Kerbal Space Program | PC

Kerbal Space Program

Release Date: 27 April 2015
Genre: Simulation
Platforms: PC
Developer: Squad
Publisher: Steam

indiefix_ksp1.jpg

آیا می خواهید تا برای خود یک پایگاه فضایی ساخت فضاپیما داشته باشید؟ اگر اینگونه است, پس جای درستی آمده اید. Kerbal Space Program برای شما ساخته شده است. در KSP شما کنترل موجودات سبز رنگ کوچکی به نام Kerbal را به عهده می گیرید که در سیاره ای به نام Kerbin زندگی می کنند و کارشان ساخت فضاپیماها و راکتها در پایگاه فضایی مجهزشان یعنی KSC است!

البته کار شما تنها ساخت و ساز نیست بلکه پس از اتمام ساخت, باید فضاپیمای ساخته شده ی خود را بر روی سکوی پرتاب قرار داده, آنرا به فضا بفرستید. اگر همه چیز درست پیش برود و فضاپیمایتان به علت نقص فنی و یا کمبود سوخت, دچار مشکلی نشود, مرحله ی بعدی یا همان انجام ماموریتهای فضایی پیش رویتان است. ماموریتهایی مانند رفتن به سیارات دیگر, تصاحب اختر ستاره ها و یا ایجاد پایگاه ها و ایستگاه های فضایی.

KSP کاملا بر پایه ی فیزیک استوار است و شبیه ساز متغییر نیتوتن در آن اعمال شده است! انجام بازی شاید چندان برای گیمرهای تازه کار آسان نباشد چون ممکن است بر اثر فشار بیش از اندازه به قطعات یک فضاپیما, قطعات آن از هم جدا شود! یکی دیگر از نقاط مثبت بازی, امکان ساخت Mod های مختلف برای بازیست که توسط گیمرها طراحی شده و ارزش بازی را بالا برده اند.

متای KSP در حال حاضر 88 است و بازخورد گیمرها هم بسیار مثبت بوده است. حتی گفته شده که اعضای شرکتهای بزرگ فضایی مانند Nasa و SpaceX هم به این بازی ابراز علاقه کرده اند. پس اگر علاقه ای هر چند کم به فضا و کیهان دارید, Kerbal Space Program شما را نا امید نمی کند.

تصاویر:

D1431702825952081_1.png

Q1431702966958048_1.png

تریلر:
https://kerbalspaceprogram.com/en/?page_id=9

استیم:
Kerbal Space Program on Steam

وبسایت رسمی:
https://kerbalspaceprogram.com/en/

Mod های بازی:
Kerbal Space Program Mods - Curse

آخرین ویرایش:

Natiloos

کاربر سایت
May 21, 2016
21
سلام علیکم
بالاخره بعد از مدتها من برگشتم با داستانهای فراوان
نمیدونین این بازی چیه. فوقالعادست. عالیه. وحشتناکه. ویران کنندست
توی این مدتی که نبودم تونستم برم ماه
ایستگاه فضایی تاسیس کنم
خورشیر گرفتگی و ماه گرفتگی رو رصد کنم
قایق و کشتی هواپیمابر بسازم
انواع هواپیما و موشک بسازم
و .....
بعدا عکسهاش هم میذارم

Natiloos

کاربر سایت
May 21, 2016
21
حالا میرم سراغ قسمت سوم آموزش مقدماتی
1-همونطور که گفتم سعی کنید در هنگام فرود دایره وار فرود بیاین تا فرصت کاهش سرعت رو داشته باشین
مثلا اگه در مدار هستین خلاف جهت مدار موتور رو روشن کنید طوریکه در قسمت نقشه نقطه Pe به 50000 متری یا حول و حوش اون برسه باقیش دیگه صبر و تحمله بعد که سرعت زیر 270 متر بر ثانیه رسید چترهاتون رو باز کنید
اگر هم هنوز نتونستید مدار بسازید و فقط در جو حرکت میکنید تا جای ممکن شیبدار حرکت کنید حدودا زاویه اولیه پنجاه یا شصد درجه مناسبه
2-اوایل من با خلبان اتوماتیک آشنا نبودم و بیچاره میشدم توی یه ماموریت ساده
یادتون باشه یه هواپیما یا موشک با یک خلبان Pilot میتونه جهت پرواز رو ثابت نگه داره
فقط کافیه دکمه T رو بر روی کیبورد بزنید (برای من مثل کشف چرخ بود خخخخخخخ)
امتحانش کنید ضرر نمیکنید.کلی توی پرواز کمک میکنه
3-سعی کنید برای شتاب اولیه از موشکهای سوخت جامد استفاده کنید و سوخت مایع فقط برای مرحله آخر باشه
4-سعی کنید در پروژه هایی که نیاز نیست نفر داشته باشید از بی سرنشین ها استفاده کنید
هم وزنش کمتره هم اگه پروژه رفت رو هوا دلتون نمیسوزه
من یه مهندس رو از دست دادم واسه یه پروژه الکی هنوز که هنوزه جیگرم آتیش میگیره.(:((هے... بده من اون دستمالو)
باقیش باشه بعدا

Farzin Ebrahimi

عضو جدید
Nov 24, 2020
1
آره , درست میگی ! نکته اونجا بود که سوختمو تموم کرده بودم و نمیشد موتورو روشن کرد ... :d بخاطر همین به چتر نجات و یه معجزه ( بودن اتمسفر ) امید داشتم !!! :d

درکل بازیش عالیه و واسه ی تنوع خیلی خوبه ! :-b
واسه ی کسایی هم که میخوان سریع بلدش بشن , حالته تمرینیش همه چیو کامل توضیح داده ...
سلام! حالتون چطوره!؟ این بازی نیاژچز بخ تمرین زیادی داره من حدود یه سالو نیمه که دارم بازی می کنم، بزرگترین دستآوردم سفر ناموفق به مریخ بوده موشک فرود آوردما ولی نتونستم که موشکو برگردونم??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر