لیست انتظارات از فیفا 16

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
در اینکه اکثرا مادرید کهکشانی رو بر میدارن شکی نیست
آقا من کلا نزدیکه 70 دست سیزن بازی کردم 40 تاش با مادرید بود 10 تاش با بارسا 5تاش با چلسی 5تاش با بایرن 2تاش با تیم ملی آلمان 2تاش با منچستر سیتی 1دونه با آرژانتین 1 دونه هم با اتلتیکو مادرید...
به قدری بعضی تیم هارو کم بر میدارن که تعدادش یادت میمونه یکیش همین منچستر یونایتدو منچستر سیتی و اتلتیکو مادرید...
علتشم فقط یک چیزه رونالدو و بیل ...از اونجا که قدرت بدنی روتالدو از مسی هم بهتر بیشتر همه بر میدارنش چون دوست دارن از مشکله بازی یعنی سرعت و عدم دفاع کردن درست دفاع ها بیشترین سودو ببرن....تیم من چلسی هست و روشمم سانتر و به دویدن بازی علاقه واقعا ندارم البته نگم به یکی بخورم که همش اینجوری بازی کنه و بخواد حرص دربیاره منم کاستا و دروگبا رو بیرون میکشم و کوردادو و رمی رو میزارم تو نوک که البته تمامه تلاشم بر اینه که اینکارو نکنم اما خوب گاهی وقتی مبینی یکی از دقیقه 1 تا 45 کلا مخش رو این چیزه ترجیح میدم منم مثله خودش کثیف بازی کنم نیمه دومش ..
دقیقا هم بازیهام با اتلتیکو و منچستر یونایتد و سیتی رو که از لایه این همه بازی ها کردم یادمه و بقیه به قدری تحت پوششه رونالدو و سرعتش بودن هیچی یادم نمیاد و کلا بازیه بی مغزی بودن همشون از دممممممممممممممممممممم
اینم آخرش بگم بنده از بخش بازی که بشه دسته رو لیجنسی کرد حمایت میکنم چون تو این حالت توپ گیری و باگه سرعت زدن کمتر اتفاق میوفته تجربشم راحته کافیه با دوستتون آنلاین بزنین تو بخش بازیه دوستانه و دستتون رو روی حالت lagency قرار بدین این خبر ها نیست که همش باگ بزنین اما نمیدونم مشکل کجاست که تاکتیکال دفاع با سرعت بازی نمیخونه چون سرعت مانور رفته بالا آدم از ی طرف هم پوشش بده هم دکمه بزنه تا توپو بگیره واقعا دستشو ذهنشو همه چیزش کم میاره و تو بالایه 70 درصد
رو درو هارو با بازیکنایه سرعتی میبازه..
ی بالانسی باید ایجاد کنن در کل یا باید سرعت مانور بیاد پایین یا نوع دفاع کردن تغییر کنه یا دفاع هارو قدرتمند تر بکنن یا کلا اینی که داریم میبینیم ی پروژه امتحانی بوده و برا 16 و 17 که میگفتن در حاله تولید بود همزمان با این بازی خوابی دیدن ولی هرچی که هست در کل بخش آنلاین این بازی رو نمیشه تحمل کرد و لذت بخشترینش همون کریر مود هست ..
ولی شک ندارم سرعت بازی میاد پایین اما امیدوارم این سر تو پ هایه انفجاری حذف نشن چون زیبا هستن و بخصوص هازارد رو خیلی خوب مثله خودش درست کردن چون ما تو فوتبال واقعی شاهدش هستیم گاهی تو یک بازی

poori007

کاربر سایت
Dec 31, 2014
91
نام
پوریا
اگه اینقدر بایرن قویه پس چرا همه رئال میگیرن؟
اگه اینقدر بایرن قویه پس چرا اون 10 درصدی که رئال نمیگیرن بارسا میگیرن
اگه اینقدر قویه چرا بعد از رئال و بارسا بازم میرن چلسی و پاریسن ژرمن میگیرن

واقعا اگه اینقدر قویه چرا کسی بایرن مونیخ نمیگیره
فک کنم ملت همه باید بیان از شما مشاوره بگیرن.
ببخشید شما فن رئال نیستی؟
اگه هستی که امسال براتون برنامه داریم مثل لالیگا دستتون از این جام هم کوتاهه.

با این همه فوق ستاره والا خجالت داره

والا ما با هرکی بازی میکنیم یا بایرنه یا رئال . بایرن که میانگین تیمش بالا 85 هست. داداش شما پیشگو هستی مگه ؟ من حالم از کل اسپانیا به جز اتلتیکو و سیمئونه بهم میخوره . من خودم چلسیم همیشه هم چلسی رو بر میدارم. همچین هم شما میگی چرا هیشکی برنمیداره انگار با کل کسایی که فیفا دارن بازی کردی من که چیزی نگفتم که اینطوری میکنی شما .:| واسه ما که بعد بایرن و رئال رم رو برمیدارن و حضرت دومبیا در عمق و توی دروازه :))

Shayanrko

کاربر سایت
Sep 19, 2013
76
اخه داور بشیم که بست بشینیم کی خطا میکنه با xسوت بزنیم یا با o ادونتیج بدیم ؟ =)) یا مثلا پنالتی نگیریم
اخ گفتم پنالتی ، یکی از قدیمی ترین مشکلات این فیفا این داوریاشه خصوصا سر پنالتی ، با کوچکترین تنه فنی ای پنالتی میگیره ، انتظار من حل شدن مشکلات داوریه ، بالا رفتن گرافیک ، بهتر شدن فیزیک بازیکنا ، شبیه بودن تیما به واقعیت یعنی یکی مثل اتلتیکو تیکی تاکا بازی نکنه و بایرن ضد حمله ای ، کم کردن سرعت بازی ، برداشتن این پاسای فضایی و گل زدن از هرجای زمین ، عوض کردن گزارشگرا اول شخص کردن قسمت پرو که خودتو کامل تو زمین حس کنی اونوقت عیار این پرو کلاب بازا مشخص میشه ، کلا بازی کمبود زیاد داره هرچی خودشون درست کردن مجبوریم بازی کنیم :d

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
بخش گرافیک و فیزیک ......

• بهتر کردن شیدر های پوست بازیکنان
  • Aliasinig بازی یه 2X اضافه بهش فکر کنم دیگه حل باشه :d (یعنی 4X کافیه دیگه :d )
  • آب و هوای داینامیک !!!
  • افکت های بیشتر بر روی تصاویر بصری و صحنه های آهسته !
  • تماشاگرای فیفا 15 عالین ولی باز هم خواستار بهتر شدن در این بخش رو داریم یعنی هر چی بهتر و بهتر و بهتر ..................
  • بهبود جلوه های بصری بیشتر در آب و هوای برفی و همین طور فیزیک توپ در این بخش !
  • مدل سازی بازیکن ها باید بهتر بشه کلا تو فیفا 15 بازیکن ها یه سر رفتن بدنسازی و سرشونه مثل این که زیادی کار کردن ، من نمیدونم چه داستانی هست مدل سازی بازیکن ها تو سری فیفا همیشه مشکل دار بوده !!!
  • فیزیک بهتر توپ و تحول اساسی در این بخش ( در فیفا 15 نوع چرخش و تحرک توپ واقعا خوبه ولی فیزیک جسمی و حس سنگینی توپ در بسیاری از صحنه ها واقعا عذاب آور هستش ! کلا این بخش باید خیلی روش کار بشه )
  • باز هم فیزیک وزنی بازیکنان باید بهتر بشه در فیفا 15 بهتر شده ولی باز هم جای کار داره .......
  • بهبود هر چه بیشتر لباس بازیکن ها !!! من یکی که انتظاراتم از لباس بازیکن ها در این نسل بیشتر هستش در فیفا 15 خیلی بهتر شده ولی به نظرم جا برای پیشرفت بیشتر بازم هست .........

بخش گیم پلی و کریر مد ..........

• تغییر و تحول اساسی در نحوه پاس دادن و پیش به سوی شبیه سازی در این بخش !!!
  • بهبود هوش دروازه بان ها
  • رفع مشکل بازیکن های سرعتی (میگ میگ )
  • پیشرفت باز هم بهتر در بخش شوت زنی .
  • پیشرفت هوش مصنوعی سی پی یو از حالت ماشینی به حالت انسانی !!!
  • ورود مربی های واقعی و تاثیرات واقعیشون درون بازی و انقلابی در این بخش !!!!!!!!
  • به وجود آمدن صحنه های برخورد بین بازیکنان و دروازه بان ها و به وجود آمدن مصدومیت های دروازه بان ها در هنگام بازی و انیمیشن های مخصوص این بخش ! چه برخورد های هوایی و چه برخورد های زمینی !
  • خطا های بازیکنان بر روی هم در هنگام برخورد های هوایی !
  • دایوینگ !!!!
  • کار با توپ دروازه بان ها با هم فرق داشته باشه و در گیم پلی بازی تاثیر داشته باشه ! ( مثال بارز نویر و دروازه بان های از این دست ) مثلا هنگام فشار بر روی سی پی یو ، در این هنگام سی پی یو توپ رو بده به نویر و نویر بازی سازی رو انجام بده و در گیم پلی بازی تاثیرات زیادی داشته باشه
  • هنگام اخراج بازیکن ها انیمیشن ها و جو ورزشگاه از اینی که هست جذاب تر و هیجان انگیز تر بشه .
  • اضافه شدن ویژگی شخصیت ذهنی واقعی خشم و عصبانیت و بازیکن های آروم که چنین چیز هایی در بازی تاثیر واقعی داشته باشه مثلا تو بازی مقابل منچستر رو اعصاب رونی کار کنی و بعد اخراج :d یا خشونت بازیکن ها با هم فرق داشته باشه و تاثیر مستیقم و جدی روی گیم پلی بازی داشته باشه
  • حواشی بیشتر در کریر .........
  • فروش بلیط و تمرین دادن بازیکن ها و خیلی چیزای دیگه :d
  • بهترین بازیکن جهان و اروپا و کفش طلا و از این جور چیزا ! و نشون دادن صحنه جوایز و از این قبیل موضوعات
  • بهبود سانتر های بازی از کنار های زمین و پیشرفت هر چه بیشتر در این بخش
  • آمدن ویژگی همانند Player ID در فیفای بعدی !!!!! ( امیدوارم که بشه !)
  • پیشرفت باز هم گزارشگری بازی که هر چند هر سال این بخش داره پیشرفت میکنه و چیز های جدیدی بهش اضافه میشه ولی باز هم باید بهتر و بهتر و بهتر ............
  • هوش مصنوعی ، هوش مصنوعی ،هوش مصنوعی بهتر و بهتر بهتر و بهتر ................
  • به وجود آمدن سیستم جدید تنفس در بازیکنان که مثلا با یه بازیکن سرعتی کل بازی رو باهاش ندویم و خسته نشه و مثل بز کل بازی رو باهاش بدویم و بازیکن اصلا جیکش هم در نیاد در فوتبال واقعی بهترین بازیکنان جهان با بهترین سیستم تنفسی و بدنی که دارن باز هم در طول بازی برنامه ریزی برای از دست ندادن سیستم تنفسیشون در طول بازی میکنن !!!!! اینا ماشین نیستن و انسانن !!! و صد البته خب باید جنبه گیم بودن بازی رو هم در نظر بگیریم یعنی نه شوری شور و نه ...............
  • اضافه شدن استادیوم های بیشتر در لیگ آلمان و اسپانیا و ........
  • کم تر شدن هسته سرعت بازی !
  • انتخاب کردن تیم در کریر مد در فصل های مختلف واقعا باید تحولی درش ایجاد بشه یعنی شما صد تا افتخار کسب قهرمانی و این جور چیزا داشته باشین بازم کلا سیستم پیشنهاد مربی گری تیم های دیگه واقعا مشکل دار هستش و باید این بخش یه تغییر و تحول اساسی توش انجام بشه یعنی درجه و رنکینگ مربی گریتون هیچ تاثیری تو پیشنهادات مربی گری برای شما نداره و به نظرم مثلا هنگام ساخت مربی گری و شروع مربی گری یه سری سوال های تیم های مورد علاقه و لیگ مورد علاقه و از این دست حواشی اضافه بشه که موقع هنگام دریافت پیشنهادات این جواب هایی که میدین به درد بخور باشه و کلا این بخش میشه خیلی وِیژگی ها بهش اضافه کرد !!!
  • بخش ساخت استادیوم !!!

دیگ خسته شدم آقا بقیش هر چی خودتون به ذهن مبارکتون رسید اضافه کنین ............ :bighug:

آخرین ویرایش:

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
تو زمینه گرافیک حداقل فیس 20 تا از مربی های بزرگ رو وارد بازی کنن(گمون نکنم کار سختی باشه!)،فیزیک بازیکنا رو هم تا جای ممکن شبیه خودشون بسازن...تو زمینه گیم پلی هم یه fifa12 یا fifa13 مدرن تحویلمون بدن کافیه!

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
با سلام
انتظارات این جانب به شرح زیر تقدیم می گردد.
1- مهمترین انتظار من هوش مصنوعی داوره، همه اعصاب خوردی ها به کنار، داور بی وجدان خیلی اعصاب آدم رو خورد میکنه
2- تو قسمت گیم پلی دو مورد هست که به ترتییب زیر میگم:
الف) یارو چه با نیمار چه با مدافع آخرش دریبل بزنه یکیه انگار، در هر صورت شما هم قراره دریبل بخوریb-)
ب) 95 در صد تکلای ما یا به طرف نمیرسه یا خطاست بعد CPU از دور تکل از پشت میزنه یا توپو میزنه یا پاش میخورا پشت پای بازیکنت و داور خطا نمیگیره و از همه مسخره تر بازیکنت میپره بالا بعد توپ پشت پاش گیر میکنه و مدافع میاد دور میکنه توپو.

3- وقتی قرار به گل خوردن شما باشه گل میخوری، شده تو یه بازی توپو زدم مثلا ولی دباره توپ افتاده جلو پای بازیکنش، یا مثلا LT=L2 رو گرفتم بازیکنم بیاد تو پای یارو، بعد اصلا انکار داره دور میشه یا فقط مشایعت میکنه حریفو، بعد از کلی اعصاب خوردی طرف شوت میکنه، توپ به سه چهار نفر میخوره و دروازه بان ناقص دفع میکنه جلو مهاجم حریف و مدافعین شما هم کاری از دستشون بر نمیاد جز اینکه نظاره گر باز شدن دروازه باشن.

4- یا خدا، کرنر بفرستن تو دهانه دروازه، بازیکنای حریفم نخوان توپو گل کنن دروازه بان خودت با دفع ناقص توپو میکنه تو گل:d

5 -رو گرافیکش بهتر کار شه، چون لبه داره و وقتی داره یه شخص خاص و نشون میده (توی انیمه بازی مثلا) بقیه کسایی که اطرافش هستم مثل نقاشی میمونن.

6- از همه مهمتر یه فکری هم به حال این سروراش بکنه لااقل بتونیم دل سیر آنلاین بزنیم یا پورتی چیزی برامون باز کنه که خیالمون از بابت این قضیه راحت شه.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
گیم پلی مثل پی اس:-oخدا اون روز رو نیاره
یا علی این نفرین بود فکر کنم =))

- - -ویرایش - - -

لحظه ورود بازیکنان تیم رعال مادرید (ببخشید کیبورد ناقص :D) مودریج طوری وارد زمین شد که یه لحظه فکر کردم تیم معلولین داره وارد زمین میشه:-/

chaos.theory

کاربر سایت
Apr 1, 2014
60
نام
Amir
پیشنهادای خوب رو بچه ها گفتن منم دوتا مورد مد نظرم هست.....اولیش اینه ک واسه ماهایی ک افلاین زیاد بازی میکنیم بیشترین قسمتی ک وقتمونو باش میگذرونیم کرییر مود هست،چند سالیه ک تغییر زیادی نکرده،اگه تغیراتش زیادی توش انجام بدن خیلی مارو خوشحال میکنن،رو حواشی فوتبالی کار کنن و بیشتر کنن در کل کرییر رو کن فیکن کنن:d .........مورد بعدی هم قسمت گذارشگری بازی باید یه تحولی کنه ک فک کنم جیزی ک مد نظر من باشه واسشون یکمی سخت باشه،امیدوارم بشه هر ماه ی اپدیت مخصوص قسمت گذارشگری بزارن ک وقایع اون ماه و فصل رو ب گذارششون اضافه کنن،اینجوری گذارشگری خیلی خیلی کمتر میشه و پویایی بالایی پیدا میکنه.........با تشکر از استارتر تاپیک و دوستانی ک نظرات سازنده خودشون رو واسه بهتر شدن بازی دادن

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
  • نکته مشمئز کننده در این نسخه وقت کشی AI هست. وقتی 1 یا 2 گل جلوئه توپ رو میبره گوشه زمین و وقت کشی میکنه .. فوق العاده اعصاب خرد کن هست این کار ( یاد این عربا افتادم !! :-& )تو دنیای واقعی به اندازه کافی از این چیزا میبینیم حداقل تو دنیای مجازی دوست دارم fair play باشه.

• نکته بعدی درجه سختی بالانس نشده و غیر قابل باور بازیه که روی درجه سختی legendary هر تیمی ( حتی یک ستاره و بسیار ضعیف ) تبدیل به بارسلونا میشه و شروع میکنه به تیکی تاکا!
  • دروازه بانی بسیار ضعیف و ناکار آمد دروازه بانی با overall 86 با دروازه بانی با overall 79 فرق چندانی نداره و گل خوردن شانسی شده!!
  • سیستم agression بسیار مسخره AI به طوریکه اگر بخواد گل بزنه تراکتور هم جلو دارش نیست و با چند پاسکاری زمینی یا هوایی راحت گل میزنه (دخیل نبودن بازیباز در توقف و از کار انداختن مهاجم حریف)
  • تبدیل شدن بازی به پیست دو و میدانی به طوریکه حتی در حالت slow نیز بازی سرعت بالایی داره و بازیکنی که سرعت و استارت بالایی داشته باشه میتونه از مدافع به راحتی بگذره. حالا فرق نمیکنه overall 70 باشه یا 90 .
  • سیستم commentator با جملات تکراری . دایره جملات گزارشگر را بیشتر کنید و یک یا دو تیم دیگر اضافه کنید.
  • آهنگ های بازی بعد از مدتی بسیار تکراری شده به طوریکه صدای music را قطع میکنم. موزیک ها را بیشتر کنید.
  • به شخصه سیستم team management و منوهای ساده اما کار آمد کلاسیک نسخه های پیشین را بیشتر می پسندیدم و با این گرافیک جدید نتوانستم ارتباط خوبی برقرار کنم.
  • در نسخه های پیشین free agent ها نقش به سزایی در بخش کریر بازی میکردند اما از نسخه 14 به بعد کم کم به حاشیه رفتند.
  • سیستم search کریر بازی از نسخه 14 دچار تغییر شد که شخصا سیستم جست و جوی قبلی را خیلی بهتر و کارآمدتر از سیستم فعلی میدانم.

اینها به نظر من برخی از کمبود های فیفا هست که رفعشون میتونه به پیشرفت بازی کمک کنه.

آخرین ویرایش:

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
.واقعیتش اینه که اگه این باگ های مسخره و مصدوم شدن های الکی رو درست کنن و بازی به صورت منطقی سخت و واقعی کنن تا تو بازی کنترل داشته باشی برا من کافیه... بقیه چیزاش از نظر من عالیه و هر سال به حدی پیشرفت میکنه که منو راضی میکنه...( گرافیک و گزارشگری و...)

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
جدا از مشکلات زیاد فیفا 15 تنها مشکلی که تو انلاین ادمو تا مرز دیوونگی میبره اینه یکسری بازیکن ندیدپدید و عقده پنالتیم میزنن تا ثانیه اخرش نگاه میکنن.
وقتی خطا میشه تعویض میشه گل میشه دوطرف روی رد کردن صحنه ها کنترل داشته باشن نه که طرف(اکثرشونم عربن) تا ثانیه اخر نگاه میکنن و مخصوصا مواقعی که عقب افتاده باشی خیلی رو مخه.یجوری این کنترلو به طرف مقابلم بدن که skip کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر