BF3 VS BFBC2 VS BF4

بهترین BATTLEFIELD از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    41
  • نظرسنجی بسته شده است .

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
خوب فکر کنم خیلی ها منتظر این تاپیک بودن
بهترین بتل فیلد این چند سال اخیر به نظرات دوستان
هر کدوم از شما شاید با یکی از این نسخه ها خاطره ی بیشتری دارید ولی نظراتتون ر با دلیل بگید و بیشتر تمرکز روی نقد مولتی پلیر بازی باشه

آخرین ویرایش:

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
از نظر مالتی که کلا به نظرم سری بتلفیلد مالتی پلیرشون حرف نداره :x
ولی من خودم با BFBC2 خیلی حال کردم، از فضا و... گرفته تا فیزیک و گیم پلی و اسلحه هاش.
مالتیش هم که دیگه نور علی نور بود

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
تاپیک کامل نیست ! :|

بهترین از نظر من بتلفیلد 2 بود چون ارتش های زیادی توش بود و اتمسفر بازی نسبت به سالی که عرضه شد عالی بود ! :d

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
هر 3 تا بازی فوق العاده بودند. گرافیگ بالا، گیم پلی جذاب ، مراحل دیدنی و متنوع. اما برای من سری بدکمپانی جذاب تر بود. چون داستان و شخصیت پردازی خوبی داشت. بر خلاف بتلفیلد 4 و حتی 3 که داستان چندان خوبی نداشت.

امیدوارم قسمت سوم بدکمپانی ساخته بشه.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
بنظرم هیچی رو دست2 bad company نیست واقعا بی نظیر بود طراحی مپ و اسلحه ها و کلا همه چیزش بی نقس بود به نظرم باید یه remaster از bfbc2 بدن. :d چون ea و dice عرضه تکرار همچین بازی رو ندارن.

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
به نظر من تو کل سری BF2 بهترین بازی سری و آخرین بنلفیلد واقعی بود :d
و BFBC2 هم آخرین بنلفیلد خوب بود :| BF3,4 کلا به دلم ننشستن :|

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من بیشتر از 700 800 ساعت BC2 رو بازی کردم و از تک تک لحظاتش لذت بردم. BF3 رو کمی بازی کردم و نتونستم باهاش کنار بیام BF4 رو هم بازی نکردم!:D ولی خب فکر نمی کنم بتونه جای BC2 رو برام بگیره.:D

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
BF3 رو هر چی بیشتر بازی کنی بیشتر توش غرق میشی و به عمق این شاهکار پی میبری، با این مسیری که دارن میرن عمرا اگر دوباره بتونن چیزی مثلش درست کنن

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
به طور خالصانه فقط BC2 و BF2 خوب بود
BF3 کلا گرافیک و جزئیاتش خوب بود ولی کنترل بازی و گیم پلی اصلا قابل درک نبود و کلا همیشه تو در دیوار بودم جالب حتی بهترین پلیر BC2 میدیم تو BF3 مشکل داشتن
علت کلا نمیفهمیدم چی که اصلا نمیشد با گیم پلی و کنترل بازی هماهنگ شد ؟!

Bf4 که :)) مضحک بود
ولش کن قابل بحث نیست زیر قیمت بعد یک ماه فروختم 8-|

یک چیز به نظر بزرگترین اشتباه Dice یا EA این بود که رفتن پشتیبانی AMD به نظر یکی از بهترین فیزیک بازی تو BC2 مال تکنولوژی انودیابود واقعا پویا بود همه چیز تو بازی قابل تخریب بود

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
به طور خالصانه فقط BC2 و BF2 خوب بود
BF3 کلا گرافیک و جزئیاتش خوب بود ولی کنترل بازی و گیم پلی اصلا قابل درک نبود و کلا همیشه تو در دیوار بودم جالب حتی بهترین پلیر BC2 میدیم تو BF3 مشکل داشتن
علت کلا نمیفهمیدم چی که اصلا نمیشد با گیم پلی و کنترل بازی هماهنگ شد ؟!

Bf4 که :)) مضحک بود
ولش کن قابل بحث نیست زیر قیمت بعد یک ماه فروختم 8-|

یک چیز به نظر بزرگترین اشتباه Dice یا EA این بود که رفتن پشتیبانی AMD به نظر یکی از بهترین فیزیک بازی تو BC2 مال تکنولوژی انودیابود واقعا پویا بود همه چیز تو بازی قابل تخریب بود
فیزیک بازی خوب نسبت به هر نسخه فرق میکنه همون طور که COD MW2 با قبل سری MW فرق میکرد و همین طور BC2 که با BF3 فرق کرد این یه چیزه طبیعی هست ولی من فکر میکنم بازی فو العاده بود چون اتمسفر (کمتر رنگ توش بود) حفظ شده بود جت ها و DOG FIGHT ها بسیار اعتیاد آور بود و همین طور سیستم داگ تگ ها با وجود داگ تک طلایی ها خیلی خیلی به اعتیاد آور بودن بازی کمک کرد
در کل BFBC2 و BF3 هر ۲ فوق العاده بودن یکم فقط باید بیشتر زمان میزاشتی BF3 ر بازی میکردی تا دستت بیاد وقتی دستت میومد اونوقت تازی بازی برات شروع میشد ولی کنترل ها به نظر خود من عالی بودن ولی فقط یکم فرق داشت با BFBC2
با این حال که معلوم هست از بیس BF4 تو BFH استفاده شده شوتینگ هاشون خیلی فرق داره شما انتظار داری یه نسخه از BFBC با نسخه ی شماره دار یکی باشه؟ که معلوم هست دایس خیلی چیز ها ر از نو کار کرده توی BF3
BF4 هم که هیچی:d
نتایج هم که کاملا گویای برتری BF3 هست

- - -ویرایش - - -

تاپیک کامل نیست ! :|

بهترین از نظر من بتلفیلد 2 بود چون ارتش های زیادی توش بود و اتمسفر بازی نسبت به سالی که عرضه شد عالی بود ! :d
یعنی انتظار داشتی بتل HEROES هم بزارم؟ کلا میخواستم عناوین بزرگی از بتل این چند ساله ر مقایسه مقایسه کنم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر