AJD1991

کاربر سایت
Apr 5, 2015
105
نام
علی رضا
دوستان شرکت کننده دقت کنید
تمامی کسانی که بازی هاشونو انجام دادن سریع در پیام خصوصی بهم نتایجشونو کامل بگن. زود بگید که دارم جدول درست میکنم. ممنون

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من با Iman axe جان هماهنگ کردیم که هرچه زودتر بازی مونو انجام میدیم
فقط مثل این که برایان به ایمان گفته که از جام کناره گیری کرده :| آقای برایان ( خب من اسمتو نمیدونم :| ) کناره گیری کردی ؟؟؟؟؟؟ نکن این کارو با ایمان بازی کن منتظرته

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
يني چي...؟!!!:|
من صفحه ي اين تاپيكو رفرش ميكنم ميبينم يكي انصراف داده...!
خب اگه ميخواستيد انصراف بديد چرا شركت كرديد...؟!!!!!!!!!
مسخره بازي شده...!

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
يني چي...؟!!!:|
من صفحه ي اين تاپيكو رفرش ميكنم ميبينم يكي انصراف داده...!
خب اگه ميخواستيد انصراف بديد چرا شركت كرديد...؟!!!!!!!!!
مسخره بازي شده...!

اصلا وضعیه ها . . . !!
از گروه ما هم این اقای amir -e - kabir نیست . . .!

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
من با Iman axe جان هماهنگ کردیم که هرچه زودتر بازی مونو انجام میدیم
فقط مثل این که برایان به ایمان گفته که از جام کناره گیری کرده :| آقای برایان ( خب من اسمتو نمیدونم :| ) کناره گیری کردی ؟؟؟؟؟؟ نکن این کارو با ایمان بازی کن منتظرته

نیکان هستم رفیق،

من بچه های گروه رو فردا صبح ادد می کنم بیاید بازی.

یکم دادم دست ایمان شرمنده :D

AJD1991

کاربر سایت
Apr 5, 2015
105
نام
علی رضا
دوستان شرکت کننده یه لحظه توجه کنید خواهشن
به دلیل یه سری اتفاقا و مشکلاتی که پیش اومده تا امشب امشب بازی هاتونو فعلا لغو کنید. داریم روو جدول کار میکنیم تا مشکلات برطرف بشه.
انشالله تا امشب مشکل حل میشه و من قول میدم هرچه سریعتر بازی هاتونو انجام بدین. فعلا بازیهاتونو انجام ندین تا امشب مشکلات حل شه.
ممنون از همتون

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
دوستان شرکت کننده یه لحظه توجه کنید خواهشن
به دلیل یه سری اتفاقا و مشکلاتی که پیش اومده تا امشب امشب بازی هاتونو فعلا لغو کنید. داریم روو جدول کار میکنیم تا مشکلات برطرف بشه.
انشالله تا امشب مشکل حل میشه و من قول میدم هرچه سریعتر بازی هاتونو انجام بدین. فعلا بازیهاتونو انجام ندین تا امشب مشکلات حل شه.
ممنون از همتون

تقصیر ما بود که از اول شرکت کردیم تو این جام سرکاری... this is exhausting

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
تقصیر ما بود که از اول شرکت کردیم تو این جام سرکاری... this is exhausting
فکر نکنم این بنده خدا مقصر باشه. الان به طرف هم گروهیم پی ام دادم چند بار. خب نیومد. داشت جی تی ای بازی می‌کرد:D
همین جوری چپ و راستم که انصراف میدن بعضیا:D

AJD1991

کاربر سایت
Apr 5, 2015
105
نام
علی رضا
مسابقات بسته شد
به دلیل توهین به بنده و عدم همکاری دوستان توو مسابقات من رسما این دوره مسابقاتو میبندم. دیگه ادامه ندین.
اما اینم بدونین من کلی وقت گزاشتم سر این مسابقات ، کلی طراحیو اینچیزا کردم یسری ادما نمیدونم اسمشونو چی بزارم اومدن خودشونو حذف اینا کردن که کلا جام بهم ریخت.
هرچی بگید حق دارید.
مسابقات تموم شد کلا.
دوره قبلی به چه قشنگی برگزار کردیم بخدا یکی آخ نگفت. واقعا متاسفم

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
فکر نکنم این بنده خدا مقصر باشه. الان به طرف هم گروهیم پی ام دادم چند بار. خب نیومد. داشت جی تی ای بازی می‌کرد:D
همین جوری چپ و راستم که انصراف میدن بعضیا:D

نمیدونم واقا چی بگم که به استارتر بر نخوره. به قول شما همه گرفتن به اونجاشون بازیارو چون زمان بندی نداره. برید واسه خودتون بازی کنید بیاین نتیجرو بگین که نشد مسابقات. باید زمان گذاشت هر دو طرف + داور موظف باشن اون زمان آنلاین بشن بازیو بزنن تموم شه بره هرکیم به هر دلیلی نیومد باخته. الان نصفیا انصراف دادن جالبه طرفیم که جایگزین اومده اونم میگه حال ندارم میخوام tlou بزنم انصراف میدم :| یعنی واقعا اگه نگم مسخرس نمیدونم چی بگم. البته یکمشم بر میگرده به ماهیت psn که بچه توش زیاده...

آخرین ویرایش:

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
نمیدونم واقا چی بگم که به استارتر بر نخوره. به قول شما همه گرفتن به اونجاشون بازیارو چون زمان بندی نداره. برید واسه خودتون بازی کنید بیاین نتیجرو بگین که نشد مسابقات. باید زمان گذاشت هر دو طرف + داور موظف باشن اون زمان آنلاین بشن بازیو بزنن تموم شه بره هرکیم به هر دلیلی نیومد باخته. الان نصفیا انصراف دادن جالبه طرفیم که جایگزین اومده اونم میگه حال ندارم میخوام tlou بزنم انصراف میدم :| یعنی واقعا اگه نگم مسخرس نمیدونم چی بگم. البته یکمشم بر میگرده به ماهیت psn که بچه توش زیاده...

بیا همون لست ایمان :D

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
مسابقات بسته شد
به دلیل توهین به بنده و عدم همکاری دوستان توو مسابقات من رسما این دوره مسابقاتو میبندم. دیگه ادامه ندین.
اما اینم بدونین من کلی وقت گزاشتم سر این مسابقات ، کلی طراحیو اینچیزا کردم یسری ادما نمیدونم اسمشونو چی بزارم اومدن خودشونو حذف اینا کردن که کلا جام بهم ریخت.
هرچی بگید حق دارید.
مسابقات تموم شد کلا.

داداش خداییش اصلا تقصیر شما نیست مشکل از لیگ شدن شروع شد چون اگه کاپ بود طرف که انصراف میداد حریفش بالا میومد و دیگه این همه دردسر ایجاد نمیشد عیب نداره حالا شما هم نادیده بگیر کارو ادامه بدیم

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
مسابقات بسته شد
هرچی بگید حق دارید.
مسابقات تموم شد کلا.

اونایی که خراب میکنن رو 3-0 بازنده حساب کن و هم خودت راحت میشی و هم ما . بازیا به حذفی که بکشه دیگه این مسخره بازیا نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر