Grand Theft Auto Online | PC

تریلر معرفی hiest

HIST پنج نوع ماموریت کلی را دارد که توضیح مختصری هر هیست بزودی براتون میگذارم

خب اولین ماموریت hiest به اسم The Fleeca Job می باشد.در این ماموریت شما باید ابتدا یک ماشین ضد گلوله بدزدید سپس دوربین های بانک هک میکنید و نهایتا به بانک دستبرد میزنید و جعبه را میدزدید .
نکات بازی:
ماموریت 2 نفره خواهد بود .
پاداش ماموریت
• *$57,500 (Easy)
• *$115,000 (Normal)
• *$143,750 (Hard)

[/SPOILER]

ماموریت دوم the person break می باشد ، شما باید در این ماموریت نهایتا پرفسور ریشسکی از زندان فراری بدید .

نکات بازی

• ماموریت 4 نفره می باشد
  • پاداش ماموریت
$200,000 (Easy)
$400,000 (Normal)
$500,000 (Hard)

شما قبل از فراری دادن پرفسور باید 4 ماموریت فرعی برید که هر کی شرح میدهم
The Prison Break: Plane

ابتدا یک هواپیما سرقت کنید

The Prison Break: Bus

در ماموریت دوم یک اتوبوس حمل زندانی هم سرقت کنید

The Prison Break: Station

ماموریت سوم شما 2 دسته میشودید

گروه اول پلیس میشوند و باید یک ماشین پلیس بدزد که سپس باید بروند ایستگاه پلیس وساعت خروج ماشین حمل زندانی ببینند و نهایتا ماشین پلیس دزدیده شده را نابود کنند

گروه دوم باید یک ماشین کلاسیک از یک کشتی بدزدند

The Prison Break: Wet Work

ماموریت چهارم شما باید یک کیف بدزدید

The Prison Break Finale

ماموریت نهایی هر نفر یک وظیفه داره

Prison Officer

شما در نقش یک پلیس باید اتوبوس حمل زندانی به کنترل بگیرید و با زندانی به زندان نفوذ کنید و پرفسور فراری بدید

Prisoner

شما در نقش زندانی همراه زندان بان وارد زندان میشید و دو نفری پرفسور را فراری میدهید و با همدیگر به سمت فرودگاه میروید

Demolition

شما باید اتوبوس حمل زندانی واقعی را دوباره سرقت کنید و ان را نابود کنید سپس یک هلیکوپتر جنگی بدزدید سپس باید هواپیمای خودی را از دست جت های ارتش نجات بدید تا تیم به فرودگاه برسند

Pilot

خبلان که باید برود فرودگاه و هواپیمایی که قبلا دزدیده شده پرواز کنه تا تیمی که رفتند پرفسور فراری بدند بیان فرودگاه و ان ها را از دست پلیس ها فراری بدهد

در ماموریت The Humane Labs Raid شما ابتدا باید 5 ماموریت فرعی انجام دهید( که هر یک شرح میدهم) تا بتونید ماموریت اصلی انجام بدید.

در ماموریت اول باید کی کدی بدزدید

;
Humane Raid: Insurgents
در ماموریت دوم باید 2 ماشین بدزدید
;

Humane Raid: EMP
در ماموریت سوم باید 4 جت جنگی بدزدید

Humane Raid: Valkyrie
در ماموریت چهارم باید یک هلی کپتر بدزدید

Humane Raid: Deliver EMP
در ماموریت پنجم باید با یکی از ماشین هایی که دزدیدیم مخفیانه وارد ازمایشگاه بشیم و ماشین حاوی emp را در ازمایشگاه قرار دهیم

Humane Raid: Finale
در ماموریت اخر شما سوار هلیکپتر دزدیده شده میشوید 2 نفرتون با چتر نجات به یک ازمایشگاه میروید و اطلاعات انجا را هک میکنید سپس از راه دریایی به سمت ساحل فرار میکنید و دوباره سوار هلیکوپتر میشوید و نهایتا فرار میکنید
در حین فرود تا رسیدن ان دو نفر به ساحل افراد هلی کپتر باید دشمنان را نابود کنند

پاداش ماموریت

$270,000 (Easy)
$540,000 (Normal)
$675,000 (Hard)

در این ماموریت باید 4 تا ماموریت فرعی انجام دهید

Series A Funding: Coke

اولین ماموریت 2 دسته میشین دسته اول سوار هلیکپتر و دسته دوم سوار قایق میشین تا به کشتی حاوی مواد مخدر مورد نظر دستبرد بزنید

Series A Funding: Trash Truck
در این ماموریت شما در نقش سوپور میشوید و موادی را که در کیسه زباله هست بر میدارید در حین عملیات با گانگستر ها میجنگید

Series A Funding: Bikers
شما باید مخفیانه 2 ماشین ون که در داخل ان حاوی قرص ازنوع مواد مخدر هست سرقت کنید.

Series A Funding: Weed
شما در این ماموریت ماموریت 2 کامیون و ماشین فوق سرقت کنید

Series A Funding: Steal Meth
شما باید کانتینر حاوی شیشه را با تریلی بدزدید

Series A Funding: Finale
در ماموریت اخر شما باید مواد دزدیده شده را با 2 کامیون دزدیده شده در ماموریت( Weed ) به محل فروش مواد برید و در حین انتقال باید از ان در مقابل گانگستر ها حفاظت کنید

The Pacific Standard Job: Van
شما باید 4 تا ون از طریق رادار پیدا کنید سپس از پلاک امها عکس گرفته و یکی از انها را بدزدید

THE Pacific standard job: signal
شما باید قایق موتوری به جزیره رفته و از انجا یک نفر را باید بدزدید

The Pacific Standard Job: Hack
شما باید یک ون ببرید به یک محل ببرید و در انجا ون دیگری که سرور داخل ان هست بدزدید
و سپس ون حاوی سرور را نابود کنید

The Pacific Standard Job: Convoy
شما باید یک کامیون حاوی مواد انجار زا که برای شکستن قفل ها می باشد را بدزدید

The Pacific Standard Job: Bikes
شما باید 4 موتور بدزدید

The Pacific Standard Job: Finale
شما باید از بانک سرقت کنید که بعد از بعد از سرقت از بانک با موتور دزدیده شده فرار کنید

ابدیت Lowriders
این ابدیت تغییرات زیادی به بازی اضافه کرد اولین تغییر میشن های لامر هست و تغییر دوم میکانیکی یا گاراژ خود لامر هست که جدیدا اضافه شده و بعضی از ماشین های کلاسیک را فوق اسپرت میشه کرد که براتون در پایان پست گذاشتم تغییر سوم اضافه کرد ماچاته و ماشین پیستول هست تغیرات چهارم مربوط به هالوین هست که ماشین و ماسک و لباس اضافه شده

گروهی که جدیدا ساختم هر کی دوست داشت بیاد
Rockstar Games Social Club - Crew : What do you think---

Last edited by a moderator:

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام دوستان.من تازه از این آپارتمان های لوکس خریدم برای هیست.الان چه طوری باید Heist رو راه بندازم؟؟در ضمن چه طوری میشه آپارتمان قبلی رو فروخت؟

sap3

کاربر سایت
Dec 31, 2010
6
سلام دوستان عزیز اگه میشع منو راهنمایی کنین ممنون.
من میخوام gta رو برای استیم بخرم. میخوام بدونم سروراش شیلتره یا نه؟ راحت میشه آنلاین بازی کرد؟
میخوام کارت استیم والت بخرم و با اون بازی رو بخرم به نظر شما کار درستیه؟ یا مستقیم cd key رو بخرم؟ م

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
سلام دوستان عزیز اگه میشع منو راهنمایی کنین ممنون.
من میخوام gta رو برای استیم بخرم. میخوام بدونم سروراش شیلتره یا نه؟ راحت میشه آنلاین بازی کرد؟
میخوام کارت استیم والت بخرم و با اون بازی رو بخرم به نظر شما کار درستیه؟ یا مستقیم cd key رو بخرم؟ م
سلام دوست عزیز
سروراش که مشکلی نداره و فیلتر نیست اما یکم تو کانکت شدن اذیت می کنه.
به نظر من والتت رو شارژ کنی و مستقیم از استیم بخری بهتره مخصوصا که الان بازی 50 درصد تخفیف خورده و شده 30 دلار

• Like
Reactions: sap3

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام دوست عزیز
به نظر من والتت رو شارژ کنی و مستقیم از استیم بخری بهتره مخصوصا که الان بازی 50 درصد تخفیف خورده و شده 30 دلار

سلام بر شما

برید این تاپیک
فروشنده - █ ▇ خرید محصولات دیجیتالی(CD Key انواع بازی و ...) از Kinguin.net بدون کارمزد با کمترین قیمت ▇ █

و از این شخص بخرید سایتی که گفته الان بازی 24 یورو گذاشته و ارزون تر از خرید والت در میاد و هم زیر قیمت بازار همه بازی های که تو این سایت میزاره زیر قیمته من الان یه دی ال سی ازش خریدم خیلی به صرفه تر بود تا اینکه خودم بخرم ....

• Like
Reactions: masoud101

sap3

کاربر سایت
Dec 31, 2010
6
سلام دوست عزیز
ممنون عزیز آخه پرسیدم گفتن نمیشه به سرور وصل شد و متاسفانه فیلتر کردن. شما با استیم بازی میکنی راحت؟
فقط برای قسمت آنلاین میخوام بخرم و میترسم یه موقع نشه بازی کرد

sap3

کاربر سایت
Dec 31, 2010
6
ممنون عزیز آخه پرسیدم گفتن نمیشه به سرور وصل شد و متاسفانه فیلتر کردن. شما با استیم بازی میکنی راحت؟
فقط برای قسمت آنلاین میخوام بخرم و میترسم یه موقع نشه بازی کرد
بعد شنیدم زیاد بن میکنن الکی درسته؟
کسی اگه با استیم آنلاین بازی میکنه لطفا راهنمایی کنه که سرورا فیلترن یا نه. ممنون

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
سلام بر شما

برید این تاپیک
فروشنده - █ ▇ خرید محصولات دیجیتالی(CD Key انواع بازی و ...) از Kinguin.net بدون کارمزد با کمترین قیمت ▇ █

و از این شخص بخرید سایتی که گفته الان بازی 24 یورو گذاشته و ارزون تر از خرید والت در میاد و هم زیر قیمت بازار همه بازی های که تو این سایت میزاره زیر قیمته من الان یه دی ال سی ازش خریدم خیلی به صرفه تر بود تا اینکه خودم بخرم ....
از این بنده خدا دو بار خرید کردم کارش درسته.اسمش حامد بود فکر کنم.اما چند صفحه پیش یکی از بچه ها گفت که خرید مستقیم از استیم بهترین و کم دردسرترین نوع خرید هست. منم واسه همون پیشنهاد خرید مستقیم رو دادم.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
درود
دوستان برای heist رفتن حتما باید lvl شما به 12 رسیده باشه ؟
این دوستان خارجی که خیلی خوشحال تشریف دارن هنوز نیومده لفت میدن !

این کلوپ موتور سواری که عضو میشیم کجای نقشه هست ؟ اصلا علامتی نداره !
این بانک که همش اس ام اس میده جریانش چیه ؟
برای heist راه انداختن در کل باید چه کرد ؟

برای سرمایه گذاری بهترین راه یا شرکت ها کدومن ؟
در کل چطور میشه سریع پول دار شد ! :D

ی ماموریت رفتم طرف تو ناکجا اباد ماریجو آنا و مواد مخدره coke میکرد کلی درختچه گذاشته بود با پنکه و بند و بساط از تولید به مصرف :)):)):))
میبرد اطراف لوس سانتوس با هواپیما پخش میکرد ! :D
ی لبتاپ هم داشت همش باهاش ور میرفت ! فکر کنم تو بازیسنتر عضو بود :))
دو تا ماموریت باهاش رفتم 3 تا lvl ام رفت بالا .
چطور میشه از این نوع کار و بارا راه انداخت ؟؟؟ $-):))

من تازه عضو دو تا crew ایرونی شدم شما اگه میشناسید معرفی کنید !

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
سلام دوستان
من نسخه socialclub دارم ولی فایل های بازی رو از دوستم که تحت استیم داره گرفتم
حالا وقت اجرا میگه اسیتم نمیتونه بازی رو دتکت کنه
تنها راه واسه من پاک کردن فایل های مربوط به استیم از داخل پوشه بازیه
کسی میتونه اسم فایل های مربوط به استیم رو بهم بگه که پاکشون کنم ؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
سلام دوستان
من نسخه socialclub دارم ولی فایل های بازی رو از دوستم که تحت استیم داره گرفتم
حالا وقت اجرا میگه اسیتم نمیتونه بازی رو دتکت کنه
تنها راه واسه من پاک کردن فایل های مربوط به استیم از داخل پوشه بازیه
کسی میتونه اسم فایل های مربوط به استیم رو بهم بگه که پاکشون کنم ؟

شما باید در کل 66 گیگ ( به همراه 11 گیگ آپدیت ) مستقیم از دانلودر حود بازی که بعد از اکتیو کردنش در social club بهتون میده بازی رو دانلود نصب و اجرا کنی .
نسخه استیم هیج سنخیتی با نسخه social club نداره .
از مزیت های نسخه social میشه به آپدیت های بسیار کم حجم تر و عدم وجود فی ل ترینگ اشاره کرد .

خیلی عالیه
نسخه اوریج بازی دیگه اون لگ و افت فریم ها رو نداره و گرافیک بسیار چشم نواز و عالی ای ارایه می کنه .
راک استار تو بخش آنلاین هم چیزی کم نزاشته . بازی با کنسول کراس شده و در کل توسط سرورهای قدرتمندی پشتیبانی میشه .

آخرین ویرایش:

samooreabi

کاربر سایت
Jun 15, 2016
65
سلام دوستان من سی دی کی اورجینال بازی و خریدم و وارد استیم کردم الان وقتی میخوام آنلاین بزنم اصلا بازی بالا نمیاد ارور کانکشن میده انگار کلا نت ندارم یا حالا هرچی

تمام مراحل فعال سازی بازی و درست انجام دادم ولی فایده نداره کسی هست مارو راهنمایی کنه؟

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
شما باید در کل 66 گیگ ( به همراه 11 گیگ آپدیت ) مستقیم از دانلودر حود بازی که بعد از اکتیو کردنش در social club بهتون میده بازی رو دانلود نصب و اجرا کنی .
نسخه استیم هیج سنخیتی با نسخه social club نداره .
از مزیت های نسخه social میشه به آپدیت های بسیار کم حجم تر و عدم وجود فی ل ترینگ اشاره کرد .

خیلی عالیه
نسخه اوریج بازی دیگه اون لگ و افت فریم ها رو نداره و گرافیک بسیار چشم نواز و عالی ای ارایه می کنه .
راک استار تو بخش آنلاین هم چیزی کم نزاشته . بازی با کنسول کراس شده و در کل توسط سرورهای قدرتمندی پشتیبانی میشه .
با این وضعیت به صرفه تر اینه که نسخه استیم دوباره بخرم چون دانلود کردن 70 گیگ واقعا وحشتناکه !

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
آقا من الان بخوام بازی کنم خریدنش به صرفه نیست. میشه اکانت دست دوم و اینا تهیه کرد؟ بعدا طرف اکانتو هایجک نکنه؟

یعنی الان من با پی سی میتونم با دوستم که PS4 داره بازی کنم؟​

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
آقا من الان بخوام بازی کنم خریدنش به صرفه نیست. میشه اکانت دست دوم و اینا تهیه کرد؟ بعدا طرف اکانتو هایجک نکنه؟

یعنی الان من با پی سی میتونم با دوستم که PS4 داره بازی کنم؟​

بله .
کافیه ای دی شما رو ادد کنه و یا شما درخواست بفرستی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر