Playstation 4 در برزیل هک شد !!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d

piracy.jpg

بازیبازانی مقیم برزیل راهی برای هک کردن کنسول PS4 پیدا کرده اند که به آن ها اجازه می دهد، نرم افزار ها را بر روی آخرین کنسول های ساخته شده توسط Sony کلون سازی نمایند.

این روش بدان معنا می باشد که هکر ها قادر خواهند بود بازی ها را از یک کنسول PS4 فعال شده، دریافت کنند و آن ها را بر روی یک کنسول دیگر بالا آورده و اجرا کنند. گزارش های منتشر شده این ادعا را دارند که توانسته اند یک Raspberry Pi را بر روی NAND کنسول PS4 میزبان کلون سازی کنند، و بهره برداری متفاوتی از اکانت های شناخته شده و به اشتراک گذاشته شده بنمایند.

نتایج کل این فرایند ها در یک PS4، وجود دو حساب اولیه فعال با قابلیت اجرا نمودن بازی های کپی شده نرم افزاری ( در اصل بازی های سرقت شده ) می باشد.

به عنوان یک نتیجه واحد، در حال حاضر طی بی پروایی های مغازه داران و فروشندگان برزیلی، آنان برای تماشای این بازی های کپی شده، مشتری جذب می کنند، با وجود شرط های فوق العاده ای چون نصب ده بازی کپی تنها با ۳۰۰$ الی ۴۰۰$ (!) که تقریبا به مراتب ۱۰۰$ الی ۱۵۰$ USD، ارزان تر از ۶۰۰$ می باشد. ( کم ترین بهایی که شما باید به طور معمول برای خرید نسخه اورجینال آن ها بپردازید! )

این خبر خشم مدیران سونی را بر افروخته است و بلافاصله بعد از انتشار این فایل ها بر روی اینترنت , مدیران سونی واکنش نشان داده و با تهدید هکران به تعقیب و پیگرد قانونی از او خواستند تا فایل های مورد نظر را بلافاصله حذف کند.

در حال حاضر در وبسایت این هکران تمامی فایل های مورد نظر حذف گردیده است اما مطمعنا ساعاتی که این فایل ها در دسترس افراد دیگر قرار داشته است خود باعث انتشار آن می گردد.

بیانیه سونی مبنی بر تهدید به پیگرد قانونی این هکران :

sony_legal_brazil.jpg

منبع 1

منبع 2

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
فکر کنم اگه سونی پیگیری رو بسپره به فروشندگان محترم بازی های PS4 در ایران، الخصوص تهران، جوری حسابشون رو می رسن که دیگه فکر هک هیچ چیزی از ذهنشون عبور هم نکنه. فکر می کنم سودی که این دوستان از بازی ها می کنن نزدیک به سودی هر بازی برای خود سونی باشه.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اگه خبر صحت داشته باشه باید منتظر Ps4 با قیمت دو سه برابر توسط فروشنده های خوش انصاف بود !کسانی که توانایی دارن برن چند تا بخرن ذخیره برای روز مبادا ! :d

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
اگر اون عکسی که نشون دادن واقعه ای باشه و در حقیقت سونی واقعا چیزی اعلام کرده باشه پس خبر درسته :d آماده باشید که هم کنسول هک شه هم قیمتش دو برابر قراره بشه توی ایران !!!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
قیمتش دوبرابر بشه بهتر از اینه که چند سال آزگار ملتو تلکه کنن ! بیاد دو برابر هم بشه ما میخریم :D فقط امید وارم خبر راست باشه و اگه صحت داشته باشه فایلای بازی تا حالا رسیده باشه دست کاردونش ....

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
این هک کی میاد ایران؟ با این روش سونی میتونه هم اکانت هم کنسول رو بن کنه?

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
بخرید تا 5 میلیون نشده!PS3 رو که یادتون میاد؟:))

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
نمیدونم چرا ولی بازی اصل یه حال دیگه ای داره

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
معلوم نیس سونی چه بیانیه ای داده که توش اسم بازی هم هست؟تازه بازیهای ps3:-/:-"

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
اگه خبر صحت داشته باشه باید منتظر Ps4 با قیمت دو سه برابر توسط فروشنده های خوش انصاف بود !کسانی که توانایی دارن برن چند تا بخرن ذخیره برای روز مبادا ! :d

نه برادر از این خبرا نیست،اونموقع دلار ارزون بود
الان دلار شده 3 برابر نه مردم پول دارن 3..4 م هزینه کنن برای صرفا کپی خور بودن
ممکنه کم بشه قیمت بره بالا اما نه دیگه 2..3 برابر
خیلی راحت سونی میتونه با چند تا راهکار جلوی این روش رو بگیره اگر واقعیت داشته باشه!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
فکر کنم اگه سونی پیگیری رو بسپره به فروشندگان محترم بازی های PS4 در ایران، الخصوص تهران، جوری حسابشون رو می رسن که دیگه فکر هک هیچ چیزی از ذهنشون عبور هم نکنه. فکر می کنم سودی که این دوستان از بازی ها می کنن نزدیک به سودی هر بازی برای خود سونی باشه.

به حال اونا فرقی نمیکنه الان ما بع التفاوتش رو میکشن رو قیمت کنسول. اونوقت سودی که اینا روی کنسول میبرن خود سونی که چه عرض کنم بابای سونی هم نمیبره:d

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
جلل الخالق :| انتظار داشتم ایکس وان هک شه , پی اس 4 اونم به این زودی اصن به مغزمم خطور نمیکرد!!
اگه بشه رو فروش کنسولش که خیلی تاثیر داره , خیلی میره بالا فروشش حتی از همین الانم بیشتر میشه ولی بازی ها و سازنده های بیچاره بدبخت میشن :/

واقعا نمیدونم الان , هم دوست دارم حقیقت باشه هم دلم نمیخواد :))

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر