شکارچی کابوس - داستان Bloodborne

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
@Nevan

دمت گرم بابت تاپیک و اطلاعات!
بازی در کمال نامردی قطره قطره اطلاعات میده به آدم، اونم قبلش دهنت رو سرویس می کنه!:d
فقط این همه نوشتی چرا در مورد مسنجرها نگفتی؟ اینا ریششون چی بود؟:d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
شباهت زیاد بین عروسک و این عزیزانی که با یه نگاه بیچاره ـمون میکردن (Winter Lanternها):

یعنی من از هیچی تو بازی به اندازه اینا بدم نمیاد و وحشت ندارم ! کلا فرنزی شدن تو این بازی کابوسه ! بدترین نوعش هم توسط همینا صورت میگیره
بعدش ازونا حالم بهم میخوره که میگیرنت مغزتو میخورن اینسایت کم میشه ازت
اون خوک های آخر بازی هم خیلی چندش آور هستن اما به اندازه 2تا بالایی باهاشون مشکل ندارم :d

Mortadello

کاربر سایت
Oct 3, 2014
2
آقا خواهشن درمورد داستان این بازی بحث بکنید همینطوری ول نکنید خیلی جاهای داستان حل نشده باقی مونده آدم متوجه میشه
ممنون که این تاپیک رو ایجاد کردید بازی واقعا از نظر داستانی غنی هستش و خیلی جای بحث داره امید وارم کمک کنید همه تا سوالا پاسخ داده بشه
ممنون ازز همتون;)

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
اول از همه ممنون از همه کسایی که توی این تاپیک فعالیت داشتن و تحلیل کردن داستان بازی رو :)
چند صفحه پیش یکی از بچه ها (فکر کنم Lord Odin ) یک فایل گذاشته بوده برای دانلود در مورد یوسفکا که الان پاک شده اگه کسی بگه توی اون چه خبر بوده یا همون فایل رو دوباره بزارین ممنون میشم :D
این سوال رو توی تاپیک اصلی بازی مطرح کردم بچه ها گفتن که بیام این تاپیک رو بخونم میفهمم قضیه چیه ولی نفهمیدم ... این Ariana یک چیز بچه مانندی آخر کار توی فاضلاب کنارش روی زمینه که اگه بکشیش اون هم از حال میره قضیش چیه ؟
قبل از باسه Wet Nurse هم به یک بچه نزدیک میشیم که اونم یوهو از رو هوا Wet Nurse میپره میاد و بعد از باس هم دیگه خبری ازش نیست اونجا چه اتفاقی میوفته ؟

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
اول از همه ممنون از همه کسایی که توی این تاپیک فعالیت داشتن و تحلیل کردن داستان بازی رو :)
چند صفحه پیش یکی از بچه ها (فکر کنم Lord Odin ) یک فایل گذاشته بوده برای دانلود در مورد یوسفکا که الان پاک شده اگه کسی بگه توی اون چه خبر بوده یا همون فایل رو دوباره بزارین ممنون میشم :D
این سوال رو توی تاپیک اصلی بازی مطرح کردم بچه ها گفتن که بیام این تاپیک رو بخونم میفهمم قضیه چیه ولی نفهمیدم ... این Ariana یک چیز بچه مانندی آخر کار توی فاضلاب کنارش روی زمینه که اگه بکشیش اون هم از حال میره قضیش چیه ؟
قبل از باسه Wet Nurse هم به یک بچه نزدیک میشیم که اونم یوهو از رو هوا Wet Nurse میپره میاد و بعد از باس هم دیگه خبری ازش نیست اونجا چه اتفاقی میوفته ؟
بچه داخل شیکم آریانا از اودن خدای بدون شکل هستش. در مورد اون کالسکه که قبل از وت نرس می بینیم هم فکر میکنم آخرین تئوری این بودش که اون هم بچه اودن و کویین یارنهام هستش.

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
متن عالی بود مرسی بابت تاپیک
دوستان جایی یا سایتی هست که بشه داستان های بازی رو پیدا کرد خواند ؟
انگلیسی هم بود اشکال نداره من خیلی دنبالشم

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان تا حالا کسی با یوسفکا که تو کلینیک بودش مبارزه کرده ؟
به من گفت آدم بفرست تو کلینیک من بهت آیتم هدیه میدم بعدش خندید منم قبل اینکه برم Rom رو بکشم رفتم وارد کلینیک شدم قبل اینکه برم طبقه بالا پیشش بهم هشدار داد گفت از همون راهی که اومدی برگرد برو آقا منم رفتم بالا دیدم با شمشیر واستاده حمله کرد خفن منم زدم کشتمش

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
دوستان تا حالا کسی با یوسفکا که تو کلینیک بودش مبارزه کرده ؟
به من گفت آدم بفرست تو کلینیک من بهت آیتم هدیه میدم بعدش خندید منم قبل اینکه برم Rom رو بکشم رفتم وارد کلینیک شدم قبل اینکه برم طبقه بالا پیشش بهم هشدار داد گفت از همون راهی که اومدی برگرد برو آقا منم رفتم بالا دیدم با شمشیر واستاده حمله کرد خفن منم زدم کشتمش
ایول
خب چی ازش گرفتی؟

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
ایول
خب چی ازش گرفتی؟
فقط یه دونه Rune داد
که با هر V.ATK دوتا دونه QS Bullet بهت میده
ولی خداییش برام خیلی جالب بود همون یوسفکا که باهات مهربون بود تا خواستم برم طبقه بالا با یه لحن ترسناک هشدار داد از همون راهی که اومدی برگرد برو یه چیزهای دیگه هم تهدید آمیز گفت من زیاد نفهمیدم

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
فقط یه دونه Rune داد
که با هر V.ATK دوتا دونه QS Bullet بهت میده
ولی خداییش برام خیلی جالب بود همون یوسفکا که باهات مهربون بود تا خواستم برم طبقه بالا با یه لحن ترسناک هشدار داد از همون راهی که اومدی برگرد برو یه چیزهای دیگه هم تهدید آمیز گفت من زیاد نفهمیدم

خب چون این همون یوسفکا اصلی نبود و بش میگن Imposter Iosefka . که روی خود Iosefka اصلی آزمایش انجام داده و همچنین اگه کسی رو به کلینیک بفرستین روی اونا هم آزمایش انجام میده که به صورت موجودات فضایی مانند (kin) در اومدن اگه دقت کنی توی کلینیک در آخر کار . یکی از Theory ها اینهکه این Iosefka ـ fake یکی از اعضای The Choir هست که با خون ـ Ebriates , Daughter of Cosmos روی خودش و بقیه کسایی که میفرستین به کلینیک و یوسفکا اصلی آزمایش انجام میده تا خودشو به مرحله بالاتری از موجودیت ـش برسونه .

P.S : به نظرم 6 صفحه بحث واس داستان به این پیچیدگی واقعا کمه . متاسفانه چون خیلی ها از داستان بازی زیاد سر در نمیارن در ابتدا دنبالش نمیرن و کلا بیخیالش میشن . از هر دید ـی که بخوایم نگاه کنیم داستان بازی های میازاکی (مخصوصا Bloodborne ) از همه نظر از اکثر بازی ها یه سر و گردن بالاتره . در تمام مدت Gamer ـیم با داستانی تا به این حد فلسفی روبرو نشده بودم . (کافیه به معنی پشت المان های داستان مثل چشم درون , Insight و خیلی چیز های دیگش توجه کنین . )
Our eyes are yet to open !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: stewie griffin

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
آقا من بازی رو متاسفانه تازه گرفتم(با تاخیر چند ماهه) ولی با این همه عاشقش شدم...... .داستان گیرای بازی محشر.

خیلی تاسف بار که فقط ۶ صفحه جلو رفته داستان بازی. جا داشت ۶۰ صفحه بره جلو......بازی رو که تموم کردم میام کامل یه بحثی روش می کنیم.

.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر