Wolfenstein The Old Blood

Wolfenstein: The Old Blood
سازنده:MachineGames
ناشر:Bethesda
پلتفرمPC/PS4/XBOX One
تاریخ انتشار:15May/2015
Wolfenstein : The Old Blood یک بازی مستقل بر اساس Wolfenstein: The new order است.
بازی در سال 1946 در جریان است و کارکتر قابل بازی B.J. Blazkowicz نام دارد.
تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی 5 می و نسخه فیزیکی 15 می است.
گیم پلی بازی همچنان به نسخه قبل وفادار خواهند ماند.
قسمت اول گیم پلی بازی در قلعه ولفنشتاین است که باید ژنرال
Deathshead را پیدا کنید قسمت دوم گیم پلی در مورد باستان شناسی است کی در حال کشف اسرار نازی ها و به کنترل درآوردن آنهاست.
سایت بازی و منبع
تصاویر منتشر شده:

تریلر گیم پلی بازی

سیستم مورد نیاز بازی:

حداقل سیستم مورد نیاز:

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 / AMD Radeon HD 6870 (1GB VRAM)
Memory: 4 GB RAM
Processor: Intel Core i5-2500 @ 3.3 GHz / AMD FX-8320 @ 3.5 GHz
Hard Drive: 38 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 280 (3GB or more VRAM)
Memory: 8 GB RAM
Processor: Intel Core i7 / AMD FX-8350
Hard Drive: 38 GB available space

جدیدترین تصاویر از گیم پلی بازی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
این مگه dlc نیست؟ چرا با این حجم؟ نسخه ی کم حجم تر که اضافه بشه ب همون بازی قبلی وجود نداره؟؟
چرا جدیدا اینجوری شده؟؟dlc های tew هم همینجوری حجیمن:|
بخاطر اینکه جفتشون با موتور مزخرف id Tech ساخته شدن و این موتور هست که باعث میشه حجم اینها بره بالا.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من رسما از سازنده های بازی قطع امید کردم هر کاری می کنم مشکل تکسچر درست نمی شه در حالی که نسخه قبلی هیچ مشکلی نداشتم تنها راه حلشم استفاده از ssd هست که ssd هم اکثرا برای windows استفاده می کنن

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
id Tech 5 واقعا موتور مضخرفیه! اشتباهه که بتصدا از این موتور تو ساخت بازی استدیوهای دیگه ــش هم استفاده میکنه....
خوشبختانه DOOM جدید با id Tech 6 ساخته میشه اما از نظر من باید امیدوار باشیم که پایه موتور id Tech 5 نباشه که صد در صد هست اما حداقل انقدر روش کار کرده باشند که بی نقص باشه و اثری از نسخه قبل توش نباشه ....
به هر حال من از این موتور واقعا بدم میاد، امیدوارم حداقل بتصدا این موتور رو فقط برای بازی های سازندش یعنی id استفاده کنه، اینکه بعدا آرکین بیاد تو Dishonored جدید از این موتور استفاده کنه واقعا منو ناامید میکنه ....
نکته امیدوار کننده اینه که بتصدا گیم موتور خودشو داره و صد در صد تا الان هم نسخه جدیدشو ساخته و تو بازی های این استدیو ما ردی از id Tech 5 نمی بینیم، حتی فکر Fallout یا TES جدید با موتور id ناراحت کننده هست، حجمش و ....

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
id Tech 5 واقعا موتور مضخرفیه! اشتباهه که بتصدا از این موتور تو ساخت بازی استدیوهای دیگه ــش هم استفاده میکنه....
خوشبختانه DOOM جدید با id Tech 6 ساخته میشه اما از نظر من باید امیدوار باشیم که پایه موتور id Tech 5 نباشه که صد در صد هست اما حداقل انقدر روش کار کرده باشند که بی نقص باشه و اثری از نسخه قبل توش نباشه ....
به هر حال من از این موتور واقعا بدم میاد، امیدوارم حداقل بتصدا این موتور رو فقط برای بازی های سازندش یعنی id استفاده کنه، اینکه بعدا آرکین بیاد تو Dishonored جدید از این موتور استفاده کنه واقعا منو ناامید میکنه ....
نکته امیدوار کننده اینه که بتصدا گیم موتور خودشو داره و صد در صد تا الان هم نسخه جدیدشو ساخته و تو بازی های این استدیو ما ردی از id Tech 5 نمی بینیم، حتی فکر Fallout یا TES جدید با موتور id ناراحت کننده هست، حجمش و ....
این موتور قبلا یکی از بهترین و بزرگترین و پر خرج ترین موتور ها بود اصلی ترین دلیلشم پیچیدگی در جزئیات و همراه بهینه سازیش بود نمونشم بازی Rage بود که تو زمان خودش در کنار گرافیک فوق العاده رو اکثر سیستم ها بخوبی بهینه شده بود نمیدونم حالا چی شده نقطه فوتش شده نقطه ضعفش!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
این موتور قبلا یکی از بهترین و بزرگترین و پر خرج ترین موتور ها بود اصلی ترین دلیلشم پیچیدگی در جزئیات و همراه بهینه سازیش بود نمونشم بازی Rage بود که تو زمان خودش در کنار گرافیک فوق العاده رو اکثر سیستم ها بخوبی بهینه شده بود نمیدونم حالا چی شده نقطه فوتش شده نقطه ضعفش!
ﺣﺠﻢ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺯﻳﺎﺩ و ﻣﺸﻜﻞ ﺩﺭ stream ﻛﺮﺩﻥ texture ﻫﺎ. ﻛﻼ اﻳﻨﻬﻤﻪ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﺸﻜﻼﺗﺶ ﺑﺤﺚ ﺷﺪﻩ ﺷﻤﺎ ﻫﻨﻮﺯ ﺗﻮ ﺟﺮﻳﺎﻥ ﻧﻴﺴﺘﻲ?

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
IDTECH 5 افتضاح ترین انجین هست که من در طول زندگی گیمری مشاهده کردم یاد DOOM 3 بخیر زمانی که عرضه شد در کنار گرافیک حیرت اورش عجیب عالی فریم می داد هیچ مشکلی هم نداشت حالا نمی دونم چی شده که انجین جدید تا این حد افتضاح کار شده این بازی اخر که عملا برای من غیر قابل بازی کردنه با اینکه 60 فریم ثابته

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
IDTECH 5 افتضاح ترین انجین هست که من در طول زندگی گیمری مشاهده کردم یاد DOOM 3 بخیر زمانی که عرضه شد در کنار گرافیک حیرت اورش عجیب عالی فریم می داد هیچ مشکلی هم نداشت حالا نمی دونم چی شده که انجین جدید تا این حد افتضاح کار شده این بازی اخر که عملا برای من غیر قابل بازی کردنه با اینکه 60 فریم ثابته

عزیز من همونطور که حتما میدونی هیچ وقت سخت افزار یا نرم افزار به دلخواه من و شما و با نظر ما نوشته و ساخته نمیشه ما باید خودمون رو منطبق کنیم ، اگه در کنار 5 ترا هارد ی ssd معمولی داشتی بازم به موتور بازی ایراد میگرفتی ؟؟؟
چطور من مشکلی نداشتم تنها مشکل کوتاهی بازی بود همین ،
وگرنه فکر کنم خودت هم با من در مورد گیم پلی عالیش هم نظر باشی

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
در ابتدا باید رضا جان بگم 14 ترابایت نه 5 ترابایت هارد دارم

منطبق کردن 1 چیزه تحمیل 1 چیزه دیگه ssd کارش برای سرعت بخشیدن به windows هست که سریع بیاد بالا سریع خاموش بشه یا حالا چیزهای دیگه برای من که هفته ای 1 بار 10 مین خاموش می کنم فقط عملا کارایی خاصی نداره برای خیلی های دیگه هم نداره من با این حجم کارهام یاز به ssd 512 دارم که نزدیک 1 تومن برام هزینه داره ترجیح می دم خرج کارت گرافیکم یا قسمت های مهم دیگه بکنم

ssd چیزی نیست که هر کسی داشته باشه 97 درصد گیمرها هم بازی در هارد نصب می کنن هیچ بازی ای هم نیاز به ssd نداره مخصوصا زمانی که شما نخواید 1 بازی پاک کنید یا مدت بازیش کنید.
حالا از این ها گذشته مگه کنسول های نسل بعد ssd دارن؟
باز از این ها گذشته ها همین بازی evil within با این گرافیک لهش 45 فریم بیشتر نمی ده
همه از این انجین بازی شاکی هستن اصلا جای بحثی هم نداره

در مورد گرافیک بازی یا گیم پلی هم که من ایرادی نگرفتم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مشکل تکسچر حل کردم در تاپیک مشکلات قرارش دادم.

اما ببینید چی در بازی پیدا کردم به خاطر همینم که شده دیگه همش از بازی تعریف می کنم

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
مشکل تکسچر حل کردم در تاپیک مشکلات قرارش دادم.

اما ببینید چی در بازی پیدا کردم به خاطر همینم که شده دیگه همش از بازی تعریف می کنم

توی خود The New Order هم یک قسمت بود که شما می خوابیدید یک easter egg به همین شکل داشت

کلا The New Order و The Old Blood (که با وجود این که DLC هست خودش یک بازیه) به نظر من جزو Underrated ترین عناوین شوتر هستند
مشکل اصلی اشونم Engine اشون هست و به اگر با Engine ای مثل UE سخته می شدن متا به مراتب بهتری داشتند

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
توی خود The New Order هم یک قسمت بود که شما می خوابیدید یک easter egg به همین شکل داشت

کلا The New Order و The Old Blood (که با وجود این که DLC هست خودش یک بازیه) به نظر من جزو Underrated ترین عناوین شوتر هستند
مشکل اصلی اشونم Engine اشون هست و به اگر با Engine ای مثل UE سخته می شدن متا به مراتب بهتری داشتند

20 دلار برای این بازی قیمت عالی هست نسبت به قیمتش کوتاهم نیست اگر بالای 5 ساعت گیم پلی داشت که باید 60 دلار می دادنش

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
خداییش خیلی زور داشت واسه 4 ساعت بازی 35 گیگ دانلود کردم . بازی بسیار متوسطه و خیلی کوتاهه .گرافیک رسما برای نسل پیشه و از New Order هم پایین تره .
بازی زیر 4 ساعت تموم شد و گیمپلی بازی بعد از ورود زامبی ها رسما نابود شد.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
خداییش خیلی زور داشت واسه 4 ساعت بازی 35 گیگ دانلود کردم . بازی بسیار متوسطه و خیلی کوتاهه .گرافیک رسما برای نسل پیشه و از New Order هم پایین تره .
بازی زیر 4 ساعت تموم شد و گیمپلی بازی بعد از ورود زامبی ها رسما نابود شد.

برای گشتن در محیط ، پیدا کردن چیزای جالب و آزاد کردن آچیومنت مطمئناََ زمان بیشتری می طلبه

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
خب تقریبا ۳-۴ چپتری بازی کردم و در مجموع بازی راضی کننده هست ! فقط مشکل دیر لود شدن بافتهاش مشکل شاخص بود که اون هم قابل حله!
ارزش یکبار تجربه کردن رو داره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر