نمایشگاه/رویداد PC Gaming E3 2015 Press Conference

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
pc-gaming-show-e3-2015-670x379.jpg

همونطور که انتظار نداشتیم :D امسال به کمک AMD و PC Gamer و تنی چند از شرکت های فعال بخش PC Gaming برای اولین بار کنفرانس اختصاصی PC Gaming در E3 برگذار خواهد شد.
در این تاپیک به کمک شما دوستان قصد داریم این رویداد مهم و اخبار و حواشی پیرامون اون رو پوشش بدیم.
mqdefault.jpg

What's-for-PC-Gamers-at-E3-2015-The-Lobby||Gamespot
720p

چهارشنبه 26 خرداد/4:30 صبح

پیش بینی ها:
- معرفی نسل جدید کارت های گرافیک AMD سری 300
- احتمال نمایش اولین سری بازی هایی که با DX 12 به طور کامل هماهنگ شدن

اخبار رسیده:
- لیست افراد حاضر در کنفرانس

-بازی های تایید شده برای PC پیش از E3

- ادامه ی حاضرین در کنفرانس

- ادامه حاضرین

- تایید حضور فیل اسپنسر در کنفرانس

- تایید ساخت دنباله ی XCOM با نام XCOM 2 که فعلاً انحصاری PC هستش

آخرین ویرایش:

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
از اونجایی Paradox حضور داره امیدوارم تاریخ انتشار Hearts Of Iron IV رو معلوم کنن.Taleworlds هم باشه یه نمایش درست حسابی از M&B 2 ببینم من دیگه از این کنفرانس هیچی نمیخوام:dالبته از معرفی بسته الحاقی واسه Pillars Of Eternity هم استقبال میشه:d

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
ممنون بابت ارسال تاپیک، امیدوارم کنفرانس سورپرایز کننده ای باشه.
لیست کسایی که در حال حاضر حضورشون تایید شده :
Dean Hall of DayZ fame, Cliff Bleszinski of Boss Key Productions, and developers from studios including Blizzard, Bohemia Interactive, Cloud Imperium Games, Tripwire Interactive, Square Enix, Obsidian, Paradox, Devolver Digital and the Humble Bundlers, with more to be announced.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
امیدوارم GPUـه جدید AMD واقعاً بهتر از گزینه های موجود باشه. الان چند سال میشه که فقط 10-15% افزایش کارایی بین کارتای جدید و قدیم دیده میشه :(
دوست دارم یه کارتی معرفی شه که به اندازه 2 تا 780 پرفرمنس داشته باشه تا آپگرید کنم :D

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
امیدوارم GPUـه جدید AMD واقعاً بهتر از گزینه های موجود باشه. الان چند سال میشه که فقط 10-15% افزایش کارایی بین کارتای جدید و قدیم دیده میشه :(
دوست دارم یه کارتی معرفی شه که به اندازه 2 تا 780 پرفرمنس داشته باشه تا آپگرید کنم :D
خدارو چه دیدی ، شاید معرفی شد :d ولی احتملا مجور شی پاورتم یه 1500 حداقل بذاری :d
جدای شوخی ، امیدوارم نسل جدید ای ام دی معرفی بشه.

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata

980 تا بیش از 70 درصد از 770 قویتر بود

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
کلیف که بخاطر بازیش هست ناسلامتی انحصاری :d Epic هم مطمینا بخاطر ut4 حضور خواهد داشت
راستی دوستان valve هم خواهد بود دیگه نه؟

.

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
کاش garry newman هم بیاد...
امیدوارم این کنفرانس امسال اولین بارش رو خیلی خوب تموم کنه تا سال های دیگه موفق تر باشه و آدمای مهم تری رو توش ببینیم.
اگه من جای کسایی که میرن کنفرانس بودم حتما چندتا گوجه میبردم برای پرتاب به Dean Hall!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر