BADLAND Game of the Year Edition | PC

BADLAND Game of the Year Edition

Release Date: 26 May, 2015
Developer: Frogmind
Publisher: Steam
Genre: Action - 2D Side-Scroller
Platforms: PC - PS4 - PS3 - PSVita - Xbox One - WiiU - Android - iOS

Minimum:
Processor: 2.0 GHz CPU (Dual Core recommended)
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Graphics Card made within the last 5 years (Pixel Shader 2.0, Vertex Shader 2.0)
Hard Drive: 300 MB available space

69606832617742234739.jpg

وبسایت رسمی:
Badland - Game of the Year Edition - BADLAND - Atmospheric Action Side-Scroller Game from Frogmind

استیم:
BADLAND: Game of the Year Edition on Steam

یکی از بهترین بازیهای موبایلی اندروید و iOS و برنده ی جوایز بسیار, حال پای خود را به PC باز کرده است. BADLAND از آن بازیهاییست که کمتر نظیر آنرا دیده اید. شما کنترل یک موجود پشمالوی بالدار سیاه را بر عهده دارید که باید با عبور از موانع و حل پازلهای بازی, خود را به دستگاه مکنده ی انتهای هر مرحله برسانید. گیم پلی بازی بظاهر ساده است ولی وجود پازلهای نسبت ساده ی فیزیکی و تنوع بسیار خوب مراحل, BADLAND را به یک تجربه ی ناب تبدیل کرده است.

گرافیک دو بعدی BADLAND, به زیبایی هر چه تمامتر ساخته شده و شما تصاویر هنری بسیار زیبایی در پسزمینه ی هر مرحله می توانید مشاهده کنید. بیش از 100 مرحله ی تک نفره که اتمام تمامی آنها به 15 ساعت زمان نیاز است و همچنین بیش از 100 مرحله ی دیگر برای بازی گروهی, گواه غنی بودن این بازی ایندیست.

امکان بازی تا 4 نفر برای مراحل گروهی گنجانده شده ولی شما حتی برای انجام یک بازی 4 نفره, نیازی به 4 عدد گیم پد هم ندارید; چرا که هر 4 نفر همزمان می توانند از یک کیبورد برای کنترل شخصیت هایشان استفاده کنند! نسخه ی Game of the Year Edition علاوه بر دارا بودن مراحل بیشتر, از بهبودهای گرافیکی نیز بهره می برد.

بازی حدود 5 روز دیگر بر روی استیم منتشر می شود و جوایز بازی گواه همه چیز است:

Awards
----------------------------------------------------
Apple iPad Game of the Year 2013
Selected Indie Game at PAX 10 2013
3x BAFTA Nominations
Winner of the Apple Design Award
Winner of the Nordic Indie Sensation Award at Nordic Game
Winner of the SCEE Award at Game Connection Europe
Winner of the IMGA Grand Prix at the 10th IMGA awards
Winner of Best Game in Arcade Action category in Tabby Awards
Winner of Best Mobile Game in the 18th Satellite Awards

تصاویر:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
روی گوشی تجربه کردمش ، بازی خیلی جذاب و زیبایی هست و مراحل متنوع ـش زیباترش هم کرده ...

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
تنها امتیاز متای بازی GameStar داده -> 78

ولی من خیلی بیشتر امتیاز میدم بهش. البته هنوز تموم نکردم. ترکیب پازل و فیزیک و سرعت تو این بازی عالیه!

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
تنها امتیاز متای بازی GameStar داده -> 78

ولی من خیلی بیشتر امتیاز میدم بهش. البته هنوز تموم نکردم. ترکیب پازل و فیزیک و سرعت تو این بازی عالیه!
بازی خیلی زیبایی ـه همچنین فیزییکش خیلی عالیه، ولی ایرادش اینه که بعد از مدتی کوتاه خسته کننده میشه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
چقده سخته :d
مرحله سوم که چندتایی میشه از یه جایی داری میشی یه گوی غلط میخوره میاد جلوی راهو میگیره .
چیکار کنم ؟

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
چقده سخته :d
مرحله سوم که چندتایی میشه از یه جایی داری میشی یه گوی غلط میخوره میاد جلوی راهو میگیره .
چیکار کنم ؟

البته این مجموعه مراحل Day I خیلی آسونه. Day II فوق العاده سخت تر از این میشه؛ یَک معماهایی داره که رستم جلوشون کم میاره. :d
این مرحله که گفتی رو یه بار رفتم. اون قسمت باید تعداد Clone ـهات بیشتر از سه تا باشه تا حداقل با یکیشون بتونی از اونجا رد بشی. تو اون قسمت که سنگ ـه میاد پایین باید سریع دکمه مورد نظر (من رو موبایل بازی کردم، نمیدونم با PC چجوریه) رو پشت سر هم بزنی تا از سنگ جلو تر باشی و وقتی سنگ به Clone ـهات رسید، اون دکمه رو نگه داری و سریع بالا بری تا سنگ ـه لهشون نکنه :d.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بالاخره مراحل Day 1 رو تموم کردم. و تا اینجای کار من احساس تکراری بودن بهم دست نداد. مراحل با استادی تمام بصورت متفاوت ساخته شدن و کار سازنده خیلی عالی بوده که تونسته اینقدر مراحل متنوع بسازه. رفتیم برای Day 2!! :bighug:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بزنم به تخته نه تنها بازی های کنسول ها دیگه همش (غیر از انحصاری هاش) برای pc عرضه می شه بلکه جدیدا بازی های شاخ android هم داره براش عرضه می شه. عجیب پرچم pc این نسل بالاست

اینم بگم من در android بازیش کردم بازی عالی هست هر چند فکر کنم با تاچ بیشتر حال می ده

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
تموم کردم بازی رو (البته پایانی که نمیشه براش در نظر داشت :D)
ولی مراحلی که باید به سرعت تموم کنی و چک پوینت نداره بعد از چندمرحله فکری و خسته کننده واقعاً میچسبن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر