1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

مرجع بازی های تست شده به روش ps3 xport روی کنسول های OFW

گفتگو در 'PS3 Games' ایجاد شده توسط hamed_republic, ‏Apr 29, 2015.

1. کاربر سایت

سلام همون طور که کم بیش اطلاع دارید هکری با نام kakaroto به تازگی روشی جالب و کاربردی رو برای اجرای بازی هایی

با فرمت pkg روی کنسول های اورجینال
    با
    استفاده فایل بکاپ کنسول ابداع کرده در این تایپیک قصد معرفی بازی هایی که موفق به اجرای اون شدیم داریم توجه کنید با استفاده از این نوشت میتونید روی کنسول ارجینال خودتون حدود 130 بازی از بازی های psn رو که دارای c00 هستند نصب کنید تنها نکته مهم اینه ورژن نرم افزار کنسولتون حتما باید 4.70 به پایین باشه در صورت اپدیت به ورژن های بالا تر این روش دیگه کار نخواهد کرد
    بهتره اگه قصد معرفی بازی دارید حتما به نکات زیر توجه کنید 1. حتما از اجرای بازی اطمینان حاصل کنید بعد قرارش بدید 2.اگر از فایل فیکس برای اجرای بازی استفاده کردید همراه با اموزش قرارش بدید 3.حتی المقدور لینک مستقیم دانلود بازی رو قرار بدید 4.هرگونه سوال یا مشکی در مورد بازی ها و .... داشتید

فقط و فقط
    در تایپیک
    بپرسید
    - - -ویرایش - - -
    Resident Evil Revelation 2 Ep1 [​IMG]NPUB31518 direct link download

آخرین ویرایش: ‏Aug 8, 2015
  2. کاربر سایت

بازی اساسین رولیشن رو کسی امتحان کروه؟
    من ریختم صفحه سیاه میشه دستگاه هنگ میکنه؟

3. کاربر سایت

سلام ببخشید دستگاه من فت ورژن ofw4.46میباشد بتمن رو دانلود کردم به روشی که گفته شده روی دستگاه ریختم ولی صفحه سیاه میاد اگر امکان دارد کمک کنید.یک خواهش دیگر بازی rioقابل اجرا به این روش میباشد ؟

4. کاربر سایت

سلام .این مشکل بعضی مواقع به علت کد بازی است زمانی که کد بازی اصلی نباشد دستگاه آون بازی رو نمی خواند.از طرفی ریجین بازی مهم
    ممکن به علت ریجین بازی باشه.

این صفحه را به اشتراک بگذارید