1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

مشکلات اینترنتی(ایران) کنسول اکس باکس وان و پیشنهادات رفع و رجوع آنها

گفتگو در 'Xbox One' ایجاد شده توسط .:Layho:., ‏Apr 14, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    Afshin
    یکشنبه مخابرات می خواد پهنای باند بده تازه =))

2. کاربر سایت

نام:
    KA3R4
    داداش تو فرشته نجات منـــــــی :x:d
    بعد از این همه مدت بالا پایین کردن بالاخره NAT type : OPEN شد !!
    امروز بعد از 2هفته تونستم راحت هم تو پارتی باشم و هم بازی کنم !!

3. کاربر سایت

نام:
    ℳostaan
    خوشحالم تونستم کمک کنم :)

4. کاربر سایت

نام:
    معراج
    شما تو لایو بازی کردن مشکل دارید من تو دانلود آپدیت کنسول! ارور دی ان اس میده8-|

5. کاربر سایت

نام:
    برو بچ بم میگن عماد- نمی دونم والا !

من پیشگامان هستم
    توی شرکت کار میکنم اصلا
    ببینید راحت بگم
    شرکت هیچ دسترسی به پرت ها نداره
    برای همه مشترکا پرت ها باز هست و مشکلی نداره
    یعنی از طرف ما نیست
    با زیر ساخت و مخابرات هم که تماس داشتیم گفتم میدونن مشکل از کجاست و دارن بررسی میکنن
    یعنی الان مشکلات از طرف آی اس پی نیست
    از طرف زیرساخت هست و مخابرات
    اگه آی اس پی بود من مشکل خودم رو حل میکردم
    پارس آنلاین روتش متفاوت هست با بقیه شرکتا
    دلیلش هم همینه
    ما حتی رنج آیپی جدید با روت های متفاوتم خریداری کردیم چون خیلی مشترک گیمر داریم
    متاسفانه هنوز خودم تست نکردم این رنج آیپی هارو
    تست کردم خبر میدم

6. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    دوستان من وقتي ميخوام آيتم هاي مجاني استور مثل برنامه ها رو دانلود كنم،اون صفحه ي لودينگ تاييد خريد لودينگش شروع ميشه و اصلاً تموم نميشه!چي كارش كنم؟

7. کاربر سایت

با سلام خدمت دوستان عزیز .
    من کرج هستم و اینترنت مخابرات دارم. مشکل تو وصل شدن به لایو ندارم ولی بعضی بازی ها اصلا مچ پیدا نمیکنه و تو بعضی ها خیلی راحت پیدا میکنه . دارم دیوونه میشم اگه میشه کمک کنید.
    مثلا من بازی COD Advanced Warfare رو داشتم و بدون هیچ مشکلی بازی میکردم. اما الان Black Ops 3 رو گرفتم و نمیتونم هیچ بازیکنی رو پیدا کنم. جالب اینجاست که اگه فریندی رو جوین بدم و اون سرچ کنه راحت بازی پیدا میشه و پینگم داخل بازی هم عالیه.
    همین مشکل تو بازی Halo Master Chief Collection رو هم دارم وقتی سرچ میکنم بازیکن پیدا میکنه و اما هیچ وقت وارد بازی یعنی جوین نمیشه. کار خاصی باید انجام بدم ؟؟ لطفا راهنمایی کنید .
    یا همینجا جواب بدید یا پیام خصوصی بدید . ممنونم .

8. کاربر سایت

نام:
    مجید
    بعضی بازیها با بعضی ای اس پی های ایران و حتی کلا نت ایران مشکل دارن ای اس پیت رو عوض کن در صورت امکان

9. کاربر سایت

سلام، من هم مشکلات مشابهی دارم. نمیدونم آیا این مشکلات در PS4 هم هست یا خیر؟ مثلا در فیفا ۱۶ اصلا نمیتونم حریف پیدا کنم با اینکه به سرور EAمتصل هستم.

10. کاربر سایت

نام:
    مجید
    متاسفانه فیفا 16 شدید با نت ایران مشکل داره من خودم حدود صد هزار تومن سرش ضرر کردم تنها راه اینه که قبل از تهیه بازیا از وضعیت انلاینشون خبر بگیرین و بعد تهیه کنید البته تغییر ای اس پی و استفاده از هیلتر شن هم کمک میکنه تا حدود کمی

11. کاربر سایت

سلام من اینترنت مخابرات دارم .تو network کنسول که میرم NAT رو OPEN میزنه و میگه همه چی اوکی هست ولی نمیتونه به لایو وصل بشه و بخشهای مختلف FILM,GAME,...همه ارتباطشون قطعه تو بازی TOMB RAIDER هم دیگه نمیتونه سیوهاشو SYNC کنه .جالبه که تو همین حالت آپدیت رو از نت گرفت و انجام شد.اگه ممکنه راهنمایی کنید

12. کاربر سایت

نام:
    مجید
    احتمالا سرعتت پایینه لود نمیتونه کنه برو تو detailed network statistics ببین سرعت دانلودت رو چه قدر میزنه

13. کاربر سایت

زده
    download speed:1.74Mb

14. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    دوستان سلام
    من تازه یه xboxone گرفتم و هنوز بازی فیزیکی ندارم یه چند تا بازی داخلش هست که برای انجامشون حتما باید چند لحظه انلاین بشم .
    من نت 2 مگ مخابراته nat type هم open اما تو وصل شدن به لایو مشکل دارم dsn رو هم دستی عوض کردم اما بازم زیاد فرقی نکرد بعضی وقتا بعد از چند دقیقه وصل میشه به لایو بعضی وقتا نت وصل و تو بازی های دیگه مثل LOL , WOW مشکلی نداره اما به لایو وصل نمیشه خواهشا یه کمکی بکنین تا من این دستگاه نکوبیدم تو دیوار :(
    مرسی

15. کاربر سایت

نام:
    عرفان
    سلام
    دوستان من مشکل Nat Type دارم اون راه حلی که صفحه قبل گفتید رو انجام دادم ولی موقع فوروارد کردن پورت IP سرور میخواد اینجا باید چی وارد کنم دقیقا
    اینم عکس
    مرسی

این صفحه را به اشتراک بگذارید