در خرید های اینترنتی از اشخاص ناشناس بیشتر دقت کنید!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
گذاشتن تصویر از بازی با اسم و تاریخ هم نبایدباعث بشه که فک کنید همه چیز درسته و بازی هست و ارسال میشه!!!
ud9cp2t0rzhyz2kouflx.jpg
دوست عزیز یه سوال پرسیدم جواب ندادی دوباره میپرسم شما اگه پولت ر پس بده دیگه شکایت نمیکنی؟
بنده خودم میخوام کار هاش ر ادامه بدم اگه شما مسعولیتت ر انجام ندادی بنده چند تا آشنا دارم میتونم انجامش بدم
فقط خواستم تکلیفم ر بدونم چون شما هم اگه شکایت نکنی ولی ایشون هنوز مجرم هستن

dk 313

کاربر سایت
May 30, 2010
339
24 ساعت از زده شدن تایپک نمیگذره هنوز !
اشتباه استارتر هم همینه دیگه.
الان طرف مگه نیومده تاپیک رو دیده؟
24 ساعت هم گذشته.اگه میخواست پس بده تا الان داده بود.توی مواردی که کار به شکایت میرسه ادم نباید دست دست کنه.چون هرچی که میگذره انگیزه ادم کم میشه و این دقیقا چیزی که افراد کلاهبردار دنبالشن و برای این سعی میکنن شاکی رو هی معطل کنن.
من یک بار تو معامله ماشین برام مشکل به وجود اومد یکی از دوستان مشترک بین من و اون طرفی که من ازش شاکی بودم اومد گفت اقا مهلت بده و این حرفا اگه طرف نیومد خودم ضررت رو جبران میکنم و........اخرش من موندم و 2 میلیون ضرر.
یک اولتیماتوم(درست نوشتم؟:d) به طرف بدید اگه جوابگو بود فبها.اگه نه از طریق قانونی پیگیر بشید.
به امید خدا مشکل استار حل شه.
از من فقط یک هم دردی بر میاد:((

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
من به خرید پستی از سایتهای بزرگ هم اعتماد ندارم شما چطوری از یه یوزر که امتیاز نداره حاضر میشه خرید اینطوری داشته باشین؟
کلا روش های جدیدی داره ابداع میشه تو این خرید فروش های اینترنتی گویا
یه جریانی که با شدت و ضعف مشابه برای من و رفیقم پیش اومد طی ۳ ۴ فاصله روز این بود که جنس رو ارسال کردیم برای خریدار خریدار زنگ زده بود به رفیقم بعد از یه روز که دورهاش رو باهاش زده بود که گوشی یه کم خط و خش داره و فلان و بیسال و بعد از کلی موس موس کردن مشخص شد که میخواسته یه خسارت از رفیق ما بگیره در صورتی که رفیق ما گفته بود نمیخوایش پسش بفرسته پول پستشم میدم مشابهشم برای خودم اتفاق افتاد که تا گفتم پس بفرست جنس رو طرف دیگه جواب نداد
شده آب گل الودی که هرکی میخواد به نفع خودش یه ماهی ای ازش بگیره

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
دیروز هم واسه من پیشنهاد خرید GTA رو داد توی سایت همسایه با همین نام کاریری

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
اشتباه استارتر هم همینه دیگه.
الان طرف مگه نیومده تاپیک رو دیده؟
24 ساعت هم گذشته.اگه میخواست پس بده تا الان داده بود.توی مواردی که کار به شکایت میرسه ادم نباید دست دست کنه.چون هرچی که میگذره انگیزه ادم کم میشه و این دقیقا چیزی که افراد کلاهبردار دنبالشن و برای این سعی میکنن شاکی رو هی معطل کنن.
من یک بار تو معامله ماشین برام مشکل به وجود اومد یکی از دوستان مشترک بین من و اون طرفی که من ازش شاکی بودم اومد گفت اقا مهلت بده و این حرفا اگه طرف نیومد خودم ضررت رو جبران میکنم و........اخرش من موندم و 2 میلیون ضرر.
یک اولتیماتوم(درست نوشتم؟:d) به طرف بدید اگه جوابگو بود فبها.اگه نه از طریق قانونی پیگیر بشید.
به امید خدا مشکل استار حل شه.
از من فقط یک هم دردی بر میاد:((
داداش داره مشکل حل میشه

- - -ویرایش - - -

من به خرید پستی از سایتهای بزرگ هم اعتماد ندارم شما چطوری از یه یوزر که امتیاز نداره حاضر میشه خرید اینطوری داشته باشین؟
کلا روش های جدیدی داره ابداع میشه تو این خرید فروش های اینترنتی گویا
یه جریانی که با شدت و ضعف مشابه برای من و رفیقم پیش اومد طی ۳ ۴ فاصله روز این بود که جنس رو ارسال کردیم برای خریدار خریدار زنگ زده بود به رفیقم بعد از یه روز که دورهاش رو باهاش زده بود که گوشی یه کم خط و خش داره و فلان و بیسال و بعد از کلی موس موس کردن مشخص شد که میخواسته یه خسارت از رفیق ما بگیره در صورتی که رفیق ما گفته بود نمیخوایش پسش بفرسته پول پستشم میدم مشابهشم برای خودم اتفاق افتاد که تا گفتم پس بفرست جنس رو طرف دیگه جواب نداد
شده آب گل الودی که هرکی میخواد به نفع خودش یه ماهی ای ازش بگیره
داداش داره مشکل حل میشه

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
فقط دو یا ۳ مورد دیگه در طی همین زدن تاپیک اومدن گفتن که به ما هم پیشنهاد خرید داده شما فکر کن طرف داره ازش شکایت میشه باز میخواد کلاهبرداری کنه چه برسه به ...

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
جواب دادمت ولی فایده نداره حاجی چون خودتو به کوچه علی چپ میزنی..حرفامو زدم تو پی ام انشاله که تاثیرگذار باشه روت و از راه کجی که داری میری به راه راست هدایت بشی نه راه گمراهان:))البته این کارو قانون میکنه8-|

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
ببینید دوستان گرامی
چند وقت پیش به یکی گوشی فروختم 1 میلیون تومان
فکر کردم آشناست اول جنس رو فرستادم گفت 3 روز دیگه حقوق میگیره و پولشو بهم میده
من همون روز عصر توی باشگاه مشغول تمرین کاراته بودم یهو به دلم بد افتاد و زنگ زدم بهش که آقا من پشیمون شدم بیزحمت تا رسید دستت پس بفرست نیازی نیست و هزینه ارسال رو خودم میدم
گوشی رسید دست یارو حالا هر دفعه یه دورغی گفت
سر ماه هم رسید و یارو هی دروغ میگفت که حقوق ندادند امروز فردا میکرد
دیدم نه یارو بد داره منو میکاره و کلاه بردار هستش
طبق آدرسی که پست کرده بودم با 2 تا از شاگردای قل چماق رفتم شهرستان سراغ آدرس
ناگفته نماند بعد این همه روز توی مسیر بودم که بانک ملت SMS داد که 700 تومن ریخت به حساب ( البته بعد کلی دادو بیداد و تر سوندن و صدای ظبط شده و ...... 5 6 روز مرافه )
گفتم فایده نداره دیگه و تصمیمو گرفتم رفتم در خونه یارو رو طبق آدرس پیدا کردم و در زدم از شانس خود یارو اومد دم در و گفتم فلانی هستش گفت خودمم
منم تا دیدمش گفتم نیما .... هستم خجالت نمیکشی پول مردم رو میخوری
صدا زدم شاگردام هم اومدن یارو رنگش عوض شده بود :)
همونجا گفتم گوشی کجاست گفت خونه هستش (نامرود میگفت فروختمش ) ازش گرفتم و صاف نشوندمش جلوی ماشینم بردمش جلوی عابر بانک بهش گفتم میتونم پولتو بهت ندم (700 تومان ) ولی میدم بهت که نه ریختت رو ببینم و نه صداتو بشنوم و نه می زنیمت که فکر نکنی دستمو روی جونور بلند میکنم
پولشو دادم بهش و همون کنار خیابون ولش کردم با شلوار گرمش :)
و برگشتم شهرمون و .......
کلا بعضی مواقع ادم حواسش نیست و افرادی سوء استفاده میکنند
ببینید دوستانی که پولتون خرده شده دقت کنید یه مومن از یه سوراخ 2 بار گزیده نمیشه !!! درس عبرتی بشه برای همه
اگر آدرس دارید برید سراغش
اگر ندارید شکایت کنید
حداقل آدم وجدانشش راحته که معطل نمونده و هر کاری میتونسته کرده - شکایت هم یه راهش هست ولی دوندگی داره (ولی اگر پیگیر باشید 100% جواب میگیرید )
اینشالله که این بنده خدا بیاد و پول شاکی هاشو پس بده و دست برداره
وجدانن اصلا ارزشش رو نداره !!!!!!!!!

اوف آقا نیما خوبی داداش
نیما جان کسی نمیتونه سر بچه های گچساران رو کلاه بزاره این ثابت شده است
منم کاملا قبول دارم نبآید به اینجور آدم ها فرصت داد
باید ازشون شکایت کنید

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
امروز آخرین فرصتی هست که به این آقا دادم! تا ساعت ۱۰ شب!
خیییییییلی باهش راه اومدم!

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان

من تو بازی سنتر با پروفایل قبلیم ایکس باکس فروختم!
تازه امتیازم نداشتم و طرف بهم اعتماد کرد و پولو ریخت و من همون دیقه براش پست کردم
اسمه پروفایلمم عرفان لایو

ولی من نمی دونم چطوری این پول از گلوی کلاه بردارا پایین میره
شما بیخیالش نشیااااا
پــیگیر باشb-)

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
ببینید دوستان گرامی
چند وقت پیش به یکی گوشی فروختم 1 میلیون تومان
فکر کردم آشناست اول جنس رو فرستادم گفت 3 روز دیگه حقوق میگیره و پولشو بهم میده
من همون روز عصر توی باشگاه مشغول تمرین کاراته بودم یهو به دلم بد افتاد و زنگ زدم بهش که آقا من پشیمون شدم بیزحمت تا رسید دستت پس بفرست نیازی نیست و هزینه ارسال رو خودم میدم
گوشی رسید دست یارو حالا هر دفعه یه دورغی گفت
سر ماه هم رسید و یارو هی دروغ میگفت که حقوق ندادند امروز فردا میکرد
دیدم نه یارو بد داره منو میکاره و کلاه بردار هستش
طبق آدرسی که پست کرده بودم با 2 تا از شاگردای قل چماق رفتم شهرستان سراغ آدرس
ناگفته نماند بعد این همه روز توی مسیر بودم که بانک ملت SMS داد که 700 تومن ریخت به حساب ( البته بعد کلی دادو بیداد و تر سوندن و صدای ظبط شده و ...... 5 6 روز مرافه )
گفتم فایده نداره دیگه و تصمیمو گرفتم رفتم در خونه یارو رو طبق آدرس پیدا کردم و در زدم از شانس خود یارو اومد دم در و گفتم فلانی هستش گفت خودمم
منم تا دیدمش گفتم نیما .... هستم خجالت نمیکشی پول مردم رو میخوری
صدا زدم شاگردام هم اومدن یارو رنگش عوض شده بود :)
همونجا گفتم گوشی کجاست گفت خونه هستش (نامرود میگفت فروختمش ) ازش گرفتم و صاف نشوندمش جلوی ماشینم بردمش جلوی عابر بانک بهش گفتم میتونم پولتو بهت ندم (700 تومان ) ولی میدم بهت که نه ریختت رو ببینم و نه صداتو بشنوم و نه می زنیمت که فکر نکنی دستمو روی جونور بلند میکنم
پولشو دادم بهش و همون کنار خیابون ولش کردم با شلوار گرمش :)
و برگشتم شهرمون و .......
کلا بعضی مواقع ادم حواسش نیست و افرادی سوء استفاده میکنند
ببینید دوستانی که پولتون خرده شده دقت کنید یه مومن از یه سوراخ 2 بار گزیده نمیشه !!! درس عبرتی بشه برای همه
اگر آدرس دارید برید سراغش
اگر ندارید شکایت کنید
حداقل آدم وجدانشش راحته که معطل نمونده و هر کاری میتونسته کرده - شکایت هم یه راهش هست ولی دوندگی داره (ولی اگر پیگیر باشید 100% جواب میگیرید )
اینشالله که این بنده خدا بیاد و پول شاکی هاشو پس بده و دست برداره
وجدانن اصلا ارزشش رو نداره !!!!!!!!!
حالا در مورد های کوچیک (تا چند میلیون) خود آدم میتونه پیگیری کنه ولی اگه پولش زیاد باشه (10 میلیون به بالا) بهترین راه شهرخر هست. (جدی میگم :d)
مورد دیدم طرف 75 میلیون چک داشته با 3 ماه دوندگی نتونسته نقدش کنه شهر خر ظرف یه روز 70 میلیون رو بهش پس داده.

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
دیروز هم واسه من پیشنهاد خرید GTA رو داد توی سایت همسایه با همین نام کاریری

خوب بوده که میگفتی پولو بریز بعد جنستو میفرستم. بعد. نمی فرستادی مثل خودش بعد پولو میگرفتی میدادیش به ما:))

- - -ویرایش - - -

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
شگایتم به جایی نمیرسه این کرکس و.. که میگیرن دو سوت مولشون میکنن
ایشون باید شناسایی شه و توسط کاربرا دیپورت شه که شده و کارت ملیش هم موجوده صفحه اول وگرنه شکایت کاریش ندارن چون شاکیا رو بلاخره بعد ی مدت پولشون پس داده بهشون

payam_mazkouri

کاربر سایت
Dec 20, 2009
929
نام
پیام مذکوری
خوب بوده که میگفتی پولو بریز بعد جنستو میفرستم مثل خودش بعد پولو میگرفتی میدادیش به ما:))

- - -ویرایش - - -

پولتونو نداد این درست بشو نیست مثل اینکه

منظور symphony این بود که بخاطر اینکه پول شاکی های این تاپیکو برگردونه رفته یه جی تی ای فیک رو به ایشون پیشنهاد داده بخره ازش.
کلا مث که همینطوری امرار معاش میکنه یه پولی از ملت میخوره بعد میره یه جنسی که وجود نداره به یه عده دیگه میفروشه پول شاکیای قبلیشو پس میده.
آقای عزیز این چه کاریه این همه وقتو انرژی میزاری تو هر کاری گذاشته بودی بالاخره به درآمد میرسید.
همین کار ها رو میکنید مردم به فروشنده های با سابقه ی بالا هم تو نت سخت اعتماد میکنن یه بازی میخوان بخرن 2000 تا اس ام اس میدن آخرشم میترسن بخرن.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
خب بنده هم موفق شدم پول خودم رو از این شخص بگیرم!
اما نظرات و پیشنهادات بنده!
درسته این شخص سابقه ی طولانی در این کار داره ولی اصلا و ابدا در این زمینه حرفه ای نیست ! کسی که حرفه ای باشه آدرس و سایر مشخصاتش به این سادگی رو نمیشه و مهمتر اینکه با یه تهدید کوچیک هم اینقدر نمیترسه!
با تماس ها و پیامک بازی هایی که این چند روز باهاش داشتم کاملا ترس رو در وجودش احساس کردم! یعنی واقعا به هر دری می زد که پول من رو جور کنه!
از یه طرف ترس از خانوداش و مخفی کردن کاراش رو میشد فهمید! شبها که زنگ می زدی جواب نمی داد و بلافاصله اس می داد!
خیلی جالبه هر چی پول که بالا کشیده قبلا رو با ترس از شکایت پس داده و الان هم داره این کار رو می کنه!!!!
در اینکه کارش پست و زشته هیچ شکی نیست ولی این عذاب چند روزش تا حدودی کیفر کاراش بوده! -
اما پیشنهاد من اینه که!
به این شخص فرصت بدیم و شکایت نکنیم ولی به ۲ شرط :
شرط اول اینکه پول تمامی کسایی رو که بالا کشیده رو هم پس بده
دوم هم اینکه ما همه ی مدارک رو حفظ می کنیم ولی سری بعد متوجه بشیم که پول کس دیگه ای رو بالا کشیده ما هم اون موقع اقدام می کنیم!
بنظرم این بهترین روش هست هم اینکه همه به پولشون بدون دردسر می رسن و دوم هم اینکه این شخص می دونه که اگه این کار رو تکرار کنه چندین نفر شاکی داره که نه حکم دزدی بللکه کلاهبرداری رو براش رقم می زنه!
خلاصه اینکه تمنا دارم این روش رو قبول کنید تا هم این شخص هر چند کارش خیلی زشته ولی خب حداقل به خاطر بزرگی شما آبروش جلوی آشناها نره ! آبرویی که الان سر هیچ و پوچ ریخته بشه شاید مسیر آینده ی زندگیش رو در بد مسیری قرار بده و هم اینکه هم مال باخته ها به پولشون می رسن و مهمتر هم مدارک رو حفظ می کنیم تا در صورت تکرار همه با هم دوباره اقدام کنیم!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر