
اگه اشتباه نکنم همونجا هستی که روسی ها با تعداد نفرات زیاد و تانک عبور میکنن تو باید سینه خیز بشی و خیلی آروم جلو بری و وقتی سرباز روسی جلوت بود چپ و راست بشی به آرومی. اینجوری عبور میکنن و متوجه حضور تو نمیشن.
منظور از چپ و راست چیه پدرم در آمد ولی رد نمیشه متأسفانه سینه خیز هم هستم ولی نمیشه

(با pc بازیش میکنم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر