Need For Speed

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Prince78, ‏May 21, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    عارف

نام: Need For Speed
    سازنده: Ghost Games
    ناشر: EA Games
    تاریخ انتشار: 3 نوامبر 2015

در 18 می اعلام شد که عنوان جدید سری در 21 می پس از یک سال غیبت به صورت رسمی رونمایی می شود. بازی همانند عناوین قبلی سری ریسینگ آرکید خواهد بود و گفته شده این عنوان یک Reboot است. بازی فاقد Title و اسم کامل بازی Need for Speed است. همچنین بازی فقط در شب و متمرکز بر روی مسابقات شبانه خواهد بود. تایید شده بازی دارای امکان تیونینگ کامل ماشین است که تقریبا مدت زیادی در سری نبود این ویژگی حس میشد. سازنده بازی Ghost Games (سازنده Rivals، عنوان قبلی سری) است و بازی در پاییز 2015 منتشر خواهد شد.

*** آپدیت:
    -در بازی BMW E46 معروف سری وجود دارد و قابل خریدن است.
    -بازی دارای پنج بخش Speed ، Style ، Built ، Crew و Outlaw هست که هر بخش دارای ایکون مخصوص به خود هست که همگی در دنیای واقعی بسیار معروف هستن..
    -ایکُن بخش Speed ،ایکن معروف magnus walker هست.
    -ایکُن بخش Style ، راننده معروف Ken Block هست.
    -ایکن بخش Crew هم Risky Devil
    -ایکن بخش Built هم Akiro Nakai
    -ایکن بخش Outlaw هم که بخش خطرناک بازی هست، Morohoshi San هست
    -گاراژ بازی محدود به 5 ماشین است.
    -دنده دستی (Manual) در بازی وجود نداره و همینطور مسابقات Drag نیز نیستند.
    -هندلینگ بازی قابل تغییر هست و میتوان Driftی و یا با حالت Grip بازی کرد (یا حتی بین اینها)

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Need for Speed Teaser Trailer - PC, PS4, Xbox One
    1080p
    -------------------------------------------------

Need For Speed Gameplay Gamescom 2015 | 720 60fps

Need for Speed 2015 Gameplay | SUBARU BRZ CUSTOMIZATION & RACING EXCLUSIVE GAMEPLAY!!! (DIRECT FEED) | 720

Need for Speed 2015 Drifting Gameplay, 180sx Customization & Drift Tunin | 720

Need for Speed 2015 Grip Gameplay, 1974 Porsche 911 RSR Customization & Tuning | 720

Need For Speed | Rocket Bunny 240sx Build | 720

Need For Speed Gameplay & Customization : ROCKET BUNNY SUBARU BRZ DRIFT BUILD!!! (NFS 2015 Gameplay) | 720

***آپدیت خواهد شد.

- - -ویرایش - - -

با تشکر از @FLAWL3SS و @KiLL3R/4/Ev3rبابت تریلر هاو همینطور @.DcoY. عزیز که در بروز رسانی تاپیک نقش عمده داشت.

آخرین ویرایش: ‏Aug 22, 2015
  2. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    یدونه.تو دیوار دیدم ریجن 2 با چونه 85 میده میرم بگیرم نهایت دیدم مصرف نتش سنگینه ردش میکنم فقط میخوام ریسینگش باحال باشه بشه بچرخی تو شهر

3. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    بالاخره منم این بازیو تجربه کردم
    اول خواهش میکنم پست اول یه ویرایش اساسی بشه
    دوم بعد از خوندن نظرات اصلا دلم نمیومد بازیو بگیرم ولی بعد از آپدیت و شروع بازی چهره من دقیقا اینجوری بود و پدرم بعد از دیدن صفحه مانیتور فکر کردم فیلمه جدیده
    گرافیک محشر واقعا بین واقعیت و تصویرسازی فاصله خیلی کمیه
    این بحث نت هم بگم که 1 ساعتی ک بازی کردم کلا 30 مگابایت مصرف داشت قطع هم نشد
    یاد آندگراند 2 زنده شد
    منیکه بعد از سرکار فقط میشینم پای gta v و یه ماشین میزنم تو گوشش دائم تو گاراژ دنبال تغییر رنگشم ی دوری بزنم صفا کنم این بازی کاملا ارضام میکنه و رفت تو لیست موندنیها
    گیم پلی و هندلینگ حرف نداره فقط ای کاش یکم روز و حالتهای دیگه هوارو هم اضافه کنن البته همین شب و بارونشم عالیه دلو نمیزنه
    نمیدونم این بازی تا کی ساپورت میشه ولی همین که دیدم لامبورگینی اونتادور و بی ام دبلیو مشهور سریو داره دیگه نمیتونم از بازی دل بکنم
    دوستانی ک تجربه نکردن و قصد خرید دارن با شیرجه بخرن شاید نسخه اولیه بدون اپدیتها مثل درایوکلاب ضربه از سمت خود سازنده خورد و زود عرضه شد ولی الان بعد آپدیتش ک نزدیک 3 گیگه بازی واقعا عالیه

KiNGERC و bayern_vahid این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نسخه کرک شده pc هم باید به نت وصل باشی ؟!!!!

5. کاربر سایت

اصلا نسخه pc کرک نشده و کرک هم نمیشه چون بازیش انلاین هست

6. کاربر سایت

نام:
    MiLaD
    من این بازی رو هفته گذشته توی تخفیفات خریدم و با توجه به چیزهایی که ازش شنیده بودم انتظار داشتم بعد از ۴-۵ دقیقه کنار بذارمش. اما بازی کاملا سوپرایزم کرد. مدل سازی خوب بود. سیستم شخصی سازی بازی هم فوق العادست مخصوصا بخش مربرط به هندلینگ ماشین ها. البته نکات منفی بازی هم کم نیستن برای مثال چرخه ی ساعات شب بسیار مسخره طراحی شده و اینکه بازی خیلی کوتاهه (من نسخه ی معمولی رو دارم). صداگذاری هم چنگی به دل نمی زد.
    مسأله اتصال به اینترنت هم که دوستان در سطح جهانی به معضل تبدیلش کردن اصلا اذیت نکرد. در ساعات اوج مصرف ۸ تا ۱۲ شب داشتم بازی می کردم حتی یکبار هم قطع نشد. البته باید اینم در نظر داشت که من بازی رو ۵ دلار خریدم بقیه موقع عرضه ۶۰ دلار.

7. کاربر سایت

این بازی فقط انلاینه یا افلاین تک نفره هم داره ؟

8. کاربر سایت

نام:
    Mehran
    آفلاین نداره ولی یه بخشی به اسم Play Alone داره که از تو تنظیمات میتونی بری و تنها بازی کنی.

آقا من واقعاً درک نمیکنم چرا بیشتر دوستا از این گیم بد میگن؟ مشکل اساسی بازی این آنلاین همیشگیشه و اینکه اگه کارمیت باشه حجم یکم بیشتر از حد معمول استفاده میکنه (ساعتی 150-200)!

الان اگه بازیو تموم کنید بشینن پای کاستومایز ماشین شاید واسه یه ماشین 3 ساعت وقت بزارید! (خودم واسه 180sx تقریباً 4 5 ساعت وقت گذاشتم:D)

هندلینگ بازی هم که بماند که بهش ایرادی نمیشه گرفت چون دست خودتونه و یکم فکر کردن میخواد :)

بازی رو از زمان عرضه دارمش و دوبار هم ریستش کردم ولی هنوزم که هنوزه باهاش حال میکنم

Journey این نوشته را Like کرده است.
  9. FIFA 16 ULTIMATE TEAM کاربر فعال

بهترین ماشین بازی برای دریفت چیه؟
    الان دیگه همه گوشی هوشمند دارن کافیه هات اسپات گوشی رو روشن کنید بعد به گوشی متصل بشید نت گوشی رو هم فعال کنید نت قوی نمیخواد عزا گرفتید

10. کاربر سایت

نام:
    Mehran
    برای دریفت اینا خوبن:
    RX7
    MX5
    Focus RS
    پیشنهاد من MX5 مدل جدیدشه عجیب تو دریفت بهت حال میده
    واسه گریپ RSR خوبه و M3 E46 و گودزیلا (GTR)

mostafa682 این نوشته را Like کرده است.
  11. FIFA 16 ULTIMATE TEAM کاربر فعال

دریفت هارو با اون ماشین دی ال سی رد کردم مونده دیلی چلنجها فقط

12. کاربر سایت

دوستان من آخر نفهمیدم این امتیازی که به بخش speed wall میده برای چیه و از کجا میاد ؟؟؟؟
    هر جاده ای دو تا score داره یکیش همین speed wall هست یکی دیگش هم یا امتیاز دریفت هست یا امتیاز سرعت که بر اساس زمان هست رو نشون میده ...
    کسی میدونه امتیاز speed wall چیه ؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید