1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

GRAND THEFT AUTO V PC | Online

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط sadra_Gamer, ‏Apr 17, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    alishp
    سلام بر شما

سرور ها خلوتن چون اینترنت شما پینگ خوبی نداره بازی خودش به صورت اتوماتیک شما رو میندازه تو سروری که پینگشون مثله هم باشه مگر اینکه به یکی از دوستات جوین بشی که اون تو یه سروری باشه که تعدادش بالاس من قبل ماه اولی که بازی اومده بود اینترنت نامحدود شاتل داشتم 128 تو سرور بیشتر از 10 نفر نمیرفت بعد از شرکت تست کردم 8 مگ بود شد 15 نفر تقریبا الان که نت ایرانسل دارم 24 نفر هم میشه اگه پینگش خوب باشه چون نوسان داره ایرانسل......

سرور های بازی رو وقتی Esc میزنی از منوی انلاین بزن find new seesen میره یه سرور دیگه پیدا میکنه برات....

2. Gold User

نام:
    حمید
    سرور ها و کاربرای ایرانی رو از کجا پیدا کنم که باهاشون بازی کنم ؟ آیا تو تلگرام یا instagram صفحه یا پیچی چیزی هست همه یه جا جمع بشن قرار بازی بذارن ؟؟؟

3. کاربر سایت

پليرهاي بازي كم شده مخصوصا بين دوستاي من كه ديگه كسي نميره خودمم كلا ٥٠ ٦٠ ساعت پلي تايم دارم
    وضعيت الان بازي خيلي بده همه چي گرونه پولش هم سخت بدست مياد
    كاميونيتي جالبي نداره يه ماموريت يا دزدي رو بايد ٥ ٦ بار تكرار كني شايد بشه تمومش كرد
    در كل آنلاين بازي محتوا زياد داره ولي به جاي لذت بردن ازش عذاب ميده آدمو مخصوصا اگه تكي بخواي بازي كني
    كاش راكستار واسه Red Dead Online بهتر از اينا كار كنه

آخرین ویرایش: ‏Sep 9, 2017
    Fifa 10 و HamidHDDD این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید