1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

ّبزرگ خاندان پلی استیشن (عکس)

گفتگو در 'Old Consoles' ایجاد شده توسط masoud.speed, ‏Apr 22, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    مسعود
    سلام دوستان امروز که یکم مشغلم کمتر بود به سرم زد برم سراغ کمدم و پلی استیشنم رو که سال های ابتدای نوجوونیم شده بود بهترین دوستم رو از کارتن دربیارمو یه چنتا عکس ازش بگیرمو بذارم توسایت.
    شاید پیش خودتون بگین پلی استیشن ندیده که نیستیم ! ولی هدفم ازگذاشتن این عکس هااین بود که شما هارو هم تو حس خودم شریک کنم . تابستون 78 بود که پس از کلی اصرار و گریه بلاخره بابامو راضی کردم که بریم پلی استیشن بگیریم . من که تا چند روز قبلش با سگا سرگرم بودم از گرافیک بازی هایی مثل گران توریسمو و کراش حیرت زده شده بودم.این بود که صبح و شبم شد پلی استیشن تا اینکه بیچاره یکی دو سال بعد لنزش ایراد پیدا کرد . اون موقع شرکت ایران ضبط که نمایندگی رسمی سونی در ایران بود کنسول های بازی سونی رو هم پشتیبانی می کرد. دستگاه رو دادیم و یه مدت بعد دسگاه رو تمیز وبا فاکتور تعمیر و نام قطعه تعویضی تحویل گرفتیم . (اون موقع نفهمیدم اون فاکتورچیه ولی بعدا فهمیدم چقدر کارشون درسته .)
    راستیتش الان می ترسم زیاد باش بازی کنم چون نمیدونم اگه الان خراب شه کجا تعمیر می کنن و چه بلایی سرش میاد. خلاصه سرتونو درد نیارم مثل روز اول نگهش داشتم فقط دفترچشو گم کردم و همینطوری نگهش خواهم داشت . اگر عمری بود. من این پدر بزرگ خاکستری که منو وارد دنیای پلی استیشن کرد حتی الان کی با نتیجش یعنی PS4 بازی می کنم رو هیچ وقت فراموش نمی کنم .....
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Apr 22, 2015
    ehsanservat این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

ایولا. خداییش آخرته کنسول بود. منم دقیقا اولین بازیم جی تی 1 بود و فرداش رفتم کراش 4 به همراه یه مموری کارت گرفتم و دیگه اصلا از این دنیا جدا شده بودم. یادش بخیر
    فاز روزای اول پی اس 1و2 خیلی با 3و4 برام فرق داشت. اونا اصل لذت بودن.
    راست اون گیم شارکم خیلی باحاله. من اونموقع ها میخواستم بگیرم دیدم گرون بود چند وقت بعدش دیدم گیم شارک رو دیسک اومد! چه حالی بود. بعضی موقع ها رمزها نمیخورد به بازی یه اتفاقای جالبی میفتاد بعد رفتن تو بازی :d

3. کاربر سایت

نام:
    مسعود
    اره دیگه اون روزا تکرار نمیشه . اصن همینکه یچه های فامیل جمع میشدن دورهم گران توریسمو یا کراش team racing بازی می کردیم یه حال دیگه داشت ! ولی الان همشون درگیر کارو زندگین . حتی داداشمم دیگه تو اون فازا نیست . با اینکه منم داره 25 سالم میشه و گرفتاری دارم به هیچ وجه نمی خوام دست از دنیای بازی کامپیوتری بکشم.
    اون موقها یه بازی هایی بود که الان حتی دیسک کپیشم نتونستم گیر بیارم مثلا roswell یا یه بازی بود بهش می گفتن قطار مرگ که هیچ وقت نفهمیدم اسم انگلیسیش چیه که رو 2 تا دیسک بود و کل بازی تو واگن های قطار می گذشت

4. کاربر سایت

اون قطار مرگ رو یادمه. من فقط دیسک یکشو داشتم اگرچه. گرافیکش یادمه اون موقع خیلی بالا بود

5. کاربر سایت

نام:
    مصطفی
    یاد پپسی من و شورش در کشتی بخیر
    این دوتا بازی رو تو یروز خلاص میکردم

6. کاربر سایت

نام:
    behrooz
    یاد قدیما افتادم با کلی بازی خاطره انگیز که هنوزم واسه من جذابیت دارن
    تومبا
    تکن۳
    متال اسلوگ
    شورش در شهر
    شورش در کشتی
    کراش
    پپسی من
    جی تی ای ۲
    رزیدنت اویل
    دینو کریسیس
    ماشین جنگی
    هرکول و تارزان و شیرشاه و علاالدین و کلی بازی شاهکار دیگه:d

7. کاربر سایت

نام:
    mehran
    تا اونجا که یادمه اسمش twisted metal بود که اکک ps4م ر به خاطرش گذاشتم twisted armor (البته هر کاری کردم نزاشت twisted metal بزارم:d)

ehsanservat و rosgod این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    Farshad
    یکی غیر Twisted هم بود که خیلی خفن بود متاسفانه اسمش رو یادم نیست :d

درست یادم نیست ولی بهتر از TM بود یه ماشین طلایی داشت رانندش یه آدم تیریپ آینده ای به سبک کابویی بود :d

کلا قدیما اسم 4 تا بازی بیشتر نمیدونستیم بقیه رو به لقب صدا میزدیم :d

ehsanservat و rosgod این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    علی
    ممنون! کلی بردیمون به خاطرات اون دوران! برای من PlayStation فقط با یک بازی شد PlayStation و اون هم Resident Evil 3 بود! چقدر از Nemesis میترسیدم! اون جایی که از پنجره میپره تو...! کرش هم جای خود داره ولی Resident Evil یه چیزه دیگس!

10. کاربر سایت

نام:
    مسعود
    راستی یه بازی بود به اسم tomba!2 که یکی از دوستان اشاره کردن. باید بگم من دیوونه این بازی بودم . دقیقا نمیتونم بگم چند بار از اول تا اخرشو بازی کردم انقد که جذاب بود ! خیلی رمز و راز داشت . تاحدی که سال 90 بعد از 10 سال دوباره با برادرم تجربش کردم و به کمک اینترنت چند تا از جاهای مخفیش رو که سال های قبل معما بود رو پیداش کردم !

11. کاربر سایت

نام:
    behrooz
    اخه اون موقع به این اسم میشناختمش:d

12. کاربر سایت

نام:
    محمد
    vigilante 8 نبود ؟

rosgod و ehsanservat این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

نام:
    behrooz
    واسه همین اولین اسم بازی رو نوشتم تومبا اخه بازیش فوقالعاده زیبا و جذاب بود واسه من[MENTION][/MENTION]

14. کاربر سایت

نام:
    مسعود
    برعکس من بازی های ترسناک رو دوست نداشتم بیشتر با بازی های فانتزی مثل کراش حال می کردم. البته بازی هایی مثل سری بازی های جنگی-هواپیمایی ACE COMBAT رو خیلی دوست داشتم و از ACE COMBAT 2 تا
    ACE COMBAT :ASSAULT HORIZON که برای ایکس باکس 360 در 2011 اومد رو بازی کردم

PEDRAMGOLCHIN این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

نام:
    پدرام
    آقا یدونه ای
    کیف کردم
    من سال هفتاد و سه کلوپ داشتم، مدل 1002 و 7002 داشتم، خودم هم تعمیرش میکردم، اون گیم شارک هم وقتی اومد ترکوند، باهاش فیلم هم میشد ببینیم
    ممنون عزیزم

Sent from my D6503

آخرین ویرایش: ‏Jan 9, 2017

این صفحه را به اشتراک بگذارید